Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Za jak dlouho by měly narůst "druhé dvojky"?

berulinka1
2. kvě 2014

ahoj všem,nevíte za jak dlouho od vypadnutí prvních dvojek by měly narůst druhé?
Dceři vypadly někdy na podzim a od té doby nic,žádné náznaky,že by se klubaly nové.Jedničky má a docela mám obavy,aby se díky nerůstu dvojek neudělaly velké mezery mezi jedničkou a trojkou.
Jinak jí vždy první zoubek vypadl a klubal se hned nový.Problém má jen s dvojkou.
Díky všem za rady.

hanyzka11
2. kvě 2014

Ahoj, asi moc neporadím nebo nepotěším, ale já třeba druhé dvojky nahoře vůbec nemám. Zkrátka nebyly založeny a tak nevyrostly. A po rodičích to nemám, ti je normálně mají. Takže uvidíš 🙂

heliik
2. kvě 2014

Ahoj nevím teda jak se to čísluje, ale me dceři bude v Červnu 5 let, a dva přední dolní vypadly a hned začaly růst. Ten jeden co vypadl dřív už je skoro venku, a z druhého je půlka..

petrajurinova
2. kvě 2014

Tohle je spíše otázka pro doktora - zubaře nebo ortodonta - a ne na maminkovské fórum. Jestli chodíte na pravidelné prohlídky, tak má doktor poznačené, které zuby při poslední prohlídce byly ještě mléčné, které stálé a které vypadnuté a pokud za půl roku (do další prohlídky) ty vypadlé nezačnou růst, měl by to zkoumat a řešit právě ošetřující zubní lékař.

versam
2. kvě 2014

ahoj, já už si teda nepamatuju kdy synovi dvojky vypadly, ale už je to taky hodně dlouho a pořád nic, já si to vysvětluju že je vytlačily rostoucí druhé jedničky, které jsou dost velké, takže ty druhé dvojky ještě nejsou nachystané a má to tak i syn od známé. Ale pokud vás to znervózňuje tak není nic jednoduššího nechat u zubaře udělat rtg a tam se zjistí jestli tam jsou nebo ne 😉

pavlapl
3. kvě 2014

Hančí začaly růst druhé dvojky v 7 letech a musela jsem jí nechat vytrhnout ty první protože měla oboje.

Sem začni psát odpověď...

Odešli