Za jak dlouho by měly narůst "druhé dvojky"?

berulinka1
2. kvě 2014

ahoj všem,nevíte za jak dlouho od vypadnutí prvních dvojek by měly narůst druhé?
Dceři vypadly někdy na podzim a od té doby nic,žádné náznaky,že by se klubaly nové.Jedničky má a docela mám obavy,aby se díky nerůstu dvojek neudělaly velké mezery mezi jedničkou a trojkou.
Jinak jí vždy první zoubek vypadl a klubal se hned nový.Problém má jen s dvojkou.
Díky všem za rady.

hanyzka11
2. kvě 2014

Ahoj, asi moc neporadím nebo nepotěším, ale já třeba druhé dvojky nahoře vůbec nemám. Zkrátka nebyly založeny a tak nevyrostly. A po rodičích to nemám, ti je normálně mají. Takže uvidíš 🙂

heliik
2. kvě 2014

Ahoj nevím teda jak se to čísluje, ale me dceři bude v Červnu 5 let, a dva přední dolní vypadly a hned začaly růst. Ten jeden co vypadl dřív už je skoro venku, a z druhého je půlka..

petrajurinova
2. kvě 2014

Tohle je spíše otázka pro doktora - zubaře nebo ortodonta - a ne na maminkovské fórum. Jestli chodíte na pravidelné prohlídky, tak má doktor poznačené, které zuby při poslední prohlídce byly ještě mléčné, které stálé a které vypadnuté a pokud za půl roku (do další prohlídky) ty vypadlé nezačnou růst, měl by to zkoumat a řešit právě ošetřující zubní lékař.

versam
2. kvě 2014

ahoj, já už si teda nepamatuju kdy synovi dvojky vypadly, ale už je to taky hodně dlouho a pořád nic, já si to vysvětluju že je vytlačily rostoucí druhé jedničky, které jsou dost velké, takže ty druhé dvojky ještě nejsou nachystané a má to tak i syn od známé. Ale pokud vás to znervózňuje tak není nic jednoduššího nechat u zubaře udělat rtg a tam se zjistí jestli tam jsou nebo ne 😉

pavlapl
3. kvě 2014

Hančí začaly růst druhé dvojky v 7 letech a musela jsem jí nechat vytrhnout ty první protože měla oboje.