Zlobí nás zoubky. Jaké máte osvědčené fíglíky? 🙂

nikoletka77
21. srp 2011

maminky, rostou nám zoubky, celou noc se vrtíme, kroutíme, hledáme dudlíka... teplotky nemáme, ale je to děs. Malé natírám dásně gelíkem - Mundisal, nebo Kamistat gel... máte osvědčené ještě něco jiného, co by zabírálo déle než hodinu? děkuji za nápady 🙂

milejdy
21. srp 2011

Ahojky,já mám tedy menšího caparta-5měsíců a týden a osvědčil se mi Calgel. Sice nic není stoprocentní a zabere jen na chvilku,ale malému to chutná a také se mi zdá,že je to s ním o trošku lepší. Ale ono to období zoubků může být zdlouhavé a prořežou se potom až za delší dobu. První dcerce se vyklubal první zoubek v 6měsících a dvou dnech,tak se mi zdá,že i malý půjde v jejích šlépějích, i když bych byla radši,kdyby ty zoubky přišly později,protože pak jsou asi i silnější. Kačence se začaly brzy kazit. Teď už jí rostou postupně druhé,tak snad budou lepší! 😉

mirunda
21. srp 2011

@nikoletka77 ahoj, doporučuju homeopatika, nám zabraly a všem, co jsem je doporučila, tak zabraly taky.. na zoubky se jmenují Chamomilla vulgaris 9CH, tady si je bez receptu objednávám v lékárně..