Zlomené jedničky u 1,5roční holčičky

alenkazach
26. dub 2014

Ahoj holky uz je to vic jak dva mesice,co si ma mladci dcerka po koupani slezla z postele a spadla pusinkou na zem.Spousta krve,cekala jsem az ji prestane tect-kdyby ne jeli by jsme na siti...Nastesti jsme nemuseli.Pri cisteni zoubku jsem zjistila,ze ma obe jednicky zlomene...Volala jsem zubari a ten,ze mame dorazit.Myslela jsem,ze s tim neco udela a ono houby.Pry to nechame byt.Ale ted ji zoubky zacinaji cernat a spatne se ji ukusuje jablko,susenka atd.Jsme objednane jinemu zubari,ale bojim se ze mi rekne to same ☹

terezapetrova
26. dub 2014

@alenkazach To, ze cernaj podle me znamena, ze odumiraji a to podle me nemůžou doktori nechat jen tak, tolik muj laicky názor a drzim palce..

lajla
27. dub 2014

@alenkazach nam se stalo neco podobneho....cernat taky zacly hodne cistit a nam se to spravilo...mozna potreba trochu zabrousit ale melo by to jit normalne jidlem
kazdopadne zubar poradi lepe

ivule13
27. dub 2014

@alenkazach to, že začínají černat znamená, že odumírají. Čištění asi moc nepomůže. Hledám podobné diskuze. Syn, taky 1,5 roku, před 14ti dny spadl na pusu a ulomil si kus zubu. To jsem byla naštvaná fest. Dnes spadl zase na pusu a ulomil si druhý zub skoro u dásně. Zítra jdeme k zubaři, snad nám ten kousek nechá, jen vytáhne nerv a zapraví díru v zubu. Nebyly to nijak velký pády, ale bylo to na štěrk a asi vždycky chytil nějaký kamen a měl otevřenou pusu. Uvidíme zítr. Moc přeju, abyste se zubama něco vymysleli. Do druhých zubů ještě daleko :( Kolozubky naše :D

lajla
28. dub 2014

no ono je rozdil jestli zcernaji uplne cele..to je jasne ze odmumrou ale pokud se trosku zabarvi, tak je to nabeh a spravit se to urcite da..nam to zabralo🙂

alenkazach
autor
2. kvě 2014

No,pateho jdeme...tak jsem zvedava...Ma zlomene oba dva a ja mam hruzu z nejake infekce,ne ji zoubky zacnou bolet....Kdyby ji to aspon zaplomboval,nebo neco...Ale nezda se mi aby to nechal byt uplne 😒