Zoubková víla. Dávali jste něco dětem za první zoubek?

yerry
13. kvě 2017

Zdravím. Dcera má 5,5 let a začal se jí kývat zoubek.... Líbí se že věří na zoubkovou vůbec a že za zoubek dostane od vily nějakou drobnost, ... Dávali jste dětem něco za první zoubek? A co?
A za jak dlouho od začátku viklani zoubek vypadl? A kdy vyrostl druhý?

chipsicek
13. kvě 2017

Od manžela strejda má moderní zoubkovou vílu, která když jejich malý jde spát a dá zoubek pod polštář, přijde v noci, zoubek si veme a dá místo něho 20kč 🙂 Malý si je pak střádá do pokladničky 🙂

yerry
autor
13. kvě 2017

@chipsicek díky, peníze mne taky napadly, ale chtěla bych něco jiného, peníze jsou neosobní 😢

chipsicek
13. kvě 2017

jo to jsem si myslela 🙂 ikdyž to není špatný nápad, oni mají 2 kluky cca ve stejném věku tak teď začnou pomalu vypadavat i tomu druhému... no je těžké něco vymyslet 🙂

mlynkova85
13. kvě 2017

My jsme synovi dali penizky a šla jsem s ním pak do hráčkarny vybrat hračku. Bylo to u nas totiz dost narychlo rano kdyz sel do skoly se mu zacal kejvat a ve skole mu ho vyrazily takze nas cekalo hledani zoubku po skole pro zoubkovou vilu. Za dalsi zoubky ale uz nic nedostal jen za ten prvni. Ale kamarádka koupila dceři ponika kterého si moc přála

babanci
17. kvě 2017

Ano, dvacku. 😀

winter
17. kvě 2017

Kinder vajíčko na noční stolek. Pod polštářem by se rozmáčklo 🙂

tulikiss
17. kvě 2017

u nas dala zoubkova vila za zoubek pod polstar neco dobreho a zubni pastu 😀 vila teda u nas dava drobnost za kazdy zoubek(zatim teda vypadly jen 2). Jirik uz dopredu pred usnutim o tom mluvil ze zase neco pod polstarem bude. A protoze spal na jine strane polstare nez jindy tak sem to dala na opacnou stranu a v 5 rano nastal sileny brek na cely barak, ze vila neprisla a az pak kdyz se uklidnil, tak si tech bonbonu vsiml.

magdalena_f
17. bře 2018

Dcera si za prvni přála šaty pro barbie 😉