Zoubky🤦🤦. Vylezla nějakému miminku dříve stolička než jedničky?

nagojka
13. pro 2021

Ahoj maminky chci se zeptat..existuje nejake detatko kteremu vylezla driv nejaka stolicka nez ty jednicky??tomu mimu prcounkovi pravdepodobne zacinaji rust zoubky,dnesni noc a celej den teda masakr je pet a ja padam na drzku😞vunec nespi,porad jenom hystericky rve, dudlika i lahvicku kouse chvili pak ma cele dny od rana do vecera ruce v puse(z toho uz sem zoufala)...strka mi je do pusy i kdyz ho krmim a jakmile mu ruku vyndam okamzite zacne rvat...na spani nezabira ani kocar proste nic..kdyz si sahnu na dasnicky tak na jedne strane nahore mi prijde jakobych stolicku citila ale nejsem si jista jestli to treba nejsou jen ty carky na dasnich.omlouvam se nevim jak to rict.Tak se chci zeptat jestli je to mozne nebo opravdu uplne vsem prvni rostou jednicky..🙂dekuji za reakce...zoubky jsou asi nejkrusnejsi obdobi na nervy co?

petulakopec
13. pro 2021

@nagojka ahojky ,je to možné,u mích starších 4 jsem nevěděla,co jsou zoubky a tomu předposlednímu vyrostly prvně dvojky,pak jednicka zároveň s trojkou 🤦 a teď naše poslední malá už 3 ti den pláč pláč pláč,jak říkáš nezabírá nic,ale ano je to nejhorší období,za mě trochu pomáhá masírovat dásně a chladit,snad nám to brzy přestane, drž se 🤗

nagojka
autor
13. pro 2021

@petulakopec dekuju🙂no ja uz delsi dobu pozoruju jak neskutecne slinta to jsou uplne potoky a je takovy mrzuty ale dneska fakt masakr porad koukam na ty jednicky a krom tech bilich ,,boulicek'' pod dasnickou nic...a tak sem dneska sahala prstikem po cele dasni a zarazila me ta stolicka...chladime,mame kousatko a dneska jsem v DM koupila i ten kartacek...mam prichystany panadol i paralen cipky tak snad to zvladnem...🙂taky se drz