Zoubky, zákrok pod narkózou. Máte zkušenost?

eva77
12. únor 2010

Ahoj holky, půjdeme s naším dvouletým synem na výše uvedený zákrok. Budou nám spravovat zoubky pod narkózkou. Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti se zákrokem... A zda vám i nějaké zoubky vytrhly. Hrozí nám, že nám vytrhnou jedničky a to jsou nám teprve dva roky ☹ ☹ ☹ ...

jjaanca
12. únor 2010

Na jaký zákrok?

eva77
autor
12. únor 2010

jedná se o to, že náš syn má zkažené přední zoubky a již ve stoličkách, které mu rostou kazy. Paní zubařka nás poslala proto na speciální kliniku kde vše vyřeší pod narkózou. Dokonce mu chtějí přední zoubky vytrhnout.

r123
13. únor 2010

ahojky Evi!my byli s naším synem když měl necelý 4 a vytrhly mu jich hned pět!je to rychlý neboj.není to nic hroznýho!my tam byli jeden den.a vše šlo hladce teda až na kanylu kterou musel mít přes noc v ruce pro jistotu,ale ne všichni ji mívají.jen se na ty drobečky kouká zvláštně když jsou po narkoze omámení! 😀 jako po opici 🙂

eva77
autor
13. únor 2010

Děkuju moc za uklidnění, ale stejně červíček ve mě hloubá... ☹ Vy jste na tom byli v Motole? My jdeme na soukromou kliniku, kde už jsme zaplatili 1000Kč zálohu a za každou hodinu 1200Kč co bude drobeček na sále. Říkali mi, že ho nebudou napíchavat, takže kanilku mít nebudeme, dají mu prý jenom dýchnout rajského plynu.... Vám trhali i jedničky zoubky?