Je to zub?

ahojcau
23. bře 2018

Ahoj je možný že je to zub ? 😂 to by vystvetlovalo proc je uslintana jak buldoček a vecne ma narvany ruce v puse 😂 ale teprv pristi tyden ji budou 3m. Je to mozny ? 🤔😀

simya
23. bře 2018

Ne, takhle zuby nevypadaji, kdyz rostou. Navic prvni vyrostou jednicky, prihazuju foto, jak to vypada.

m_michaela
23. bře 2018

Nejdřív vylezou jedničky. Malej slintal taky tak od 3 měsíce, že jsem pořád čekala kdy vyleze zub.. a první vylezl v 5 měsících a týdnu.

linee
23. bře 2018

Je videt, ze se zoubky derou ven, ma uplne natekla dasnicka. Ale to muze trvat dalsich par mesicu. Pokud se ptas na to bile, za mne je to spise aft, nez zub. U zubu bys videla opravdu prurez, jak posila foto @simya. Sleduj v pusince, zda se ji neobjevi vice, pokud ano, uber ze sveho jidelnicku bile pecivo a sladke (pokud kojis).

ahojcau
autor
23. bře 2018

@linee kojim a sladke a bile pecivo jim kazdy den. Cemu to vadi ? 😮

bachovy_esence_poradna
23. bře 2018

První většinou opravdu bývají jedničky, ale můžou se nachystat jiné zoubky a od toho můžou být potíže (neklid, podrážděnost, hodně vyžadování pozornosti, horší spaní, opruzený zadeček, snížená imunita, slinění, nechuť k jídlu atd. atd.). A teprve pak se můžou vyklubat skrze dásně ty jedničky. Jinak okolo 3 měsíců se příprava zoubků může setkat s růstovým spurtem a tím to může být zhoršené

nikoulinka
23. bře 2018

Nam teda jednicky jako první nevylezly. My meli prvne dvojky nahoře, pak spicaky dole, a jednicky az po nich... a u nas to tedy vypadalo podobne, jako ma.autorka na fotce. Takze bych se priklanela k.tomu, ze ten zoubek tam.bude

priefi
23. bře 2018

Jdou tam videt 2 dolni jednicky 😉

ahojcau
autor
23. bře 2018

@priefi faakt ? Zejtra mrknu na svetle 😁

priefi
24. bře 2018
jitka0a
24. bře 2018

Dětem se můžou zoubky posunovat dolů a dolů a žádný se nemusí hned ukázat, třeba až za pár měsíců, ale ona to jistě cítí a může jí to bolet, tak si to masíruje. Zkus vynechat to pečivo a sladké jak radila @linee a uvidíš jestli se to zlepší 🙂

yenefer1
4. kvě 2019

@ahojcau můžu se zeptat, jestli to tenkrát byl zub nebo něco jiného? Malá je od včerejška strašně neklidná, rve si ruce do pusy a když jsem se teď dívala, má něco podobného, akorát na druhé straně.

ahojcau
autor
8. kvě 2019

@yenefer1 nebyl 🙂 zuby pak opravdu rostou spise zezhora nez takhle z boku .uz ani nevim co to bylo jestli vubec neco 🙂

yenefer1
8. kvě 2019

@ahojcau díky 🙂 myslela jsem si to a už to z pusinky zase zmizelo, tak si to asi spíš nějak škrábla sama 🙂