Zubná poradňa. Dá vám Váš stomatológ dost informácií?

drzubok
5. črc 2011

Dá vam vás pediater, stom, dost info co a ako robit aby vase deti boli bez jedného kazu????????? 😒

hasky24
5. črc 2011

ahojky ano dá já jsem s našim stomatologem spokojená 😉 😉 😉 😉 😉 hodně jsem se ho na všechno ptala klidně při každé návštěvě 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

drzubok
autor
5. črc 2011

@hasky24 tak to ma ma byt hlavne sa pýtat- hygiena výživové poradenstvo to je 50 na 50

hasky24
5. črc 2011

@drzubok já jsem na tohle pes na zuby muž bohužel ne 😉 😒 tak alespoň u malého to hlídám 😉 naštěstí si rád čistí zuby-kvůli pastě- chutná mu elmex 😒

drzubok
autor
5. črc 2011

😀 elmex nie je zazrak.. na to nezabudaj... reklama je sila 😕 je to o tom kedy a ako casto

hasky24
5. črc 2011

@drzubok já vim no to je pravda s tou reklamou- zatim se snažim čistit 2 krát denně ale někdy to nevyjde tak až večer před spanim 😒

drzubok
autor
5. črc 2011

@hasky24 ak potom do rana nic nepapa plus cez den su jedla v poradí akom maju byt je to o.k

drzubok
autor
5. črc 2011

@hasky24 ono vies u nas je to o inom ako v sui, usa - tam sa zubky beru ako investicia, profit

hasky24
5. črc 2011

@drzubok ne ne do rána už nic většinou ani nepije 😉

drzubok
autor
5. črc 2011

@hasky24 vecsinou

drzubok
autor
5. črc 2011

@hasky24 ked som bol v usa tak si po desiatej, po obede, a po tretej.hod.umývali zuby... no bolo to vidno... u nas je to % normalne% mat kaz, ktorý sa opraví , ale ono to nie je tak

dvojka
5. črc 2011

@hasky24 já jsem na zubní hygienu u svých dětí taky jak pes 😀 .Mé přání je aby zubní vrtačku neviděly minimálně do 15let 😀 .
Každopádně,žádné vzácné informace jsem od naší zubařky nikdy nedostala.Mám instrumebtážní DVD jak zuby čistit.Čistíme kartáčkem curaprox + pastou lacalut pro děti.Starší si sama řekla o dentální nitě a tak doufám že se tý vvrtačce dlouho vyhnou 😀

dvojka
5. črc 2011

@hasky24 já jsem na zubní hygienu u svých dětí taky jak pes 😀 .Mé přání je aby zubní vrtačku neviděly minimálně do 15let 😀 .
Každopádně,žádné vzácné informace jsem od naší zubařky nikdy nedostala.Mám instrumentážní DVD jak zuby čistit.Čistíme kartáčkem curaprox + pastou lacalut pro děti.Starší si sama řekla o dentální nitě a tak doufám že se tý vvrtačce dlouho vyhnou 😀

drzubok
autor
5. črc 2011

@dvojka tak toma byt- zubna nit v rukach rodica cca od styroch rokov, medzi mliecnu stvorku petku. velku ulohu ma dent. hygienicka ktoru zubár nema cas zastupit 🙂

drzubok
autor
5. črc 2011

rad by som zmenil temu na zubna poradna ak by admin. dovolil. na slov. verzii o to mamky nestoja 😢

dvojka
5. črc 2011

@drzubok -tak my jí používáme teprve 3měsíce,takže jsme v minusu 😀 téměř dva roky

drzubok
autor
5. črc 2011

@dvojka práve v prvých troch rokoch sa narobí najviac chýb, sklovina na jednotkach ma len 0,3 mm. tenucke co???

hasky24
5. črc 2011

@drzubok já o to stojím moc 😅 😅 když jsem byla ještě svobodná čistila jsem si zuby skoro pořád 😅 byl na to čas-teď 2 krát denně 😒
@dvojka já hlavně kvůli mužovi ten na to prděl dlouho a teď se mu to vyplatilo 😠 nechal u zubáka tolik že bychom mohli k moři 🙄 🙄 tak na malého dohlížim 😅

benjik
5. črc 2011

Ano,naše zubařka nás informovala velmi pečlivě. tento měsíc jdeme na kontrolu po půl roce a zoubky má v pořádky i si je ráda nechává čistit. jediné,co by mě možná zajímalo,jak dlouho čistit zoubky tak malým dětěm jako je ta naše? Budou ji 2 roky.Taky min. 2 minuty jako u dospělého nebo jak?

dvojka
5. črc 2011

no to teda...Starší dcera už má všechny jedničky pryč,místo nich už má druhé zuby.Které jsou s porovnáním s prvními velké jako lopaty 😀 .Šestky už má taky dlouho venku-ak čekáme kdy budou paadat další a další aby se jí tam všehno vešlo

drzubok
autor
5. črc 2011

@benjik to nie je o case ale o technike, dá sa vycistit aj za jednu minutu, ale aj desat minut sa da neefektivnecistit. na to je tu dental hygienicka, resp. detktor plaku- ktorý aplkujete po vycistní a uvidite neocistene plochy.

drzubok
autor
5. črc 2011

@dvojka bacha na to akiste ma aj sestky- jednotky sa teraz nepokazia, ale sestky vedia byt pokazene aj pred prerezanim. na to je tu stom. aby na to upozornil- na to kontroly po polroku

dvojka
5. črc 2011

já si teda nedovedu představit dvouletý dítě na dentání hygieně.Aneta by tam zaručeně pokousala všechny včetně mě 😨

drzubok
autor
5. črc 2011

@hasky24 o tom to je. uz akokolvek opravený zub je stale opravený...tam mozno cakat vzdy len problem

drzubok
autor
5. črc 2011

ta reklama na CALGel ma tak neuveritelne nasier.. a

hasky24
5. črc 2011

@dvojka no Jíra teď na poslední prohlídce pusu otvíral 😉 myslel si že mu chtějí dát něco dobrého dovnitř 😀 😀

dvojka
5. črc 2011

@drzubok -u zubařky jsme byly minulý měsíc na prevenci,tak snad by poznala zkažený zub 😨 nebo i malý kaz.Vždy nás pochválí za zuby jak perličky a ono pak tohle jo 😀

benjik
5. črc 2011

@drzubok ty tabletky jako detektor plaku? kde to seženu?

hasky24
5. črc 2011

@drzubok nechceš si sem dát foto ať víme s kým si povídáme 😉 😉 píšeme 😉 😉

dvojka
5. črc 2011

@hasky24 -u nás se ráda předvádí starší ta tu pusu u zubařky otvírá a předvádí se...Ale mladší nee,tý trvá prohlídka cca 1 minutu

drzubok
autor
5. črc 2011

@benjik casto je to ako pridavok ku kefkam, tbl. ktora po rozpustení v puse zafarbí plak, ale je to pre deti skor od rokov ked su schoplne vypluvnut. matka docistuje do cca 9 rokov ked to ma byt o.k