1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
17. srp 2011

@ma.ja to by melo odpovidat tem 5100 co pisou u nas v ceniku, tak nevim jestli sis vybrala nejdrazsi lekarnu...nebo zdrazili celkove..

cuddle
autor
17. srp 2011

@moninka2 na brise? teda to slysim prvne, ja normal zustala na kresle jen jsem dostala myslim polstar pod zadek

cuddle
autor
17. srp 2011

holky tady Vam posilam fotku nasi holcicky a chlapecka, tak nejak to upeceme pry dle pocitace 😀 😀 😀 😀 😀

moninka2
17. srp 2011

cuddle - 1IVF - ET 1 blastocysty 13.7 - negativni, KET 1 blastocysty 18.8
flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, za 14 dní UTZ a příprava na KET
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 11.8. - UZ fazolka + srdíčko
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7 - 1 embryjko, 2 mrazáčci; 7.8.//; 9.8.HCG 137; UTZ 19.8.
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", 3.8.slabě pozitivní TT, 5.8. krev - HCG 300, UTZ 12.8.-dvě bublinky, další UTZ 25.8.(měly by být srdíčka)
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8,15 oocytů, 12.8 - 8 embryjek, 13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., PICSI, ET 4.8. (2ks), 10.8. TT //, krev 15.8. HCG 300, UTZ 31.8.
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8.-19 oocytů, 9.8.-12 embryjek, ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, krev 24.8.
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8. krev
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8.
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, krev 7.9.
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky
janijacek-1 IVF,srpen 2011, zacinam stimulaci
katerrinkaa - 1IVF - srpen 2011, 8.8. zastaven cyklus, 22.8. den možné zahájení stimulace

moninka2
17. srp 2011

@cuddle no normálně ještě na sál mi přivezli pojízdnou postýlku, tam mě překulili na bříško a celkově jsme tak leželi ještě hoďku

bugee
17. srp 2011

@moninka2 Jdeš na krev až 7.9. ???? To je sakra dlouho...

moninka2
17. srp 2011

@bugee jsem si pročítala zprávu a mam tam napsáno, že test 31.8. a 7.9. ultrazvuk, krev zřejmě bude i u toho ultrazvuku 😕

cuddle
autor
17. srp 2011

@moninka2 aha cucim, ja lezela tak 15 minut po zakroku normal jen pokrcene kolena

moninka2
17. srp 2011

@cuddle hmm, koukám, že každý sanatorium to má trošku jiný teda

ma.ja
17. srp 2011

@moninka2 to určitě, v Gennetu se musí 1/2 hoďky ležet, málem jsem se počurala 😠

ivulinka29
17. srp 2011

Ahojky...🙂
Po pozitivním testu, což bylo 4.8. jsem už tady nebyla, ale mě to zase trochu donutilo se poptat, zda máte nějaké zkušenosti...
V pondělí 15.8. jsem začala mít hnědý výtok a trvá do dneška, sice není tak silný, jak byl v to pondělí večer, ale hodně mě to vyděsilo a samozřejmě jsem si to spojila s odchodem miminka. 😖
Včera jsem volala do Brna na Unicu a sestřička mi řekla,že tak někdy pochva reáguje, hlavně když se bere utrogastan, ten mi doporučili oni. Ale přitom, když čtu různé přízpěvky, tak spoustu nastávajících maminek po ivf berou duphaston a takový problém nemají...
Máte s tím nějaké zkušenosti?

ma.ja
17. srp 2011

@cuddle v Gennetu dostaneš od Mudra recept a injekce si vyzvedneš na recepci - dáš recept sestřičce - dostaneš injekce a zaplatíš....a do normální lékárny jdu jen pro Prednison a Pentomer....
no nic , v pondělí budu za trapku a zeptám se na to...1400,.jim jen tak nedám, už tak jim nacpem dost....

ma.ja
17. srp 2011

@ivulinka29 hnědá prý nevadí, nesmí být červená...a léky po ivf- každý car to má jiné....

ma.ja
17. srp 2011

@cuddle máš krááásný mimí 🙂 už jen je "oživit" 😵
holky musím do práce, večer pa 🙂

leeela
17. srp 2011

Ahojky, mám na Vás prosbu o radu či Vaši zkušenost....
27.8 máme odjet na dovolenou na týden autem do Itálie.(cca 750km)
Jsem po IVF, na prvním UTZ v pondělí byly 2 bublinky zatím bez srdeční akce.Jsem na neschopence, ale MUDr jsem se ptala, jestli můžu jet a nemá s tím problém, jen, že mi ukončí neschopenku. S čímž jsem počítala i chtěla. Se šéfovou jsem byla domluvená, že mě na dovču pustí (z dovolené už mám jen dva dny - ale u nás se to nikdy neřešilo -- dovču mám domluvenou od ledna)No a včera na mě šéfová do telefonu spustila, že neschopenku ukončovat nemám, že už za mě zaplatila státu přes 100 tisíc a že není ochotná to do mě investovat znovu...Počítala jsem s tím, že po dovolené budu zase normálně pracovat, co to půjde.
A CO ted řeším?....riskovaly byste dovču i na neschopence????
Nemám žádné problémy, od začátku ani nešpiním, není mi zle, jen víc spím (a jím 🙂
Díky za názory nebo návrhy "jak to vymyslet"...

cuddle
autor
17. srp 2011

@leeela hele pokud je na tebe sefova ted nabrousena, tak muzes asi ocekavat, ze na tebe posle kontrolu, myslim, ze nato ted ma zamestnavatel narok, nebo zavola, at ti kontrolu udelaji, pak prijdes o vsechny penize a asi by ti nedali nic ani na pracaku....tak nevim , nevim ☹ musis si zvazit jestli to riziko chces podstoupit a byt pak jak bez nemocenske , tak bez dalsi podpory, pac stat asi za tebe nic platit nebude kdyz dostane hlasku, ze mas neschopenku a jsi v Italii na dovolene...

leeela
17. srp 2011

@cuddle
No ona ani není nabroušená (pracuji i z domova - pracovala jsem i na svatební ceste 😀 )...jen je taková "věcná"...Právě nevím, jak to je - kdyby přišla kontrola a já třeba i ted nebyla doma - za jak dlouho se jim musím ohlásit? Sebrali by celý měsíc? Ukončili neschopenku? Nikde k tomu nemůžu najít info... ☹

cuddle
autor
17. srp 2011

@leeela ja myslim, ze hned ten den , oni ti nechaji vyzvu a ty musis dolozit proc jsi nebyla doma, napr kontrola u lekare atd. pokud bys to neudelala myslim, ze ti seberou vsechno co jsi dostala dosud, nebo nezaplati nic od zacatku nemocenske a budes si muset zaplatit sama soc. a zdravotni pojisteni za tu dobu a asi bys mela zaznam , kdyby jsi sla na pracak o tom ...nevim

janijacek
17. srp 2011

@leeela no,dovca kvuli mimiskovi by byla dobra,ale ta sefka bude asi pekna koza-aby na tebe neposlala kontrolu...:(

janijacek
17. srp 2011

@leeela ja to nevim jiste,ale slysela jsem, ze porste musis byt zastihnuta doma, ze pry nekdo neslysel zvonek, neotevrel a uz mu sebrali penizky :( ale to jsem fakt jen slysela, jiste to nevim...ale bala bych se

bugee
17. srp 2011

@moninka2 Aha, tak 7.9. máš první UTZ, tak to už chápu 🙂

abety
17. srp 2011

@leeela ahoj, náhodou jsem zase nakoukla a nedá mi to - ty máš na neschopence nějaké vymezené hodiny na vycházky?já mám neschopenku neomezeně, takže proč by na mě chodila kontrola?!vždyť můžu být kdy chci kde chci...jeli jsme i na dovolenou a nikomu jsem nic neříkala. domluv se s doktorkou. pak už se rozhodni sama, jestli chceš opravdu jet. možná bych se trochu bála a jela radši až po 12tt, ale vy už to máte asi rezervované, viď? ostatním hodně štěstí-co jste těhulky, a ostatním také-ať se zadaří co nejdříve! mějte se dobře! bety

leeela
17. srp 2011

@abety Ahojky, no jám mám vycházky od 14 do 18...Zkusím si domluvit ty neomezené - byla by to paráda. Já se bojím pořád - myslím, že je jedno, jestli je bojím doma v posteli nebo v Itálii 🙂
My už to máme i zaplacené...od ledna se těšíme - kdyby to šlo nějak přehodit nebo aspon rozumě stornovat....ale ted už je to 90% z ceny...grrrr Jo a děkuji 🙂

leeela
17. srp 2011

@janijacek ahojky, no šéfka snad ani ne - když mi tu neschopenku "nařídila" - spíš aby ONI nepřišli sami .)
A neděs mě 🙂 Máme zahradu, tak jsem i na zahradě nejen v posteli - ale snad by štěkal pes, kdyby se k nám někdo dobýval 🙂

xavera
17. srp 2011

@bugee ahoj, taky jsem strašně unavená. Snažím se hodně spát, ale vůbec to nepomáhá. Hned od rána už zase zívám a nejradši bych vůbec nevylezla z postele. Nevím, jestli je to jiným stavem nebo utrogestanem. Nejspíš kombinací obojího. Při UIU jsem ho taky brala a bylo mi po něm stejně jako se cítím teď a to jsem těhotná vůbec nebyla. Zajímalo by mě, jaké bych měla těhu příznaky, kdybych ho nebrala.

janijacek
17. srp 2011

@leeela ja nechci desit🙂 jen rikam,co mi kdosi vypravel 😉 Kdyz sefce veris, tak to asi muzes prubnout, zalezi, jaky mate vztah...myslim,ze kdyz neposle kontrolu tvzj zamrstnavatel,tak snad neprijde...

janijacek
17. srp 2011

@leeela vidis,to bys prisla o vic kdybys to stornovala, nez kdyby prisla kontrola 🙂

bugee
17. srp 2011

@xavera No, já chodím normálně do práce, ale odpoledne, když si ve 14h vezmu utroš, tak cca v 15h najedu do "lítacího" stavu, kdy se najednou nemůžu na nic soustředit a jsem lehce v "rauši" 🙂 a trvá to tak hodinu a půl, naštěstí než nasednu do auta a jedu domů (mám to cca 1hodinu jízdy), tak to přejde. Kdybych to brala později, tak bych vůbec řídit nemohla... Od kdy jsi měla nevolnosti? Mě není stále vůbec nic, odezněly všechny bolístky po OPU, myslím, že jsem zažehnala i hyperstimulák, takže teď mám jen panděro, co dělám, že nemám, no a tyhle stavy po utroši :-/ Pořád čekám na nějaký nevolnosti s podezřením, že není vše v pořádku... To čekání na UTZ je zkrátka na mašli!

cuddle
autor
17. srp 2011

@bugee ja se minule bavila, na utrosi velkym napis ovlivnuje pozornost nebo nevhodne pri rizeni motorovych vozidel, jelikoz v praci hodne jezdim, to bych byla posledni rok pomalu porad na nemocenske.... 😀
a to beru 2-0-2 jsou cary ktere davaji 4-2-4 to bych asi nebyla schopna ani chuze, to bych se vznasela 😀 😀 😀 😀

xavera
17. srp 2011

@bugee úplně tě chápu. Taky se pořád sleduju, jestli je vše v normě a co je z utroše a co je z těhu...je to na palici. já chodím do práce od 9 do 18. Utroš beru 2 ráno, 2 večer. Motolice a únava je konstantní celý den. Nemám to že po utroši víc. je mi prostě divně pořád stejně. Někdy najednou i na zvracení a to chodí porůznu. Takže to máme každá prostě jinak. Řídit bych nedokázala, naštěstí to mám 5 stanic tram. Pohybuju se jak zombie z postele do práce a zase do postele. nic víc nezvládám, ještě že mi manžel tolik pomáhá.