• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

28. května 2015 
Holky, je normalni, ze me v prubehu stimulace trochu poboliva bricho jako kdyz mam dostat menses? Nebo si mam radsi zavolat do Heliosu?
18. srp 2011 v 16:09  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pentagras to jsme ve sve podstate vsechny snazilky :slight_smile:
18. srp 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janijacek to asi je, já teda od půlky stimulky měla OHSS tak to posoudit nemůžu, byla jsem nafouklá a to mi do tedka zůstalo :slight_smile:
18. srp 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle to byl jen návrh, ale jo ještě pár dní a šoupnem se do tý spodní těhulky, teda doufám
18. srp 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janijacek jo to je normalni, pichani a pobolivani bricha jako pred ms to vse s tim souvisi, kazdy to ma jinak
18. srp 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janijacek trochu? to máš dobrý. Já měla bolesti jak horu kamení na obou stranách. Sotva jsem chodila. Spát šlo jen na zádech. Bolelo to ještě tak 4 dny po ET.
18. srp 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle
@xavera
tak holky dekuju, moc jste me uklidnily.Byla jsem dnes sice v Heliosu na krvi, ale spechala jsem do prace, tak jsem s nikym poradne nestihla mluvit
18. srp 2011 v 16:15  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras taky dekuju
18. srp 2011 v 16:19  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janijacek jj, v pohodě, at už to máš za sebou, vid a miminka u sebe :slight_smile:
18. srp 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras DOufam, ze za chvili bude tabulka tehulek provazovat, az nakonec tu horni tabulku uplne zrusime :slight_smile:
18. srp 2011 v 16:20  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janijacek to já takýý doufám :slight_smile: musíme věřit že tedka je to na stopro :slight_smile:
18. srp 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jsem se chtela zeptat, co oni mi ted zjistovali v te krvi? Hladinu hormonu? Asi ano, ze?
18. srp 2011 v 16:47  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janijacek ano jaky mas hodnoty a pak postupne kdyz stimulujes sleduji jak rostou, jestli dobre a pomerne k tomu jak je potreba nebo treba prilis rychle, nebo zase prilis pomalu, pak ti bud zvysi nebo snizi davku....a pak to jeste ten 8 den nebo kdy zkouknou na ultrazvuku, jak se ti folici ukazuji a kolik jich tam mas
18. srp 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cuddle dekuji, ten ultrazvuk mam v rozpisu az devaty den
18. srp 2011 v 16:55  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma.ja děkuju moc za povzbuzení, je fajn vědět, že na to člověk není úplně sám.. :frowning2:
18. srp 2011 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werinka1 děkuju werinko, ty si pěkně hlaď bříško a klidně mu i zpívej:slight_smile:
18. srp 2011 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera xavero, mockrát ti děkujeme, tak moc to bolí...pořád jsem se snažila být statečná a všechny ty komplikace brát s humorem, ale dnes mě to semlelo :cry: ..moc si přeju, aby aspoň jeden bojovníček na nás zítra čekal, strašně moc..
dodala jsi mi aspoň trochu optimismu, upřímně děkuju! Mám radost z tebe, užívej si ten "nový" stav, moc se těším, až se nám pochlubíš prvním obrázkem tvého pokladu :slight_smile:
18. srp 2011 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee děkuju bugee, tvoje "podporovací injekce" mi pomohla :slight_smile:..moc se modlím, aby tam na nás zítra čekal aspoň jeden cipísek....už můžeme stejne jen čekat, snad nám zítřek přinese konečně trochu toho štěstí..
18. srp 2011 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle adopci jsme si už zjišťovali a z toho jsem padla na zadek..kdejaká socka se o to nestará, krmí to Coca colou a křupkama a nikdo to neřeší...dnes už nad tím nepřemýšlím, celej den jsem probulela, takže teď se už jen hodlám kochat pozitivní energii od těhulek tady, takže teď už vlastně i od tebe :slight_smile: japak se cítíš??
18. srp 2011 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenivoni děkuju moc!
18. srp 2011 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jajinka28 no ja si zakazala to tentokrat prozivat, takze fotku jsem nechala ve slozce, a za 10 dnu se uvidi co a jak
citim se dobre, zrovna jsem do sebe nacpala 2 parky s hortici, takze takovy tehu chute, pac to normal nejim a dneska jsem se teda rozhodla, ze si dam :grinning:
18. srp 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle no to je jasný znamení :slight_smile: to je magický datum :slight_smile:
18. srp 2011 v 17:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle jen si déééj, a klidně na to narvi ještě ňákou třeba sladkou prasárnu :grinning: teď je vše povoleno :wink: já mám takovou radost za tebe :dizzy_face:
18. srp 2011 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jajinka28 hehe ta uz byla hned jak jsem dosla dom, ovocni dorticek , mnam :grinning:
18. srp 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle tak to už ti chybí jen něco kyselého :grinning:
18. srp 2011 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajinka28 ahoj kočko, neboj určitě tam bude bojovník, a co dr, půjdeš na ET?? Jak ti je, co ta vod na plicích??Moc ti držím palce
18. srp 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle prosím tě, mám na tebe dotázek, nevíš za jak dlouho ty naše embrya nidujou?Normálně je to snad od 6 dne po oplodnění, dík
18. srp 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras viď, že bude, já mu věřím :slight_smile:dneska mám nejhorší den co se psychiky týká, ale holt to už neovlivním..no, pokud by tam ten prďola byl a mě ustoupila ta hyperstimulace, tak v sobotu nebo v pondělí by mi ho nastěhovali a to bych byla taaaaak šťastná:slight_smile:..blbý je, že břicho o dost víc než včera a mám teplotu...vody tam prej mám na půl rybníka :frowning2:..
co ty??jak se cítíš???už ta hyperstimulace odezněla?
18. srp 2011 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jajinka28 okurky nalozene mame v lednici taky, pro pripad nouze :slight_smile:
18. srp 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pentagras co to je nidujou, premyslim jak premyslim cos tim chtela rict a nevim :grinning:
18. srp 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek