1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

janijacek
18. srp 2011

Holky, je normalni, ze me v prubehu stimulace trochu poboliva bricho jako kdyz mam dostat menses? Nebo si mam radsi zavolat do Heliosu?

cuddle
autor
18. srp 2011

@pentagras to jsme ve sve podstate vsechny snazilky 🙂

pentagras
18. srp 2011

@janijacek to asi je, já teda od půlky stimulky měla OHSS tak to posoudit nemůžu, byla jsem nafouklá a to mi do tedka zůstalo 🙂

pentagras
18. srp 2011

@cuddle to byl jen návrh, ale jo ještě pár dní a šoupnem se do tý spodní těhulky, teda doufám

cuddle
autor
18. srp 2011

@janijacek jo to je normalni, pichani a pobolivani bricha jako pred ms to vse s tim souvisi, kazdy to ma jinak

xavera
18. srp 2011

@janijacek trochu? to máš dobrý. Já měla bolesti jak horu kamení na obou stranách. Sotva jsem chodila. Spát šlo jen na zádech. Bolelo to ještě tak 4 dny po ET.

janijacek
18. srp 2011

@cuddle
@xavera
tak holky dekuju, moc jste me uklidnily.Byla jsem dnes sice v Heliosu na krvi, ale spechala jsem do prace, tak jsem s nikym poradne nestihla mluvit

janijacek
18. srp 2011

@pentagras taky dekuju

pentagras
18. srp 2011

@janijacek jj, v pohodě, at už to máš za sebou, vid a miminka u sebe 🙂

janijacek
18. srp 2011

@pentagras DOufam, ze za chvili bude tabulka tehulek provazovat, az nakonec tu horni tabulku uplne zrusime 🙂

pentagras
18. srp 2011

@janijacek to já takýý doufám 🙂 musíme věřit že tedka je to na stopro 🙂

janijacek
18. srp 2011

Jeste jsem se chtela zeptat, co oni mi ted zjistovali v te krvi? Hladinu hormonu? Asi ano, ze?

cuddle
autor
18. srp 2011

@janijacek ano jaky mas hodnoty a pak postupne kdyz stimulujes sleduji jak rostou, jestli dobre a pomerne k tomu jak je potreba nebo treba prilis rychle, nebo zase prilis pomalu, pak ti bud zvysi nebo snizi davku....a pak to jeste ten 8 den nebo kdy zkouknou na ultrazvuku, jak se ti folici ukazuji a kolik jich tam mas

janijacek
18. srp 2011

@cuddle dekuji, ten ultrazvuk mam v rozpisu az devaty den

jajinka28
18. srp 2011

@ma.ja děkuju moc za povzbuzení, je fajn vědět, že na to člověk není úplně sám.. ☹

jajinka28
18. srp 2011

@werinka1 děkuju werinko, ty si pěkně hlaď bříško a klidně mu i zpívej🙂

jajinka28
18. srp 2011

@xavera xavero, mockrát ti děkujeme, tak moc to bolí...pořád jsem se snažila být statečná a všechny ty komplikace brát s humorem, ale dnes mě to semlelo 😢 ..moc si přeju, aby aspoň jeden bojovníček na nás zítra čekal, strašně moc..
dodala jsi mi aspoň trochu optimismu, upřímně děkuju! Mám radost z tebe, užívej si ten "nový" stav, moc se těším, až se nám pochlubíš prvním obrázkem tvého pokladu 🙂

jajinka28
18. srp 2011

@bugee děkuju bugee, tvoje "podporovací injekce" mi pomohla 🙂..moc se modlím, aby tam na nás zítra čekal aspoň jeden cipísek....už můžeme stejne jen čekat, snad nám zítřek přinese konečně trochu toho štěstí..

jajinka28
18. srp 2011

@cuddle adopci jsme si už zjišťovali a z toho jsem padla na zadek..kdejaká socka se o to nestará, krmí to Coca colou a křupkama a nikdo to neřeší...dnes už nad tím nepřemýšlím, celej den jsem probulela, takže teď se už jen hodlám kochat pozitivní energii od těhulek tady, takže teď už vlastně i od tebe 🙂 japak se cítíš??

jajinka28
18. srp 2011

@lenivoni děkuju moc!

cuddle
autor
18. srp 2011

@jajinka28 no ja si zakazala to tentokrat prozivat, takze fotku jsem nechala ve slozce, a za 10 dnu se uvidi co a jak
citim se dobre, zrovna jsem do sebe nacpala 2 parky s hortici, takze takovy tehu chute, pac to normal nejim a dneska jsem se teda rozhodla, ze si dam 😀

jajinka28
18. srp 2011

@cuddle no to je jasný znamení 🙂 to je magický datum 🙂

jajinka28
18. srp 2011

@cuddle jen si déééj, a klidně na to narvi ještě ňákou třeba sladkou prasárnu 😀 teď je vše povoleno 😉 já mám takovou radost za tebe 😵

cuddle
autor
18. srp 2011

@jajinka28 hehe ta uz byla hned jak jsem dosla dom, ovocni dorticek , mnam 😀

jajinka28
18. srp 2011

@cuddle tak to už ti chybí jen něco kyselého 😀

pentagras
18. srp 2011

@jajinka28 ahoj kočko, neboj určitě tam bude bojovník, a co dr, půjdeš na ET?? Jak ti je, co ta vod na plicích??Moc ti držím palce

pentagras
18. srp 2011

@cuddle prosím tě, mám na tebe dotázek, nevíš za jak dlouho ty naše embrya nidujou?Normálně je to snad od 6 dne po oplodnění, dík

jajinka28
18. srp 2011

@pentagras viď, že bude, já mu věřím 🙂dneska mám nejhorší den co se psychiky týká, ale holt to už neovlivním..no, pokud by tam ten prďola byl a mě ustoupila ta hyperstimulace, tak v sobotu nebo v pondělí by mi ho nastěhovali a to bych byla taaaaak šťastná🙂..blbý je, že břicho o dost víc než včera a mám teplotu...vody tam prej mám na půl rybníka ☹..
co ty??jak se cítíš???už ta hyperstimulace odezněla?

cuddle
autor
18. srp 2011

@jajinka28 okurky nalozene mame v lednici taky, pro pripad nouze 🙂

cuddle
autor
18. srp 2011

@pentagras co to je nidujou, premyslim jak premyslim cos tim chtela rict a nevim 😀