1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
19. srp 2011

@xavera vy chcete adoptovat i kdyz mate vlastni v brisku? hele je to ovlivneno jistym zpusobem vekem, je tam tak fikane napsano, ze se nedoporucuje velky vekovy rozdil mezi rodici a ditetem, ale co je velky atd neni specifikovano, tkaze je to asi na tech lidech z uradu, predpoklad je, ze pokud chce male miminko, tak opravu asi nutnost do 40tky a bez vaznejsich zdravotnich komplikaci , pokud chces treba 4-6 lete, tak asi uz ten vek zase berou jinak, ale predpokladam, ze po 50tce deti nedavaji vubec

cuddle
autor
19. srp 2011

@jajinka28 krasny,krasny 😵 😵 😵 , urcite je tam bojovnicek, ktery bude chtit byt s vama az do konce 😉

jajinka28
19. srp 2011

Holky opravdu mooooc Vám děkuju!!To,co jsme brali jako samozřejmost se ukázalo jako velká nejistota a teď jsme moc šťastní, že dostaneme šanci...teď už se tomu smějeme, ale pohled na nás musel být fakt super, dva uřvaný zhroucený zoufalci 😀 ale když pak vyhrkly slzy i dokotrce, noo tak to už jsem si v duchu říkala, tak a tradá do Bohnic 😀 hromadně a všichni

xavera
19. srp 2011

@jajinka28 😀 😀 😀

bublenudle
19. srp 2011

@jajinka28 Obrovská gratulece.....to je super čisílko....určo si nějakej najde cestičku do břiška k mamince....myslim na tebe... 🙂

xavera
19. srp 2011

@cuddle máme pocit, že je to tak správné. Opuštěných dětí je strašně moc. I když si uvědomuju to šílené riziko.

xavera
19. srp 2011

holky, nevíte, jak je to s repelentem? neškodí v těhotenství? a co opalovací krém?

bugee
19. srp 2011

@xavera Na to samé jsem se chtěla zeptat - jedu zítra na Šumavu a koupila jsem si repelent a opalovací krém a pak jsem si teprve uvědomila, že jsem se zapomněla zeptat...

bugee
19. srp 2011

Výsledky krve z dnešního dne HCG 1360 🙂 Tak teď dovča, na které nic řešit nebudu, no a pak ještě 3dny a ten příšernej UTZ, kdy se dozvím verdikt...

Aktualizace tabulky:

snazilky:
cuddle - 1IVF - ET- negativni, 18.8 KET 1 blastocysty, test 28.8, krev 30.8
flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, za 14 dní UTZ a příprava na KET
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8,15 oocytů, 12.8 - 8 embryjek, 13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8.-19 oocytů, 9.8.-12 embryjek, ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, krev 24.8.
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8. krev
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8.
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, krev 7.9.
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky - negativni
janijacek-1 IVF,srpen 2011, zacinam stimulaci
katerrinkaa - 1IVF - srpen 2011, 8.8. zastaven cyklus, 22.8. den možné zahájení stimulace

tehulky:
hp - 1 IVF,OPU 26.7.,ET 30.7.-2 embrya,4 do mrazáčku.12.8.//,UTZ a krev 19.8.
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 11.8. - UZ fazolka + srdíčko
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7 - 1 embryjko, 2 mrazáčci; 7.8.//; 9.8.HCG 137; UTZ 19.8.
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", 3.8.slabě pozitivní TT, 5.8. krev - HCG 300, UTZ 12.8.-dvě bublinky, další UTZ 25.8.(měly by být srdíčka)
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., ET 4.8. (2ks), 10.8. TT //, 15.8. HCG 300, 19.8. HCG 1360, UTZ 31.8.

xavera
19. srp 2011

@bugee mno...já jedu dnes večer na víkend na Vysočinu, tak bych měla cestou z práce něco pokoupit a nevím vlastně co...v lékárně, co mám cestou mi nikdy nic neporadí, tak na ně tedy nespoléhám..budu muset pohledat na netu

bugee
19. srp 2011

@bugee Tak dej pak vědět, já koupila klasickej repelent ve spreji a pak ještě takovej gel (říkala jsem si třeba natřít krk nebo kotníky, až budeme sedět večer venku a grilovat, ale teď nevím, aby se z toho nějaká látka nevstřebala do těla a neublížila...

bugee
19. srp 2011

@xavera Už mi hrabe - monolog 🙂

xavera
19. srp 2011

@bugee no přemýšlím o tom samém, nic jsem nenašla 😖

xavera
19. srp 2011

@bugee nepiju kafe, nekouřím, nepiju alkohol, sundala jsem umělé nehty, přestala jsem používat parfém, krémy proti vráskám...prostě se vším jsem sekla a teď na sebe naplácám repelent?

cuddle
autor
19. srp 2011

dneska jsme byli s Belinkou u pani doktorky, poprve u te co jsme ji vybrali
Belinka se byla cipovat - holky teda ja trpela s ni, to byla hrozna injekce, ten cip ma pry 1x1 mm , ale musi projit jehlou, takze fakt docela silna , Belca se teda statecne branila, takze to slo az na po 3ti a to zachumlana v rucniku, ale ma to tam a je to v poradku, no a pak hned ocichala celou ordinaci, nez nam veterinarka vypsala pas a predelala ockovaci samolepky, takze nez jsme odchazeli nevedela, ze se neco delo, dosla domu a chrupka, no tak doufam, ze se s nama bude bavit a nebude urazena, co ze jsme ji to nechali udelat 🙂

cuddle
autor
19. srp 2011

@xavera takze chceme adoptovat a 1 vlastni? a uz jste uvazovali jak stare ditko by jste vzali k sobe? no my bychom do adopce sli, kdyz nam nevyjde 2 IVF, takze uvidime

xavera
19. srp 2011

@cuddle manžel by nejradši adopci z Afriky nebo Asie. Dítě tak do 5ti let věku. Už jsme to zjišťovali a je to u nás prakticky nemožné. Já zase tvrdím, že u nás je v děcákách dětí spousta, tak proč zachraňovat cizí. Kamarádka si dokonce odnesla adoptovanou holčičku rovnou z porodnice. V jejich případě to šlo nějak hrozně rychle. No nejradši bychom taky novorozence. Ale teď se soustředíme hlavně, ať se povede to naše 🙂

111janinka
19. srp 2011

@jajinka28 ahoj zlatíčko 🙂 Moc gratuluju k tak dobrým zprávám 🙂 Jestli je na světě nějaká spravedlnost (a já věřím že je) tak budete odměněni minimálně krásnýma zdravýma dvojčátkama 😉 Moooooc držím pěstičky ať bobísci bojují!!!
Tolik slziček je přece musí nakopnout... já sama jim jich pár posílám 😅 😉

cuddle
autor
19. srp 2011

@xavera teda kamaradka mela stesti vetsinou kdyz miminka tak 3-6ti mesicni nez probehne vsechno papirovani a td. no my bychom chteli taky miminko a navic ne etniku, a zdrave, ty chteji samo vsichni, takze cekacka dlouha

cuddle
autor
19. srp 2011

@111janinka no a co ten ultrazvuk, povidej , prehanej, nejaky foto????

111janinka
19. srp 2011

@cuddle Konečně jsem se dočkala ultrazvuku a bobek je tam kde má být 😉 Prý je vše v pořádku a na další jdu 31.8. 🙂 Manžel tam byl se mnou a dostali jsme i fotečku. Samozřejmě tam ještě není nic moc vidět, no ale já vím, že je to naše beruška a je prostě nádherná 😎 😀

xavera
19. srp 2011

@111janinka krása 😀 gratulace veliká!

xavera
19. srp 2011

@111janinka můj manžel když viděl první snímek, říkal: Jé, ty jsi spolkla prstýnek 😀 vážně to tak vypadá..

111janinka
19. srp 2011

@xavera děkuji děkuji 🙂 Však sama víš jak krásný je to pocit a já doufám, že se ho brzy dočkají všechny účastnice naší diskuse 😉

111janinka
19. srp 2011

@xavera Já si ho tam vzala pěkně s sebou 😉 Koukal poctivě, ani nedutal 🙂 Snad konečně taky začne věřit, že čekáme miminko, dosud to prý pro něj bylo zvláštní, protože krom dvou čárek neměl žádný důkaz... na mně samozřejmě zatím nic poznat není (teda krom nálad) 😅 🙂

xavera
19. srp 2011

@111janinka my jdeme spolu příští úterý na UZ, tak se už oba moc těšíme. Jsem zvědavá, jak poporostlo.

ma.ja
19. srp 2011

@jajinka28 no to je úžasný...já měla slzy na rajíčku už včera...natož dnes....myslím na vás a držím palečky 😵
@xavera @cuddle holky s tou věkovou hranicí mne překvapujete, u nás nic takového není, byli tam s námi i lidé 40+45 a 48+50....jen takhle starším nedají malomimi a dají jim starší dítě....

@cuddle oficiálně jsme dávali žádost asi 10,6,2010a papír o schválení máme asi od 15,4,2011, ale my jsme strašně dlouho čekali na ty doktory...a vlastně do toho byly i dovolený...na jiný diskuzi psala holčina, že měli papírování asi za 4-5 měsíců vyřízené....

ejviska
19. srp 2011

@cuddle koukam, ze mas u sebe mimiska! Tak hodne stesti, drzim palce!

bugee
19. srp 2011

@111janinka Jéjéééé! To je paráda, samý dobrý zprávy při dnešku 🙂 🙂 🙂 Mám z Tebe radost, to se nám to tady krásně rozjelo! Gratuluju, užívej si ten krásný pocit 🙂

@xavera Díky za odkaz na ten repelent, takže ho bude používat manžel a kamarádi, super a já se nechám zeštípat do krve ☹ No co by člověk všechno nepodstoupil, že? Kromě toho, cos psala Ty, tak nejím plísňové sýry, místo černého a zeleného čaje (kofein) jsem si koupila nezávadný bylinkový od Teekane "těhulící". Navíc nemůžu absolutně žádné pečivo, protože se jinak ihned nadmu a bolí mě celý břicho až pod prsa, takže jím celozrnné krekry, no fuj 😠 😉