1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

bugee
19. srp 2011

@pentagras No, mě to trápilo třeba celej večer a celou noc, ráno to bylo lepší, ale pak jsem si zase dala nějaký pečivo a během chvilky se to zase zhoršilo. Teď mi fakt moc pomáhá pít magnezii a zcela vynechat pečivo a samozřejmě nadýmavou zeleninu, knedlíky, apod. V podstatě jím pouze krekry, kefír, cottage, tvaroh, těstoviny stokrát jinak s kuřecím, brambory. Ale včera jsem si dala kousek housky, protože jsem měla hroznou chuť na utopence a s krekrem mi to připadalo fakt hnusný, a to jsem si zase vytrpěla večer... ☹ Kéž bys měla to samý a vyřešilo se Ti to takhle... Moc bych Ti to přála!

bublenudle
19. srp 2011

@jajinka28 Ja jsem zmenila car...jdu ted 24ho na konzultaci.....chci zkusit minimalku..jelikoz ted pri 3IVF jsem mela nejvic hormonun ze vsech 3 pokusech,a bylo to nejhorši IVF...stejne mam vzdy malo vajicek ..a pokazde stejny postup..tak chci zkusit neco jineho a budu doufat,ze se povede....tobe držim vše co mam,ale bude to ok,neboj... 😉

bugee
19. srp 2011

Tak děvčátka, loučím se s vámi, zítra ráno odjíždím směr Šumava, na kompu budu zase příští sobotu večer, tak doufám, že se vám všem tu mezitím bude krásně těhulit, že se budete hezky přesouvat ze snažilek do dolní tabulky, zkrátka že se za týden dočtu spoustu skvělých a radostných zpráv - nová srdíčka a nové // 🙂 Ať je vám všem líp, ať vás opustí všechny bolístky a můžete si užívat tu životní změnu 🙂 Dobrou.

janijacek
20. srp 2011

@pentagras ahoj Pentagras, doufam ze to brzy prejde a ze je to vazne pro dobrou vec 🙂

janijacek
20. srp 2011

Preji va, vsem krasny vikend,my vyrazime s chlapem na vylet,abych se trochu hodila do klidu.Porad me boli bricho a pripadam si jako bych mela v brise kamen.Zitra jedu na krev a na ultrazvuk. To uz tam asi uvidim kolik mam vajicek, ze?Mejte se moc pekne!

janijacek
20. srp 2011

@bublenudle a odkudpak kam jdes?Jestli se muzu zeptat 🙂

cuddle
autor
20. srp 2011

@bublenudle takze jsi zvolila Reprofit? v Brne myslim uz jinde minimalku nedelaji....

cuddle
autor
20. srp 2011

@bugee peknej vylet, dovcu - ja bych jela taky 🙂

jajinka28
20. srp 2011

ahoj holky!Tak posledních 24 hodin, je fakt jak jeden sen...mám pro Vás novinku, ráno volali z Caru a já už Vám teď píšu i s našima dvěma bojovníčkama🙂 dnes v jedenáct hodin proběhlo velké stěhování ke mně do břicha, manžel mě celou dobu držel za ruku a bylo nám moc krásně. Opět jsme z toho byli tak na měkko, že jsme měli co dělat, aby zas nevyhrkly slzičky, ale to už jsme si zakázali, to už by su fakt mysleli, že jsme krapet šábes 😀
ještě včera to vypadalo, že k trasnseru ani nedojde a dnes už máme cipísky "doma"...jsme moc šťastní, i když víme, že ta nejtěžší fáze teprve začíná....to čekání bude mazec, doktor řekl, že testovat máme nejdřív 18-20 den..ale jak tohle vydržíme???to mě dřív z toho mrskne 🙂...mně je tak hezky, až se toho bojím a nadávám si...nechci si dělat plané naděje, ale když ta radost uvnitř je větší než síla mého rozumu..ale zítra to bude lepší, to je ta 24 hodinová euforie z toho všeho teď 🙂

jajinka28
20. srp 2011

@bublenudle no teda, tak to mě moc mrzí..my právě bojujeme s tím, že vajíček mám celkem dost, ale jsou strašně slabá a teď při tomhle IVF nám řekli, že nenajdou ani pro všechny vajíčka spermii, takže stejný problém, jen ne s vajíčkama...kam chodíš do Caru??udělali ti imunologický rozbor??chtělo by to pořádně vajíčka posilnit a pak jít do IVF..aby měly sílu, pak jich nemusí být tolik..moc ráda bych ti pomohla, moc mě to mrzí..určitě zkus jinej CAR, víc názorů a tím i jinej postup..moc na tebe budu myslet, pokud budeš mít náladu, určitě se ozvi jak jsi pak dopadla..

cuddle
autor
20. srp 2011

@jajinka28 takze dalsi tehule ke me , juhuuuu - kolik jich mate zavedeno??? asi vic, co? a budou i neco mrazit pripadne???

bublenudle
20. srp 2011

@janijacek z Repromedy jdu do Reprofitu.....v Brně 🙂 a ty jsi kde???

bublenudle
20. srp 2011

@cuddle Ahojky...ano,jdu dó Reprofitu 😉 jinak 3xIVF a 1xKet jsem mela v Repromede...

bublenudle
20. srp 2011

@jajinka28 Jééééééé,tak to je parada....už máš mimuška krasne doma.....moooc gratuluji,a ted se pěkně všichni opatrujte....vše bude ok,neboj...ja car určo měnim,jak jsem již psala,vždy je to stejne a na imunologii nic nebylo,vše je přiměřene memu věku....takže to chce opravdu změnu a jiný postup..nikdo mi neřekl,proč se to nechytne....ja věřim,že změna pomuže....musííííí 😉

jajinka28
20. srp 2011

@cuddle 😀 jojo, jsi o dva dny napřed viď, ale jsem ráda, že to můžem "táhnout" spolu 🙂
zavedeny máme dvě embryjka, jestli se bude něco mrazit ještě nevíme, Dr. říkala, že ten zbyteček se nevyvíjí úplně dobře a že ještě počkají, mám si v pondělí zavolat, jestli něco zamrazí nebo ne..

jajinka28
20. srp 2011

@bublenudle děkuju, jsi zlatá!🙂
změna určitě pomůže, musí najít to správné a optimální pro tebe a já ti budu strašně mooooc držet pěsti a palce a no prostě všechno co půjde držet🙂 takže 24. jdeš do Caru na konzultaci a hned se do toho pustíte??

bublenudle
20. srp 2011

@jajinka28 děkuji,jsi hodna...ano,24 konzultace,ale hned si chci odnest prasky na stimulaci...odnesu tam všechny vysledky vyšetreni ,jednu minimalku zkusim hned na slepo a uvidim co bude 😵 😵 😵

jajinka28
20. srp 2011

@bublenudle jdi do toho, není na co čekat..a co je to ta minimálka?? 😕

bublenudle
20. srp 2011

@jajinka28
@jajinka28 Minimalka je,že máš málo hormonu...začneš brat prašky,a vlastne čekaš na sva vajička,pak se jen dopichuje male množstvi hormonu na podporu rustu vajec..jestli jsem to teda dobře pochopila 😀 ..je to financne mene narocny,holky psaly že komplet se vlezes do 20 tis...a nejde to z pokusu na pojistovnu..jde o to,ze mas mene vajicek..ale ja jich stejne mam i pri max.davkach gonalu malo..takze to u me nehraje roly..tak jsem sama zvedava....

jajinka28
20. srp 2011

@bublenudle jo taaaak...ty jo, tak to jsem vůbec nevěděla....no tak držím pěsti, teď už to určitě vyjde 😉

bublenudle
20. srp 2011

@jajinka28 děkuji,Tobě určo taky....vlastně se už povedlo 😉
měj se krásně...paa

ma.ja
20. srp 2011

ahoj holky,
tak dnes konečně sedím ☹ Ještě jsem si uvařila kontryhel, a jdu k vám 🙂
@jajinka28 to je úžasný, už máte dětičky "doma" 😵 přeju jim ať se jim u tebe líbí a tobě ať tě moc nezlobí 😵
@bublenudle držím palce v novém CARu, obdivuju tě, mně už se teď nechce do 3.IVF a ty jdeš do toho znova 🙂

holky já zapoměla píchat, musím na to

ma.ja
20. srp 2011

no to jsem ale trubka....hotovo 🙂

janijacek
20. srp 2011

@bublenudle ja jsem v Heliosu, mam odsud tehotne kamosky 🙂

janijacek
20. srp 2011

@bublenudle tam to pry stoji za prd, co? 😖 asi jak komu se zadari...a v Reprofitu dobry?

janijacek
20. srp 2011

@jajinka28 jajinko, super, bojovnicci si u Tebe urcite vybojuji utulne mistecko,aby se za par mesicu mohli znovu dat do boje pri ceste na svet 😉

bublenudle
21. srp 2011

@ma.ja děkuji,no za rok mam 3xIVF,1xKET a přirozene mimoděložni těhu 😖 takže,je toho dost 😝 ale musime bojovat......všechny budem jednou mamky 😉

bublenudle
21. srp 2011

@janijacek ja v Reprofitu ješte nikdy nebyla.....doporučila mi ho kamoška,ted se ji narodit chlapecek reprofitacek,a hlavne muj promár ,co me delal laparo pri tom mimodeložnim tehu....tak jsem zvedava...v Repromede jsem mela vzdy stejny postup a nic,ten posledni pokus byl bez ET a stal me pres 35 tis 😠 a nejhorsi vyskledky...takže menim car

jajinka28
21. srp 2011

@bublenudle tohle všechno za rok??no tak máš můj obdiv, že máš ještě sílu! jsi obrovská bojovnice a ty si to své štěstí vybojuješ, jsi silák a já už se těším, až začneš další boj a pak nám tady ukážeš ty své zasloužené // !! 🙂
věřím, že v novém Caru si tě po tom všem budou opečovávat a konečně přijde to nejkrásnější, co si tady všechny tak moc přejeme 🙂

jajinka28
21. srp 2011

@janijacek děkuju, snad se drží rarášci🙂