1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

werinka1
28. srp 2011

@tina74 Já jsem ze Sušice, takže jsem byla v Plzni v nemocnici. Ještě jsem měla možnost do Strakonic. Zvolila jsem raději Plzeň, doufala jsem, že tam budou profíci. Teda stále doufam.......a doufam že mi tam nic nepo..... Já byla taky v poho do včerejška. Jak píšeš, bolelo mě to akorát krátce po, druhý den trochu špinění a pak dobrý a včera najednou ta bolest......ach jooooooo, proč to nemůže bejt v poho, když už si člověk musel prožít to obrovský zklamání ☹

tina74
28. srp 2011

@xavera Kdy Ti začalo být takhle špatně? Dívám se, že jsi zhruba tři týdny přede mnou. Já zatím nevolnosti nemám, jen ta únava je úděsná. Občas taky závratě.

tina74
28. srp 2011

@werinka1 Je mi to moc líto☹ Drž se! Snad si všechnu tu smůlu vybereš teď najednou a příště už půjde všechno jako po másle🙂 Myslím úspěšné těhotenství, ne revizi dělohy🙂

werinka1
28. srp 2011

@ma.ja Pěkný 🙂 Ooooooobrovská gratulace, to budou bojovníčci ještě do zásoby 😉

bugee
28. srp 2011

@tina74 Moc jsem zvědavá na Tvůj úterní UTZ, musíš mi napsat, cos viděla (nebo přiložit fotku), jestli už bylo srdíčko (nebo že by rovnou dvě?) 🙂 , bylas na OPU o 3 dny později než já a já jdu až ve středu. A jak se celkově cítíš? Já mám chvílema pocit, že mi není vůbec nic, občas mě škubne v podbřišku, pak se bojím, co to je... pak mi zas není vůbec nic, žádný nevolnosti, jen břicho mám jak ve čtvrtém měsíci a prsa ještě o číslo větší, tak si říkám, že je to snad pravda, že jsem ještě pořád těhotná 🙂 ale minulý týden jsem si dokonce dělala jeden kontrolní testík, jestli to někam nezmizelo... a ono ne, čárka se objevila silná a krásná asi po vteřině... 🙂 No a co Ty?

cuddle
autor
28. srp 2011

@tina74 ale prosim Te to bylo obrazne, kazdy se tam presune jak se citi, ja tim, ze vim, ze jdu zitra, tak to tak jeste necham a presunu se tam potom, samo nejradeji az po ukoncenem prvnim trimestru 😀 😀 😀 😀

werinka1
28. srp 2011

@tina74 Já už si řikam, že vyžeru co můžu ☹ Ani nevíte jak moc bych teď chtěla jet na dovolenou. Měli jsme v plánu buď dovču se známýma v Chorvatsku (odjíždí příští sobotu) a nebo mimi. No a teď nemam to ani to. Řikala jsem si, že když už se to posralo, tak pojedem na tu dovču, ovšem záhy mi došlo, že se stejně 6 týdnů nemůžu koupat 😠 A jelikož jsem posránek a do letadla mě nikdo nedostane, jinou dovolenou už nestihnem.

cuddle
autor
28. srp 2011

@xavera tak pokud te uklidni, ze to vetsinou trva 14dnu, 3 tydny a pak uz by to melo byt dobre.... 😉

xavera
28. srp 2011

@bugee díky za odporu, nechci s tím tady ale otravovat. Je to spíš do jiné diskuse. Rozhodně nechci aby to vyznělo, že si stěžuji. Jsem vážně moc moc šťastná. No jinak je mi blbě no, zatím se to spíš zhoršuje. Vždycky je to třeba jeden den lepší, tak si říkám že by to už končilo a pak to zas přijde v dvojnásobné síle. tak snad to tím 12. týdnem skončí, jak se říká - takže konec září to jistí a já si užiju nádherný těhulkovský podzim 🙂

cuddle
autor
28. srp 2011

@werinka1 ja ti neporadim, nemam zkusenosti, pokud se necitis dobre, nebo si nejsi jista, radeji tam zajedte, pro jistotu, ze jsi nic nezanedbala...

xavera
28. srp 2011

@tina74 každá to má jinak, nechci tady tím svým případem vůbec strašit. Ale když se ptáš, tak špatně mi začlo být 6. den po ET. Od té doby se to jen zhoršuje 🙂 pátek jsem celý prozvracela....dnes mi je ale zase líp a rohodli jsme se s manžou že se zajdem podívat do ZOO. Nebyla jsem tam roky a dnes je nádherné počasí, tak se těším jak se projdu a provětrám.

bugee
28. srp 2011

@xavera Určitě to skončí dřív, budu Ti držet palce! A to, že to do týhle diskuze nepatří, tos vzala kde? Začala jsi tady hezky těhulkovat, tak s náma klidně pokračuj, víš, jak to povzbuzuje ostatní? Potřebujeme tady vidět pár těch, které mají dole v profilu "čeká miminko,..." , abychom věděli, že to není utopie, ale reálná naděje všech zde 🙂

xavera
28. srp 2011

@bugee tak to taky trochu beru. Já když byla úplně na začátku a měla spostu otázek, přišla jsem do téhle diskuse a ta mě hrozně podržela a pomohla. Ráda bych se taky podělila o vlastní zkušenosti, jestli to někomu třeba jen trošku pomůže.

werinka1
28. srp 2011

@xavera Co bych dala za prozvracenej den z tohoto důvodu...... 😢

ma.ja
28. srp 2011

@xavera Kamarádka je těhulka po ET, taky jí nic nebylo, myslím tak do 6tt?, a pak to přišlo...shodila asi 6kg...blila pořád a i se rouhala, že lituje, že je těhu....teď je v 6.měsíci a má pořád -1kg, ale už jí je dobře 🙂

cuddle
autor
28. srp 2011

@ma.ja je to bych potrebovu tech -6 kg, at se trochu pohnu, po tech hormonech po tom roce jsem jako balon...... 😒

tina74
28. srp 2011

@bugee Já jsem hlavně strašně unavená. Už od ET. Tentokrát mám i neschopenku. Prsa mě začaly bolet několik dní před OPU. Měla jsem poměrně vysokou sliznici - ono to prý nějak koresponduje... V břiše mě jakoby řezalo 4. den po ET (asi zahnizďování), po těhotenském testu jsem měla asi týden v podbřišku dost silné pnutí (děloha asi povyrostla), teď mě tam jen občas píchne. Ten ultrazvuk mě docela děsí. Jestli bude v pořádku, tak se radostí zblázním! Jestli ne, tak už nevím, co se mnou doktoři udělají... Třetí zamlklé těhotenství během 27 měsíců už by bylo docela síla. Navíc jsou všichni přesvědčeni, že to bylo tou přepážkou v děloze. A transferovaná embryjka byla tak nádherná! Tak nezbývá než doufat...

tina74
28. srp 2011

@xavera To je hodně brzy... Tak hezký výlet!

flyaway
28. srp 2011

@ma.ja Gratuluju k úrodičce! 🙂
Nechali jste oplodnit asi všechna vajouška, že?
Držím palečky, ať se pěkně vyvíjí a mají sílu se zakousnout do mamky! 😉

bugee
28. srp 2011

@tina74 Teď to určitě klapne, uvidíš 🙂 Já měla 3 mimoděložní a jedno zamlklý, tak už jsem si to snad taky vybrala 🙂 Taky doufám a zároveň se toho UTZ děsně bojím...

flyaway
28. srp 2011

@werinka1 Weri, být Tebou bych se určitě poptala odborníků - třeba to je normální a zbytečně se stresuješ, ale pro klid duše bych si to být Tebou určitě raděj prověřila... 😉

tina74
28. srp 2011

@bugee Moc děkuji za povzbuzení🙂 Ani nevíš, jak ho potřebuju. Musíme věřit, že všechno zlé už máme za sebou a teď už jsme na řadě s miminkem i my🙂

flyaway
28. srp 2011

@bugee Díky za povzbuzení - ani na okamžik nepochybuju o tom, že se z těch všech těhubacilů okolo nakazím dřív nebo později i já 😉 .
Akorát jsem doufala, že to bude spíš to dřív, než to později, ale to je holt život a věřím tomu, že to má určitě nějaký skrytý význam... 😵 Já nevím, třeba by to miminko z tohoto KETu bylo extrémně zlobivý nebo tak něco... 😀

werinka1
28. srp 2011

Tak sem si volala do nemocnice. Mluvila jsem se sestrou, protože dr. byl u porodů a bylo mi řečeno, že to špinění a krvácení může trvat až 6 týdnů!!!! a jestli jsem nedělala něco těžkého. No ..... to mi trošku hlodá svědomí. Vytírala jsem, prala.....prej sem si to mohla udělat tim. Takže jdu zalehnout a budu doufat, že sem zas něco neposrala a snad mi to brzo přejde. Zítra letim pro kontryhelový čaj a gynex.

bugee
28. srp 2011

@werinka1 No, tak to ses nám předtím nepřiznala, že jsi stihla uklidit celej dům...!!! Tos opravdu asi lehce přepískla - halou na kutě, odpočívat a léčit se!

Já se právě zhádala s manžou úplně a zcela - včera jsme přijeli z dovči, hned zalehl s teplotou 38, vypotil se a ráno šel do práce, za dvě hodiny se vrátil, že mu je zle, měl zas 38... máme 2+kk, abych to od něj nechytla, musíme se střídat ve dvou místnostech, je to fakt na palici. Jsem naprdnutá a vzteklá, nemůžu si jít na chvilku lehnout, když jsem po utroši ospalá, musela bych ho vyhnat... Tolik jsem se těšila, že budu mít neděli pro sebe, v klidu a pohodě... a on se mi tu válí a prská na mě bůhvíjaký bacily ☹ Nervy pracujou - zítra a pozítří do práce po dovče, to bude síla, zase nebudu vědět, kde mi hlava stojí, do toho nekonečné čekání na středeční ultrazvuk a do toho nervy, abych od něj něco nechytla... Ach jo!

tina74
28. srp 2011

@werinka1 Těsně po revizi by asi nebylo dobré se koupat. I když moře není tak riskantní jako koupaliště nebo nějaký rybník. Já jsem měla dilema po kontrolní hysteroskopii a vytažení tělíska v lednu. Operatér mi řekl (dopředu i po operaci), že už se nemusím jakkoli omezovat a můžu se dokonce hned pokusit otěhotnět. Při propouštění mi do papírů ale napsali, že mám dodržet šestinedělí a ještě mám přijít na kontrolu☹ A to jsme za týden měli odletět k moři! Tak jsem se šla znovu zeptat operatéra a ten mi naštěstí potvrdil, že není důvod k jakýmkoli dalším opatřením, protože to byl jen minimální zákrok. Po revizi bych ale koupání taky neriskovala. Jedině bys tam mohla jet, aby ses odreagovala, nekoupat se a třeba se jen osvěžovat pod sprchou na pláži....Ale to by Ti možná bylo líto.

tina74
28. srp 2011

@werinka1 Taky jsem netušila, že jsi hned po návratu z nemocnice začala s domácími pracemi. To pak není divu, že máš bolesti☹ Musíš si pár dní odpočinout!

tina74
28. srp 2011

@bugee Jejda, tak to jsou nervy! Třeba to ale nebude nic nakažlivého teď v létě. Možná jen nějaký teplotní šok? Nebo že by to bylo z klimatizace? Představ si, že by zrovna byla chřipková sezóna, to by ses těm bacilům nevyhnula nikde... Ber hodně vitamínů. Ty ale asi bereš stejně...

tina74
28. srp 2011

@flyaway To je mi líto, že musíš čekat další měsíc☹ Proč si to v CARu nepohlídali? Ach jo a ještě Ti to oznámí takovým způsobem☹ Příští měsíc už budeš něco brát na růst sliznice?

werinka1
28. srp 2011

@tina74
@bugee No jo sem asi blbec 😒 Já se právě cítila dobře a tady byl bordel a to já nevydržim. Nejhorší je totiž moje vlastnost - to co si neuklidim já sama, to prostě neni uklizeno. I když mi tu pomohla mami a ten muj taky leccos pomůže, tak já bych to prostě udělala jinak a mam pocit že líp... 😅 No a když mi nic nebylo že jo tak sem se na to vrhla. Doteď sem se válela v pelechu a je to fakt lepší....zdá se....
To moře mi mrzí a fakt bych si to asi tolik neužila kdybych se jen osprchla na pláži 😒 A to měla bejt dovča po 7 letech....
@bugee to tě chápu že máš strach, teda taky bych byla naštvaná....nebylo by nejlepší vzít si aspon do UTZ dovču a být v klidu? tu práci bych moc neriskovala (taky teď už vim, že příště jdu okamžitě na PN). Ber vitamínky a asi bych větrala....