1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

xavera
28. srp 2011

@werinka1 já vím, proto říkám, že si nechci vůbec stěžovat. S tvými problémy se to ani krapet srovnat nedá. Opravdu mi je tě moc líto, dobře žes tam zavolala a trochu tě uklidnili, teď aspoň tušíš, odkud vítr vane. když ty si taky holka nedáš pokoj s tím uklízením....

werinka1
28. srp 2011

@xavera Hele já zas četla, že když je takhle blbě, tak to svědčí o zdravě prosperujícím těhu (jestli si to dobře pamatuju) 😉 No sem asi fakt pitomá, ani sem to nemohla říct našim, mají o mě pořád strach, jenom mi dokola opakujou ať hlavně nic nedělam, abych se brzo udravila a bylo to zas dobrý a já tohle.....

flyaway
28. srp 2011

@tina74 Nevím, asi si taky mysleli, že naroste sama, když primární problémek u nás byl ve spermiu - pro mě to byl tedy celkem šok, předtím jsem s tím problém neměla, proto jsem to ani nečekala 😒 .
Způsob sdělení této nepříjemné informace bych ale fakt čekala trošku jiný, myslím si, že všechny do CARu chodíme s nervičkama, zda je všechno, jak má být a trošku toho taktu a pochopení ze strany personálu je tak nějak očekáváno, bohužel ale ne v tomto případě (ale tak zrovna tento pan doktor nemá zrovna dvakrát dobré hodnocení mezi pacientkami, takže by mě to asi nemělo překvapit - bohužel zrovna já na něj mám celkem dost "štěstí" 😅 )

flyaway
28. srp 2011

@tina74 A Tobě moc moc přeju, aby tentokrát všechno vyšlo a z Tebe byla za 9 měsíců pyšná mamka! 😉
Smůly už bylo dost, tu sis vybrala už do konce života 😎

xavera
28. srp 2011

@werinka1 už se vážně na všechno vykákni, a nechcete jet přecijen na tu dovolenou? I když se nebudeš koupat, alespoň pobyt u moře ti určitě prospěje. Můžeš ležet ve stínu tam a číst a pospávat...lepší než doma. Ale tak nechci radit, musíš vědět sama, na co se cítíš...

flyaway
28. srp 2011

@werinka1 Teda jo, Ty jsi číslo, gruntovat barák po lékařským zákroku 🤐
Ale tak hlavně, ať je Ti líp, teď už máš uklizíno, tak už jenom odpočívat! 😉
A tu dovču si pak pořádně užijete ve třech, neboj... 😵

xavera
28. srp 2011

@werinka1 já to četla někde taky, pak jsem taky četla že to může znamenat holčičku, každopádně je to normální a v pořádku...jen mě krapet trápí to hubnutí. Mám 183 cm, 65 kg a extrémně nízký tlak. Ráda bych tu váhu udržela, nebo pozvolna zvyšovala, ale když se donutím jíst, je mi ještě hůř....no nic, už s tím tady nebudu otravovat, nějak se s tím poperu a určitě bude brzy líp 🙂

werinka1
28. srp 2011

@xavera Tak tady s tím určitě neotravuješ.....aspoň ty ostatní těhule ví, do čeho jdou 😀 A co čeká nás ostatní 😀

werinka1
28. srp 2011

@flyaway No jo, kéž by to vydrželo aspoň měsíc, ale ten muj chlap je hroznej bordelář 😠

werinka1
28. srp 2011

@xavera A co ty nutridrinky? Ty jsou při nechutenství ne? Ale možná že je těhule nemůžou, to nevim, jen mi to tak napadlo....

werinka1
28. srp 2011

Jdu zas do pelíšku.....zejtra pojedu k dr., tak už mam strach ☹

tina74
28. srp 2011

@flyaway Moc děkuju🙂 A Tobě ať ten měsíc co nejrychleji uteče...

tina74
28. srp 2011

@werinka1
@xavera Já bych taky vsadila na ty Nutridrinky! Jsem sice o několik málo centimentrů menší a o pár kilo těžší, ale mám podobnou tendenci. Tlak mi taky padá. Někdy mám pocit, že do sebe nedostanu dost kJ. A to mi zatím není špatně od žaludku....

luca1111
28. srp 2011

ahoj holky.. moc ráda bych se k vám přidala.. měla jsem být už také minulý týden na odběru vajíček, ale ty moje se mi rozhodly stávkovat a rostly pomalu, teď už je to prý dobré, slovy lékaře "musíme to dopíchat"... tak jsem zvědavá, jestli "to dopíchám" 😒

cuddle
autor
28. srp 2011

@xavera hele chodim do jine diskuze, kde jsou taky holky tehu a rikaly ze se jim trochu ulevilo pro Gravimilk - ze to zklidnilo zaludek a jedna te uz je spatne snad 14 dnu, rikala ze hodne ji piskoty, rohliky , kureci maso atd. ten gravimiln neznam zkus se poptat v lekarne a ty nutridrinky jsem mela to by ti mohlo pomoct, je to vyzivne, a ruzne prichute nebo bez prichute, co ti vyhovuje a myslim 4 ty napoje obsahuji vsechny hodnoty za jidlo na cely den, doplnuje to vsechny potrebne vitaminy a mineraly

cuddle
autor
28. srp 2011

@luca1111 ahoj, mozna jsi mela ze zacatku slabsi davku nez by jsi snesla a ted to musi dohnat, pac foliky by meli mit aspon teh 15-16mm aby jsi mela dost sanci na zrale vajicko uvnitr, kolikaty den uz pichas, a cim stimulujes a jake jsi mela davky???

tygrisek09
28. srp 2011

já piju nutridrinky teď při stimulaci, hodně piju (kolem 4,5 litru vody), hodně bílkovin, teď píchám 3. den Gonal a nic mi není, je to dobře?

tina74
28. srp 2011

@tygrisek09 Záleží, kolik budeš mít folikulů. Pokud nebudeš mít hodně vysoký počet a nerozvine se Ti hyperstimulační syndrom, nic by Ti být nemuselo. Přijde jen lehké píchání ve vaječnících, když budou folikuly dorůstat do správné velikosti. Ale opravdu záleží na konkrétní reakci na zvolené množství hormonů....

tygrisek09
28. srp 2011

zatím mi nic není, čekala jsem nějaké bolesti v podbřišku a zatím nic

janijacek
29. srp 2011

@werinka1 Ahoj Werinko, ještě se vraím k tomu Rh faktoru, v prvním to opravdu problém nebude a v dalším to už umí dobřeohlídat...švagrová je také Rh- a druhé dítko bylo naprosto bez komplikací, ale musela cosi brát, no, však oni Ti pak poví ;)TAk já myslím, že se nemáme čeho bát

janijacek
29. srp 2011

Jinak dobré ráno všem! Odjela jsem na víkend na chalupu rozdýchat to OPU, vrátila jsem se až včera večer a tak hned jak jsem se vzbudila spěchám vám napsat, jak jsme dopadli🙂Tak tedy, oplodňovalo se 12 vajíček tou normální metodou-trochu jsem měla strach, skoro jsem do soboty dospat nemohla, ale je to dobrý! V Heliosu mi řekli, že se oplodnilo 10 vajíček z těch 12ti 🙂 ! Ještě vás budu informovat, kolik jich dneska pokračuje, včera se snažili šmoulinci všichni 🙂

cuddle
autor
29. srp 2011

@janijacek supr vysledek 🙂

tina74
29. srp 2011

@janijacek To je paráda!🙂

ma.ja
29. srp 2011

@janijacek jé to je hezký 🙂 my dnes máme 8 bojovníčků 😵

cuddle
autor
29. srp 2011

@ma.ja supr

ma.ja
29. srp 2011

@cuddle jak je tobě, už jsi byla na krvičce?

cuddle
autor
29. srp 2011

@ma.ja jojo byla vysledky v 1 hodinu

eliska76
29. srp 2011

@werinka1 Ahoj weri, hodně sil kočičko! Taky jsem se z toho už vzpamatovala, byla jsem o týden dýl těhu a je to hnus 😢 . No co musíme jít dál!!!! 🙂 . Hodně štěstí v listopadu, určitě to vyjde! Musí! My to zkusíme až příští rok možná hned v lednu. Jsem z toho taky otrávená, ale taky mi dr. řekl, že je to normální ☹ . A tobě řekl dr., že je hlavní že jsi hned poprvé otěhotněla? Já to měla taky tak, a myslím si, že aspoň vidíme, že to tělo si s tím ví rady ne 😉 , i když mě takhle dr nepodpořil, je hezké to slyšet 😉 . Tak hodně sil a štěstí 🙂

bugee
29. srp 2011

@ma.ja Gratuluju k bojovníčkům - taky jsem jich měla 8 - to je šťastné číslo 🙂

@cuddle Netrpělivě s Tebou očekáváme tvé krásně vysoké výsledky HCG 🙂

janijacek
29. srp 2011

@ma.ja je tak to moc gratuluju, at se bojovnickum dari! 🙂