1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
1. zář 2011

@flyaway tak to bych mohla pouzit i na manzela, ze 🙂 to prirovnani 😀 😀 😀

flyaway
1. zář 2011

@jajinka28 Čekám na ms, pak hormonky na růst sliznice a KET mi vychází někdy začátkem října - no co už, čekání je na nic, ale aspoň se to tělíčko trošku oklepe z IVF... 😎
A už se taky moooc těším, až budu jedna z vás!!! 😀

eliskah
1. zář 2011

Ahoj byl nekdo na ivf v iscaru prosim napiste

flyaway
1. zář 2011

@cuddle 😀 😀 😀

cuddle
autor
1. zář 2011

@111janinka čau kočko, kdepak te mame, uz sem nechodis??? potrebovala bych nejake info od tebe, jaky jsi mela dalsi postup po ultrazvuku s manzelem??? ozvi se

flyaway
1. zář 2011

@eliskah Já s tímto CAR zkušenost nemám, ale zkus kdyžtak ve fóru dát vyhledat "Iscare", určitě Ti to vyhledá všechny diskuze, kde se o tomto CARu holky baví 😉

flyaway
1. zář 2011

@janijacek Krásný, gratuluju k transferu i k mrazáčkům, tomu říkám krásný výsledek! 🙂
Tak teď pěkně odpočívat, ať se mimi hezky zachumlá do peřinky 😵

jajinka28
1. zář 2011

@flyaway tělo si odpočine a pak už nebude nic bránit tomu, aby se mimoušek pěkně uvelebil 🙂 budu moc moooc držet pěsti 😉

ma.ja
1. zář 2011

@jajinka28 myslíš, že už jsou uvelebení???Embryoložka říkala, že morulky, druhý den blastocysty, další den pak prasnkou a pak se začnou zabydlovat???Nevím neumím ☹ Je fakt, že včera nic, dnes jdu tak hodinu něco dělat a začne břichabol, tak jdu hají...a tak to střídám...už mě to ležení nebaví....

ma.ja
1. zář 2011

@pentagras to je dobře, že už tě pustili 🙂

ma.ja
1. zář 2011

@flyaway 😀 😀 😀 kopou 😀 😀 😀

ma.ja
1. zář 2011

@eliskah myslím, že je diskuze Iscare....hledej ve fóru neplodnost nebo snažilky...teď nevím, ale určitě najdeš 😵

jajinka28
1. zář 2011

@ma.ja to ležení je hrozný, ale vydrž a opravdu radši nic nedělej, hlavně žádná námaha..mně říkali, že první týden je rozhodující..zakázali mi i dávat třeba ruce nad sebe ( věšet prádlo, pro něco se natahovat..) a fakt jsem měla příkaz jen ležet, max na záchod, víc ani prd☹...zkus to ten týden vydržet, ať maj klid na uvelebení, jsou to pašáci, zvládnou to! 🙂

cuddle
autor
1. zář 2011

@ma.ja neboj ona trochu lenoseni neuskodi 🙂

flyaway
1. zář 2011

@jajinka28 Děkuju 🙂 , nepochybuju o tom, že při takovém působení těhotenských bacilků ze všech stran nějaký přeskočí i na mě 😵

ma.ja
1. zář 2011

@eliskah našla jsem přímo diskuzi "Iscare Praha" ve fóru neplodnost
@jajinka28 tak to vidíš a mně MUDra řekla "neležet"...normálně fungovat, ale přiměřeně....vařit ano, procházky ano, ale vytírá a luxuje a prádlo věší manža.... tak jdu hajat, včera jsem prochrápala celý den , měla jsem strach co v noci, ale spala jsem jak medvěd....tak pa, 🙂

jajinka28
1. zář 2011

@ma.ja drž se a dobrou noc 🙂

pentagras
1. zář 2011

@bugee moooc děkuju, taky se nemůžu dočkat 🙂

pentagras
1. zář 2011

@jajinka28 jj, bylo to síla a ještě nemám vaječníky ok, furt velký, tak mě uplně ok není ale ta voda je pryč to už je brnkačka, ten se teším na příští utz 🙂

pentagras
1. zář 2011

@flyaway ahojky kočko, děkuju 🙂 co ty, jak díl pokračuješ??

pentagras
1. zář 2011

@ma.ja děkuju 🙂

pentagras
1. zář 2011

@jajinka28 no vidíš, mě říkala primářka ... at to střídám, procházky pomalé na prokrvení sliznice děložní, potom odpočívání, žádná velká fyzická námaha, my šli po ET na oběd a ten den než jsem dojela domů jsem měla dost, ko, pak na výlety, procházky, tak nějak jsem to pojala jako že když se to má tak se to tak zahryzne, ale je fakt že nevysávám, nevytírám, netahám težký věci,jinak jsem tak nějak pomalu dělala vše ale opatrně 🙂

flyaway
1. zář 2011

@pentagras Čekání, čekání - ale za měsíc už snad bude mimuško taky u mě a doufám, že se pěkně zavrtá 😵

bugee
1. zář 2011

@eliskah Ahoj, já jsem z Iscaru... Jestli se chceš na něco zeptat, tak se ptej, jen nečekej, že odpovím okamžitě, jsem dneska KO a bolí mě hlava, ale občas nakouknu, tak buď trpělivá... Jinak jsem po 13 letech po 3. IVF (vše v Iscaru, poslední pokus s PICSI) a dnes jsem 6+5 se srdeční akcí 🙂

jajinka28
1. zář 2011

@bugee Bugee, jsi fakt hrozně statečná...nám se nedařilo 4 roky a oba jsme z toho byli úplně na dně, to čím sis musela projít ty...jsi hrdinka, pro mě velká hrdinka ...máš můj velký obdiv!

jajinka28
1. zář 2011

@pentagras hlavní je, že je "zahryznuto" ...já musím ležet pořád, hlavně jsem tak strašně unavená, že i malá námaha mě úplně vydundá ☹

luca1111
1. zář 2011

ahoj 🙂 můžu se zeptat? když vám brali uzrálé folikuly - kolik je asi tak normální počet?

jajinka28
1. zář 2011

@luca1111 já měla při prvním IVF 15 a teď 10, ale přiznám se, že nevím, kolik je "normální"...

luca1111
1. zář 2011

aha a kdy půjdeš na transfer?? nebo už jsi šla?

jajinka28
1. zář 2011

@luca1111 já už byla..ty jsi před OPU?