1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

luca1111
1. zář 2011

mě včera brali 20 folikul... dnes mi volali z centra a říkali, že se jich podařilo oplodnit 9 a v pondělí jdu na transfer... tak jsem celá nedočkavá.. je to mé první IVF 🙂

jajinka28
1. zář 2011

@luca1111 no tak to jsou úplně super čísla🙂 tak přeju hodně štěstíčka 😉

luca1111
1. zář 2011

jo? tak děkuju 🙂 nevím co se stalo a osvítilo mě, protože jsem celou dobu léčby měla spíš smůlu, nejdříve to začalo genetickou mutací - dvěma, pak nějakou hraniční hodnotou krve, pak mi nezabíral menopur :D když jsem měla jít na punkci vajíček, tak jsme doufali v 10 kusů 🙂 dostala jsem poslední injekci a ta musela být rozhodující... no tak teď čekám jak dopadnu... a kdy se dovíš, jestli jste byli úspěšní? mě to nikdo neřekl.. chodím do Karlových Varů - IVF Zenter..

jajinka28
1. zář 2011

@luca1111 já jsem dnes 12-tý den po ET a test je pozitivní 🙂 teda, to máš celkem napínavý, ale neboj, to špatné už sis určitě vybrala a v pondělí už budeš mít v bříšku mrňouska, moc držím pěsti 😉

luca1111
1. zář 2011

tý jo 🙂 no to je krása.. gratuluji 🙂 jé, moc ráda slyším o úspěchu 🙂) dáva mi to sílu 🙂 díky 🙂

jajinka28
1. zář 2011

@luca1111 moc děkuju, je to boj, ale stojí za to nevzdávat se a bojovat, u mě je to 2.IVF, první bylo před dvěma roky..síly tady načerpáš habaděj 🙂

janijacek
1. zář 2011

@jajinka28 moc gratuluju!To je bezva 🙂

janijacek
1. zář 2011

@luca1111 take moc gratuluju, budu drzet pesti,at dari i nadale!

janijacek
1. zář 2011

@cuddle cuddliku, ja jsem se pretukla a omylem jsem zadala uz se mi to nelibi,ale samozrejme se mi to libi 🙂 chtela jsem totiz dat odpovedet a tukla jsem vedle, promin...
No, ale k veci-to teda doufam, ze uz jsem taky tehule. Cekam, kdy me kde zacne pichat tak, jako jsi to mela Ty🙂

janijacek
1. zář 2011

Holky, ja jsem trapna,co?Si tady dycky vecek diskutuju sama 😅 Tak ja jdu radeji na kute. Ahoooj!!!

janijacek
1. zář 2011

Jo jeste-dekuji vsem, co jste mi gratulovaly 🙂

jajinka28
2. zář 2011

@janijacek ahoooj🙂 žádná trapná, já si tady taky furt diskutuju sama 😀
kdy máš dělat vlastně testík?mooooc držím pěsti 😵 opatruj se! 🙂

cuddle
autor
2. zář 2011

@jajinka28 neboj nejsi, holt nekdy tu nikdo neni 🙂

jajinka28
2. zář 2011

@cuddle jéé ahoooj🙂 jak je??

bugee
2. zář 2011

Ahoj holky, hezký den!
Z bolesti hlavy jsem se vyspala (třeštila ještě v noci, když jsem se vzbudila), doufám, že to nebudu mít pořád, že to není důsledek zvýšení dávky utroše, co mám od včerejška... Teď beru 2-2-2 a je to docela záhul s tím pracovat, jsem jak zmlácená... Snad si zvyknu a bude dobře. Ale moc se těším na víkend, že si půjdu lehnout i po obědě, už se nemůžu dočkat 🙂
A co vy? Jak se vám daří?

cuddle
autor
2. zář 2011

@jajinka28 dobrý...dnes se mi po snidani pekne zvedl zaludek, ale ustala jsem to , neni na nejake nevolnosti brzo...sem myslela, ze to tak az 8tyden

jajinka28
2. zář 2011

no mě se zvedá žaludek už asi týden..přijde mi to divný a brzo, ale je to tak..všechno mi strašně smrdí a žaludek mě tlačí, ale jako že by se mi udělalo úplně na zvracení, to ne..

jajinka28
2. zář 2011

@bugee ahoooj bugeenko🙂 mě taky duní hlava, já mám utrouš 2-0-2 a jsem po něm strašně ospalá, takže při představě dávkování jako máš ty, to bych byla jak šípková Boženka 🙂

bugee
2. zář 2011

@jajinka28 Já vám zase nezávidím to zvedání žaludku, jsem žravec, takže kdybych trpěla nechutenstvím a nevolnostmi, asi bych to snášela ještě daleko hůř. Včera jsem přijela dom z práce a měla jsem nachystané kuřecí řízky, vařené brambůrky a kyselé okurky - holky, já si tak pochutnala 🙂 Sice mě třeštila hlava, ale to jídlo mě úplně uchvátilo... No, to jsem celá já, taky nejsem žádná lehká váha 🙂

jajinka28
2. zář 2011

@bugee no mňááám, ty jsi mi nahnala chutě🙂já děsně miluju jídlo, takže se neupejpám i za cenu, že mi je pak šoufl 🙂

cuddle
autor
2. zář 2011

@bugee my jsme meli vcera rizecky a bramborovy salat mnam, sem si dala - dokud muzu a nebleju - neeeee??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak zatim chut by byla , ale jestli se mi bude delat spatne tak nevim - jinak smrad jako takovej uplne hruza, minule jsem nufala v ikea ze citim kour - a chlap o 3 stoly od nas desne pachl kourem , no teda nos jako fifinka mam 😀

cuddle
autor
2. zář 2011

holky dnesni test, ten se mi libi - a timto koncim a cekam na ultrazvuk 😀 😀 😀

cuddle
autor
2. zář 2011
jajinka28
2. zář 2011

@cuddle s tím čumákem to je děs 🙂 já cejtím snad i to, když si moucha upšoukne 🤐
já dnes taky testovala, sem se bála, aby mi ta čárka někam nezdrhla a je ještě hezčí než včera 🙂
jo a jak jste na tom s náladou??holky já jsem dneska táááááááák protivná, manžílek ráno vybuchl smíchy a říkal, že esi ty nálady budu mít celý těhu, tak prej potěš koště 😨

jajinka28
2. zář 2011

@cuddle tak ta je výstavní 🙂

bugee
2. zář 2011

@cuddle Krásná dálnice 🙂 A vidím, že chutě zatím taky jsou, tak ať Tě neskolí nevolnosti a můžeš si dopřávat!

@jajinka28 Já na pachy citlivá nejsem, asi je to spojený s těmi nevolnostmi, které nemám 🙂 Aspoň něčím netrpím a jsem za to fakt ráda, nerada bych to zakřikla 🙂

cuddle
autor
2. zář 2011

@jajinka28 tak ja si to nepripoustim, se mila jako vzdycky 😀 😀 😀 😀 ale co tak holt hormony delaji svoje, neco ti chlapy musi vydrzet neeeeee - my uz toho vytrpely a jeste vytrpime dost

jajinka28
2. zář 2011

@cuddle přesně tak 😀 když mě děsně naprdlo, že nemám ke snídani salámek, no 😨

cuddle
autor
2. zář 2011

@jajinka28 jo tak to chapu, kdyz ma na nej clovek chut 😀 😀 😀

tina74
2. zář 2011

Ahoj holky, tak se po pár dnech zase hlásím a všechny vás moc zdravím. Od úterního ultrazvuku je mi nějak líp, tak jsem se snažila udělat nějakou práci doma a do práce. Už nejsem přes den tak unavená, i když pořád spím 10-11 hod, a nevolnosti nepokračují. V úterý to asi nejspíš bylo z nervů z toho ultrazvuku.