1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
13. črc 2011

@flyaway ja pichala 225 IU a pak 300 IU denne - 225 IU staci kdyz redis 1 roztokem a u 300 uz potrebujes 2 roztoky, ale vse das do jedne injekce a pak samo Dipherelin nebo Decapeptyl takze pichas 2 injekce
ty si na peru nastavis kolik ti rekli jednotek

werinka1
13. črc 2011

@cuddle Teda, než si člověk odkroutí šichtu tak tu máme mimčo 🙂 Mam radost!!! Kráááááásnýýýýýýýý, já chci taky 🙂

werinka1
13. črc 2011

Já jsem tak nervózní. Už aby byl pátek!!!! Jestli ty folíci nepoporostly jak měly tak se mnou asi nikdo nevydrží ☹ Pozoruju se a vůbec nemam žádnej pocit. Ani nafouklý bříško ani žádný píchání či neco podobného ☹ Asi se rozhodly, že budou stávkovat.

cuddle
autor
13. črc 2011

@werinka1 vydrz , to se zacina projevovat, az se ti zvetsi vajecniky a to uz byva po 10 tem dnu stimulace do te doby jen poporustaji - neboj bude dobre a do mesice taky davas fotecku zavedene fazolky 🙂

werinka1
13. črc 2011

@cuddle No kéž by....zatím se budem kochat tou tvojí 😉

cuddle
autor
13. črc 2011

@werinka1 jojo to muzes, ja doufam, ze casem budou lepsi 🙂

flyaway
13. črc 2011

Holky, zeptám se asi blbě, ale neměla jste některá po píchání decapeptylu (nebo jinýho zabržďováku) průjem? Já si toho teda zpočátku moc nevšímala, dokonce jsem byla celkem ráda po mých zkušenostech s věčnou zácpou, ale teď už mi to začlo připadat nějak podezřelý... 😒
Nemáte podobnou zkušenost? Asi se na to raděj zkusím poptat v CARu, pokud to neustoupí... 🙄

werinka1
13. črc 2011

@flyaway Tak už taky začínáš s puregonem....já jsem dneska koukala na ten muj špíček a přes veškerou tu plochu už nemam moc míst kam to lupnout. Jsem samá tečka a modřinka. Včera jsem pěkně úpěla když mi přítel píchal ten decapeptyl. Puregon je v poho. To pero má menší jehličku a nijak to neštípe. Nemáš ani moc velkou dávku tak to si vystačíš dlouho s těma ampulkama. Já jsem to zkusila počítat a radši jsem toho nechala, protože je mi jasný, že při těch mých dávkach si zřejmě tu jednu ampulku budu muset koupit sama a to dělá přes 8000Kč. No jo, jenže člověk by dal cokoliv jen kdyby se to povedlo...Ty jdeš v po na krev? Mně dělali po 4 dávkach ultrazvuk, ale krev nebrali.

werinka1
13. črc 2011

@cuddle No určitě. Už se mooooooc těším 😉

cuddle
autor
13. črc 2011

@flyaway nene ja ne, ja jen po OPU prave zacpu

cuddle
autor
13. črc 2011

@werinka1 u nas to bylo zase obracene, nejdrvie jen krev a pak az krev a ultrazvuk

werinka1
13. črc 2011

@flyaway Mě teda nic takového nepostihlo.

werinka1
13. črc 2011

@cuddle Já sem byla i ráda, protože kdyby mi měli vzít krev, tak nevim odkud. Na jedný ruce jsem měla modřinu když mě brali krev minulý čtvrtek kvůli tomu kolik si budu píchat ten puregon a v pátek mě zas napichovali kvůli narkóze. Jdu v pátek, tak uvidím jestli mě něco vysajou. Ultrazvuk je jistej.

werinka1
13. črc 2011

@flyaway Já zas měla takové ty červené tečky. Když sem to řekla dr., tak nevěděl jestli to je reakce na decapeptyl nebo je to z něčeho jinýho. No a rozhodnutí bylo na mě. Buď to stopnem a nebo risknem a budem pokračovat dál. Řekla jsem samozřejmě, že chci pokračovat a uvidíme jestli se mi budou dělat dál. Naštěstí to vypadá, že se jich udělalo pár a přestalo to. Samozřejmě si tam raději zavolej když se to nezlepší. Ale nevim nevim jestli ti neřeknou něco podobného....

flyaway
13. črc 2011

@werinka1 Jojo, v pondělí jen krev, a pak už krev + ultrazvuk. Já bych popravdě taky raděj brala jen ultrazvuk, těch ostrých potvor už mám plný zuby 😠
A myslíš, že si budeš muset dokupovat ještě celou tu velkou ampulku? Nebude třeba stačit ta menší?
No je to celkem mazec, ty naše "nákupy" se nám holt pěkně prodraží - ale až se nám to podaří a my si domů přineseme ten náš dáreček, tak myslím, že přes všechny tyto průvodní jevy budeme vědět, že to byl nejlepší kauf našeho života! 😉

flyaway
13. črc 2011

@werinka1
@cuddle No, třeba jsem jen něco špatnýho snědla a do víkendu to bude pryč 😀

werinka1
13. črc 2011

@flyaway Je to možné, nebo třeba trošku nervíky. Teda, soudim podle sebe, já mam nervíky neustále 😖
Ten puregon se dá koupit i menší než 900 IU?? Já mam koupeno 2x900 IU. Ono je tam víc. Já měla píchnuto 4x 200IU a včera jsem zvýšila dávku na těch 250 IU a ještě mi to vystačilo. Takže mám ještě jednu ampulku což je na 4 dny, tedy do soboty. Takže si budu si muset koupit další. Nevim jak dlouho se stimuluje, ale já mam stimulační protokol na 14 dní. Takže si budu muset dokoupit na 5 dní. Při dávkach 250 budu potřebovat 1250 IU no a pojišťovna mi přispěje už jen na 450 IU. ☹ A pokud mi dávku zvýší.....to bude mazec.

flyaway
13. črc 2011

@werinka1 Tak to mě dali 3 balení - jedno 900 IU, druhé 600 IU a třetí 300 IU a řekli mi, ať začnu s tím největším, jako by u mě předpokládali, že se k těm 300 IU ani nedopracuju (což bych samozřejmě ráda, ale na zázraky nevěřím). Pokud by to tedy vypadalo, že nebudeš potřebovat celých 900 IU, tak se na možnost menší ampulky raděj zeptej, ať zbytečně neutrácíš penízky za něco, co nevyužiješ - to je pak raděj použij na nákup mimi oblečků 😉

cuddle
autor
13. črc 2011

@werinka1 daji se i na konikovi nekdy koupit leky, kdyz nekomu zustanou, ale jak pocitam ty jedno 900 IU urcite vyuzijes.....

werinka1
13. črc 2011

@flyaway No tak já vyfásla hned 2x 900 IU. Asi taky věděli proč. Uvidíme jak to bude pokračovat dál, kolik toho budu potřebovat a určitě se na to kdyžtak poptám. Třeba mi to sami pak navrhnou, momentálně to holt nebylo třeba.

cuddle
autor
13. črc 2011

@werinka1 ono je mozne i ty leky pripadne kombinovat, ale tak uvidis co ti doporuci, pripadne si dokoupis holt dalsi pero, klapne to na prvni pokus a holt to znovu absolvovat nebudes muset 😉

werinka1
13. črc 2011

@cuddle Jejej, kéž by to tak bylo 🙂 Uvidíme co řeknou páni doktoři. Dam na jejich doporučení, přeci jenom měli by to být odborníci....ale teda představa to neni nic moc. Potom ještě ICSI, PK a příp. zamražení. Bude to náročné 😒

cuddle
autor
14. črc 2011

holky tak zpravy z CARu bohuzel zadne dalsi embryjko uz to nedohnalo do stadia blastocysty, ktere jedine mrazi a tim padem mame jen fazolku u mne a 1 blastocysticku zamrazenou - z 18 vajicek, teda to je selekce a to se tak krasne vyvijely...

flyaway
14. črc 2011

@cuddle Tak to mě mrzí, že vám nezůstala větší zásobička, ale jsem přesvědčená o tom, že ji vůbec nebudete potřebovat, protože za 10 dní se na testíku objeví // 😉
A i kdyby ne, tak za další měsíc už stopro, uvidíš! 🙂

flyaway
14. črc 2011

Holky, tak dneska poprvé Puregon a musím říct, že jsem skoro nadšená - vůbec nic jsem necítila, ani vpich, ani vpouštění a oproti decapeptylu je toho trošička (což se samozřejmě může ještě změnit, tak bych to nerada zakřikla). Zato hned poté jsem píchla právě decapeptyl a ten mě vrátil opět na zem, potvora jedna bolavá 😒 . No ale v životě jsou i horší věci... 🙂

flyaway
14. črc 2011

@cuddle Jéé, ještě jsem se chtěla zeptat, kdo Ti tam teda nakonec fazolku vkládal, zda tam byl s Tebou mužíček atak podobně... 🙂

cuddle
autor
14. črc 2011

@flyaway mazel byl se mnou jen kdyz nam embryolozka delala doplneni k vyvoji embryjek , pak po nas chtela info kolik budeme zavadet, my chteli cas na rozmyslenou, je tam nahore takova mistnustka. No a pak na zakrok uz manza nemohl, mel pockat v cekaci mistnosti pred koordinatorkou, pravda, ze ta mistnustka je malinka a byl tak doktor ( Texl ) , pak jeste jedna embryolozka a pak jeste prisla ta druha s fazolkou, takze lidi jako smeti - pak jsem si polezela a pak jsem sla za muzickem

leeela
14. črc 2011

Ahojky, můžu se k Vám přidat? Já jsem začala stimulovat 8.7 a mám gonal a synarel. Včera jsem byla na krvi a na UTZ a folíci rostou, jen mám na pravé straně cystu 😠 ale prý to nevadí a pokračujeme. Volala jsem na výsledky z krve a snižovala jsem dávku ze 187 na 112 🙂 Ve sobotu jdeme zase na krev a na UTZ a tam nám řeknou, kdy by bylo OPU - tak už se nemůžu dočkat 🙂
Cítím se strašně unavená, bolí mě prsa a břuško...To mě bolí hodně - ale prý je to normální.
A holky pijete? Já se k tomu pořád nemůžu nějak dokopávat - snažím se vypít 2,5litru, ale večer už mi vždycky leze voda i ušima... 🙂
Jo a chodím na Obilnák 🙂

cuddle
autor
14. črc 2011

@leeela ahoj , vitam te
tak vidis pekne ti to vychazi kdyz ti snizovali davky, urcite krasne reagujes
ja na Obilnak chodila a odesla jsem do Heliosu, OPU mam za sebou minuly tyden v patek a vcera jsem dostala zpatky jednu fazolku, jedna je v mrazacku, dalsi se do stadia blastocysty, ktere Helios mrazi uz nedostaly
jinak pobolivani je urcite normalni - hlavne ke konci kdyz jsou vajecniky zvetsene a mas tam tech foliku vic, tak je to neprijemne, dulezite je se pak setrit, a voda holt to je problem, prolevat se, prolevat se a tak dokola, musis hodne, aby ses vyhnula hyperstimulaku, taky se nekdy nutim, ani v tom vedru se mi moc nechce
jinak prsa me bolela az po pregnylu a to teda fakt hodne - je to tim tehu hormonem co maji v sobe

werinka1
14. črc 2011

@leeela Ahoj, já začla stimulovat taky 8.7. Akorát nereaguju tak dobře ☹ Zítra jdem na UTZ a uvidíme jestli se to po zvýšení dávky zlepšilo a folíci si daly říct. S cystou jsem na tom stejně, jen já ji mam na levé straně. Byla jsem i na punkci, ale tim se jí údajně úplně nezbavím, jen jí "zmenšili" na 2x1 cm, ovšem pochybuju že tak zůstane. Myslim, že už zase mrcha poporostla. Já se teda zatim nijak unaveně necítim, nic mě nebolí.....nevim jestli je to dobře nebo špatně, ale spíš asi to druhý. ☹ O tom že bych měla víc pít mně teda nikdo nic neřekl. 😒