• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

28. května 2015 
@jajinka28 Volala jsem na infolinku Nescafe hned ráno v 8 hod, ale pořád to ještě zjišťují... To jsem zvědavá, co mi řeknou. Doufám, že ne něco v tom smyslu, že je to různé a nejsou mi schopni nic určitého říct.
7. zář 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 to je docela mozny, ja myslim,ze se lisi mnozstvi kofeinu i v tech zrnkach,ze kterych se to dela...ale priblizne by to vedet mohli,ze?To me teda taky zajima...
7. zář 2011 v 10:15  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janijacek bojim, sladká nevědomost je lepší :dizzy_face: někdy :dizzy_face: mě právě ještě trochu břich pobolívá, jak na menzes, ale to můžou být ještě pořád zvětšený vaječníky...
@cuddle v pátek ne, to mam doma chlapa, potřebuju na to klid :grinning:
Včera u mně byla kamarádka, je těhulka po KET a nalila do mně takovou spoustu pozitivního myšlení, že jsem večer na Bazoši vybírala kočárky :sweat_smile:
A kávičku jsem si radši odpustila, dělám si k snídani jen takový slabý Latté, je to nějaká směs jen s 10%kávy a spoustu mlíka do toho....
7. zář 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ma.ja aha tak to ja testovala v 5 rano kdyz jsem se probudila , tak aby to bylo z te nezredene :slight_smile: a manzel jeste spal :slight_smile: ale jak zacala naskakovat druha carka utikala jsem za nim at se taky podiva, jestli jeste nespim a nezda se mi to :grinning: :grinning: :grinning:
pozitivni mysleni je dulezity, kocarky jsou supr, klidne bych vybirala hned :grinning: ale kocarek chci urcite novej, takze zajdu do obchudku kouknout a osahat pak co maji a kdyztak na netu
7. zář 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle jo.jo. s kocarkama to bude veda...uz jsem se taky koukala :slight_smile:a vubec nevim na co si dat bozor, co by to melo mit...no vsak vite...ale na to mam jeste cas... :grinning:
7. zář 2011 v 10:43  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma.ja tak uvidis v sobotu, cim to je...:slight_smile:
7. zář 2011 v 10:44  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezký den :slight_smile:
Hlásím, že jsem po UTZ, tentokrát jsem vzala i manžela, aby měl zážitek, slzy mu tekly jak hrachy - fazolka má 1,1cm, srdíčko OK, druhá dutinka ještě je, ale bez akce, takže prý do 14 dnů by se měla pomalu vstřebat. Po 9 letech v Iscaru mi napsali závěrečnou zprávu, dali mi dárkový balíček, všichni včetně sester a mého muže to ořvali... a jsem propuštěna :slight_smile: Byla to fakt dojemná scéna... A za 10-14 dní jdu již ke své gyndařce, mezitím musím na kontrolu na imunologii a na štítnou žlázu, koukám, že to teď bude pěkně akční :slight_smile:

@tina74 Držím palce na UTZ, hned napiš!

A ostatním přeju krásný den, držte se a testujte až ráno (přes den to moc brzy nemá cenu, zbytečně byste byly zklamané)! Musím na poradu... připojím se večer.
7. zář 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee tak to je krásný a dojemný :slight_smile:
Holky přeju // při testování :wink:
7. zář 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee Mám velikánskou radost !!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile: Miminko tedy pořádně povyrostlo, v podstatě na dvojnásobek:slight_smile: No a v Iscaru museli minulý týden snad slavit, když se dva dny po sobě u dvou už téměř chronických pacientek objevila srdeční odezva:slight_smile:
7. zář 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cuddle jj, jsem naprosto pro, asi by to bylo lepší, jinou a uzavřít :slight_smile:
7. zář 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka gabu co stebou, jak je?? Ty spolubojovnice, jak to dáváš, já jsem teda pořád ko, zítra a v pá jdu na utz dnes jsem přesně 6+0, ta kse klepu na utz aby tam bylo vše co má :slight_smile:
7. zář 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bugee oooo to jsou krasne zpravy :slight_smile:
7. zář 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pentagras uz jsem ti poslala link, tuto uzavirat nebudme, preci jen musime koukat jak se maji ostatni holky, ktere se k nam treba brzo pridaji :wink:
7. zář 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee krásnýýýýý!!!!!§Super, taky na to tak nějak čekám po těch 10letech, ani si to neumím představit, musí to být krásnej pocit, jdu v pá do caru,tak uvidíme
7. zář 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle mě nic nepřišlo :frowning2:
7. zář 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle zdravím, sice jsem původně chodila na diskuzi holek ze Sanusu, ale tam se mnou momentálně nikdo není nastejno. Vaši diskuzi čtu a párkrát jsem tu něco napsala. 14.7 jsem byla na KET a termín mám 4.4, takže pokud Vám to nebude vadit, ráda bych se k Vám do uzavřené skupiny přidala :slight_smile:
7. zář 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee i já jsem zamáčkla slzičku :dizzy_face: gratuluju strašně moc :dizzy_face:
@janijacek a ty budeš tedy zítra testit???

@cuddle určitě jsem pro soukromou diskuzi, ale já tam ještě nemůůůůžu :pensive:
7. zář 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaela28 jsi tam
7. zář 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ma.ja treba budes mit moznost se k nam velmi brzo pridat :slight_smile:)) uz aby to vyslo , moc ti to preju :slight_smile:
7. zář 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle věřim tomu :dizzy_face: zatim jdu hladit bříško a číst....zatim pa
7. zář 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě musim nakrmit prďolky Utrošem :slight_smile:
7. zář 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky zacala jsem krvacet, dle car dnes lezet a zitra dojit na ultr. :cry:
7. zář 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky lezela jsem, ale mela jsem a mam porad takovy tlak v podbrisku, ze usnout proste nejde, ted jsem sla na c a vypadl ze me krvavy kus :frowning2: , takze tak no asi nakonec embryjko vyslo samo a mozna ani revizi nebudu potrebovat, jsem zvedava co mi zitra reknou, je mi pekne zle, nevite jestli si muzu vzit nejaky agolutin nebo neco takoveho?
7. zář 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Třeba to nic zlého nebude. Drž se! A hlavně opravdu lež a nic nedělej!
7. zář 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle sos, ježíš, né já bych jela do nemocnice, nebo si tam zavolej na gyndu jestli tě vezmou, já když tam ležela tak tam taky byla holka co byla 5tt a krvácela a dávali jí něco ale co to fakt nevím :frowning2: drž se
7. zář 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pentagras volala jsem v 1 do caru, rekli at dnes lezim a zitra dojdu na ultrazvuk, ze pokud se tam neco stalo, tak stejne uz to neovlivni....a zitra se uvidi
7. zář 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle no já ti můžu říct že v car to tak nějak moc neřešej ale v normální nemocnici jo, když to dítě je chtěnž není o čem a hned berou k hospitalizaci, ale tak já nevím no, zítra teda držím palce, dej vědět
7. zář 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pentagras vis to uz neni spineni, to jsou fakt kusance srazene krve, nebo sliznice nebo jak to rict...muzu zajet na pohotovst do nemocnice, ale pochybuju ze mi reknou neco dobreho
7. zář 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek