• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

28. května 2015 
@gabulenka jj, to máš pravdu, jen ty nevolnosti, ale dnes jsem se zabavila, bylo to lepší o něco, jen jsem myslela že v autě a u dr v kabince vrhnu, to je mazec :slight_smile:
8. zář 2011 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@cuddle Cuddlinko, moc mě to mrzí :cry:
Přeju Ti, ať se rána na dušičce brzo zahojí a najdeš v sobě opět sílu jít dál.
A nezapomeň, že nás ještě přece čeká ta naše společná těhupárty - a ona jednou bude, to jsem si naprosto jistá a je jedno jestli na jaře nebo na podzim, ale prostě bude!!! :dizzy_face:
8. zář 2011 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jajinka28 Tak zatím se mi blíží termín ms, kdy bych měla začít brát hormony na růst sliznice, ale pořád je přede mnou min. nějakých 20 dní do samotného KET :frowning2:
Je to dlouhý čekání - ostatně jako vždycky, když se člověk na něco těší, však to určitě znáš :wink:
Naštěstí příští týden jedeme na Šumavu, vyčistit si hlavičku makovičku, tak to snad trošku tu čekací dobu zpříjemní a zrychlí :sunglasses:
8. zář 2011 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway to čekání je hrozný, já byla u doktora včera a už jsem zas napnutá jak kšandy a to mě čeká KO až za 14 dní..tak to vemem z té lepší stránky, že tě čeká ještě 20 dní - má být krásné babí léto, takže příští týden si krásně užiješ na Šumavě, ten další budeš chodit po prochajdách a nasávat energii a pak už to bude "za pár" :slight_smile: všechno dobře dopadne a já se těším na ten krásný den, kdy nám sem napíšeš, že tam jsou // :slight_smile:
8. zář 2011 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jajinka28 Jejda děkuju, jsi zlatá! :slight_smile:
Ani nevíš, jak se na ten den těším já :grinning:
Tobě taky držím palečky, ať to čekání na kontrolu rychle uteče a hlavně ať je vše, jak má být! :wink:
8. zář 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway jééé Šumavu ti moc přeju a trošku závidím...byli jsme tam v létě...naši tam jezdí každoročně a my, že letos se peníze vrazily do CARu a na moře nezbyly, tak jsme jeli s nimi....úžasný...měla jsem strach, co manža, protože on je povaleč plážový, ale světe div se, říští rok prý znovu Šumava, kolo, procházky :dizzy_face:
20dní uteče jako voda :dizzy_face: kamarádka mi doporučila pít kontryhel, od 1DC do odběru-v tvým případě do KETu...
8. zář 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pentagras Manžel mi včera k svátku daroval těhotenský bezpečnostní pás BE SAFE do auta - je to super, krásně to drží ten spodní pás pod břichem, takže to vůbec netlačí přes břicho... Jezdím každý den cca hodinu do práce a další hodinu z práce a jak jsem měla bolavý břicho po OPU nebo při náběhu na OHSS a i teď občas když mě bolí, tak jsem si pás furt tahala, aby byl volně, pořád jsem ho musela přidržovat rukou, aby se zpátky nezatáhl... no a tohle je bomba, je to opravdu komfortní, uleví to a navíc to několikanásobně zvyšuje bezpečnost pro mimi při případné nehodě. Nic jinýho těhu jsem zatím nekoupila, abych to nezakřikla, ale za tohle jsem fakt moc ráda!
8. zář 2011 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@pentagras musíš vydržet :wink: nic jiného nezbývá, ale je to mazec nevolnosti :unamused:
@flyaway jak píší holky, určitě to uteče jako voda, krásně si užijte Šumavu a pak už to bude za pár :wink:
8. zář 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway Ahoj kočko :slight_smile: Neboj, 20 dní uteče jako nic a pak už budeš těhulit tady s námi :slight_smile: Užij si Šumavu, vyrelaxuj se, naber energii a za pár dní papa!
8. zář 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka Pěkné zprávy - dvojčátka jsou krásně zahryznutá :grinning: , to je bezva. Rozmazluj je a těš se na srdíčka, určitě se jich příště dočkáš v plné síle!
8. zář 2011 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dekuju za podporu

@jajinka28 jsem sedmy den,tak snad je opravdu brzy...
@tina74 to by bylo super :slight_smile:
8. zář 2011 ve 20:34  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@bugee perfektni bugee,jen tak dal...
8. zář 2011 ve 20:35  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@janijacek Určitě je ještě moc brzo, zkus to nejdřív až ten desátý, dvanáctý den... Jak Ti jinak je?
8. zář 2011 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@cuddle ted jsem teprve mela cas to docist. Cuddle, je mi to moc lito :frowning2: Moc na Tebe myslim...
8. zář 2011 ve 20:40  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@bugee no,tzed je mi uplne spatne,jak jsem se docetla o cuddli, jinak s tim mym negativnim testem,jsem se rozhodla, ze to jeste nic neznamena,proste to jeste zkusim pozdeji...dekuju za optani...
8. zář 2011 ve 20:42  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway Na Šumavě bude krásně, to Ti opravdu uteče...a příjemně a Ti to naladí vajíčka :slight_smile:
8. zář 2011 ve 20:45  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@bugee Jak jsi psala, že teď do práce nosíš dvoje kalhoty a dvě halenky, napadlo mě, že bych si měla dopředu připravit nějaké volnější oblečení na krátkou pondělní pracovní schůzku. A ono už žádné volnější pracovní oblečení v mé skříni není! Není ani takové, do kterého bych se vlastně normálně vešla. Všechny kostýmy až na jeden nedopnu a ten jeden na mě vypadá, jako by se o dvě čísla srazil v pračce. To je teda pořádný průšvih! :frowning2: Pět týdnů jsem teď nosila volnočasové oblečení a nepřišlo mi, že by ta změna byla až tak zásadní:frowning2: Takže zítra chtě nechtě budu muset na nákupy... A asi si budu muset přiznat, že už je to na mě dost vidět...
8. zář 2011 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@ma.ja Jojo, kontryhel už mám doma a čekám jen na první DC, abych začala s čajíčkama :slight_smile:
Jinak na tu naši minidovču (jedeme jen na tři noci) se fakt těším, člověk potřebuje občas nabrat sílu a vyrovnanost v přírodě :sunglasses:
8. zář 2011 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@ma.ja Tobě už se taky kvapíkem blíží testíkování, viď? :slight_smile: Už se těšíš, jak objevíš //? :wink:
8. zář 2011 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka Děkuju :slight_smile: !
Koukala jsem, že máš krásné datum na narození miminka - škoda, že už nejsou průvody s mávátkama, to by všichni slavili s váma :grinning:
8. zář 2011 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@bugee No já doufám, že mě mezi sebe ještě vezmete, když budu oproti vám taková "opožděná" :grinning:
Ale na to těhulení se fakt moc těším!!! :dizzy_face:
8. zář 2011 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@janijacek Copak vajíčka, ale hlavně ať mi to naladí sliznici, mršku jednu nenarostlou :grinning:
A koukám, že už jsem od Tebe asi chytla tu samomluvu, respektive samopsavost, tak půjdu raděj hajinkat jako vy všechny... :slight_smile:

Brou noc... :dizzy_face:
8. zář 2011 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway to víš, že se těším na dálnici :dizzy_face: jen aby....už jsem skoro splaskla, kozeny už nebolí, břich taky ne... :confounded:
9. zář 2011 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway :grinning: :grinning: :grinning: to jsem si ani nevšimla :slight_smile: já to nastavila tak nějak odhadem, jen vím, že jsem v 7.týdnu, tak uvidíme až příští týden u gynekoložky, ta nám snad řekne víc :wink: Držím pěstičky ať sliznice pěkně roste :wink:
9. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky můžu k vám? dnes nám řekli že bude lepší jít do IVF že moje vaječníky nějak stávkují :( můžete mi říct jak to je ty vajíčka pod narkozou co odeberou za jak dlouho budu propuštěná? holky moc děkuju vůbec nic netuším :-/
9. zář 2011 v 15:31  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
aktualizuji

flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, kvůli nízké sliznici posun KET na začátek října
ma.ja - 3IVF - OPU 27.8. ,30.8.ET-2embryjka(8-buněčné morulky)
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8.krev-negativní, další pokus na podzim
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky - negativni
janijacek-1 IVF,srpen 2011, OPU 26.8. , 12 vajicek, 10 oploz.,31.8. ET 1 embryjko, 4 mrazáčci
katerrinkaa - 1IVF - srpen 2011, 8.8. zastaven cyklus, 24.8. zahájena stimulace, OPU 3. 9. - 12 vajíček
werinka1 - nevydařené 1.IVF, v listopadu (snad) 2.pokus
vanule - 1.IVF stimulace začne 16.9
tygrisek09 - 1.IVF-ICSI - 4. den stimulace, 31.8. - utz
cuddle - 1IVF - ET negativni, KET // - spontalni potrat v 6tt - po rekonvalescenci se uvidi co dal

tehulky:
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8., ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, 24.8. //, 2.9. 4mm-dvojčátka, 8.9.-náznak srdíček
pentagras - 2 IVF -13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček , 24.8 //, krev 26.8.Hcg 810, 8.9. utz - 7,8mm a srdíčko, 9.9.utz car- předána ke svému dr
hp - 1 IVF,OPU 26.7.,ET 30.7.-2 embrya,4 do mrazáčku.12.8.//,UTZ a krev 19.8.
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 2.9. - UZ - 2,6 cm
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7 - 1 embr; 7.8.//; 9.8.HCG 137;UTZ 31.8. srdíčko, 5.9. kontrola gyn.
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8,Mimi'A' srdíčko,6+3, mimi'B' zatím bez srdíčka, 6+1,předána k obvodní Mudr, KO 24.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., ET 4.8., UTZ 31.8. - fazolka + srdíčko, 6+4, 5mm, UTZ 7.9. - 1,1cm další ko za 14 dní
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, 31.8. //, 7.9. UTZ
tina74 - 2.IVF - OPU 2.8., ET 6.8., 17.8. //, UTZ 30.8. - :hearts: 4 mm, UTZ 8.9. - 1,1 cm
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8., ET 20.8. - 2 embryjka , TT 1.9. //, KO 21.9. UTZ ,srdíčka
9. zář 2011 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pentagras holky, tak mě dnes genet ofiko předal do péče mého dr, no bylo to dnes hezký, šel semnou i můj chlap a pan doktor nám i srdíčko pustil tak jsme ho viděli i slyšeli, krásnej,dojemnej zážitek :slight_smile:
9. zář 2011 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabulenka no dnes jsem si užila, celej den mi bylo ble, navíc ráno bz jídla na krev, no po krvi jsem myslela že jim tam vyžeru celej automat na sušenky :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2011 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@ma.ja tak moc držím palce na testování, at je tam pořádná dálnice :slight_smile: bud ráda že je ti dobře, mě bolí břicho i ted a dlouho prý bude a vaječníky mám furt velký a ještě se mi chce furt blééé :slight_smile:
9. zář 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janijacek @janijacek držím plalec, neboj, hele je to divný ale já netestovala až když jsem byla v nemocnici po krvi, protože mě tam odvezli s OHSS, a můžu ti říct že dr mi už potvrdil že hcg mi stoupá a test jsem si udělala jen že jsem chtěla mít pamatku a ten první byl negativní z moči ale ten druhej už byla pořádná dálnice :slight_smile:
9. zář 2011 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek