• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

28. května 2015 
@xavera Teda, já už jsem se taky pomalu začínala nervovat jako Bugee. Už nám bylo hrozně divné, proč se tak dlouho nehlásíš. Hlavní ale je, že je všechno v pořádku:slight_smile:
14. říj 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem se vlastně dozvěděla jednu informaci ohledně placenty, že ji mám v dobré poloze - na straně. Hlavně že není dole, to by bylo prý trochu složité ( asi při porodu ).
14. říj 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee
@tina74
holky, omlouvám se, a moc děkuji za vaši podporu a zájem o naši situaci. Jste zlatíčka. Já dorazila kolem desáté a manžel se vrátil po týdnu z práce na Moravě, dnes vstával před pátou, tak šel včera brzy spát. Bydlíme v 1 + 1 a já už jsem mu tam nechtěla večer štrachat se zapínáním wifiny a notebooku. Navíc jsem měla vážně dost problémy se žaludkem a lítala na wc. Tak pardon ještě jednou.
14. říj 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 skvělé výsledky, moc gratuluji! je to paráda, jen tak dál :slight_smile:
Ten kaz teda, to by mě kleplo...aú hrůza, fuj. Já se zubama taky hodně v minulosti zkusila, takže teď mám ze zubařů skutečnou hrůzu.
S tím veslováním se moc nedivím ani....přiznám se, že mi to přišlo trošku riskantní, hned jak jsi o tom prve psala :frowning2:
14. říj 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera Já má placentu na zadní stěně. Paní doktorka s tím byla spokojená, tak je to asi taky OK.
14. říj 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera Moc děkuji:slight_smile: Mám neskutečnou radost! Až dnes mi to pořádně dochází - včera jsem byla ze všeho ještě strašně vyčerpaná. Nejdřív to byl obrovitánský strach, pak zase všechny ty pozitivní emoce...:slight_smile:
Už mám domluvenou jógu a plavání. A na cestě jsou AngelSounds:slight_smile: A ještě budu muset zvládnout nějaké ty nákupy. Už to není jen pracovní oblečení - v noci mě tak táhla guma od pyžama, že jsem musela vstát a jít se převléct...
14. říj 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje milé holky!
Všechny Vás strašně moc zdravím, už se mi po vás tady stýskalo :slight_smile:
měla jsem tady teď týden na návštěvě sestru s dětma, takže jsem se k PC kloudně nedostala, musela jsem si ty dva bobánky pořádně užít, viděla jsem je po čtvrt roce a Bůh ví, kdy je zase uvidím...taky jsem ten jejich dnešní odjezd domů pěkně obrečela, už teď se mi po nich strašně stýská :cry: :cry:
jinak mi děláte velikou radost! máte krásné výsledky a atmosféra tady je prostě super!! je to paráda poslouchat ty rány, jak vám padají ty těžké balvany ze srdíček a miminkům se daří parádně:slight_smile:to je bezva:slight_smile:
je moc fajn, že se tady máme :slight_smile:
14. říj 2011 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 krása veliká!!obrovská gratulace!!jsem moc ráda, že po tom všem jste oba v pořádku!krásně si to těhulkování užívej a posílám pohlazení mimínkovi :slight_smile: udělali jste mi radost, slzičky tečou...:slight_smile:
14. říj 2011 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera taky moooc gratuluji, teda to vaše miminečko je fakt pěkný číslo :slight_smile: nejen, že tě morduje nevolnostma, ale ještě děla stydlína, když se chceš na utz pokochat :grinning:
to je teda číslo:slight_smile: tak ho broučka pozdravuj a posílám pohlazeni :slight_smile:
14. říj 2011 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee bugeenko obrovksá gratulace, jsem moc ráda, že vše dopadlo naprosto krásně!! :slight_smile:
s tou zubařkou mě to mrzí :frowning2: to je teda pech..a ještě jsi nastydla??no to nééé....tak se pořádně vypoť, ty máš teda akční týden :frowning2:
ať je co nejdřív dobře, popis tvého screeningu mě dojal, slzičky tečou...jsem za vás moc ráda!

Tak se brzo uzdrav, miminečko teď pořádně rozmazluj a pohlaď za mě bříško:slight_smile:
14. říj 2011 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janijacek ahojík, japak se daří tobě??teda vám???:slight_smile:nevolnosti pořád trápí??kdy máš nějakou kontrolu??držím pěstičky:slight_smile:opatruj se:slight_smile:
14. říj 2011 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanule ahojky, tak japak se cítíš???kdy máš testovat???mooooc dežím pěstičky!!
mě bolelo břicho jako před MS a povedlo se, tak věřím, že i u tebe je to známka, že se tvůj malý pokládek pěkně zabydluje:slight_smile:
14. říj 2011 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka28 dnes ráno jsem byla na krev a po 12h mám volat na výsledky, já se hrozně bojím,ještě jsem nevytočila číslo... :frowning2:
14. říj 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanule a co břicho??to bude dobrý..testovala si??zavolej tam, počkám tu na zprávu, ju??
14. říj 2011 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanule a jak se cítíš??ms nedorazila, tak to bude v pořádku a budem se tady moooooc radovat!! mom moc držím, pěsti, jsem napnutá jako kšandy, tak seber odvahu a volej, ju??:slight_smile:
14. říj 2011 ve 12:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanule držím pěsti i na nohách!!!:slight_smile:
14. říj 2011 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka28 právě, že dnes v noci mě přepadla hrozná bolest na levé straně (zřejmě vaječník) tak dnes dr udělal i utz ale nic prý nenasvědčuje bolesti. Jinak přes den takové ty MS bolesti mám pořád. Největší strach mám, že by to mohlo být mimoděložní :fearful: Když ten dr tak mluvil, že pokud se nepovede máme mrazáčky, ale já bych chtěla aby to vyšlo teď
14. říj 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka28 děkuji jsi hodná!!!!
14. říj 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanule já jsem asi dva dny probrečela, protože jsem měla bolesti jako před ms a vzdala jsem to..čekala jsem ms, ale v plánovaný den nedorazila, další dny pak ne a nakonec byl test //..test si nezkoušela??kolikátý den po ET jsi??
14. říj 2011 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera Neomlouvej se, důvody jsou jasný. Důležitý je, že jste oba v pořádku, my jsme si tady svorně oddechly a jedeme dál :slight_smile: Jak se člověk nemůže dočkat kontroly, čas se zastaví a neubíhá... a když koukám na Tebe, tak mi přijde, jak strašně to letí - už za chvilku velký ultrazvuk ve 20tt, to už je půlka těhu za Tebou... a za další chvilku už budeš mít drobka v náručí :slight_smile: Možná už bys mohla pátrat po nějakém atletickém oddíle, kam ho zapíšeš :grinning:

@vanule Volej na výsledky krve, ať se uklidníš!

@jajinka28 Díky moc, a jak se daří Tobě, beruško?
14. říj 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanule to je tvůj 1. pokus?? nezoufej, určitě to bude v pořádku, mně právě taky děsně bolely vaječníky, ale věřím, že u tebe se miminko zavrtalo a ty bolesti ti posílá jako zprávu, aby jsi se nebála, že je v pořádku tam, kde má:slight_smile:
14. říj 2011 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka28 včera jsem test zkusila, //čárka se vyloupla sice né tak silná jako první, ale vidím ji, není to žádný duch
14. říj 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee
@jajinka28 holky děkuji, třepou se mi ruce jak ratlíkovi, ale zavolat si musím
jinak mám3IUI a tohle je prví IVF, dnes jsem 10tý den od ET
14. říj 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 Vůbec nevím, kde mám placentu...? Na to se musím příště zeptat!

Jo, holky, já mám alespoň domluvené masáže, když nemůžu cvičit. Mám kamarádku, která masíruje i těhotné a maminky s dětmi. Včera mi řekla, že mě klidně masírovat bude, že to spousta masérek odmítá, že z toho mají strach, ale ona prý s tím má dobré zkušenosti, tak do toho půjdu. Je to taková senzibilka - když jsem u ní byla naposled na masáži v červenci (akorát jsem si začínala píchat injekce na stimulku), tak mi přidala do masážního olejíčku nějakou přísadu, myslím pomerančový květ a říkala: "To se symbol dítěte..." Naštěstí jsem byla otočená obličejem od ní, protože ve mně by se krve nedořezal, nikomu jsme to neříkali, že jdem do dalšího pokusu. No a včera mi řekla, že to věděla už od června, že budu těhu...
14. říj 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee už konečně nezvracím, asi 5 dnů:slight_smile:takže jsem za to šťastná, trávila jsem na zíchidě 24 hodin denně :grinning: mrňousek je ale asi pěkněj zákeřňák, páč včera mě prohnal, ale když jsem doběhla na záchod, tak jakoby nic:slight_smile:tak mě asi trénuje, abych nevypadla ze cviku :grinning:
už asi 14 dně mě strašně bolej záda, nemůžu ani sedět, ani ležet...tak to je blbý..ještě dva týdny budu brát utroš a pak vysadit - prý ze dne na den..já nevím, ale mám z toho obavu, všechny těhulky tady mají snížené dávky, aby to nebyl šok pro tělo, tak si říkám, co to se mnou udělá :confounded:
tobě už je líp???máš vysoké horečky??
14. říj 2011 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanule Odlep se od koníka a volej! Pokud druhá čárka není nepatrný duch, tak bude hodnota dobrá. Držíme pěsti! :slight_smile:
14. říj 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanule no esi tam je druhá čárka i když slabší, tak to je supeeeeeeer!!volej beruško, poslechni si tu krááásnou zprávu, já nepochybuju o tom, že by to bylo jinak!!tak šup šup!
14. říj 2011 ve 12:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee tak to je mazec s tou masérkou...tý jo, to bych asi na ni zírala jako puk:slight_smile:
myslíš, že by si poradila i s těma mýma zádama??
14. říj 2011 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka28 Teplotu jsem si neměřila, ale už mi je líp - prospala a propotila jsem celé dopoledne :slight_smile: S tím utrošem jsem měla taky mentální problém vysadit ho naráz (i když mi dr. říkala, že se nevysazuje postupně), tak jsem si to přizpůsobila podle holek a nejprve jsem snížila dávky z šesti na tři denně, zítra je doberu a od neděle už ani bobulku :slight_smile: A je mi fajn, tak to zkus udělat podobně.

Holky, jedu si do Iscaru pro poslední výsledky, co čekám - imunobiologie (protilátky proti mimískovi a riziko potratu), tak držte palce. Odpoledne se ozvu.
14. říj 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka28 Zkusím se s ní domluvit a kdyžtak vám sem na ni dám kontakt - je skvělá, citvlivá, jemná a ještě k tomu senzibil... Jednou na Vánoce mi předpověděla, že budu v dubnu těhotná, měla pravdu, až mi zamrazilo, akorát to bylo mimoděložní, takže se radost nekonala :frowning2: Zatím pa, musím letět.
14. říj 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek