1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
18. říj 2011

ahoj krátké info z dnešní kontroly - sliznice pořád 7mm, takže za 14 dnů nepoporostla už ani chlup...prostě stávkuje, dostala jsem včeličku a prý 5-10 dnů a bude MS a rovnou stimulace, mě doktor překvapil, páč říkal předtím, že počkáme 2 MS a najednou změna. Budu mít krátký protokol oproti minulému IVF, že potřebujeme trochu lepší reakci a když ty vaječníky utlumily Dipherelinem, že nebyla taková jaká by měla být. Takže změna léčebné metody. Měla bych mít to PGD pokud bude co testovat na pojišťovnu, takže zase začíná kolotoč...teda až se mrcha uráčí dorazit.... 😉

cuddle
autor
18. říj 2011

@katerrinkaa 😢 i to je výsledek IVF, hlavu vzhůru, odpočiň si koukám máte ještě mrazáčka, tak si pak pro něj v klidu zajdes....

cuddle
autor
18. říj 2011

flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, 21.10. plán KET
ma.ja - 5xIUI, 3xIVF - OPU 27.8. ,30.8.ET ,14.9.krev negativní, tím naše snažení končíme a čekáme adopťátko
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8.krev-negativní, další pokus na podzim
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky - negativni
katerrinkaa - 1IVF - OPU 3. 9., KET 3.10. - 2 zavedená, 1 zamražené, TT i krev 17. 10. negativní, žádný plán, rekonvalescence
werinka1 - nevydařené 1.IVF, v listopadu (snad) 2.pokus
tygrisek09 - 1.IVF-ICSI - 4. den stimulace, 31.8. - utz
cuddle - 1IVF - ET negativni, KET // - spontalni potrat v 6tt - - 18.10 včelička agolutinu, od 1 DC stimulace - krátký protokol+PGD ( leky uz jsou doma )

tehulky:
janijacek-1 IVF, OPU 26.8. , 12 vaj, 10 opl.,31.8. ET 1 emb., 4 mraz., 10.9. //, 14.9.HCG 235, UTZ 26.9. srdicko
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8., ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, 24.8. //, 2.9. 4mm-dvojčátka, máme srdíčka a rosteme
pentagras - 2 IVF -13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček , 24.8 //, krev 26.8.Hcg 810, 8.9. utz - 7,8mm a srdíčko, 9.9.utz car- předána ke svému dr
hp - 1 IVF,OPU 26.7.,ET 30.7.-2 embrya,4 do mrazáčku.12.8.//,UTZ a krev 19.8.
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 20.9. - UZ - 6 cm, screening OK
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7.; 7.8.//; 9.8.HCG 137;UTZ 31.8. srdíčko, 12.10. screening OK - TP 14.4.
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8,Mimi'A' srdíčko,6+3, mimi'B' zatím bez srdíčka, 6+1,předána k obvodní Mudr, KO 24.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., ET 4.8., 31.8. UTZ ♥ 5mm, UTZ 7.9. 1,1cm; UTZ 19.9. 2,3cm; 10.10. 5,87cm; 12.10. screening OK (1/2100) a 6,46cm
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, 31.8. //, 7.9. UTZ 9,4mm zatím bez srdíčka, 13.9.UTZ srdíčko, další kontrola 4.10.
tina74 - 2.IVF - OPU 2.8., ET 6.8., 17.8. //, UTZ 30.8. - ♥ 4 mm, UTZ 8.9. - 1,1 cm , UTZ 21.9. -2,1 cm, 13.10. screening OK (1:3280), 5,89 cm
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8., ET 20.8. - 2 embryjka , TT 1.9. //, KO 21.9. UTZ ,srdíčko, těhu průkaz, 12.10. - 2,8 cm, vše ok, screening 1.11.
vanule- 1IVF, OPU 29.9, ET 4.10 2embyjka 14.10 potvrteno pozitívní HCG, KO 21.10

bugee
18. říj 2011

@cuddle To je super, že se to u Tebe hnulo kupředu - vidíš, tak ten dáreček pod stromečkem ještě bude 🙂Čekání na mrchu bude asi zdlouhavý, ale zase krátký protokol je rychlovka... 🙂 Budu držet pěsti!

@katerrinkaa Je mi to líto, ale nevzdávej to - udělej si nějaký hezký podzimní víkend v přírodě, ať přijdeš na jiný myšlenky, no a pak mazej pro mrazáčka!

katerrinkaa
18. říj 2011

@bugee
@cuddle

Ahojky, jde to ale těžko to nevzdávat. Bulím už několikátý den. ☹ Nemůžu se nastartovat k pozitivnímu myšlení. Bolí mě na hrudi, stahuje se mě přes den srdíčko. Moc jsem tomu věřila a jsem hodně zklamaná. Podle MUDr. jsem měla nyní hodně šancí, neboť jsem byla díky nyperstimulačnímu syndromu dostatečně hormonálně připravená a dali 2. Bojím se, že když to teď nedopadlo, nedopadne to už nikdy. Koukala jsem, že mnoha děvčatům se to povedlo na poprvé, takže i to mě dostává, že si říkám, že když to nedopadlo teď, tak už nikdy. I když zrovna Vy dvě jste musely mít polštáře často proplakané. Jste hrdinky. 🙂 Ve čtvrtek se po 2 měsících vracím do práce, tak snad tam zapomenu.

katerrinkaa
18. říj 2011

@bugee
@cuddle

No a s mrazáčkem, si dáme pauzu. Uvidíme, co řekne doktor, ale asi si pro něho půjdeme až v prosinci, abych nabrala síly. A co ty Cuddle, jak Vy dál?

katerrinkaa
18. říj 2011

@cuddle promiň, už jsem si to přečetla. Co je krátký protokol? To jsi celé dny doma nebo chodíš do práce?

cuddle
autor
18. říj 2011

@katerrinkaa to znamena ze v den MS zacinam pichat injekce asi na 10-12 dnu a pak bude OPU , predtim jsem zacinala cyklus predtim, utlumeni vajecniku , pak ms a pak teprve injekce , bylo to delsi o ty utlumovaci injekce
ja chodim do prace, mela jsem dovo jen v den OPU

katerrinkaa
18. říj 2011

@cuddle Aha, takže jo. Už tomu rozumím. V tom případě jsem minule měla dlouhý protokol. Já také chodila do práce, ale na OPU jsem šla o víkendu a to začali velké bolesti a měla jsem syndrom. Tak tomu už rozumím. Tak mooooooc přeji štěstí, ať tentokrát to dobře dopadne. Snad se konečně těch 8 snažilek dostane do nižší tabulky.

cuddle
autor
18. říj 2011

@katerrinkaa snad jo , minule jsem tam dlouho nepobyla....tak snad priste to vyjde

bugee
18. říj 2011

@cuddle Žádné snad, ale určitě!!!

@katerrinkaa A Tobě taky!!!

pentagras
18. říj 2011

@cuddle ahojky, držím moc palečky, ted už to vyjde 🙂

pentagras
18. říj 2011

@bugee ahojky, do kdy tě cpali utroušem??Já jdu na tu genetiku ve čt, jsem ztoho docela na nervy..

bugee
18. říj 2011

@pentagras Utroš jsem dobrala v sobotu, to jsem byla 13+0 🙂 V neděli mě z toho bolela hlava, dnes už je to v pohodě, cítím se o 100% líp (už i svéprávně 🙂 ). Na genetiku se neboj, jsi ještě mladá, tobě odběr plodovky nutit nebudou. Budu Ti ve čtvrtek držet palce! Pak napiš. Potom, co z Tebe opadne stres, tak je to pěkný zážitek 🙂

tina74
18. říj 2011

@bugee Tak jsem před chvílí rozbalila AngelSounds a tlukot srdce miminka jsem našla asi do minuty🙂 Nejdřív jsem hledala moc nahoře a na stranách a pak to zkusila i úplně dole a najednou začal takový zvláštní rychlý hukot! Naše zlatíčko tam sebou ale asi pěkně mrská, protože nejsem schopná poslouchat déle než cca 30 vteřin v kuse. Během půl minuty jsem několikrát napočítala 75 úderů, tj. 150 za minutu, což je asi OK, že?
Dnes končím i podle menstruace 13. týden. Hurááá!

tina74
18. říj 2011

@katerrinkaa Je mi líto, že Ti to napoprvé nevyšlo, ale jak už jsem psala, může to vyjít hned příště! Jeden nezdar vůbec nic neznamená. Hlavně si teď pořádně odpočni a naber nové síly!

jajinka28
18. říj 2011

@katerrinkaa ahojky, tvoje zpráva mě zabolela..je mi to moc líto a věř, že vím, jak se cítíš..já se po první nevydařeném IVF cítila úplně stejně..jen jsem brečela, nemohla jsem jíst ani spát..a hlavně, dávala jsem si ten neúspěch za vinu...můj manžel byl tenkrát ten silnější a řekl mi - při prvním IVf se vlastně zjišťuje, jak bude tělo reagovat a natrénuje se, aby při druhém pokusu už vše dopadlo dobře..my jsme tenkrát neměli ani jednoho mrazáčka a já byla tak v háji, že jsem se na dva roky zablokovala a nedokázala sebrat sílu na další boj..když jsme se rozhodli letos v červnu, manžel viděl, jak moc velký mám strach z dalšího neúspěchu, tak mi znovu řekl to, co tenkrát, že poprvé si to to tělo muselo vyzkoušet, aby teď už vědělo, co má dělat...a podívej, jakoby měl pravdu🙂dva roky jsem sbírala odvahu a dnes jsem si koupila první těhu kalhoty🙂
Vím, že je teď těžké se oklepat a jít dál, ale zkus to vzít taky tak, že teď se to tvé tělo muselo poznat co to obnáší, aby při dalším pokusu už vědělo, co a jak🙂
Posílám ti moc moc síly, nevzdávej to, ber to tak, že tě sice život potrápil, ale udělal to proto, aby ta radost z příštího úspěchu byla ještě větší🙂
Drž se!

jajinka28
18. říj 2011

@bugee tak to je paráda, že máš už porodnici!🙂
Nám nezbude nic jinýho, než si jít pěkně v pět ráno stroupnout do fronty 😖
no, ale vydrželi jsme horší věci, tak si tam holt schrupnem na rameni a snad budem mít štěstí a zapíšou nás 🙂

jajinka28
18. říj 2011

@pentagras ahoj těhulko, neboj neboj, vše bude v naprostém pořádku 🙂 😉

jajinka28
18. říj 2011

@cuddle tak to jsou super zprávy, to bude fičák!!🙂mám z toho velkou radost a držím pěsti, ať ta mrcha nedělá fóry a kouká naklusat...IHNED 🙂 🙂
budu ti strašně moc moc moc držet pěsti!

tina74
18. říj 2011

@jajinka28 Už máš nějakou porodnici vybranou? Čekání ve frontě v 5 ráno vypadá na Podolí... Manžel to bude muset absolvovat příští týden sám, protože já zrovna budu bohužel pracovně mimo Prahu, ale snad to tam nějak zvládne...

jajinka28
18. říj 2011

@tina74 ahoooooj 🙂 jojo, nakonec vyhrálo Podolí...tak to budu čekat na info, jak to probíhalo...my máme ještě na registraci čas, ale volba už je jasná

tina74
18. říj 2011

@jajinka28 Já jsem původně moc chtěla k Apolináři. Dřív jsme chodívali kolem na procházky a já si říkala: "Tady jednou budu rodit." A moc se mi líbí ta ponurá novogotická architektura. Jenže teď nastaly dvě komplikace: 1) Zjistila jsem, že tam sem mnou manžel nemůže být během té dlouhé přípravné fáze, ale až během samotného porodu (a to on ještě neví, jestli se na to bude cítit). 2) Registrace je tam odpoledne, já budu celý týden pryč a manžel ten konkrétní den má přes den jedno jednání za druhým a už s tím nejde nic dělat. Brzy ráno je schopen jít do Podolí, ale k Apolináři to odpoledne prostě časově nezvládne.
Tak já pak poreferuju, jak to proběhlo, i když jen zprostředkovaně...

pentagras
18. říj 2011

@bugee dám pak vědět 🙂 🙂

pentagras
18. říj 2011

@jajinka28 děkuju 🙂

bugee
18. říj 2011

@jajinka28 @tina74 Holky, držím palce, ať vám ta porodnice dopadne... Podolí je prý v porovnání s Apolinářem lepší, i když prostředí je hezčí u Apolináře. Ráda bych vám s případnou registrací k Apolináři pomohla, ale rychlospojka není bohužel přímo můj kontakt, také jsem to měla zprostředkovaně, je mi to líto ☹

@tina74 Jsi moc šikovná, žes to srdíčko našla takhle rychle 🙂 Mě to dalo zabrat - pořád mi tam nabíhal tlukot mého srdce (asi z břišní tepny) a pak různé škrundání ze střev, takže než jsem našla mimíska, trvalo to fakt skoro hodinu... Podruhé a potřetí už rychleji, taky cca minuta. Vždy, když mám nějaké pochybnosti, tak mě to krásně uklidní, je to bezva, když kontrola je ještě daleko (teď až za 3 týdny).

Dobrou všem, ať se vám zdá něco moc hezkého!

bugee
19. říj 2011

Ahoj děvčátka 🙂
Chtěla bych se s vámi podělit o své pocity... Tak dlouho jsme s manželem čekali na ten zázrak, tak dlouho jsem se snažila přesvědčit sebe i jeho, že to nevadí, že mimi mít nebudeme, a říkat si, že i bez dětí se dá život prožít plnohodnotně... že mám teď zkrátka problém uvěřit tomu, že v sobě mimi nosím, i když mám pupek, bolavý a nateklý prsa a mám za sebou všechny ty kontroly, i když si občas poslechnu srdíčko a koukám se dokola na fotky z ultrazvuku... a protože se mi kdysi občas zdávaly sny o tom, že mám v náručí miminko nebo jak rodím apod. a pak jsem se probudila a zjistila, že nic z toho není pravda ☹ a probulela jsem pak celé dopoledne, tak teď se každý den ráno budím s tím, že doufám, že to zase nebyl jen krutý sen a že je to tak... To ranní probuzení, kdy chvilku nevím, jestli jo nebo ne, je fakt pokaždý dost hroznej pocit. Máte to taky?

jajinka28
19. říj 2011

@bugee ahoj bugee, je to tak, ani já tomu pořád nějak nemůžu uvěřit...i mě provázely sny, kdy jsem chovala v náručí miminko a byla šťastná, pak jsem se podívala do náruče nebo kočárku a miminko nebylo..a já se budila v noci ubrečená...bříško už se mi rýsuje, včera jsem si koupila nové kalhoty, protože už jsem žádné nedopla a stejně taky ráno se bojím podívat pod peřinu, jestli tam to bříško je, jestli to není jen sen..
dnes mi je nějak divně ☹ strašně mě bolí záda a břicho, jak kdybych měla dostat mrchu ☹ ..takže dnes je moje nálada úplně na bodu mrazu a o to víc asi dnes i zírám na fotky z utz a čtu v průkazce stále dokola o prosperujícím těhu, abych sama sebe uklidnila..

tina74
19. říj 2011

@bugee Napsala jsem Ti IP.

tina74
19. říj 2011

@jajinka28 Nemůže to být tím, že je teď doba kolem 3. menstruace? Když se podíváš pár stránek zpátky, bylo mi ve stejné době taky strašně - bolely mě záda, vaječníky a částečně i močový měchýř.
Snad Ti bude brzy líp, u mě to trvalo 2-3 dny.