1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

tina74
30. říj 2011

@bugee Nemám slov! A já jsem tady za největšího sportovce?! ☹ 🙂

jajinka28
30. říj 2011

@tina74 tak třeba ti dal mimínek první echo, jako že tam fakt je??nebo myslíš, že na pohyb je ještě brzo??každopádně já juchám, páč si myslím, že máš děsnýho šikulu a že se ti už ozvaaaal 😀
jak bylo u rodičů??načerpala si sílu??určitě to bylo moc fajn a ty i miminko jste si to užili🙂
s tím oblečením se ti ani moc nedivím, já pokukuju po kočárku, ale furt se boljím, abych to nezakřikla...každopádně schvaluju neutrální barvy, to je rozumné 😉
mně už dva dny lítá asi v břiše duch..není to nepříjemný jen děsně divný..včera ráno a dnes právě teď..je to jak boule co lítá kolem kolem žaludku, žlučníku...se mi tam asi čerti honí 🙂 ale nebolí to, jen tam kromě mimíska mám asi eště fakt ňákýho ducha 😀

jajinka28
30. říj 2011

@flyaway jen se těš, já jsem házela šavle jedna radost a naprosto pořád, tak aspoň s tebou budu soucítit 😀
kus cesty už si zvládla a i ten další kus, i když bude náročný zvládneš, už bude vše jen a jen v pořádku 🙂
miminko je tam kde má a srdíčko mu bude blikat o závod 😉

tina74
30. říj 2011

@jajinka28 Myslím, že v 15. týdnu (resp. už v 16. podle velikosti miminka) je ještě brzy. Snad už se ale za chvíli ozve, třeba příští týden🙂 Jenže prý to jsou spíš bubliny nebo vlnění... Štouchanec by asi ještě ani nezvládl, na to je moc malinký, spíš se napínají vazy...
U rodičů bylo moc fajn. Tři dny (necelé) jsem měla pracovní povinnosti, jinak volno🙂
A ten Tvůj duch zní velice tajemně🙂 Boule se i nějak projevuje navenek nebo je to jen jakýsi vnitřní pocit?
S kočárkem taky ještě vyčkávám. Asi jej budu řešit až po novém roce, to už budu 100 % doma a budu na to mít čas. Ten dnešní nákup byl jen takový drobný impuls pro začátek. Nijak zvlášť nákladný...

flyaway
31. říj 2011

Dobré ránko, děvčata! 🙂
Tak krev už odebraná, výsledky budou v jednu - na koníka je hodím až večer, dřív se sem bohužel nedostanu 😒
A konečně jsem osobně poznala @cuddle , tak už aspoň vím, kdopak je ve skutečnosti ta skvělá osůbka
🙂 . A doufám, že nám sem napíše z dnešního UTZ jen a jen dobré zprávy!!! 😉
Dnes jsem zdárně bez úhony (resp. bez použití toalety) překonala svou první nevolnost, ale docela mě vyděsilo, že jsem objevila lehké špinění - takové sotva znatelně obarvené béžové špinění 😕 . Myslíte, že je to normální, neznačí to něco špatného? Na špinění při uhnizďování už je trochu pozdě, ne? 😨
Bojím, bojím, bojím... 😢

cuddle
autor
31. říj 2011

@flyaway cau kočko, skoda , ze nebylo vice casu - ale pak treba domluvime nekdy neco na dyl 😉 pokud to neni krev muze to byt cokoliv, neni to znamka, ze je neco spatne - pockej si na dnesni vysledky a uvidis kdy ti reknou, ze mas dojit na ultrazvuk , cca 14 dnu pocitej

cuddle
autor
31. říj 2011

jinak holky krev, ultrazvuk, pohovor s emryologem - dnes hotovo, v 1 jeste vysledky krve a dalsi postup, ale pry mi pridavat ted nebudou, ze to vypada dobre rikal doktor, no mam kratky protokol, jsem 9ty den a napocitali cca 15 foliku kolem 10-13mm celkem, takze minule jich sice bylo cca 18, ale jen 12 zralych, tak treba to tentokrat bude podobne, musi jeste poporust, predpokladam jeste 3 dny stimulace, uvidim co mi reknou v tu 1 kdy mam zase dojit

vanule
31. říj 2011

Tak děvčata dnes jsem byla na kontrole- vypadá to tak, že máme dvě bublinky, bohužel se jedna nevyvíjí ale druhá má 14,5mm budeme nesmírně rádi "zatím" za jednoho mimouška 🙂 ostatně máme 5mrazáčků, tak si je taky musíme někdy vybrat 😵 další kontrola 8.11 mohla by být vystavena i těhu průkazka 🙂 🙂 🙂

flyaway
31. říj 2011

Tak se hlásím přeci jen o něco dříve s výsledky krve, bohužel to nejsou příliš optimistické zprávy ☹ .
No, těhotná jsem, ale... Jak už jsem psala, začala jsem lehce špinit, asi tak v deset se k tomu přidaly neskutečné křeče, prostě jako při silné ms. Po dvou hodinách, kdy to neustávalo, ba naopak, už jsem to vzdala a odešla domů, kde jsem zjistila, že špinění je čím dál tím více intenzivní. No a při volání o výsledky se mě paní koordinátorka sama rovnou zeptala, zda nemám nějaké potíže, protože HCG je pouhých 31, což je hraniční hodnota, takže mi doporučila brát estrofem 1-1-1 a utrogestan polikat a ve středu mám přijít na kontrolní odběr...
Takže jaksi opravdu není mnoho důvodů k radosti 😢
Každopádně počínaje dneškem a konče min. středou zůstávám doma v klidu a budu doufat (i když už jsem to tak nějak vnitřně vzdala). Ještě navíc jsem slaměná vdova, páč ta moje psychická opora mi odjela na služebku, tak se s tím holt budu muset porvat sama - nu což, však už jsem velká holka, ne? 😅

vanule
31. říj 2011

@flyaway velká nevelká každopádně držím palce, třeba léky zaberou!!!!! hodně štěstí

cuddle
autor
31. říj 2011

@vanule blahopreju , krasne velka bublinka 😉

cuddle
autor
31. říj 2011

@flyaway drz se kocko, doufam, ze nebudes nasledovat meho prikladu , prcek to musi vybojovat , pekne odpocivej

bugee
31. říj 2011

@flyaway To nejsou tak dobré zprávy, jaké jsem čekala ☹ Drž se, děvče, moc na Tebe myslím! Pravda je, že jsi teprve 10. den od transferu, to některá děvčata ještě neměla ani dušíka... Odpočívej, MS se snad nerozjede a HCG bude stoupat, jak má. Posílám Ti spoustu sil na další boj! Všichni Ti držíme palce a doufáme, že mrazáček zabojuje.

bugee
31. říj 2011

@vanule Gratuluji k bublince - 14,5mm to už má dávno srdíčko, viď? To je skvělá zpráva! Jinak jsi na tom podobně jako já - taky syndrom mizejícího dvojčete (srdíčko u něj nenaskočilo, ale dost dlouhou dobu dělalo vedle mimíska pěknou neplechu, nějak se ne a ne vstřebat). Držím palce, ať je vše dál v pořádku, užívej si to!

vanule
31. říj 2011

@bugee srdíčko mi mudr ukazoval, vše pěkně popsal ukýázal a dal i fotku z utz...a doufám, že se druhá bublinka vstřebá-je možné, že to půjde tak aniž bych o tom věděla???

jajinka28
31. říj 2011

@flyaway ☹ nebudem to vzdávat, budem bojovat...mně Hcg neměřili, takže nevím jaké hodnoty by měly být....ale jak píše @bugee, mně se čárka objevila až 12.den a žádná silná nebyla, spíš jen slabounká, takže já jsem určitě ten případ, kdy Hcg roste pomalu..moc na tebe myslím a držím všechny palce!
dávej nám info, jak ti je a jak se to vyvíjí, všechny ti tady moc držíme pěsti a myslíme na tebe! Posílám sílu, drž se!

jajinka28
31. říj 2011

@vanule gratuluji! Užívej si to a hlavně se pořád opatruj a odpočívej..jak se jinak cítíš?

flyaway
31. říj 2011

Holky, já Vás nemít... 😀
Děkuju moc, to víte, že tomu pořád chci věřit, ale prostě si to tak moc přeju, že se strašně moc bojím. A nejhorší je, že jediné, co můžu dělat, je čekat a doufat 😒
A vůbec, nebudu na Vás házet depku, s tou se nějak vyrovnám sama - těhulky mají být v klidu a v pohodě, ne? 😉

flyaway
31. říj 2011

@vanule Gratuluju k bobískovi a srdíčku! 🙂

vanule
31. říj 2011

@jajinka28 právě, že tak nějak nijak. několikrát za den pobolí podbříšek, taky mám citlivější prsa, ale jinak nic. Teda né že bych nějaké nevolnosti potřebovala 🤐 od mudra jsem zatím nedostala ani vycházky, takže musím vážně jen odpočívat...

vanule
31. říj 2011

@flyaway ani u tebe nebude nic ztraceno, budu ti držet vše co mám!!! ze začátku (5-6 dní po ET) jsme měla hrozné bolesti v podbříšku a nejhorší to bylo v noci, budila jsem se bolestí, ale asi vše zlé je pro něco dobré, tak přeju ať je to i u tebe OK

bugee
31. říj 2011

@vanule Druhá bublinka se prý většinou vstřebá bez jakýchkoli vnějších příznaků (bez špinění, krvácení, bolestí)- např. já nic z toho neměla. Opatruj se, určitě to bude dobrý!

vanule
31. říj 2011

@bugee děkuji a budu jen doufat 😵

bugee
31. říj 2011

@flyaway A dělala sis dnes testík? Jestli čárka sílí, tak by to mělo být dobré znamení (můžeš porovnat s testem předevčírem (obden, aby byl rozdíl znatelný). Moc a moc Ti držím palce, nedej se!!!

tina74
31. říj 2011

@flyaway Já jsem na krvi tentokrát vůbec nebyla, tak nemůžu srovnávat, ale 10. den je ještě docela brzy na krev, nebo ne? Většinou se chodí až 14 dní od transferu. Tak třeba hodnoty ještě rychle narostou, jak mají! Budu na Tebe myslet, dej vědět, jak to vypadá.

tina74
31. říj 2011

@jajinka28 Zítra máš screening, že jo? Tak ať všechno dobře dopadne a miminko se Ti pořádně předvede ze všech stran!
Já mám zítra kontrolu po 3 týdnech, tak zase začinám být lehce nervózní, ale když má mimís srdeční akci, tak snad bude v pořádku.spoň v to moc doufám...
Jo a dnešní ultrazvuk v porodnici byl docela zábavný. V zásadě mi testovali svaly pánevního dna. Výsledek pak budou porovnávat s hodnotami po šestinedělí a navrhnou vhodný způsob rekonvalescence. Pochopila jsem, že teď probíhá nějaká studie, v rámci níž tato vyšetření probíhají.

jajinka28
31. říj 2011

@flyaway čekám a doufám s tebou beruško!a tak moc věřím! mně taky přijde 10. den strašně brzo na verdikt, ale všude to mají jinak. U nás v Caru říkají, že testovat nejdřív 15. den po transferu...krev ani neberou, prostě jdeš 18. den na kontrolu kde udělají těhu test a pak řeknou, ať přijdeš za 14 dní na utz...a taky pořád apelují na to, že se to nemá uspěchat, aby se zbytečně ženská nestresovala...ale chtěla bych vidět tu hrdinku, co by vydržela netestovat 18 dní 😀
takže, drž se, jak ti je teď, pořád špiníš??bříško bolí??

jajinka28
31. říj 2011

@tina74 jojo, zítra večer, už se těšíme 🙂 už jsme broučka taky neviděli tři týdny, tak jsem napnutá jako kšandy a modlím se, ať je vše v pořádku..
a jak se testují svaly pánevního dna??tý jo, to jsou mi věci 🙂
jaké pocity jsi měla z Podolí??byla ses tam před tím podívat??já to asi nestihnu, takže až pak na tu registraci...
pozdravuj od nás mimínka 🙂

tina74
31. říj 2011

@jajinka28 V Podolí se mi moc líbí🙂 Byla jsem se tam podívat poprvé před dvěma týdny, když jsme byli předem omrknout registraci. Dnes jsem tam byla podruhé - to už jsem si to tam i v klidu prošla. Působí to tam na mě velice uklidňujícím dojmem, docela se tam už i těším🙂 Porod mě zatím kupodivu neděsí, ale to asi ještě začne...
Testování svalů probíhalo tak, že paní doktorka měřila ultrazvukem různé hodnoty, když byly povolené nebo naopak zatnuté... Trvalo to jen chvilku...

flyaway
31. říj 2011

@bugee No, testíky za poslední tři dny jsou takřka totožné, sice tam je nepatrné sílení, ale všechny jsou příliš slaboulinké na to, aby se to dalo nějak extra porovnávat 😒
Testovat už raději nebudu, zbytečně bych se nervovala - prostě počkám na definitivní ortel na středu a uvidíme... 😔