1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

flyaway
31. říj 2011

@tina74 Já bych se ani tak nebála o ty hodnoty hcg jako spíš toho, že mám dnes celý den opravdu neskutečné křeče v celém břiše (stejné, jaké jsem měla po prvním neúspěšném ET, když přišla ms), no a taky to špinění neustále sílí. Sice zatím žádná červená, ale obávám se, že je to jen otázka času... ☹

flyaway
31. říj 2011

@jajinka28 Ten 10. den jsem si (blbec 🙄 ) vydupala sama, protože bych se tam jinak dostala až v sobotu, což by byl 15. den. No a nakonec jsem stejně musela zůstat doma a ve středu jedu na kontrolní odběr (v termínu původně plánovaného odběru). Pořád doufám, že je to jen zmatek těla, které si stále myslí, že má přijít ms a časem mu dojde, že je vlastně těhotný, ale ta bolest a špinění se mi opravdu, ale opravdu nelíbí! 😠

tina74
31. říj 2011

@flyaway Sakra, to je k vzteku! Chápu, že to není zrovna uklidňující pocit... Míváš takové křeče i normálně?
Asi je to hrozně individuální a těžké srovnávat. Mně po neuspěšném květnovém IVF břicho právě vůbec nebolelo, jen jsem postupně začala špinit a pak krvácet a nějak jsem vůbec nechápala, co se to děje, protože jsem byla přesvědčená, že to vyjde. Podruhé jsem měla různé divné píchání a pnutí (ale ne křeče), dlouho raději ani netestovala a druhá čárka tam byla. Z toho ale nelze nic vyvozovat... Asi budeš muset opravdu počkat, jak se to vyvine☹ Držím pěsti, ať se mimísek udrží, a zatím přeji pevné nervy!

tina74
31. říj 2011

@flyaway Jo a v době menstruace jsem měla podivné úkazy dvakrát. V době druhé hnědé kusy sliznice, v době třetí bolesti vaječníků, močáku apod.

flyaway
31. říj 2011

@tina74 Ty bolesti byly nejdřív ostrý, teď přešly v takovou tupou všudypřítomnou bolest, skoro jako po OPU, no a teda zjistila jsem, že čůrání teda není vůbec příjemný 🤐 . Ale když ležím nebo sedím a moc se nehýbu, tak je mi skoro fajn 😎
Třeba vážně ještě není nic ztraceno, třeba @xavera taky špinila a jak je teď daleko 😵
No sou to nervy, ale co už - jednou jsme se všechny na tu cestu vydaly a věděly jsme, že to nebude procházka růžovou zahradou a co Tě nezabije, to Tě posílí... 🙂

tina74
31. říj 2011

@flyaway To je i moje oblíbené rčení🙂 Tak se drž, všechny na Tebe budeme moc myslet🙂

jajinka28
31. říj 2011

@flyaway určitě bych ještě neházela flintu do žita, z mého pohledu je opravdu ještě brzo na jakékoliv soudy...já tomu prostě pořád věřím! To čekání je peklo ☹ , ale jiná možnost stejně není, tak budem doufat a věřit...tělo je zmatený z toho všeho, tak mu budem věřit a ve středu uvidíme..moc moc na tebe myslím!!

flyaway
31. říj 2011

@jajinka28 Děkuju moc, jsi zlatá 🙂

bugee
31. říj 2011

@jajinka28 Držím palce na zítřek, ať je všechno v pořádku a ať si odneseš krásný zážitek 🙂

jajinka28
31. říj 2011

@bugee děkuju bugee, malinko se bojím, ale taky se moc těším🙂až toho bojovnčka zase uvidím..

bugee
31. říj 2011

@flyaway Moc Ti přeju, aby bolesti bříška ustaly a aby Ti zítra bylo mnohem líp! A vyřiď mimískovi, že se má pořádně dozavrtat a přestat dělat neplechu nebo mu přijedu vlastnoručně nasekat 😉 Drž se, děvče!

jajinka28
31. říj 2011

@xavera kdepak tebe máme???

jajinka28
31. říj 2011

@gabulenka ahoj gabulenko, japak se máš??a co dvojčátka??dlouho jsi nám o sobě nedala zprávu...

xavera
31. říj 2011

@flyaway ahojky, drž se holka, jak už jsem ti psala v soukromém emailu - mě řekli, že špinění 10. den po ET ( tedy ještě před očekávaným termínem MS) je dobrá zpráva 😉 to mě hodně uklidnilo. Přesto mi to přetrvávalo 8 dní a to dost masivně, včetně krvácení. Přesto to náš mimísek vybojoval. 😉 tak se hlavně šetři a odpočívej - víc pro to teď udělat nemůžeš.

xavera
31. říj 2011

@bugee to jsi si dala do těla, co? znám to...taky poslední měsíc jezdíme o víkendech po výletech a většinou se štracháme do nějakých krpálů. Vždycky to nějak vyjde, že tu trasu takhle hloupě naplánujem. Pak to chce manžel v půlce vzdát, když mě vidí jak supím - já se ale nedám a sice pomalu, zadýchaná, ale dám to. Nakonec je to skvělý pocit, že to člověk zvládl 🙂 miminku to snad nemá jak ublížit.

xavera
31. říj 2011

@jajinka28 taky máš migrény? tak to máme vážně z toho utroše...to je teda asi pěkný svinstvo, když na tu změnu reagujeme takto. Já na migrény dříve netrpěla ale teď už opravdu vím moc dobře, zač je toho loket 😠 soucítím s tebou, ale věz, že to odezní.

chvíli jsme se nehlásila...byli jsme s manželem od pátku na Valašsku. Pochází tam odtud , tak jsme využili dušičky a zajeli na návštěvu. Je to z Prahy světakraj, tak tam jezdíme celkem zřídka. Užili jsme si to náramně, popovídali si se všemi tetami, babičkami, sourozenci a sousedy 🙂 dostali ořechy, sušené hrušky, slivovici a další moravské dobrůtky, objeli všechny hřbitovy s příbuzenstvem a udělali si parádní výšlap do podzimní přírody Bílých Karpat - pohádka 🙂
Bohužel jsme včera odpoledne cestou do Brna nabourali naší vinou, tak se víkendová idylka krapet pokazila. Nešlo ale o nic vážného, jen plechy, ale přesto kvůli policajtům krapet časové drámo, abych stihla autobus z Brna do Prahy. Klaplo to ale na minutku, a já se dokodrcala kolem deváté večer domů. Samozřejmě jsem si ještě večer poslechla srdíčko, tak jsem se pěkně vyklidnila, že se malému nic nestalo.

xavera
31. říj 2011

@tina74 ahoj, ptala ses, jaké bylo pilates....tak musím tedy říci, že docela náročné. Nebylo to takové, jako klasické, je to o hodně volnější a hodně se protahuje, ale přesto mi to dalo dost zabrat v půlce jsem tedy radši nachvíli odpadla a přidala se až po chvíli, ale už hodně volně. Hrozně se mi rozbušilo srdce, cítila jsem ho pulzovat až v břiše a po cvičení asi 2 - 3 dny takové zvláštní tahy v břiše, že jsem si skoro vyčítala, jestli je tohle cvičení úplně vhodné a jestli bych neměla napřed zpevnit tělo pomalu plaváním. Cvičí tam ale i ženy ve 3. trimestru a je vidět, že jim to nedělá nejmenší problémy. Tak se dotoho asi musím nějak pomalu odstat. Jinak mi to přišlo hodně profesionální, paní cvičitelka přesně veděla, co cvičit, hlídala nás, stále všechny kontrolovala a těm ve 3. trimestru pokaždé cviky trošku přizpůsobovala. Bylo nás tam 6, což mi přišlo ideální.

cítilas první pohyb? to je nádhera, jen tak dál...přeji ti ať se mimi brzy zase ozve. Je to sice krapet brzy, ale je to už kidně možné. Já ho poprvé cítila v 17.tt.

xavera
31. říj 2011

@cuddle krásná úrodička! tolik folíků napočítali na UZ i nám 🙂 nakonec při OPU jich bylo jen 10, čemuž tedy nerozumím, kam se jako ty ostatní poděly, ale řekli nám, že je to pěkný výsledek. Takže prima, jen tak dál 🙂

xavera
31. říj 2011

@bugee jo a ještě ohledně mé váhy, jak ses před nedávnem ptala, jak přibírám, tak už se mi ten náhlý rozjezd zastavil a já zase pro změnu 1kg shodila. Nevím, jak je to možné, přitom jím stále stejně, o nějakém sportování se mluvit nedá. Takže před otěhotněním jsem měla 66 kg, dnes mám 68 kg. A zvláštní pocit, že zítra začínám 5. kalendářní měsíc ( počítáno od PM ,která byla 1.7.). Miminko se hlásí teď už každý den. Hlavně když ležím na zádech - ráno a večer před a po spaní, se mi tam převaluje a překuluje, šťouchá ..no prstě blbne. Když si dám na podbřišek dlaň, tak ho i cítím. Manžel tedy ještě ne, ale je netrpělivý a má drsnou chlapskou pracku, takže u něj to bude ještě asi chvilku trvat 🙂

bugee
31. říj 2011

@xavera Úplně jsi mě dojala - to je krása, jak popisuješ řádění cipíska v bříšku, už se nemůžu dočkat, ještě týden a snad taky něco ucítím 🙂
S mojí váhou je to zatím podobné - před pokusem 72.5kg, po stimulce 74kg, pak kolísala mezi 72.5-73.5kg, no a teď jsem zřejmě "vinou" úžasné stravy v penzionu (např. domácí škvarky, buchty, řízky a tak 😉 ) zpátky na 74kg 😒 . No a myslím, že už to půjde bohužel jen nahoru... navíc jsem dnes po fit salátu k večeři dostala nepřekonatelnou chuť na žitnou housku s nutelou 😠 ...a to jsem za Tebou o víc než dva týdny, tak doufám, že až budu cca stejně jako Ty, že nebudu mít o dalších x kilo navíc.
Když jsem četla o té vaší nehodě, zatrnulo mi až v konečcích prstů... jsem moc ráda, že se Ti nic nestalo, uff! Opatruj sebe i šťouchajícího raráška 🙂

cuddle
autor
1. lis 2011

@xavera tak me minule psali tech 18 a ty taky vytahly , ale ne vsechny byla zrale, takze pokud jich tam ted bude 15 a bude jich zase aspon tolik zralych tak super, jinak mi embryolozka rikala, ze prumer je tak 12 oocytu odebranych, takze uvidime

jajinka28
1. lis 2011

@xavera jsem ráda, že jsi zase mezi náma🙂huráá🙂
jojo, díky migrénám nemůžu ani kloudně spát 😖 a to jsem nikdy ani nevěděla co, je bolest hlavy, natož migréna 😠
Teda krásně jste si užili prodloužený víkend, to je moc fajn 🙂 Jen ta nehoda, úplně mě zamrazilo, ještě že to nebylo vážné...je moc dobře, že se ti broučínek už takhle krásně hlásí 🙂 je to krásný, dojemný🙂...taťka holt ještě musí chvilku vydržet nebo si zajít na pořádný peeling rukou, aby toho drobečka taky cítil🙂
Tak se moc moc optarujte, jsem ráda, že už jsi zase tady s náma 😉

bugee
1. lis 2011

@flyaway Jak Ti je, berunko? Ještě bolí bříško a vyvádí neplechy? Myslím na Tebe a doufám, že bude vše OK.

bugee
1. lis 2011

@jajinka28 V kolik jdeš na ten screening? Čekám na samé skvělé zprávy 🙂

xavera
1. lis 2011

@jajinka28 tak coo???

xavera
1. lis 2011

@flyaway jak jsi na tom, holka? lepší, nebo horší?

xavera
1. lis 2011

@bugee jé, tak to mě těší, že tě to tak dojalo....už ho cítím celkem často, nevím jestli je to běžné takto v18.tt u prvorodičky, ale tak možná že jsem krapet štíhlejší, tak je to více cítit...? Všude ale píšou až tak mezi 20. - 24. týdnem. Jsem zvědavá, jak to bude u tebe. Jinak každý říká na počátku jakoby bubliky, nebo motýlí poletování, či otírání rybí ploutvičky.... 😀 u mě je to tedy regulerní dloubání a šťouchání.

xavera
1. lis 2011

@jajinka28 njn, ta´tka drsňák - voják. Ten se jednou týdně zeptá, jestli je vše v pořádku a to ho uspokojí. Žádný ťuťu ňuňu, ale mě to nevadí...prožívám si ty pocity sama a tady s vámi holky 🙂 ještě že vás mám.

flyaway
1. lis 2011

@bugee
@xavera
Ahoj holky, díky za optání, dneska se bříško uklidnilo, skoro vůbec nebolí, i špinění se tak nějak zastavilo - ne že by zmizelo, ale alespoň se nezhoršuje 🙂
Bohužel doma nemám jediný použitelný test, abych se uklidnila (nebo ještě víc vynervila) a jsem lenošná jít do lékárny 😅 . Měla jsem tu pouze RapiCleare, takový ten jakože lepší, kazetku, no a ta mi teda po ránu neukázala absolutně nic 🙄
No co, zítra uvidíme, zda mimis zabojoval nebo to vzdal... 😕

cuddle
autor
1. lis 2011

@flyaway nakup v Brne mama testy 10 citlivost - nebo i v Heliosu na recepci maji tehu test, ale ten jsem nikdy nemela...nejaky RapiCleare - ja s tema kazetkovyma mam spatny zkusenosti vetsinou to ukazuje hodne pozde...