1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

flyaway
1. lis 2011

@cuddle Vypadá to, že jsem se opravdu rozhodla Tě ve všem následovat 😀 . Tak se prosím hodlej snažit, ať se Ti a potažmo pak i mě brzo zadaří 😉

jajinka28
1. lis 2011

@flyaway nejsem nezdolný optimista jen chci věřit a věřím, že už smůly bylo dost a že tam je bojovníček!
máš moji plnou podporu a zítra budu čekat na zprávy...
to štěstí přijde, pokud ne teď tak asi ještě není ten správný čas, ale jednou přijde ten den "D" flyaway a i ty dostaneš plnou dávku toho štěstí!!

flyaway
1. lis 2011

@cuddle Jééé, myslíš, že když pak po krvi zítra vlítnu za koordinátorkama, že tam nebude nával? Jednak už mi dochází estrofem, který bych potřebovala pro stimulaci sliznice a druhak bych se i ráda domluvila na dalším postupu. Ráda bych aspoň imuno vyšetření, ať vyloučím možnost, že vytvářím nějaký protilátky proti embryjkům - nerada bych zbytečně plýtvala mrazáčky, o nervech okolo každého transferu nemluvě... 😒

cuddle
autor
1. lis 2011

@flyaway nene nene Ty to vstrebas pekne bez revize, to te urcite neceka, pekne dostanes ms , a muzes hned zacit treba 5ty den zobkat pilule na pripravu sliznice a 14 dni po budes mit KET a pak budeme testikovat spolu a najdeme obe do Vanoc // , presne tak to bude!!!!

cuddle
autor
1. lis 2011

@flyaway hele urco bych tam zasla, koupila si krabicku a az si pak zavolas na vysledky, oni se mezitim poradi o postupu s doktorem, poptej se co te zajima a ony to u neho zjisti a pak ti reknou jestli zacit s pilulkama a nebo jestli jit do nejakeho vysetreni ...

flyaway
1. lis 2011

@cuddle No jasně, půjdem do toho společně, ve dvou se to lépe táhne! 😀
A třeba Ty budeš mít holku, já kluka (nebo klidně naopak, beru všechno 😎 ) a třeba se jednou ti naši caparti vezmou 😀 😀 😀
No, dost vtipkování, ale jako obranej mechanismus to pomáhá, viď? 🤐

cuddle
autor
1. lis 2011

@flyaway dobra taktika, my bereme taky vsechno, ale holku vic 😉

flyaway
1. lis 2011

No páni, polikat ten utrouš je fakt mazec, písmenka mi tančej před očima a sotva držím voči otevřený 🤐 .
Zítra si ho dám až po návratu z krve, takhle bych se leda vybourala... 🙄

bugee
1. lis 2011

@flyaway Děvčátko moje, jestli se Ti rozjede MS, tak to opláču 😢 , ale na druhou stranu to tak asi má být a je zase dobře, že budeš moct hned nastartovat další cyklus. Vím, jak moc je to psychicky náročný, ale neboj, to zvládneš, rozhodně stojí za to bojovat! A věř tomu, že my tu budeme a budeme Ti držet pěsti a do Vánoc ty // určitě budou u Tebe i u Cudlinky, a pak si vaše prťátka budou hrát spolu na písku 😉

bugee
1. lis 2011

@jajinka28 Bylas na screeningu s mužem? Co tomu říkal? Užil si to? Ten můj se tam z nervozity málem složil 😉

jajinka28
1. lis 2011

@bugee jojo byl, byl taky pěkně na nervy🙂 když pak seděl vedle mě a držel mě za ruku tak mu aj slzičky tekly, ale aby to zamaskoval, tak pořád dělal, že kašle 😀 😀 a vrcholem všeho bylo když tím uskřípnutým hláskem na konci když viděl ten 4D řekl - on je celej já 😀

bugee
1. lis 2011

@jajinka28 😀 Tos mě rozesmála 🙂

@xavera Dozvěděla ses něco o tom tvrdnutí dělohy? Napíšeš nám něco o tom?

Berunky, všem přeju dobrou noc, ať se vám krásné sny, které budete mít, následně i vyplní! 🙂

jajinka28
1. lis 2011

holky která z vás má placentu na přední stěně??myslím, že jsem to tady někde četla...mně Dr. řekl, že ji tam taky mám..tak koukám po netu, prý to má vliv na cítění pohybů-prý nejsou tak intenzivní a jsou cítit později..nevíte o tom někdo víc??moc děkuju!

flyaway
2. lis 2011

@bugee Žádný oplakávání, Ty máš být pěkně v klídku, v pohodě a šťastná - neboj, já to oplakávání zvládnu sama 😉 . Ale samozřejmě děkuju, je hrozně krásný vědět, že mi tu někdo drží palce a přeje mi štěstí 🙂 .

Dnes ráno jsem už jen tak z principu udělala mamatestík a ta čárka, co tam vylezla, si ani nezaslouží být nazývána čárkou - prostě jen slabý duch, pozůstatky po mizejícím hcg... 😒 No a mrcha už klepe na dveře 😠

flyaway
2. lis 2011

Dobré ránko! 🙂
Tak odběr krve už mám za sebou, v jednu si volám o výsledky 😕 .
Vnutila jsem se i za koordinátorkou, jednak pro recept na estrofem (kdyby to nevyšlo, tak ho budu potřebovat na pěstování sliznice) a druhak abych se zeptala, zda by v případě neúspěchu bylo možno provést nějaké testy (imuno, genetika apod.). A ona mě tak krásně povzbudila, že bych skoro zas začala věřit, že to dopadne 😀 . Nechala jsem si píchnout nějaký gestagen pro zastavení špinění a krvácení, no a třináctá to rozhodne... 🤐
Prý špinění i krvácení v odbě ms je zcela běžné a nemusí nic špatnýho znamenat, důležité je prostě to nešťastné HCG...

bugee
2. lis 2011

@flyaway Ahoj Beruško, jsem tu s Tebou, myslím na Tebe a držím pěsti! Když to nevyjde, nezoufej, jsi ještě mladý maso 🙂 a máš ještě spoustu času. V každém případě jsem přesvědčená, že se k nám do konce roku přidáš a budeme se moct konečně všichni dělit o radost 🙂

bugee
2. lis 2011

@jajinka28 Budu se na to muset dozeptat, ale myslím, že i já jsem případ s placentou na přední straně, protože jsem minule slyšela něco jako že kvůli tomu jde mimís na ultrazvuku špatně vidět, že se za ní schovává... Ale úplně jistá si tím nejsem, přeptám se na to v pondělí na kontrole a dám Ti vědět. Moc jsi mě ale nepotěšila, protože už ze včerejších informací od Xavery je mi jasné, že pohyby díky své váze ještě nějakou dobu neucítím, no a jestlise k tomu přidá ještě tohle, tak teda fakt nevím, a to se už nemůžu dočkat ☹

jajinka28
2. lis 2011

@flyaway jsem s tebou a moc na tebe myslím...v jednu budu čekat na doufám, přeci jen krásné zprávy od tebe, ju???

jajinka28
2. lis 2011

@bugee já jsem se na to doktora zapomněla zeptat a jak jsem večer pročítala tu zprávu, tak jsem si na to vzpomněla...netvářil se zrovna nadšeně, že je na té přední stěně..koukala jsem na různé diskuse, vesměs píšou, že to snad nevadí a nemělo by snad vadit ani při porodu( i když teda jedna paní psala, že jí kvůli tomu po porodu museli uspat a pak to z ní tahat)..v čem se ale shodovaly bylo to s těma pohybama, že jsou cítit později a jsou slabší ☹

bugee
2. lis 2011

@jajinka28 Teda, Ty mě děsíš s tím taháním po porodu ☹ A s těmi pohyby jsem pěkně zklamaná, já už se těšila, jak to mimís příští týden rozjede... ☹ No nic, zase se to čekání prodlouží, hlavně aby bylo vše v pořádku.

jajinka28
2. lis 2011

@bugee no já jsem z toho jelen, na kontrolu jdu až jdu 15.11., takže zatím mám jen info co jsem vycucala z netu..
mně je z toho smutno, že pohyby ucítím bůh ví kdy...jak to popisuje xavera tak tady úplně dycky slintám blahem🙂
když já blbec jsem včera byla tak rozjařená, že jsem se zapomněla doktora zeptat co a jak☹

jajinka28
2. lis 2011

@flyaway beruško ☹ .......

flyaway
2. lis 2011

Holky, ještě jednou Vám děkuju za podporu, bohužel embryjko se pustilo, hcg dnes už jen 6 😢 .
Příští pátek máme "rande" s mudrem, kde se chci dotázat na možné důvody a domluvit se na případných testech a vůbec dalším postupu...

bugee
2. lis 2011

@flyaway Jediný pozitivní, co k tomu můžu říct, že to máš bez revize... Vím, že je to malá útěcha, ale přece. Dává to naději na další pokus velmi brzy 🙂Jak jsem psala, odpočiň si, naber síly a pojď do dalšího boje, jsme tu s Tebou, můžeš se na nás spolehnout!

jajinka28
2. lis 2011

@flyaway je mi to strašně moc líto...tak moc jsem ti to přála!..nemám slov...beruško jsme tady pro tebe a máš naši plnou podporu...
je to moc smutný, ale musí se dívat dopředu, zase sluníčko vyjde a bude líp!
Drž se!

flyaway
2. lis 2011

@bugee To mi nedělej, se mi chce úplně brečet, jak ste na mě všechny hodný 😢
Já si to říkám taky, že jsem vlastně měla štěstí v neštěstí, že prostě embryjko bylo špatný a naštěstí se to projevilo brzo a tělo se s tím vypořádá samo. Dokonce - pokud opravdu ms dorazí do 8.11. - tak už 22.11. mám přijít na kontrolní UTZ před dalším KET 🙂 . Ale samozřejmě, pokud bychom dělali nějaké testy (např. genetika myslím trvá více jak měsíc?), tak to raději odložíme, nechce se mi znovu zbytečně prožívat tyhle nervy nebo zbytečně "plýtvat" mrazáčky... 🤐

flyaway
2. lis 2011

@jajinka28 Ach jo, holky, vy jste vážně zlatíčka! Díky, díky, díky, už jenom při čtení Vašich řádek je mi o mnoho lépe na dušičce! 🙂

jajinka28
2. lis 2011

@flyaway já jsem to teda obrečela, přiznávám se ☹ ..ale opravdu musíme být optimisté a pokud by šel KET takhle brzo, bylo by to fajn!

flyaway
2. lis 2011

Teda ale že mi to trvalo, než jsem tu tabulku našla - holky, vy vůbec neaktualizujete! 😕
No nic, já se prostě té první pozice v tabulce ne a ne zbavit - a to bych tolik chtěla úplně dolůůůů!!! 😅

flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, 21.10. KET - 31.11. TT i krev pozitivní (nízká hodnota hcg), kontrolní odběr 2.11. negativní, 11.11. konzultace v CAR, příští měsíc pravděpodobně další KET
ma.ja - 5xIUI, 3xIVF - OPU 27.8. ,30.8.ET ,14.9.krev negativní, tím naše snažení končíme a čekáme adopťátko
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8.krev-negativní, další pokus na podzim
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky - negativni
katerrinkaa - 1IVF - OPU 3. 9., KET 3.10. - 2 zavedená, 1 zamražené, TT i krev 17. 10. negativní, žádný plán, rekonvalescence
werinka1 - nevydařené 1.IVF, v listopadu (snad) 2.pokus
tygrisek09 - 1.IVF-ICSI - 4. den stimulace, 31.8. - utz
cuddle - 1IVF - ET negativni, KET // - spontalni potrat v 6tt - - 18.10 včelička agolutinu, od 1 DC stimulace - krátký protokol+PGD ( leky uz jsou doma )

tehulky:
janijacek-1 IVF, OPU 26.8. , 12 vaj, 10 opl.,31.8. ET 1 emb., 4 mraz., 10.9. //, 14.9.HCG 235, UTZ 26.9. srdicko
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8., ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, 24.8. //, 2.9. 4mm-dvojčátka, máme srdíčka a rosteme
pentagras - 2 IVF -13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček , 24.8 //, krev 26.8.Hcg 810, 8.9. utz - 7,8mm a srdíčko,20.10. screening ok, mímák 6 cm a je to kus
hp - 1 IVF,OPU 26.7.,ET 30.7.-2 embrya,4 do mrazáčku.12.8.//,UTZ a krev 19.8.
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 20.9. - UZ - 6 cm, screening OK
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7.; 7.8.//; 9.8.HCG 137;UTZ 31.8. srdíčko, 12.10. screening OK - TP 14.4.
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8,Mimi'A' srdíčko,6+3, mimi'B' zatím bez srdíčka, 6+1,předána k obvodní Mudr, KO 24.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., ET 4.8., 31.8. UTZ ♥ 5mm, UTZ 7.9. 1,1cm; UTZ 19.9. 2,3cm; 10.10. 5,87cm; 12.10. screening OK (1/2100) a 6,46cm
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, 31.8. //, 7.9. UTZ 9,4mm zatím bez srdíčka, 13.9.UTZ srdíčko, další kontrola 4.10.
tina74 - 2.IVF - OPU 2.8., ET 6.8., 17.8. //, UTZ 30.8. - ♥ 4 mm, UTZ 8.9. - 1,1 cm , UTZ 21.9. -2,1 cm, 13.10. screening OK (1:3280), 5,89 cm
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8., ET 20.8. - 2 embryjka , TT 1.9. //, KO 21.9. UTZ ,srdíčko, těhu průkaz, 12.10. - 2,8 cm, vše ok, screening 1.11.
vanule- 1IVF, OPU 29.9, ET 4.10 2embyjka 14.10 potvrteno pozitívní HCG, KO 21.10

flyaway
2. lis 2011

@jajinka28 Nenene, žádný smutnění, Ty musíš být dobře naladěná, miminko tohle všechno vnímá, přece nechceš mít smutné dítě! 😉
Snažím se na tom vidět pozitiva - zadařilo se a otěhotněla jsem, embryjko odešlo samo, takže nemusím na revizi a díky tomu nemusím dělat pauzu a ještě v listopadu stihnu další KET a třeba se zadaří a ještě do vánoc budeme tři! 😵
No a nebo třeba díky tomuto budeme mít od pojišťovny příspěvek na PGD a budeme mít jistotu, že je embryjko úplně v pořádku - prostě vážně štěstí v neštěstí, jak už jsem psala 😎 .