1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

flyaway
2. lis 2011

Jo a pozitivní taky je, že dnes (při hodnotě hcg 6) se mi na testu ukázal zcela zřetelný duch, takže mamatesty s citlivostí 10 jsou opravdu hodně citlivé... 😉

bugee
2. lis 2011

@flyaway To je pravda, těch pozitiv je fakt víc 🙂 Tak, my jsme si všechny pobrečely za Tebe, takže Ty už nemusíš a hurá na nějaký hezký víkendový výlet a pak na tu konzultaci, ať se zase kolečka roztočí 🙂

cuddle
autor
2. lis 2011

holky tak dnešní ultazvuk ci se v pořádku, folíci porostly, ani to nepočítal, říkal, že jich je tam dost kolem 18mm a že je tov pořádku, dneska ukončuju Pregnylem a v patek v 7 nastup na OPU , ale našel u sliznice cystu, ukazoval mi něco malého kulatého a ještě v pondělí to tam nebylo, tak mě chytá panika co ted, pry to budeme sledovat, co kdyz to tam ted udela nejakou neplechu...... 😠 😠 😠 😠

cuddle
autor
2. lis 2011

flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, 21.10. KET - 31.11. TT i krev pozitivní (nízká hodnota hcg), kontrolní odběr 2.11. negativní, 11.11. konzultace v CAR, příští měsíc pravděpodobně další KET
ma.ja - 5xIUI, 3xIVF - OPU 27.8. ,30.8.ET ,14.9.krev negativní, tím naše snažení končíme a čekáme adopťátko
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8.krev-negativní, další pokus na podzim
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky - negativni
katerrinkaa - 1IVF - OPU 3. 9., KET 3.10. - 2 zavedená, 1 zamražené, TT i krev 17. 10. negativní, žádný plán, rekonvalescence
werinka1 - nevydařené 1.IVF, v listopadu (snad) 2.pokus
tygrisek09 - 1.IVF-ICSI - 4. den stimulace, 31.8. - utz
cuddle - 1IVF - ET negativni, KET // - spontalni potrat v 6tt - - 2 IVF - OPU 4.11

tehulky:
janijacek-1 IVF, OPU 26.8. , 12 vaj, 10 opl.,31.8. ET 1 emb., 4 mraz., 10.9. //, 14.9.HCG 235, UTZ 26.9. srdicko
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8., ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, 24.8. //, 2.9. 4mm-dvojčátka, máme srdíčka a rosteme
pentagras - 2 IVF -13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček , 24.8 //, krev 26.8.Hcg 810, 8.9. utz - 7,8mm a srdíčko,20.10. screening ok, mímák 6 cm a je to kus
hp - 1 IVF,OPU 26.7.,ET 30.7.-2 embrya,4 do mrazáčku.12.8.//,UTZ a krev 19.8.
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 20.9. - UZ - 6 cm, screening OK
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7.; 7.8.//; 9.8.HCG 137;UTZ 31.8. srdíčko, 12.10. screening OK - TP 14.4.
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8,Mimi'A' srdíčko,6+3, mimi'B' zatím bez srdíčka, 6+1,předána k obvodní Mudr, KO 24.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., ET 4.8., 31.8. UTZ ♥ 5mm, UTZ 7.9. 1,1cm; UTZ 19.9. 2,3cm; 10.10. 5,87cm; 12.10. screening OK (1/2100) a 6,46cm
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, 31.8. //, 7.9. UTZ 9,4mm zatím bez srdíčka, 13.9.UTZ srdíčko, další kontrola 4.10.
tina74 - 2.IVF - OPU 2.8., ET 6.8., 17.8. //, UTZ 30.8. - ♥ 4 mm, UTZ 8.9. - 1,1 cm , UTZ 21.9. -2,1 cm, 13.10. screening OK (1:3280), 5,89 cm
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8., ET 20.8. - 2 embryjka , TT 1.9. //, KO 21.9. UTZ ,srdíčko, těhu průkaz, 12.10. - 2,8 cm, vše ok, screening 1.11.
vanule- 1IVF, OPU 29.9, ET 4.10 2embyjka 14.10 potvrteno pozitívní HCG, KO 21.10

flyaway
2. lis 2011

@bugee Jojo, už se těším na víkend, vrátí se mi manžel ze služebky a v sobotu si určitě někam zajedem 🙂 .
V neděli přijedou manželovi rodiče, sice teď moc nálady na návštěvy nemám, ale už jednou jsme to rušili a už by to bylo blbý... 😒 A třeba mě to alespoň rozptýlí 🙂 Jen doufám, že to dostanu už tak v pátek, abych měla to nejhorší za sebou - běhat kolem hostů první den ms (vlastně po potratu 😒) v předklonu by asi byl fakt mazec... 🤐

Páni, když vidím jak Tobě i ostatním těhulkám naskakují týdny, je to fakt krásný! 😵 A už zase doufám a věřím, že i já si tam budu moct brzo přepnout ze "snažíme se..." na "čekáme miminko" 😀

bugee
2. lis 2011

@flyaway Určitě se přesuneš a budou Ti týdny naskakovat taky 🙂 Neboj a věř!

@cuddle Cysta se většinou vstřebá sama, jestli je malinká, tak nevadí. Já měla po stimulce cyst spoustu a velikých a vstřebaly se až spolu s mizejícím OHSS a se zmenšujícími se vaječníky - docela to trvalo, ale vidíš, že to zavrtání a růstu mimíska nijak nepřekáželo. Takže buď v klidu, zbytečně se nestresuj a uvidíš, že to bude dobrý 🙂

cuddle
autor
2. lis 2011

@bugee dekuju za uklidneni, tak budu doufat, ze to tak bude probihat.... 😉

bugee
2. lis 2011

@cuddle Jen mi bylo řečeno, že nesmím skákat a vyvarovat se nárazů do břicha a tak... Jako by mě snad něco podobného s náběhem na OHSS lákalo 🙂Tak jen opatrně, dávej na sebe pozor.

jajinka28
2. lis 2011

@flyaway je moc dobře, že to bereš takhle!! 🙂 i na tom zlém musí člověk hledat pozitivum - ty jsi "aspoň" otěhotněla, mně doktoři několik let tvrdili, že nám nepomůže ani IVF a koukej, jak se sekli🙂
takže se zhluboka nadechneme a jdem vstříct tvému dalšímu, tentokrát úspěšnému boji, ju?? 🙂

jajinka28
2. lis 2011

@cuddle gratuluji k folikům, krásně narostly a je jich dost, to je skvělá zpráva 🙂
ta cysta by neměla zlobit, ségra měla docela velkou cystu a celý těhu ani porod s ní nehnul a vše bylo v pořádku🙂držím pěsti🙂
zatím jste tedy rozhodnutí pro KET nebo uvidíte po OPu jak se bude vše vyvíjet?

cuddle
autor
2. lis 2011

@jajinka28 manzel chce vse zamrazit, at to neni jako minule, ale ja uz jsem trochu zvyklana, ze bych aji chtela na vanoce dat vsem darek a uz to mit potvrzene 😀 😀 😀 ale vse zalezi na vyvoji a stavu embryjek a na vysledku PGD a samo na tom jak mi bude , takze je to otevrene

cuddle
autor
2. lis 2011

@bugee no tak me staci narazy na cestach ceskych kdyz jezdim a najedu na nerovnost, coz je skoro vsechno, pekne jsem dnes skucela a rikala si , ze ty vajca snad snesu driv 😀 😀 😀 😀

jajinka28
2. lis 2011

@cuddle právě nenápadně jsem tím narážela na ty Vánoce 😀 každopádně uvidíte jak se bude vše dál vyvíjet a jak všechny testy dopadnou..pokud bych se měla já rozhodnout a cítila bych se dobře, asi bych šla rovnou do ET....
každopádně to bude vaše rozhodnutí a správné rozhodnutí 🙂 😉

xavera
2. lis 2011

@flyaway ☹ ☹ ☹ ☹ co to tu čtu. Je mi to moc líto, doufala jsem, že to dobře dopadne. Ale žádný smutnění, koukám, že ses s tím pěkně vypořádala a našla ta důležitá pozitiva. Vzhůru do dalšího boje, jsme tu s tebou.

cuddle
autor
2. lis 2011

@jajinka28 vis co darek by to byl krasnej, predpoklad, ze bych mohla testovat kolem 20teho listopadu, tak to 24.12 by uz mohl byt nejaky 8tt kdovi to by treba pro rodice byl darek jako hrom i kdyz predtim jsem rikala, ze do 12 tt nereknu....

jajinka28
2. lis 2011

@cuddle já jsem si několik let strašně přála, dát manželovi a rodičům dárek v podobě pozitivního testu..nikdy mi to nevyšlo, navíc manžel má 1.1. narozeniny, tak jsem pak ještě doufala, že třeba k narozeninám...ale člověk míní a život mění...víš, byl by to ten nejkrásnější dárek nejen pro muže a rodinu, ale hlavně by konečně spravedlnost našla své místo a odměnila tebe tím dárečkem! Tebe, která si to po tom všem tak moc zaslouží..a cuddle, to by byl dárek i pro mě🙂..
Mým letošním největším přáním je, aby ty, flyaway i werinka jste ty dvě čárky pod tím stromečkem našly...a myslím to opravdu upřímně....

gabulenka
2. lis 2011

@jajinka28 ahojky, jsi hodná, že sis na mě vzpomněla. Je pravda, že jsem se dlouho neozvala, ale postupně vás pročítám a moc na vás všechny myslím. My ted nemáme moc dobré období. Byli jsme na tom vyšetření NT+, jedno miminko (doktorka tipovala holčičku) je naprosto v pořádku a bylo hodně akční. To druhé říkala, že jde hůř vidět, ale srdíčko, orgány, šíjové projasnění, nosní kůstka byla ok. Poslala mě to rozchodit, že se třeba mimčo nějak otočí. Neotočilo. Takže nás poslala opět to rozchodit a že je možné, že pak udělá vaginální ultrazvuk, aby to vyšetření bylo komplet průkazné. Nakonec nás vzala k doktorovi, který je známý jako kapacita. Ten mě prohlédl oběma způsoby a zkonstatoval, že se mu nelíbí, že se mimčo málo hýbe a že má vybočené nožičky. Je podezření na spinální muskulární atrofii. Brali mi znovu krev na genetiku kvůli této chorobě. Jinak výsledky z ranní krve byli ok a screening negativní. Jdeme tam příští středu znovu na ultrazvuk a na konzultaci ke genetičce,to už budou ty krevní testy a tak se prý uvidí. Těžko to snášíme už jen ta možnost, že by mimi mohlo být nemocné nás deptá...

jajinka28
2. lis 2011

@gabulenka ahoj gabulenko, moc ráda tě tady vidím!!takže příští středu se dovíte víc???třeba tam jen mají méně místa když jsou dva, proto není třeba tak akční...nesmutni, určitě bude vše v pořádku, u těch dvojčátek je to mnohem složitější než u jednoho mimina...určitě bude vše v pořádku, jen miminko nemělo náladu na nějaké okukování.....dej nám určitě ve středu vědět, jak jste dopadli, budu na vás myslet a čekat na zprávičku, hlavně klid maminko, vše bude v pořádku 😉

werinka1
2. lis 2011

@flyaway Je mi to líto ☹ Držela jsem palce co to šlo! tolik jsem věřila, že ti to vyjde! Teď už to ale prostě přijde. Prostě musí. Máte ještě mrazáčka, tak jakýpak smutnění. Co já bych za ně dala! Na Vánoce budete mít krásnej dáreček kočičko 😉 To je jasný.

flyaway
2. lis 2011

Holky moje zlatý, děkuju Vám moc všem! Jsem zklamaná, ale když vidím, čím vším si každá z nás procházela, prochází a ještě procházet bude, tak si říkám, že jsem opravdu měla štěstí v neštěstí. Samo, že si v noci pobrečím do peřin, až mi to pořádně dojde 😢 . Ale zatím jsem si na truc hned udělala pořádnýho turka a večer si hodlám uvařit pořádnej kotel čajíku s rumíkem... 😀

cuddle
autor
2. lis 2011

holky tehule jak Vam zavidim - dnes jsme byli s manzou v tesku, nechodim tam moc casto , ale ta nova kolekce FF pro miminka je moc povedena, krasny overalky, hezky obrazky vsecho moooooc povedeny a cenove prijatelny, ja bych tak neco nakupovala a ne jen ocumovala, no tak treba me cekaji jarni slevy 😀 😀 😀

cuddle
autor
2. lis 2011

@flyaway no a ja si dnes koupila 30 dkg NIVY - at si dam, dokud jeste muzu ne - dej si kaficko, vybul to , me to pomohlo , pobrecela jsem si v nemocnici pred revizi a pomohlo to, smirila jsem se s tim, ze toto miminko nebylo proste zdrave a ze si pockam na to dalsi , a testiky nam v tou urcite pomuzou vybrat to spravne 😉

flyaway
2. lis 2011

@cuddle Tak, tak 🙂

bugee
2. lis 2011

@gabulenka Moc doufám, že Ti to ve středu dopadne dobře, že se konečně druhé miminko ukáže a že bude zdravé, drž se!

@flyaway Máš recht, pořádně to zapij, alespoň něco Ti můžu závidět - jak já bych si dala dobrý bílý víno nebo ten čaj s rumem 😕

@cuddle A Tobě závidím snad ještě víc - jakékoliv sýry s jakoukoliv plísní miluju... jak Tě čtu, tak se mi úplně seběhly sliny... a neboj, mě čekají též jarní slevy, bo se neodvážím cokoli nakoupit před koncem roku, takže na to zboží také jen žádostivě civím 😖

@cuddle @flyaway Vzhledem k tomu, u koho všeho z naší skupinky se doktorům zdařil zázrak (zejména u Jajinky, Tiny a u mě), tak vy nás budete velmi brzo následovat obě, protože zas takový zoufalky nejste 😉 Takže můžete popíjet vínečko, baštit sýry s plísní a těšit se, až se k nám přidáte 🙂

xavera
3. lis 2011

@cuddle tak zítra ráno jdeš na odběr vajíček? Tak ať je úrodička úspěšná a hlavně ať se vám oplodní co nejvíce vajíček. Budu na tebe moc myslet a držet pěstičky!!!

cuddle
autor
3. lis 2011

@xavera jojo zitra, dekuju

bugee
3. lis 2011

@cuddle Taky držím palce, ať je snůška kvalitní a ať se vyhneš všem nepříjemnostem okolo jako OHSS a bolesti břicha 😉

ma.ja
4. lis 2011

ahojte berušky.....po dlouhé době konečně nakukuju.....
holky moje zlatý minulé úterý u nás zazvonil kouzelný telefon 😵 a od pondělka jsem nejšťastnější maminka 7-mi týdenní Terezky 😵 😵
...až Terka dovolí, přidu zas a dočtu, co nového u vás....pa a mějte se krásně 😵 😵 😵

jajinka28
4. lis 2011

@ma.ja cože??Vy už máte své zlatíčko?? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 teda tak to je ta nejkrásnější zpráva za dlouhou dobu!!To je taková krása!!! 🙂 🙂 🙂 já brečím jako blbec!!majulko, strašně moc gratuluju, jsem úplně hotová!!to je taková nádhera!!
Dej Terince veeeeeeeeeelikánosu pusu od tety Jaji a užívejte si tu obrovskou nádheru!!Já jsem fakt radostí na šlupky 🙂 🙂 🙂 to je tak senzační!!! 🙂

jajinka28
4. lis 2011

@ma.ja a až Terinka dovolí, tak nám koukej napsat, co a jak, jak se vám vede a fotečka by nás taky potěšila 🙂 🙂 🙂 já mám takovou radost!!