1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

vanule
8. lis 2011

@bugee a víš, že už jsem to udělala, ale pak to vrátila zpět 😨

flyaway
8. lis 2011

@bugee Jojo, od zítřka jdeme na to 🙂 . Jen si nejsem jistá, zda to přeci jen raději neodložímě o měsíc, až budeme mít všechny výsledky, ale to se domluvíme až v pátek na konzultaci v CARu, takže zatím počítám s tím, že někdy 24.11. už ke mě opět půjde jeden náš milášek... 😵

flyaway
8. lis 2011

@vanule Ta průkazka, to je ta nejkrásnější knížečka na světě, viď 🙂
Gratuluju moc, už se taky moc moc těším, až i já tu svoji jednou dostanu 😵

vanule
8. lis 2011

@flyaway a určitě dostaneš! Mi kdysi říkal doktor, že všechny se jednou dočkáme akorát bohužel u někoho to bude déle trvat, ale dočká se!

flyaway
8. lis 2011

@vanule Děkuju! 🙂

flyaway
8. lis 2011

@cuddle Vidíš to, ani jsem se nezeptala - jak proběhla návštěva úřednice? 🙂

cuddle
autor
8. lis 2011

@flyaway ja myslim, ze jsme to zvladli dobre, pani uz to jen zpracuje a posle na kraj a pak zase budeme cekat na dalsi krok

werinka1
8. lis 2011

Já už se z toho asi zbláznim! 😢 10 DC a já pořád krvácim. Sice málo, ale pořád červená ☹ Kdyby to byla první po revizi, tak to beru, ale to už je druhá. Já se na to už fakt vykašlu.

bugee
8. lis 2011

@werinka1 Chuděrko ☹ Už fakt nevím, jak Tě povzbudit... Opravdu si to vyžíráš se vším všudy ☹ Nemůžeš mít třeba podrážděný děložní čípek? Já takhle krvácela (trošku, ale pořád) cca 6 týdnů po poslední operaci. Taky jsem si myslela, že už to snad není možný a představovala si všechny možný hrůzostrašný scénáře a byl to "jen" čípek, po šesti týdnech se uklidnil a pak už to bylo dobrý. Snad to brzy přejde, drž se! Pak už Tě čeká jen samá radost, věř tomu, už sis toho vybrala moc 🙂

werinka1
8. lis 2011

@bugee Já netušim co to může být. Trošku mě i pobolívá podbřišek jako při MS. Ve čtvrtek se jedu domluvit na tu operaci k mé dr., tak jí to řeknu, ale už jsem jí volala v pondělí a řekla mi, že zastavit krvácení by mohla pomocí hormonů a to by mi rozhodilo prej cyklus 😒 Tak mi řekla ať ještě vydržim. Doufala jsem, že to přejde, ale zatim to moc nevypadá. ☹ Fakt už na mašli 😢

flyaway
8. lis 2011

@werinka1 Weri, já věřím tomu, že tou laparkou se vše konečně vyřeší - třeba je tam nějaká "porucha", která se jednoduše napraví a nejen že budeš mít od těchto problémů pokoj, ale budeš to tam mít pěkně "pohnojený" pro růst miminka! 😉

flyaway
8. lis 2011

@cuddle No a co vám pověděla? Za jak dlouho byste se případně dočkali mimuška? 🙂
Teda ono to sice nakonec dopadne, že ještě letos budeš těhu, ale i tak by mě to celkem zajímalo 😉

tina74
9. lis 2011

@werinka1 Ještě mě napadá, jestli to nejsou pořád ještě následky revize. Někdy ji neudělají pořádně a musí se zopakovat. To by ale mělo být vidět na ultrazvuku...

tina74
9. lis 2011

@werinka1 A zastavit nebo zmírnit krvácení se dá jednou jedinou injekcí. Absolvovala jsem to dvakrát po operaci, protože jsem krvácela jednou neskutečně silně, jednou neskutečně dlouho. Cyklus mi to nijak nerozhodilo.
No hlavně aby Ti bylo brzy líp a měla jsi ty zákroky brzy zdárně za sebou...

cuddle
autor
9. lis 2011

ahoj holky tak dnes 5ty den PK - na test PGD se jeví 2 embryjka - ale jeste nemaji vytlacenych dostatecny pocet bunek ven na test, takze nechavaji kultivovat do zitrka, pak tam jsou pry jeste 2 embryjka ve stadiu casne blastocysty a 2 velmi casne blastocysty....( moc sice nevim ten rozdil, ale uz jsou to blastocysty....) a pak 2 morulky, rikala, ze na test PGD to vypada u tech 2 nejlepsich a mozna i dalsi 4 pujdou zamrazit, ale bez testu PGD, uvidime jak se jeste posnazi do zitra a jake budou zitra zpravy, ET 10.11.2011

cuddle
autor
9. lis 2011

@flyaway tam je to porad stejne 3 roky cca v nasem kraji, cili dlouho 😒

jajinka28
9. lis 2011

@cuddle tak to je super zpráva, držím pěsti, jsou to šikulky, zítra půjdu k mamince ty největší bojovníčkové🙂
budete transferovat jedno nebo dvě??

jajinka28
9. lis 2011

@werinka1 werinko ty máš teda pech ☹ ..ale bude líp, už musí! Operaci zvládneš a nový rok pro tebe bude ten nejlepší, ten starý odnese všechno špatné a pak už tě čekají jen samé krásné záležitosti.-)moc moc ti držím pěstičky, zasloužíš si pořádnou dávku štěstíčka🙂

jajinka28
9. lis 2011

@bugee to je krása ten 4D utz, viď? my jsme z toho byli úplně vedle🙂u mého Dr. to promítají na protější stěnu a mimi je veliké, takže jsme taky nádherně viděli reálný obraz toho našeho zlatíčka a byl to opravdu zážitek🙂myslela jsem, že se to dělá až mnohem později a o to víc jsme byli překvapení🙂

jajinka28
9. lis 2011

@gabulenka a co ty, jak jste dnes dopadli??věřím, že vše je v pořádku, myslím na vás i na oba tvé drobečky...drž se maminko!

cuddle
autor
9. lis 2011

@jajinka28 jen 1 dle doporuceni v CAR

jajinka28
9. lis 2011

@cuddle aha, asi to má každý CAR jinak, u nás doporučují dvě..každopádně to bude takový bojovník, že všem vytřete zrak 🙂 😉

cuddle
autor
9. lis 2011

@jajinka28 ano ja vim, nas car je v tomto jiny, uz jsem to tu psala nekolikrat, ze statisticky jim vychazi zavedeni 1 embryjka pri ET a pak radeji 1x KET lip nez 2 pri ET , je to skoro 30% vetsi sance ze otehotnis s tema 2 kousky, u ET udavaji 52% pri zavedeni 1, pri zavedeni 2 42% a pri kombinaci ET a KET je to celkem 75% sance ze otehotnis..., coz se mi zda lepsi nez dat hned 2 a mit sanci jen 42% ze se jedno z nich nebo obe ujmou...

xavera
9. lis 2011

holky díky za rady ohledně létání, já jsem ale trubka...teď mi došlo, že jsem přišla od doktorky a jak jsem byla nadšená z dobrých zpráv, úplně jsem se na ten let zapomněla zeptat. To snad není možné, tak já tam musím ještě brnknout 😀
Jinak dnešní prohlídka byla ve všech směrech pozitivní. Výsledky druhého srceeningu prý naprosto super - 1/49000. Pak mi prohlížela děložní hrdlo - prý tvrdé a dlouhé...takže taky super. Prcek sebou zase mrskal jako cvok, smála se, že je tedy vážně hodně aktivní ( to vím taky, kope mne celé dny a dnes mne budil i v noci )...to jsem tedy na toho hyperaktivouše zvědavá, jestli mu to vydrží i po porodu 😀.
Pak mi taky řekla, že má soukromý typ na pohlaví, ale vzhledem k tomu, jak sebou šije, nemůže to s určitostí říci. Tak jsem to z ní vymáčkla - holčička 🙂 ale uvidíme příští úterý 20.tt velký ultrazvuk - sna bude vše vidět lépe.

cuddle
autor
9. lis 2011

@xavera jeeee holcicka 🙂

xavera
9. lis 2011

@cuddle jojo, je to náš tajný typ už od začátku. Manžel s tím prakticky počítá 🙂

jajinka28
9. lis 2011

@xavera to je krása!!Mooooc gratuluji k malé princezně🙂 tak už alespoň můžete výběr jmen zúžit na holčičí🙂 nebo už je vybráno?🙂

xavera
9. lis 2011

@jajinka28 nene, už jsme to dlouho neprobírali. Teď byla na pořadu dne rekonstrukce bytu, výběr nového nábytku, manželova změna práce...ale příští úterý, jestli nám potvrdí holčičku, začne ten pořádný boj 🙂 manžel má jméno vybrané - Violka. Mě se líbí jmen více, tak jsem na to zvědavá, jak to dopadne 😉

werinka1
9. lis 2011

@cuddle Krásný výsledky, snad se jich taky jednou dočkáme.
@xavera Moooc gratuluju. Taky bych si přála holčičku, ale asi jako všechny....ať je to co je to, hlavně že "něco" bude a bude "to" zdravý. 😉

No holčiny, jinak já už dneska nekrvácim, téměř už ani nešpinim, ale mam zas takový ty zvláštní bolesti jako minulej měsíc ve stejnou dobu. projede mi od podbřišku (spíš vpravo) taková zlvášní bolest směrem nahoru, až takové mravenčení. Jednou za hodinu třeba. 😒 No, můžu já mít něco normálně?? 😠 Jsem na tu operaci fakt zvědavá, teda na výsledek.....na jednu stranu se úplně těšim, že zjistim, cože se tam děje, na druhou mam strach ☹

bugee
9. lis 2011

@xavera Krásný výsledky screeningu a kontroly, to je bezva 🙂 A podle míry aktivity to bude asi nějaká gymnastka nebo kaskadérka 🙂 Máš se na co těšit... Na úterý držím palce, ale myslím, že to ani při takovýchto výsledcích nebude třeba a že si to jen užiješ. Pokud vám potvrdí holčičku, řekni manželovi, že jméno vybíráš ty, on přece určil pohlaví, ne? 🙂