1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

flyaway
10. lis 2011

@cuddle Tajnůstkářko! 😀

flyaway
10. lis 2011

@cuddle Stejně je to zvláštní, oba máte výsledky v pořádku, embryjko se vyvíjí ukázkově a nakonec je špatný 😒 . Ach jo, stejně je ta matka příroda někdy nepochopitelná...
Víš co, ale máš jednoho zdravýho krasavce (nebo krasavici 😉 ) u sebe a dalšího bojovníčka na příště, i to je úspěch, ačkoli očekávání byla asi původně jiná. Ale mohlo to dopadnout úplně jinak a já prostě věřím tomu, že tentokrát už to vyjde a do dalšího KETu za těch pár let už to nebudeš muset řešit 😎

bugee
10. lis 2011

@cuddle Tfuj tfuj, plivám těhu bacílky ve velkém 🙂 Ať se bublince daří jako v peřince a ať nám za těch 10 dní hlásíš krásnou // !!! Opatruj se, těhulinko 🙂

bugee
10. lis 2011

Holky, jsem pěkná ostuda ☹ takových hrubek, jak jsem narychlo psala ten elaborát @werince... 😠 Úplně nejvíc mě vyděsilo to "my" místo "mi", to je něco, za co bych manželovi zpřerážela ruce 😖 No, už se stalo, příště si to po sobě ještě přečtu...

bugee
10. lis 2011

@flyaway A jak Ti roste mrška sliznice? Doufám, že se vytvoří hluboká peřinka a bude jen čekat, až se do ní zavrtá rozmražený rošťáček 😉

flyaway
10. lis 2011

@bugee To se bohužel dozvím až 22.11. na kontrolním UTZ, estrofem jsem začala zobkat teprve včera, tak snad poroste 🙂 .

flyaway
10. lis 2011

Jinak holky začínám v práci pociťovat, že se šéfovi nezdají moje každoměsíční požadavky na pár dní volna a chce si se mnou promluvit o mém "pracovním výkonu" 😒 . Takže začínám docela vážně zvažovat neschopenku - mám ještě 2 mrazáčky a kdyby to nevyšlo, tak bych šla rovnou do dalšího IVFka. Přece si nebudu huntovat nervy tím, že kvůli pár dním dovolené, ze které jsem pak ve finále stejně odvolaná, musím poslouchat kázání 😠 . No, to jak se teď cítím, rozhodně není psychická pohoda a nemyslím si, že toto by se miminku líbilo 😢
Ach jo, omlouvám se, že tady na Vás pouštím ty svoje depky, já to jen ze sebe potřebovala dostat a manžela mám na služebce, takže jste to odnesly za něj... 😀

bugee
10. lis 2011

Vím, že to sem nepatří, ale: zítra jdeme s fenkou na operaci ouška, chuděrka před pár týdny dobrala antibiotika kvůli vředu na nožičce, teď má ouško nateklé, a pokud by se neoperovalo, mohla by se infekce dostat i jinam. Je mi jí hrozně líto, právě jsme přišli z venku, teď by správně měla dostat granulky k večeři, úplně se tetelí očekáváním v naději, jak se krásně napapá - no a pan doktor to zakázal, bo zítra celková narkóza ☹ . Manžel mi řekl, že mám dát jen pejskovi... Nemám to srdce, aby koukala, jak on jí a ona ne (než jsme jí vzali z útulku, užila si pár děsivých let, hladovějící, s nějakým feťákem, o to je víc fixovaná na jídlo než jakýkoli jiný pes), takže jsem se rozhodla nedat ani jemu. Teď tady oba sedí a koukají na mě, co jako bude, jaktože nic... A fenka už mě začala upozorňovat na pravidelnou rutinu tím, že mi háže packy do klína a vrtí ocáskem. Už se k ní přidal i pes... To jsem zvědavá, jak to ustojím...

flyaway
10. lis 2011

@bugee Bugeenko, a musím říct, že ačkoli už znám Tvůj příběh dobře, tak jak jsi ho teď znovu popisovala Werince, úplně jsem se z něho rozbrečela. Jsi opravdu neuvěřitelně silná a to miminko, co nosíš pod srdcem, je neskutečně šťastný tvoreček, protože bude mít tu nejúžasnější mamču po sluncem! 🙂

bugee
10. lis 2011

@flyaway Jéjé, chuďátko, určitě zvol neschopenku, ať se šéf třeba vztekne 😠 a vypusť myšlenky na práci úplně z hlavy (vím, že to říká ta pravá 😒), udělej si něčím radost, pouštěj si pohodovou muziku, zkus relaxovat, dělej si procházky (teď má být pár dní sice mrazivo, ale slunečno, tak toho využij) a rozmazluj se, ať se pak bobískovi u Tebe líbí. Je to Tvoje priorita, a nic jiného! 🙂

flyaway
10. lis 2011

@bugee Všechno dobře dopadne, uvidíš! 😉
Fenečka se jen trošku víc vyspinká a bude zase zdravá jako rybička 🙂
Přeji pevné nervy, ať ustojíš ten dnešní "hladový" večer a na zítřek držím palečky!!!

bugee
10. lis 2011

@flyaway No, s tou nejúžasnější mamčou fakt nevím... Občas mi projede hlavou, že vůbec vlastně nevím, jak se s dětmi jedná a dost o sobě pochybuju. O kom nepochybuji ani trochu, je můj manžel, to bude naprosto skvělý táta, párkrát jsem ho s dětmi příbuzných viděla a byl úžasnej - dokáže jim vymyslet hry a když jim něco vypráví, tak ho děti poslouchají ani nedutají 🙂 A já mám spíš pocit, že budu ta semetrika, co bude pořád jen prudit, že si má uklidit to či ono a jít brzy spát a vyčistit si zuby a uklidit boty... 😠 S manželem tohle ani nehne.

bugee
10. lis 2011

Tak jsem to neustála a dala jsem fence alespoň pár granulek po dně misky... A pejskovi celou dávku. Rvalo mi to zkrátka srdce. Doufám, že jí zítra nebude o to hůř pro probrání z narkózy... jestli se pozvrací, tak to bude moje chyba ☹

flyaway
10. lis 2011

@bugee Tak to budete ideální rodiče - jeden "hodnej" a druhej "zlej", to je značka ideal 😀
Žádný učený z nebe nespadl, až ten uzlíček budeš držet v náručí, tak uvidíš, že to všechno přijde samo - nejdůležitější je láska a té máš v sobě habakuk 😉
Jo a ti chlapi jsou co se týká vymýšlení blbostí a her pro děti opravdu nepřekonatelní - bodejť by ne, když jsou oni sami přerotlý děti... 😀

werinka1
10. lis 2011

@cuddle Teda ty nás napínáš! 😉

pentagras
10. lis 2011

@cuddle držím palce, ted už to vyjde, musí

werinka1
10. lis 2011

@bugee Souhlasím s @flyaway. Budeš perfektní mamina 😉 Fenečky je mi hrozně líto, chuděra, úplně si dokážu představit ty psí oči ☹

bugee
10. lis 2011

@flyaway To máš naprostou pravdu - budu mít doma už dvě - jedno, co má skoro dva metry a sto deset kilo 😀 a to druhý malinkatý, který jestli bude kluk, tak budou v pěkný přesile, to abych se na to začala trochu připravovat, jinak mě brzy odvezou.... 😉

pentagras
10. lis 2011

@flyaway to taky doufám že to pak setřesu všechno, je to záhul pro srdce taková váha 🙂

jajinka28
10. lis 2011

@bugee bugeenko to mě moc mrzí, že musí hafinka na operaci☹.. držím jí pěstičky, aby to měla rychle a zdárně za sebou, beruška malá☹..ty i tvoji pejsánci, vy máte všichni ty osudy teda pěkně pokroucené, po tom co zažili...ještěže jsou v těch nejlepších rukách u vás 🙂
já myslím, že pár bobulek granulí nevadí, rychle je stráví..pro mě jsou pejskové jako vlastní děti a když jsme s některou z těch našich princezen museli na operaci, tak jsem taky večer před tím nevydržela a dala pár piškotků a bylo to v pohodě...
posílám hafince velikou pusu a podrbání pod ouškem 🙂

pentagras
10. lis 2011

@bugee jj, to mi povídej, já se teším na miminko, at už to mám za sebou a mám doma řvoucí postýlku 🙂

pentagras
10. lis 2011

@ma.ja ahoj kočko, moooooooooooooooooooc gratuluju, je krásná 🙂

jajinka28
10. lis 2011

@flyaway hoď bobek na šéfa, nejduležitější jsi ty a tvé malé štěstíčko!🙂můj šéf pro to taky neměl pochopení, ale vůbec..nějak tušil o co se snažím a dával mi to pěkně sěžrat☹..
teď potřebuješ klid, pohodou a dobrou náladu a k tomu ti tady pomlžeme my🙂

jajinka28
10. lis 2011

@cuddle vítám tvůj dáreček tady mezi námi a vyřiď mu, že tady všechny tety se na něj moc těšíme, až nám dá o sobě první zmínku za deset dní🙂
hezky, odpočívej, nic nedělej, jen se pořádně rozmazluj 🙂 😉

bugee
10. lis 2011

@jajinka28 Děkuju za milá slova, za pusinku a podrbání (vše předáno 🙂 )... ale myslím, že toho máme tady v tom kolektivu tak nějak všechny už dost vybráno a ráda bych viděla, že se všem konečně splnilo to, co je pro ostatní lidi zcela samozřejmé a normální...

jajinka28
10. lis 2011

@bugee a pustí vám ji domů už zítra nebo si ji tam nechají přes noc???naše holčinka trpí na strašně záněty uší, ale vždy jí dali "jen" antibiotika, chvíli dobrý, ale pak se to zas vrátí..takže rvát jí pořád antibiotikama se mi nelíbí a nechci ☹
moje kamarádka má dva pejsky a jeden trpí snad na všechno a jediná účinná možnost u nich jsou homeopatika..už jsem nad tím taky přemýšlela..máme tři psí holky takže řešíme skoro pořád něco ☹

flyaway
10. lis 2011

@jajinka28 Díky za povzbuzení! 🙂
Počkám si na ten rozhovor a podle toho se rozhodnu, co dál. Je pravda, že doteď mi opravdu vycházel vstříc, vlastně celý měsíc při stimulce jsem pracovala z domu, což u nás není běžný standard, akorát poslední dobou bylo dost práce a holt je ta moje pozice v některých případech asi tak nějak blbě zastupitelná, že prostě několikadenní výpadek se projeví... 😖
A co si budem nalhávat, myšlenky mám teď opravdu jinde, takže prostě pracuju "jen" na těch 100%, ne na 120% jako vždycky 🙄
A můžu se zeptat, jak jsi to měla a máš teď Ty, když Tvůj šéf taky prudil?

tina74
10. lis 2011

@bugee Já zase v rychlosti často popletu mě a mně☹ Samozřejmě taky vím, jak to má být správně...

bugee
10. lis 2011

@jajinka28 To musíte mít doma veselo 🙂 se třema psíma slečnama. Máte zahradu nebo je zvládáš venčit všechny tři po venku? Jestli jo, tak Tě obdivuju, já mám občas co dělat se těma našima dvěma...zvlášť, když pejskovi hárají okolní fenky...
Nám Barču domů pustí, manžel s ní pojede na kliniku kolem poledne, po zákroku ji naloží do auta, no a nakonec ji musí vynést v náručí do výtahu a do bytu, já bych to nezvládla, má 25kg, to bych neriskla a myslím, že se svou aktuální fyzičkou už ani nezvládla. Já pak dorazím brzy z práce, abych manžela vystřídala u ní doma, on si pojede zahrát volejbal a já budu asi koukat v telce na fotbal 😉 (hraje repre proti Černé hoře o postup na ME a bude hrát zřejmě Petr Čech s tou svou novou obličejovou maskou a la Hannibal Lector 😀 ) a mezitím s nima vyrazím na kratší procházku.

tina74
10. lis 2011

@bugee O pejscích si s Tebou moc nepopovídám, ale každopádně přeju, ať to Barči zítra dobře dopadne!