• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

28. května 2015 
@cuddle No já si tak říkám, že je mi jedno, co to bude, kolik toho bude, jak to přijde na svět - hlavně ať je to zdravý!!! :slight_smile: Protože když tak občas člověk zabrousí k těm neveselým tématům a zjistí, kolik problémů může nastat, kolik nástrah číhá, prostě co všechno se může přihodit, tak je mu z toho úzko :frowning2: . Zrovna onehdy byl na ČT2 nějaký dokument o zrození a byly tam popsány nějaké možné komplikace - no můj z toho měl oči navrch hlavy a myslím, že je ze všeho vyjukanej ještě víc než já... :fearful:
Ale s tímhle do toho člověk nemůže jít, kdybychom si měly připouštět, co vše může nastat, tak bychom se musely zbláznit. Takže hlavu vzhůru, jen samá pozitiva a sociální jistoty a všechno dobře dopadne! :grinning:
17. črc 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, já mam pocit, že se snad vznesu :unamused:
17. črc 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jen v rychlosti podám zprávu: včera UTZ a ještě ten den Ovitrelle, a zítra ráno OPU!!!! Jestli jsem dobře pocítala, tak mám asi 26 folíků :astonished: Tak na mě zítra myslete.
17. črc 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werinka1 Tak pokud to bude až do nebes, tak je to super, ne? :grinning:
Však už se Ti to blíží... :wink:
Mě asi ty "těžké stavy" teprve čekají, zatím jsem relativně v normálu, akorát se mi víc motá hlava, jsem lehce nafouklejší než obvykle a sem tam mě pobolívá v podbříšku - no o náladě se raději zmiňovat nebudu :zipper_mouth: .
Tak jsem zvědavá, jak to bude gradovat... :sunglasses:
17. črc 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeela Téééda jo, to je pěkná úrodička, to gratuluju! :slight_smile:
Zítra to zvládni, budu na Tebe myslet! :wink:
A pak dej vědět, jakpak jsi dopadla, ju? :dizzy_face:
17. črc 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeela myslíme na Tebe, pěkné číslo
17. črc 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werinka1 neboj, už to máš za pár, a bude lépe
17. črc 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway přesně tak, hlavně ať je vše v pořádku
17. črc 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werinka1 jako balon jo :grinning:
17. črc 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeela jeee parada, tak se drz a pak nam dej vedet jak jsi dopadla :wink:
17. črc 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak ja byla koupit mycku a ze si koupim ty tehu testy a oni v te lekarne ty mama testy 10 citlivost nevedou a ja si teda za 160 jeden tehu test kupovat nebudu, tak musim zitra jinam
17. črc 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeela Fííííííha tak tomu řikam úroda :grinning: To si teda fakt ani nedokážu představit :confused:
17. črc 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway No však už se těšim že mi zejtra dr. řekne končíme a jde se na OPU :slight_smile: Mně to teda začlo gradovat včera. Do té doby to ještě šlo, ale od včerejška břicho mišelinka hadr a pořád samý píchání hlavně na levé straně (což by odpovídalo tomu, že tam mam ty moje 3 ubohé folíky).
17. črc 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werinka1 Počkej, až z těch "ubohých tří folíků" budou nádherná embryjka, to budeš pak mluvit jinak... :wink:
17. črc 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Tak to pak budu tvrdit, že zázraky se dějí :grinning:
17. črc 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky podpora od manzilka, dostala jsem kyticky, tak se s Vama podelim :slight_smile:
17. črc 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle teda ty jsou :wink:
17. črc 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Krása! :slight_smile:
17. črc 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: navrácena z víkendu, vykoupána, nachystána do postýlky a stráááášně nervózní z toho, co mě v tomto týdnu čeká :frowning2:
Snad to ráno bude veselejší :sweat_smile:
17. črc 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeela mooc ti drzim palce :slight_smile: ja mam opu den po tobe tak snad nam to vyjde :slight_smile: musi :slight_smile:
17. črc 2011 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@111janinka Neboj se, všechno dobře dopadne, uvidíš! :wink:
18. črc 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak hezky novy tyden a pekne aktualizujte informace jak to postupuje :slight_smile:
18. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, mohla bych se pridat, vcera jsem byla na etu 2 embryjek.....moc si preji, aby to vyslo.....
vam vsem drzim palecky,at se dockate // a krasnych miminek
18. črc 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ccacorka Ahojky, vítej mezi námi! :slight_smile:
Koukám, tu nepříjemnou část IVF už máš za sebou a teď už jen čekání na to, až se potvrdí, že to mělo úspěch :wink: .
A to je Tvoje první (mimi i IVF)?
18. črc 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky bych se ráda přidala. Na etu jsem byla předevčírem. Tak jsme na tom ccacorko podobně. Jsem trochu nervózní a přitom bych teď měla být nejvíc v pohodě a veselá, aby se embryjko udrželo..
18. črc 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xavera
@ccacorka ahojo holky vitam vas - tak hezke ze uz mate embryjka u sebe, tak ted jeste tu ukrutnou cekaci dobu, ja jsem dnes 5ty od ET a nejradeji bych popohnala kalendar kupredu :grinning:
18. črc 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teda to je počasí, to by se jeden picnul :confounded:
Já už mám další krev za sebou a příště už mě (tentokrát už opravdu :grinning: ) čeká i UTZ, tak se konečně dozvím, jak to tam vypadá :sunglasses: .
Ale teda povím vám, že buď mám takovou smůlu nebo jsem takovej bolestín, ale poprvé mi při odběru krve napíchli nerv a ruka mě bolí doteď a dneska mi tam zase šťourala se zapíchnutou jehlou a hledala žílu - no já úpěla jak kojot :angry: . A to mám přímo ukázkový žíly, kámoška zdravotní sestra říkala, že to je radost do toho píchat :grinning:
Jéje, já už chci mít tuto fázi za sebou a pěkně si hladit a hýčkat bříško a mimíska v něm :dizzy_face:
18. črc 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cuddle, to ti věřím. Já se těším zátky do práce, že mi pomůže na to nemyslet. Naordinovala jsem si po ET 3 dny doma odpočívat a ve středu už jdu zpátky do kanclu. Snad to pak rychleji uteče.
18. črc 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera Ahojda! :slight_smile: No bez té nervozity to asi ani nejde, to k tomu tak nějak patří...
Mě OPU a ET teprve čeká, takže v tuto chvíli jsem vůči takřka vám všem takový malý opožděneček, ale nebojte, já vás brzo doženu! :grinning:
A co Tebe přivedlo až do CARu?
18. črc 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@flyaway jejda no chudak ty :unamused: tak treba sis to uz vybrala a bude to uz jen dobry
18. črc 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek