1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

flyaway
17. črc 2011

@cuddle No já si tak říkám, že je mi jedno, co to bude, kolik toho bude, jak to přijde na svět - hlavně ať je to zdravý!!! 🙂 Protože když tak občas člověk zabrousí k těm neveselým tématům a zjistí, kolik problémů může nastat, kolik nástrah číhá, prostě co všechno se může přihodit, tak je mu z toho úzko ☹ . Zrovna onehdy byl na ČT2 nějaký dokument o zrození a byly tam popsány nějaké možné komplikace - no můj z toho měl oči navrch hlavy a myslím, že je ze všeho vyjukanej ještě víc než já... 😨
Ale s tímhle do toho člověk nemůže jít, kdybychom si měly připouštět, co vše může nastat, tak bychom se musely zbláznit. Takže hlavu vzhůru, jen samá pozitiva a sociální jistoty a všechno dobře dopadne! 😀

werinka1
17. črc 2011

Teda holky, já mam pocit, že se snad vznesu 😒

leeela
17. črc 2011

Ahojky, já jen v rychlosti podám zprávu: včera UTZ a ještě ten den Ovitrelle, a zítra ráno OPU!!!! Jestli jsem dobře pocítala, tak mám asi 26 folíků 😲 Tak na mě zítra myslete.

flyaway
17. črc 2011

@werinka1 Tak pokud to bude až do nebes, tak je to super, ne? 😀
Však už se Ti to blíží... 😉
Mě asi ty "těžké stavy" teprve čekají, zatím jsem relativně v normálu, akorát se mi víc motá hlava, jsem lehce nafouklejší než obvykle a sem tam mě pobolívá v podbříšku - no o náladě se raději zmiňovat nebudu 🤐 .
Tak jsem zvědavá, jak to bude gradovat... 😎

flyaway
17. črc 2011

@leeela Téééda jo, to je pěkná úrodička, to gratuluju! 🙂
Zítra to zvládni, budu na Tebe myslet! 😉
A pak dej vědět, jakpak jsi dopadla, ju? 😵

tygrisek09
17. črc 2011

@leeela myslíme na Tebe, pěkné číslo

tygrisek09
17. črc 2011

@werinka1 neboj, už to máš za pár, a bude lépe

tygrisek09
17. črc 2011

@flyaway přesně tak, hlavně ať je vše v pořádku

cuddle
autor
17. črc 2011

@werinka1 jako balon jo 😀

cuddle
autor
17. črc 2011

@leeela jeee parada, tak se drz a pak nam dej vedet jak jsi dopadla 😉

cuddle
autor
17. črc 2011

holky tak ja byla koupit mycku a ze si koupim ty tehu testy a oni v te lekarne ty mama testy 10 citlivost nevedou a ja si teda za 160 jeden tehu test kupovat nebudu, tak musim zitra jinam

werinka1
17. črc 2011

@leeela Fííííííha tak tomu řikam úroda 😀 To si teda fakt ani nedokážu představit 😕

werinka1
17. črc 2011

@flyaway No však už se těšim že mi zejtra dr. řekne končíme a jde se na OPU 🙂 Mně to teda začlo gradovat včera. Do té doby to ještě šlo, ale od včerejška břicho mišelinka hadr a pořád samý píchání hlavně na levé straně (což by odpovídalo tomu, že tam mam ty moje 3 ubohé folíky).

flyaway
17. črc 2011

@werinka1 Počkej, až z těch "ubohých tří folíků" budou nádherná embryjka, to budeš pak mluvit jinak... 😉

werinka1
17. črc 2011

@flyaway Tak to pak budu tvrdit, že zázraky se dějí 😀

cuddle
autor
17. črc 2011

holky podpora od manzilka, dostala jsem kyticky, tak se s Vama podelim 🙂

werinka1
17. črc 2011

@cuddle teda ty jsou 😉

flyaway
17. črc 2011

@cuddle Krása! 🙂

111janinka
17. črc 2011

Ahoj holky 😉 navrácena z víkendu, vykoupána, nachystána do postýlky a stráááášně nervózní z toho, co mě v tomto týdnu čeká ☹
Snad to ráno bude veselejší 😅

maarina
17. črc 2011

@leeela mooc ti drzim palce 🙂 ja mam opu den po tobe tak snad nam to vyjde 🙂 musi 🙂

flyaway
18. črc 2011

@111janinka Neboj se, všechno dobře dopadne, uvidíš! 😉

cuddle
autor
18. črc 2011

ahoj holky, tak hezky novy tyden a pekne aktualizujte informace jak to postupuje 🙂

ccacorka
18. črc 2011

ahojky holky, mohla bych se pridat, vcera jsem byla na etu 2 embryjek.....moc si preji, aby to vyslo.....
vam vsem drzim palecky,at se dockate // a krasnych miminek

flyaway
18. črc 2011

@ccacorka Ahojky, vítej mezi námi! 🙂
Koukám, tu nepříjemnou část IVF už máš za sebou a teď už jen čekání na to, až se potvrdí, že to mělo úspěch 😉 .
A to je Tvoje první (mimi i IVF)?

xavera
18. črc 2011

ahoj holky, taky bych se ráda přidala. Na etu jsem byla předevčírem. Tak jsme na tom ccacorko podobně. Jsem trochu nervózní a přitom bych teď měla být nejvíc v pohodě a veselá, aby se embryjko udrželo..

cuddle
autor
18. črc 2011

@xavera
@ccacorka ahojo holky vitam vas - tak hezke ze uz mate embryjka u sebe, tak ted jeste tu ukrutnou cekaci dobu, ja jsem dnes 5ty od ET a nejradeji bych popohnala kalendar kupredu 😀

flyaway
18. črc 2011

Holky, teda to je počasí, to by se jeden picnul 😖
Já už mám další krev za sebou a příště už mě (tentokrát už opravdu 😀 ) čeká i UTZ, tak se konečně dozvím, jak to tam vypadá 😎 .
Ale teda povím vám, že buď mám takovou smůlu nebo jsem takovej bolestín, ale poprvé mi při odběru krve napíchli nerv a ruka mě bolí doteď a dneska mi tam zase šťourala se zapíchnutou jehlou a hledala žílu - no já úpěla jak kojot 😠 . A to mám přímo ukázkový žíly, kámoška zdravotní sestra říkala, že to je radost do toho píchat 😀
Jéje, já už chci mít tuto fázi za sebou a pěkně si hladit a hýčkat bříško a mimíska v něm 😵

xavera
18. črc 2011

ahoj cuddle, to ti věřím. Já se těším zátky do práce, že mi pomůže na to nemyslet. Naordinovala jsem si po ET 3 dny doma odpočívat a ve středu už jdu zpátky do kanclu. Snad to pak rychleji uteče.

flyaway
18. črc 2011

@xavera Ahojda! 🙂 No bez té nervozity to asi ani nejde, to k tomu tak nějak patří...
Mě OPU a ET teprve čeká, takže v tuto chvíli jsem vůči takřka vám všem takový malý opožděneček, ale nebojte, já vás brzo doženu! 😀
A co Tebe přivedlo až do CARu?

cuddle
autor
18. črc 2011

@flyaway jejda no chudak ty 😒 tak treba sis to uz vybrala a bude to uz jen dobry