1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

xavera
18. lis 2011

@bugee pro kluka se mi líbil Oskar, manžel chtěl Šimona. takže to jsme byli taky každý jinde. Tak naštěstí to už nemusíme řešit.

bugee
18. lis 2011

@tina74 Já nehledala jen v kalendáři, máme doma knížku "Jak se bude jmenovat naše miminko...", jsou v ní všechna u nás "povolená" jména, poctivě jsem to prošla od A do Z, všechny varianty přicházející v úvahu si zapsala, ale i tak to byl pro kluka velký problém 🙂 Vybrala jsem jich asi 5 a manžel odsouhlasil tohle jediné.

@xavera Šimon se mi taky moc líbí, ale neprošel ☹

cuddle
autor
18. lis 2011

@xavera
@bugee holky tak odpo jsem si dala slofika a pak zkusila testik, to jsem asi 2,5 hodky vydrzela nejit na wc a carecka je tam, jako vcera cili silnejsi nez se podarilo rano, verim, ze to bude v poradku, ale jak rikam dulezitejsi je ted at me neboli hlava nez sila carky, v pondeli jdu na krev a urcite mi potvrdi krasne HCG verim bobankovi, ze se ma dobre 😀

cuddle
autor
18. lis 2011

@xavera u nas by Viola neprosla, teda u me , manzela sem se neptala......u nas jako holcicka nakonec vede EMILY nebo EMILLY , ale pac to bude kluk, tak jsme meli vybrano Ondřej to snad bylo jediné na čem jsme se shodli ...., ale manžel včera po // došel s tím, že to přehodnotil a že bere do hry i Matyáše , kterého jsem navrhovala společně se Štěpánem ( toho jsem pak zavrhla, pač na Slovensku by mu rikali Štefane,.....☹ , takže ted vede Matyáš , mame příjmeni na Ma tak nevím jestli je to vhodne, ale vzhledem k tomu za manzel je Martin, tak je to asi jedno 🙂

xavera
18. lis 2011

@cuddle krásná zpráva, skvělé. Jen tak dál!

xavera
18. lis 2011

@cuddle myslím, že s tím 2x M není žádný problém. My máme příjmení taky na M a v manželově rodině jsou zas ženské Marie a Marta. A zní to dobře 🙂 Matyáš je moc hezké. Kamarádka má dvojčata kluky - Matyáš a Tadeáš. Říkají jim Matýsek a Tadýsek 😀 😀 a Ondřej je můj brácha, takže u mě taky dobrý.

tina74
18. lis 2011

@bugee Na tu knížku se taky chystám🙂 A Šimon mi taky neprošel...☹

xavera
18. lis 2011

@cuddle a koukám ve svém emailu na tvé příjmení - má 3 slabiky - jen jestli ten Matyáš taky s 3mi slabikami by už nebylo dlouhé. To možná ten Ondřej sedí líp.....?

cuddle
autor
18. lis 2011

@xavera me se prave Matyas i Tadeal libi, ale kdyz jsem to rekla prvne doma, tak manzellll neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee , on by bral takove jakoze Vladimir, Martin, Pavel, Petr atd. a to zase nechci ja Martina vubec, dite bude mit vlastni jmeno a ted jsem rada za Matyaše, ale i Ondřej je pořad ve hre, trosku mi tam vadi to Ř pac v příjmení mame Č tak to bude asi tezsi na vyslovnost, ale zase Matyáš na ma konci Š takze je to jedno 😀 😀 😀

cuddle
autor
18. lis 2011

@xavera mel by to jako manzel Martin a Matyáš je stejne dlouhe, pravda Martin je 2 slabikovy....no zkusim si to pak napsat, rikat co bude znit lip....a samo jeste jsem s vyberen neskoncila kuknu na nejakou chtrou knihu o jmenech, ale chceme ceske....cili zadne Mathias a podobne

xavera
18. lis 2011

@cuddle no a co ten Štěpán? To mi jde k vašemu příjmení z těch tří nejlépe .Proč by mu měli říkat Štefane? když jim to na začátku řeknete, že se jmenuje takto, tak by snad neměl bát problém.

xavera
18. lis 2011

@cuddle jo a mě se taky moc líbí Tobiáš. Znám jednoho malého prďolu a to je Tobík. Strašně roztomilý.

cuddle
autor
18. lis 2011

@xavera me se stepan libi dlouho i manzel proti tomu nic nemel, ale pak se nas jednou tchyne ptala co se nam libi a ja rikam Stepan a Adelka tehdy to vedlo a o diteti se jeste nemluvilo a ona rika , Stefan , jo? oni Stepana v kalendari myslim ani nemaji a ja nechci aby to komolili a říkali mu Štefane...... ☹

cuddle
autor
18. lis 2011

@xavera jojo Tobiáš je taky dobrý a dobrý i pro velkýho chlapa, ne třeba jako Dominik, to mi prijde vhodne tak do 18ti a pak konec......to mas jako dospale baba kdyz ji daji zdrobelinu Štěpánka, Jindřiška atd....
to jako ja bych se představovala Sonička 😀 😀 😀

xavera
18. lis 2011

@cuddle takhle mi je docela líto Aniček. Je to krásné jméno, ale nikdo ti neřekne Anna. Mám kámošku a té je úplně blbé se představovat - ve 30ti letech - Anička - těší mě.

jajinka28
18. lis 2011

ahoj holky, pořád se patlám s tou chřipkou, skolilo mě to teda pěkně☹..navíc se mi na puse udělal opar, během 14 dní už podruhé a je mi z toho na nic, pro miminko to je prý dost nebezpečné, takže jsem to dnes obulela ☹ ..navíc si na to nemůžu kloudně nic dát, takže paráda...
zítra odjíždím na týden k rodičům na hory, nebyla jsem tam už 5 měsíců, tak se moc těším...
@cuddle mám moc radost, že je konečně u tebe vše na dobré cestě, moc se opatruj, máš obrovského bojovníčka a jsem za to moc ráda! 🙂
Jinak koukám, že řešíte jména, nikdy by mě nenapadlo, že to může být tak těžké rozhodnutí, ale teď to taky řešíme a je to mazec🙂kéž by jsme už věděli, jestli je to holčička nebo chlapeček, ale pan doktor říká, že to bude fuška zjistit, protože ten náš cipísek sebou tak mrská a schovává se, že se to dovíme asi až po narození🙂
Já nějak tajně doufám v holčičku, ale samozřejmě ve finále i nám je to jedno, hlavně, ať je andílek v pořádku🙂
@xavera Viloka je krásné a zvláštní jméno, v pubertě bych jí asi říkala "Vili", to je hezké..záleží ale na příjmení, jak se to hodí..každopádně určitě bude hezká po tobě a jméno Viola jí udělá ještě vyjímečnější a jedinečnou 😉
@bugee a ty čekáš chlapečka??sem to zas propásla🙂tak to už tady máme krásný páreček🙂

kuc
19. lis 2011

Ahoj děvčata, nezlobte se že vám sem zase lezu, ale tak trochu jsem si vás adoptovala a zajímá mě jak se máte, mám Vás ráda. Ve čtvrtek jsem si s Kubíkem udělada hezké odpoledne, muž i když byl svátek tak musel do práce.
Zajeji jsme si do Frantovek do aqvafóra ( bydlín v Chebu, tak to máme co by kamenem dohodil) pak jsme si zašli na kolonádu do cukrárny a já si zaskočila k Frantíkovi poprosit ho za Vás,pokročilé těhulky o zdárný konec a zdravá miminka, ať drží nad naší cudle ochranou ruku aby bylo vše v pořádku, a poprosit za freway a werinku aby se na ně také co nejdříve usmálo štěstí. :

cuddle
autor
19. lis 2011

@kuc jeeeee moc dekuji a urcite i za ostatni holky, je tood tebe hezke 🙂

cuddle
autor
19. lis 2011

hledala jsem dlouho, ale nasla....
snažilky:
flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, 21.10. KET - 31.11. TT i krev pozitivní (nízká hodnota hcg), kontrolní odběr 2.11. negativní, 11.11. konzultace v CAR, příští měsíc pravděpodobně další KET
ma.ja - 5xIUI, 3xIVF - OPU 27.8. ,30.8.ET ,14.9.krev negativní, tím naše snažení končíme a čekáme adopťátko - dočkala se holčičky Terezky 🙂
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8.krev-negativní, další pokus na podzim
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky - negativni
katerrinkaa - 1IVF - OPU 3. 9., KET 3.10. - 2 zavedená, 1 zamražené, TT i krev 17. 10. negativní, žádný plán, rekonvalescence
werinka1 - nevydařené 1.IVF, v listopadu (snad) 2.pokus
tygrisek09 - 1.IVF-ICSI - 4. den stimulace, 31.8. - utz
cuddle - 1IVF - ET negativni, KET // - spontalni potrat v 6tt - - 2 IVF - OPU 4.11 - ET 10.11 - 1 otestovane embryjko, TT 17.11 //, krev 21.11

tehulky:
janijacek-1 IVF, OPU 26.8. , 12 vaj, 10 opl.,31.8. ET 1 emb., 4 mraz., 10.9. //, 14.9.HCG 235, UTZ 26.9. srdicko
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8., ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, 24.8. //, 2.9. 4mm-dvojčátka, máme srdíčka a rosteme
pentagras - 2 IVF -13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček , 24.8 //, krev 26.8.Hcg 810, 8.9. utz - 7,8mm a srdíčko,20.10. screening ok, mímák 6 cm a je to kus
hp - 1 IVF,OPU 26.7.,ET 30.7.-2 embrya,4 do mrazáčku.12.8.//,UTZ a krev 19.8.
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 20.9. - UZ - 6 cm, screening OK
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7.; 7.8.//; 9.8.HCG 137;UTZ 31.8. srdíčko, 12.10. screening OK - TP 14.4.
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8,Mimi'A' srdíčko,6+3, mimi'B' zatím bez srdíčka, 6+1,předána k obvodní Mudr, KO 24.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., ET 4.8., 31.8. UTZ ♥ 5mm, UTZ 7.9. 1,1cm; UTZ 19.9. 2,3cm; 10.10. 5,87cm; 12.10. screening OK (1/2100) 6,46cm; 7.11. 15cm, 142g, kluk (?); plán - velký UTZ 7.12. a KO 8.12.
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, 31.8. //, 7.9. UTZ 9,4mm zatím bez srdíčka, 13.9.UTZ srdíčko, další kontrola 4.10.
tina74 - 2.IVF - OPU 2.8., ET 6.8., 17.8. //, UTZ 30.8. - ♥ 4 mm, UTZ 8.9. - 1,1 cm , UTZ 21.9. -2,1 cm, 13.10. screening OK (1:3280), 5,89 cm
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8., ET 20.8. - 2 embryjka , TT 1.9. //, KO 21.9. UTZ ,srdíčko, těhu průkaz, 12.10. - 2,8 cm, vše ok, screening 1.11.
vanule- 1IVF, OPU 29.9, ET 4.10 2embyjka 14.10 potvrteno pozitívní HCG, KO 21.10

kuc
19. lis 2011

Jo a jak jste si tu psali o jménech, protože již 19 let pracuji v Mš ( jako ved.stravování a admin.pracovnice) narazila jsem na pár zvláštních jmen v zástupu všech Kubíků,Danečků, Matějů, Anicěk Kateřinek a pod.
chlapecká zajímavá jména jsou Jonáš, Janathan, Yanick( Janik) , Damián, Dobias, Tobias, Marian, Maxmilián,
potom i takové šílennosti jako Antonio - Mario, Lucas - Armando, dědeček mého muže byl Bonaventura a můj Emanuel. Dívčí jména jsou zajímavá Bianca, Bibiana, Beatric, Mariana, Amálka, Desére ( Dezi) také Renéé, Zita,
Zora ale i Chiara, Diana . To je jen pár jmen která mě za ta léta zaujala a děti těchto jmen navštěvolali nabo navštěvují naši Mš. Každé jméno je hezké, tdyž patří milému člověku a ti ty Vaše děti určitě budou. Záleží na tom co se líbí vám.

jajinka28
19. lis 2011

@kuc ahoj kuc, moc děkujeme za tvá krásná slova, vždy mi dodají spoustu nové energie🙂vždy mě moc potěší, když napíšeš, tvá slova jsou plná životních zkušeností a moc ráda je čtu🙂
také děkujeme za další tipy na jména 🙂
krásný den 🙂

kuc
19. lis 2011

Jo a ještě něco na jméno Viola, jsem za ta léta ještě nenarazila, ale na první přečtení jsem se do něj zamilovala,
připomíná mi jaro, Violka vonná ,jedna z prvních jarních kytiček, a Via zní úplně úžasně.

bugee
19. lis 2011

@kuc Děkujeme za povzbuzení 🙂

@cuddle Koukám, jak Tvá dálnice krásně sílí 🙂 To je skvělý 🙂

@jajinka28 No, podle jednoho doktora to je prý na stopro chlapeček... Nevím, jestli mu mám věřit, ale manžel "to" prý viděl taky 😉 Uvidíme na velkém UTZ 7.12., do té doby je to zkrátka Jonáš 😀

@xavera @tina74 Byla jsem dnes na té gravidjóze - paráda 🙂 Moc se mi to líbilo, i když to bylo místy pěkně náročný (jsem sportovec, ale spíš míčové sporty, běh, kolo, i ten box, případně fitko, ale nikdy gymnastika a nic podobného a plus to teď víc jak čtyři měsíce vůbec nic krom procházek) - občas se neohnu úplně tam, kam ostatní, dostávám křeče do nártů, když na nich dýl sedím 😉 Ale přesto jsem si to moc užila, jen jsem párkrát zapochybovala, jestli jsem klučíka nějak moc nezamáčkla 😉, ale ani mi moc nenakopal, tak snad dobrý 😉 . Trvalo to celé včetně dechových cvičení a relaxu hodinu a půl. Pak jsem byla na třičtvrtě hodinky se psy venku a musím říct, že toho mám plné kecky a jdu si na chvíli lehnout 🙂

Přeji všem krásnou sobotu 🙂

cuddle
autor
19. lis 2011

holky tak ja vam nevim, kolem poledne me zacalo pobolivat bricho jako na ms, bolest je to docela citelna, nejdriv se me zdalo jako bych zaspinila, ale jen velmi lehouce do hneda.....pak jsem nejakou dobu lezela a kolem 5te jakoby zilka na toaletaku a trochu doruzova zbarveno.....nyni zase dobry, tak fakt nevim, jestli je to predzvest neceho horsiho a ti treba to drzi jen utrogestan nebo co........ ☹ ja už fakt nevim, cim si toto zaslouzim......

bugee
19. lis 2011

@cuddle Nepanikař, drž se, víš dobře, že spousta holek buď špiní nebo dokonce krvácí během prvních týdnů, obzvlášť v období očekávané MS... Držím palce a věřím, že to bude dobrý!

cuddle
autor
19. lis 2011

@bugee jo ja vim, jenze diky te minule zkusenosti, vim jak to u me dopadlo, no co stejne nic nezmuzu, sedla jsem si k telce, nohy nahoru a na wc chodim s nervy v kyblu.....snad to prejde

bugee
19. lis 2011

@cuddle Neboj, nemysli na minulost, hlaď bříško, bude to dobrý 🙂 Máš silnýho bojovníčka, ten to jen tak nevzdá! Víš, že někteří lékaři říkají, že špinění je dobré znamení... 😉 Myslím na Tebe a držím palce, uvidíš, že to bude OK!

bugee
20. lis 2011

@cuddle Ahoj Cudlinko, jak je dnes? Doufám, že se cítíš lépe.

bugee
20. lis 2011

Ze včerejší jógy mě bolí celej člověk, skoro se nehnu - nohy, záda, ruce... No, jdu se vzchopit a jedu na nákup - včera jsem dělala k večeři takovou "prasárnu" (výpečky z krůtího masa se zelím a s bramborovými noky), dnes musím zas najet na čerstvé ovoce a zeleninku... Váha mi včera ukázala šokový skok (za týden +1,5kg!!! 😠 ), tak to musím nějak zpomalit, jinak bych byla za chvíli Metráček 😉

cuddle
autor
20. lis 2011

@bugee ahoj rano jsem myslela, ze ano, vecer to uz bylo lepsi, pres noc v pohode, testik rano silnejsi, ale druha navsteva wc byla zase spatny sen.....horsi nez vcera, ruzovy papir hodne....takze zase lezim, ale vidim to blede...