• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

28. května 2015 
autor
@xavera dekuji, nevim jestli skytani neni taky nebezpecny....radeji bez skytani a bez krvaceni......
21. lis 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74, jj, 21+1 dneska :slight_smile: Profil jsem se ještě neodvážila změnit :pensive:
@cuddle, tak to je super, budu držet pěstičky, snad to ten váš bojovníček vybojuje :slight_smile:
21. lis 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle No tak to je přece paráda! Hurá! Tak už se hlavně nenervuj, dělej něco příjemného a těš se, že brzy na ultrazvuku už bude embryjku bít malé srdíčko:slight_smile:
21. lis 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@babka dekuji
21. lis 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tina74 dekuji, ono se to hur provadi , ale snazim se....
21. lis 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babka tak to jsi tu z nás nejdál a my tu o tobě ani nevíme :slight_smile:
21. lis 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babka Chápu, taky se pořád ještě bojím, abych to nějak nezakřikla. Na druhou stranu to u mě už nějakou dobu moc tajit nejde. Břicho je nepřehlédnutelné, nemůžu dělat spoustu věcí, které normálně dělám, a v práci budu za chvíli končit, takže jsem to už musela s nějakým předstihem avizovat...
Jinak širšímu příbuzenstvu, které mě teď osobně nevidělo, jsme to ještě taky neřekli, to asi až na Vánoce. V rodině to ví v podstatě jen obojí rodiče...
21. lis 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babka kdy jste měli OPU? My 12.7. ...to jste pár dní před námi, když máš termín porodu 1.4. a v jakém CARu?
21. lis 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera, OPU jsme měli 8.7. v Gennetu
21. lis 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babka tak to jsme se tam skoro minuly :slight_smile:
21. lis 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,chtěla bych se zeptat který den po PK se embrijka začínají uhnízdovat(asi)??
21. lis 2011 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 no u mě už to taky moc tajit nejde. Do minulého týdne (do začátku) to ještě bylo o.k., nosila jsem pořád moje normální oblečení, ale pak nějak břicho povyskočilo :slight_smile: V práci to neví ještě vůbec nikdo (kromě jedné kolegyně tedy), moje nadřízená to věděla, ale ta k 30.10. odešla a s mým novým šéfem jsem se ještě nebavila. No, minulý pátek už mi jeden kolega gratuloval k těhotenství, takže mi došlo, že už to fakt dlouho tajit nepůjde :grinning: Jinak já jsem asi fakt cvok, od nás z rodiny to ví jenom moje sestra a to jenom proto, že bydlí taky v Praze a věděla, že jsem byla v nemocnici kvůli podezření na mimoděložní těhu.
Zítra jdeme na velký ultrazvuk do motola. Toho se taky bojím, mojí kamarádce na něm kdysi zjistili u miminka srdeční vadu neslučitelnou se životem, tak je ve mě malá dušička. Ale jestli to dobře dopadne, tak už můj jiný stav zapírat nebudu, slibuju :slight_smile:
21. lis 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanula85 hned po vlozeni tak do 5ti dnu by melo byt uhnizdene
21. lis 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera, jj, jen o pár dní .-)
21. lis 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle a spinení musí nebo nemusí být?
21. lis 2011 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanula85 nene nejlip bez neho, ale je to individualni, spis takove male pichani v podbrisku
21. lis 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babka Teda! Já už se do normálního oblečení nevejdu od 8. týdne:frowning2: Břicho nemám nijak mimořádně obrovské na 18. týden, ale přeci jen je nepřehlédnutelné. Ráno to ještě jde, ale během odpoledne a večera se objem pokaždé pořádně zvětší...
Tak ať Ti dobře dopadne velký ultrazvuk! Určitě pak budeš klidnější:slight_smile: Já už se taky moc těším, až to budeme mít za sebou. My máme nejbližší kontrolu - po měsíci - příští týden (na začátku 20. týdne) a pak za dalších 15 dní velký ultrazvuk.
21. lis 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě sem tam pobolívá břicho,když jdu na wcko tak pořád sleduji jestli něco nebude na papíře,ale zatím čisto,tak jsem myslela že se ještě neuhnízdili :unamused:
21. lis 2011 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 Mě taky jen pobolívalo břicho, krev žádná... Až v 8. týdnu, v době druhé menstruace, lehké hnědé špinění....
21. lis 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babka teda, já mám těhotenské kalhoty už asi od 8.tt. Nahoře zatím 4kg, ale vše v břichu, tak se to zakrýt nedá :slight_smile: V tramvaji už mě dokonce párkrát chtěli pustit sednout....to si ovšem musím rozepnout kabát a krapátek zafunět :slight_smile:
21. lis 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babka a že jdeš na velký ultrazvuk radši do Motola a ne do Gennetu?
21. lis 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 taky se mi přes den břicho nějak strašně nafoukne. Někdy mám navečer pocit, že to snad ani není v pořádku, začne mě pěkně bolet a tahat hlavně postranách. Když jdu po práci večer ještě někam posedět na pokec nebo návštěvu, musím sedět v záklonu, protože jinak je to krajně nepříjemné a docela i bolestivé. Přes noc se to zas nějak zmenší a ráno pohoda. Nevím, čím to je.
21. lis 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera, s tím ultrazvukem v Motole to tak nějak vzniklo samo. Já totiž (jako správný plašan) trpím ukázkovým syndromem bílého pláště a u mojí gynekoložky ještě o to víc, že se vždycky bojím, aby bylo s mimi všechno v pořádku. Takže mě doktorka poslala do Motola do rizikové poradny a chdím tam do teď na gynekologickou internu. A v té rizikové poradně mi při první návštěvě napsali do papírtu, že chtějí, abych ten ultrazvuk, co se dělá mezi 20.-.22.týdnem absolvovala u nich. No, tak jdu tam :frowning2: Jsem zvědavá, jak to tam bude probíhat. V Gennetu jsem byla vždycky spokojená, i když je fakt že v motole jsou všichni taky strašně hodní. Ale na ultrazvuju sem tam ještě nebyla, tak netuším, jací tam jsou doktoři. Zítra můžu poreferovat :slight_smile:
21. lis 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera, tak já těhotenské kalhoty ještě ani nekoupila :slight_smile: Nějak mě nikde nic neoslovilo. Zatím mám jedny těhotenské legíny, které nosím pod úpletové šaty. A jinak normální XXL zimní punčocháče a šaty. A vlastně jednu těhotensku sukni jsem si ještě pořídila.Pořád mi to leželo ve skříni, no a teprve minulý týden (21.tt) jsem to slavnostně vytáhla :slight_smile:
A vlastně už mě jednou pustil sednout i nějaký pán v metru, ale to je fakt, že jsem měla pod kabátem nacpaný tlustý svetr a ještě jsem si bříško přidržovala, protože mě pěkně píchalo v podbřišku po nějakém prudkém pohybu..
21. lis 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 děkuju, taky doufám, že bude všechno v pořádku. Jsou to děsný nervy. já naivka jsem si říkala, že budu nervačit jen do pozitivního těhu testu, ale je to čím dál tím horší....
21. lis 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera Mně ani tak není divné (a většinou ani zvlášť nepříjemné), když to břicho odpoledne a večer mám. Spíš se každé ráno divím, co se s ním stalo a kde je těch 10 kg (!!!), co jsem přibrala:frowning2:
21. lis 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 fakt je, že rozdíl na váze mám ráno o 1,5 kg menší než večer....kam to přes noc zmizí? Nemám pocit, že bych to vypotila....jsem poměrně často v noci vzhůru, tak bych si všimla, že jsem nějak zpocená...ale nic, tak nevím
21. lis 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera To je velice zajímavé :confused: Taky zkusím udělat pokus:slight_smile: Něco se určitě vypotí, ale 1,5 kg se mi zdá hodně...
21. lis 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 schválně si to dnes večer a zítra ráno překontroluju
21. lis 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera Já taky a dám vědět:slight_smile:
21. lis 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek