1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

tina74
28. lis 2011

@xavera Ahoj, tak to jsi měla na plavání podobné pocity jako já poprvé. Taky mi to přišlo příliš. Ale spíš až potom, na kurzu jsem se cítila docela dobře. Podruhé už to bylo v pohodě, jen jsem se při přesunu zase nachladila a od té doby tam nebyla, protože mám ten kašel. Na ten jsem si teď koupila jitrocelový sirup, který se v těhotenství může, a zdá se mi, že se to lepší.

xavera
28. lis 2011

@tina74 ahoj, ten jitrocelový sirup jsem užívala při nachlazení taky a hlavně tedy byl móc dobrý 🙂...na aquaaerobiku jsem byla několikrát i před otěhotněním a tento těhotenský kurz mi přišel v porovnání tedy ještě náročnější. Polystyrenové kroužky či hadi v rukou, celou dobu držet pod vodou a svižně dávat ruce k sobě a od sebe, za sebe, pod sebe apod....to mi přijde jako docela dost posilování. A břicho se samozřejmě napíná při tomto také. Nevím nevím....trochu jsem se rozhlížela kolem sebe a ostatní holky měly teda taky dost co dělat. Ještě to zvážím.

tina74
28. lis 2011

@xavera My jsme neměly hady, ale žížaly🙂

xavera
28. lis 2011

@tina74 😀 jj, my taky vlastně 😀

werinka1
28. lis 2011

Holčiny moje já si musim zas postěžovat ☹ Čekam na MS jak na smilování, protože příští úterý nastupuju do nemocnice na tu laparku a co myslíte??? No samozřejmě pořád NIC!!!! Já už jsem tak vzteklá sama na sebe! Proč musim mít neustále nějakej problém. Jako naschvál ta mrcha prostě nepřijde a nepřijde. Těhotná rozhodně nejsem. Ty jo, co já budu dělat.....Prej pomáhá pít svařák resp.červené víno. Já snad začnu s nějakýma rituálama 😠

vannilie
28. lis 2011

@werinka1 ahoj werinko.ja jsme nepatrim do vasi diskuse,ale jen ti chci rict ze vim co citis.ja jsme emla jit na alparku v breznu ale jelikoz nen ane prijit a prisla v den kdy jsme mela jit na laparku.nakonec jsme sla v dubnu ale to uz jsme pohlidali lekama.nervy jsou hrozne.vim co to je.ale uz mam za sebou 1.IVF

werinka1
28. lis 2011

@vannilie Ahoj, já to mám vcelku pravidelné, cyklus 29 dní. Sice jsem dneska 30-tý den, takže ještě žádné extra meškání, ale sakriš teď zrovna je každej posun o jedinej den na prd a když už jsem se konečně odhodlala a rozhodla se jít ještě před vánoci, protože po novém roce chceme vykročit pravou do 2.IVF tak tohle.....No a vypadá to, že ty nervíky prostě pracujou 😒

tina74
28. lis 2011

@werinka1 Ahoj, já s tím sice nemám žádné zkušenosti, ale nemohli by Ti případně dát včas nějakou vyvolávací injekci?

tina74
28. lis 2011

@werinka1 Jo a budou Ti dělat i hysteroskopii?

werinka1
28. lis 2011

@tina74 O injekci dr.nic neřikala, teď už by bylo stejně pozdě. Nahřívam si aspoň břicho notebookem 😅 Jj, tu hystereskopii mi budou taky dělat. Ale už teď začínam pochybovat že mi něco budou dělat..... 😒

tina74
28. lis 2011

@werinka1 Musí se tam objednávat hodně dopředu? Třeba by Ti termín o něco málo posunuli... My jsme tak alespoň byli před všemi hysteroskopiemi domluvení pro případ, že by se menstruace dostavila dříve nebo později.

werinka1
28. lis 2011

@tina74 Bohužel plno 😒 Pokud to neklapne teď tak nejdřív po novém roce. Jenže nevim nevim co moje odvaha a odhodlání.... 😅

tina74
28. lis 2011

@werinka1 Tak to je fakt nepříjemné☹ Zkus tam ale zavolat, třeba se nějaký termín ještě uvolní...

werinka1
28. lis 2011

@tina74 Moje dr. operuje jen úterý a středy dopo, a už když mě objednávala (myslim před měsícem), tak mě tam vmáčkla jen tak tak do vánoc. Takže je to asi pro letošek ztracený 😒

tina74
28. lis 2011

@werinka1 Třeba někdo bude mít podobný problém, jako Ty (což bych ale nikomu nepřála) a termín se uvolní. Nikdy nevíš...

flyaway
28. lis 2011

@werinka1 Ach jo Weruš, to je pech 😒 .
Ale tak třeba dorazí zítra nebo pozítří a to by se ještě nic nedělo, ne?
Držím palečky, ať to vyjde a do Nového roku můžeš vyrazit už bez vidiny nějakých operací!!!

werinka1
28. lis 2011

@tina74
@flyaway Tinko máš pravdu, určitě bych se zeptala, ale možná ještě nebudu házet flintu do žita, objevilo se mi trošku takové zašpinění, tak třeba se to ještě do zítřka opravdu rozjede. Stihnout by se to dalo, akorát já měla naposled problém, že se mi to táhlo snad skoro do ovulky 😒 Takže mam obavu, že to bude zase táhlé a potom nevim nevim....

werinka1
28. lis 2011

😀 😀 😀 😀 Holkyyyy, já sem se po té lahvince vína (vyžunkla jsem jí za 3/4 hoďky) normálně piclá 😀 😀 😀 Ha ha ha chi chi chi. A to jdu ještě cvičit Mojžíšovou. No to bude dneska bžunda 😀

tina74
28. lis 2011

@werinka1 Tak aspoň máš lepší náladu a třeba to i splní účel🙂

werinka1
28. lis 2011

@tina74 😀 😀 😀 Tak lepší náladu mam určitě 😀 Já už chápu alkoholiky. Normálně je mi najednou spoustu věcí jedno. Ježiši, já už jsem nebyla tak dlouho přiopilá, že se tu motam a snažim se cvičit, ale spíš se tu plácam na zemi a jen stěží to připomíná Mojžíšovou 😀 Pustila jsem si k tomu moje oblíbené extráče a půjdu možná otevřít ještě jednu flašku. 😀 Hlavně abych zejtra vstala do práce 😀 A předem se musim omluvit kdybys plácala nesmysly.

tina74
28. lis 2011

@bugee Doufám, že je všechno v pořádku. Ozvi se prosím, až budeš moct.

xavera
29. lis 2011

@bugee myslím na tebe od neděle. Doufám, že ti je lépe a lépe a problém s dýcháním se nevrátil....? dej nám vědět, prosím.

xavera
29. lis 2011

@werinka1 tak co Werinko 😀 teď si tady čtu, jak ses včera pěkně picla 🙂 jaké bylo vstávání? A co ms - dorazila mrcha?

tina74
29. lis 2011

@bugee @xavera Moje snaha nespat na zádech dopadla tak, že jsem dnes úplně KO. Manžela jsem pověřila, aby mě v případě, že se přetočím z boku na záda, raději vzbudil. Musel mě umravňovat asi pětkrát. Párkrát jsem si toho všimla sama. Do toho jsem byla nevím kolikrát na záchodě. Úžasná noc.☹ Ale všimla jsem si, že se už alespoň nepřetáčím na břicho. To jsem ještě tak před týdnem dělala. Asi už tělo samo pozná, že to prostě nejde...
Ještě jednou se vyspím (anebo nevyspím) a už máme ultrazvuk. Ještě to není ten důležitý screening na srdce, ale i tak jsem už moc zvědavá, jak miminko povyrostlo a jestli zase bude cvičit🙂

xavera
29. lis 2011

@tina74 @bugee já mám obdobné problémy. To že by mě manžel pohlídal, nehrozí. Protože obvykle spí jak dřevo. K tomu mne taky často budí chrápáním. Z ležení na bocích mne celkem dost bolí záda a kyčle. Prostě spánek nic moc a kámošky co už mají děti, mne ubezpečují, že bude hůř. Až miminko bude na světě, nevyspíme se už vůbec. Zrovna včera jsem oznámila u nás v atelieru, že si kvůli tomu upravuji pracovní dobu na 6 hodin denně. Je to sice poněkud zbabělé - myslela jsem, že vydržím v plném zápřahu až do mateřské - ale já jsem bez toho spánku strašně špatně koncentrovaná a bez nápadů. Čučim na monitor, občas vidím dvojmo, technické věci mi trvají 2 x déle než dřív, textové zprávy si musím číst každou větu 3 x. To prostě nemá smysl, abych tam dřepěla takto nevýkonná. Tak snad to takto pomůže.

@tina74 takže zítra ultrazvuk, to ti moc přeji že zase uvidíš mimíska...je to vždy moc krásný pocit vidět, jak se má k světu, nebo jak si tam v pohodičce chrní 🙂

werinka1
29. lis 2011

Takže holky, já jí měla jako z praku! 😀 Ovšem ty rána!!!!! Jj, opilcova rána jsou krutá. Ovšem víno splnilo svůj účel 🙂 Během noci jsem se musela jít napít, já měla tak sucho v puse. No a před šestou mi vzbudili bolesti břicha. A než sem stačila doběhnout na záchod, šla jsem rovnou do sprchy. Takže víno zafungovalo ovšem kocovina ve spojení s menstruací, teda to vám povim, chtěla jsem umřít. Ještěže jsem šla hned ráno na internu, takže jsem nemusela poránu do práce, ale z postele jsem vylezla před devátou, dala jsem se trochu dohromady a šla jsem k doktoru. V práci se tvrdila co tam nebylo lidí.....Ale ten čerstvej vzduch mě docela postavil na nohy a přestalo i bolet bruško 🙂

tina74
29. lis 2011

@werinka1 🙂

flyaway
29. lis 2011

@xavera Xavi, teď se zeptám možná blbě, ale neovlivní ti to snížení délky pracovní doby (a tedy předpokládám i platu) výpočet mateřské? Já právě taky přemýšlela, že až se konečně zadaří 😵 , tak bych rozhodně nechtěla zůstat na neschopence až do mateřské, páč bych se asi ukousala nudou, ale nepředpokládám, že budu fungovat na stopro, takže nějaký zkrácený úvazek by mě plně vyhovoval - jenže by to u mě ovlivnilo i mzdu a do výpočtu mateřské se započítává podle mě poslední rok před nástupem na mateřskou (mimo nemocenskou), tedy by to asi bylo celkem nevýhodné, tož já nevím... 😒

flyaway
29. lis 2011

@werinka1 Teda jo děvče, koukám, že jsi včera docela řádila! 😀
Tak hlavně že to splnilo svůj účel a mrška dorazila... 😉

werinka1
29. lis 2011

@flyaway A teď zas budu chtít, aby brzo skončila 🙂 Muj přítel si ze mě dělá srandu, že já vlastně nevim co chci 😀