1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

xavera
20. led 2012

@flyaway parááááda 🙂 moc Vám gratuluji....užívej si to, těhulko. 🙂

flyaway
20. led 2012

@tina74
@xavera
Děkuju holky, připadám si jak Alenka v říši divů - celou dobu si přeju, aby to takhle dopadlo a teď je to tu a mě to nějak vůbec nedochází 🤐
Ale to je asi normální, že? 🙂 Však mě to jednou dojde... 😀

jajinka28
20. led 2012

@flyaway hurááááá!!!Moc gratuluji, krásná zpráva!!Miminko je šikulka a ty taky! 🙂 🙂 užívej si to, jsi TĚHOTNÁ!! 🙂 🙂 🙂

xavera
20. led 2012

Tak holky, děložní hrdlo měkké a kratší, zatím uzavřené, ale napsala mi do průkazky CS 2. Malá je hlavičkou strašně dole a hrozně se tlačí do hrdla. Odchod z práce na leháro domu, protože sezení je prý blbý a nasazeno magnesium 2-2-2-2. Příští pátek opět kontrola a když horší, tak nemocnice. 😖 .....mno, tak pocity smíšené, ale samozřejmě poslechnu.

flyaway
20. led 2012

@xavera Af jo, to sou teda zprávičky ☹
Violka se očividně na mamku a taťku tak těší, že zbytečně spěchá 🤐
Držím palečky, ať se udrží co nejdéle a ať není třeba žádné nemocnice!!!

flyaway
20. led 2012

@jajinka28 Kujuuu, asi fakt budu těhule 😀
No je to krásný pocit, nevolnostem navzdory... 😵

babka
20. led 2012

@flyaway Tak to je krásný. Moc,moc,moc gratuluju a zdravim miminko v bříšku 🙂

xavera
20. led 2012

@flyaway snad nebude zvědavá po manželovi, ten se narodil na přelomu 6. a 7. měsíce. Divím se na tu dobu ( před 34 lety ) jak to krásně ustál bez komplikací a následků. Tak snad to ležení pomůže a co nejvíce se ještě zdrží v teploučku a měkoučku.

babka
20. led 2012

@xavera Jen doma pěkně odpočívej, práce není tak důležitá. Já zatím dostala poslední kapacku,odpoledne už budu mít jen tabletky. Asi nás čeká zase ultrazvuk. tak jsem zvědavá. Doufám,že budu brzo zase aspoň doma.

jajinka28
20. led 2012

@xavera ach jo ☹ ...tak koukám, že se nám to tady nějak rozmohlo ☹ ...určitě nejlepší je opravdu ležet...minimum pohybu..nehladit bříško, žádné koupání jen hooodně rychlá sprcha a pokud možno vyhnout se tomu, aby sprcha bubnovala přímo na bříško..

flyaway
20. led 2012

@babka Děkuju! 🙂
A co Ty, jak se cítíš? Přeju Ti, ať se situace zklidní a ať jsi brzo doma a hlavně v pořádku!!! 😉

flyaway
20. led 2012

@xavera Teda jo, až takhle spěchal na ten náš svět? 😨
Ale neboj, já věřím, že ta vaše princezna tam ještě nějaký ten týden vydrží, jen to chce opravdu zvolnit tempo a více relaxovat 😉

xavera
20. led 2012

@babka
@jajinka28
@flyaway
jojo, holky, už jsem v procesu balení a uklízení svého kancelářského místa, kolegovi musím nějak předat projekt, který mám rozpracovaný, i když mě to strašně mrzí, ale nedá se nic dělat. Vemu si to aspoň částečně domů a budu si v pololeže skicovat. Musím si uklidit v počítači, převést emaily, no je toho spousta. Dnes chci toto vše udělat a pak už zalehnout.

bugee
20. led 2012

@flyaway Pláču z Tebe radostí 🙂 🙂 🙂 Juchů, to je paráda! Užívej si to, nastávající maminko, nosíš v sobě velkýho pašáka 😉

xavera
20. led 2012

@flyaway manžel je střelec - a to se vším všudy 🙂

bugee
20. led 2012

@xavera No, to je teda pěkný, jsme tu banda lazarů ☹ Violka se dere na svět nějak zhurta (jestli ona není po tatínkovi 😉 ), snad ještě pár týdnů vydrží, budu na Tebe myslet a posílám hromadu pozitivní energie. Rozhodně jdi polehávat domů, práci udělá někdo jiný a nemusí Tě to mrzet, uvidíš, že až budeš zase připravená, objeví se další projekty, na kterých budeš moct dělat a které budou stejně zajímavé 😉 Tvůj nedůležitější "projekt" je teď Violka, tak vše ostatní předej kolegům a užij si alespoň pár týdnů relativního klidu a pohody, dokud můžeš 🙂 Opratruj se!

bugee
20. led 2012

@babka Tobě taky držím palce, ať jsi zase brzy doma ve svém pelíšku a ať Tvoje miminko taky ještě počká. Odpočívej, šetři se a dej nám vědět, jak dopadl ultrazvuk a kdy Tě pustí dom.

pentagras
20. led 2012

@xavera jj, děkuju, snažím se, dnes jsem byla na cukrovce tak čekáme na výsledky 🙂

pentagras
20. led 2012

@xavera tak koukám že jsme na tom stejně, ty vymodlený dětičky se hrnou ven 🙂

werinka1
20. led 2012

Ahoj holky. Chtěla jsem vám všem říct, že na vás myslim a držim všem palečky, aby se miminka co nejdéle udržela tam kde maj a nezlobila maminy. Moc gratuluju @flyaway, je to paráda, tak si to užívej.
Já raději nebudu moc přispívat, protože nejsem moc optimisticky naladěná a momentálně se u mě až tak moc neděje. Teda krom toho, že babi bylo tam nahoře asi smutno a dneska si k sobě vzala dědu. Příští týden nás čeká další pohřeb. Koncem února mam začít se stimulací na další pokus(pokud dopadne dobře kultivace, horm.profil atd.) a já skoro přemýšlim jestli to nemam odložit, protože nejsem v psychický pohodě. Na druhou stranu kdyby se zadařilo, tak to celou rodinu vytahne zase ze samotnýho dna a budem mít všichni důvod mít z něčeho radost.

bugee
20. led 2012

@werinka1 Co Ti řekli v CARu a na Homolce? Shodli se s Dr. Márou? Dali Ti zelenou do dalšího pokusu? Asi jo, když píšeš, že koncem února začátek stimulky... Je mi líto, co v rodině prožíváte, ale většinou to tak bývá, že když spolu dva lidé žijí hodně dlouho, nemůžou se pak smířit se zbytkem stáří bez toho druhého... Určitě je pro ně smrt v tu chvíli vysvobozením z trápení... Rozhodně bych být Tebou zkusila na konci února další pokus, za víc jak měsíc už bude bolest odeznívat a určitě by to bylo povzbuzení a naděje pro celou rodinu 🙂

werinka1
20. led 2012

@bugee Děkuju ti za tvoje slova. Já si teď jenom řikam UŽ DOST UŽ DOST!Chci mít zas z něčeho radost, bejt trochu šťastná.
Na Homolce to proběhlo poněkud zvláštně. Skoro jsem tam byla zbytečná. Primářovi jsem předložila zprávu od mojí doktorky a zároveň jsem mu ukázala zprávu od Máry. Řekl mi co vlastně chci, když to tam mam od Máry napsaný. Neřekl to úplně tak hrubě, ale něco v tom smyslu. Takže nakonec že zkusíme druhej pokus a když to nevyjde tak na operaci. Rozhodně mi další pokus nevymlouval, řekl, že je to na mě, že mi nemůže říct jestli to vyjde nebo nevyjde. Ale nepostavil se k tomu tak, že to nemá vůbec smysl. Prostě to zkusíme tou méně invazivní cestou a budem se modlit. Já mam pocit že už mi nic jinýho nezbývá ☹

bugee
20. led 2012

@werinka1 Jasně, to, že Ti neřekl, jestli to vyjde nebo ne, je jasný... To Ti neřekne nikdo ani kdybys byla naprosto v pořádku. A když Ti ani výslovně neřekl, že to smysl nemá, tak to ber pozitivně a jdi do toho pokusu. Chápu, že už máš všeho plný zuby, že už chceš zažít a cítit nějaký optimismus, radost a být šťastná. Bez rizika jít do dalšího pokusu to ale pravděpodobně nepůjde, takže zatni zuby a dej se do boje! A věř, že třebas Ty žádný zázrak potřebovat nebudeš, tak i zázraky se dějí - jsme tu téměř všechny toho důkazem 😉 Jsme tu s Tebou, můžeš si nám postěžovat, poplakat a vylít si srdce, vždycky u nás najdeš pochopení a pár slov útěchy. 🙂

werinka1
20. led 2012

@bugee Seš zlatá, všechny jste super. Já si tu poslední dobou jen stěžuju a stěžuju a přitom je mi to trapný, protože vy všechny toho máte tolik za sebou a nic jste nevzdaly a nefňukáte neustále jako já ☹ Jenže já si nemůžu pomoct, nic pozitivního v mym životě poslední dobou nenacházim a mam pocit, že se současně s babi a dědou se mnou rozloučila i jedna etapa mýho života, ta dětská. Protože babi a děda, to je prostě moje dětství. A krásný dětství. A je to najednou pryč. Prázdno. 😢

babka
20. led 2012

@werinka1 Klidně si stěžuj 🙂 Ale neboj, po špatným období vždycky přijdou lepší časy. Nemůže být pořád dobře, člověk by si toho pak ani nevážil. Bohužel ty horší události chodí ve skupinách, to štěstí nám život dávkuje opatrně. Tak neklesej na mysli, zase bude dobře 🙂

hp
20. led 2012

@xavera Ahojky,psala jsem ti před 14 dny,že mi lékař řekl něco podobného.Opravdu jsem dodržovala 100% klid a to ostatní co jsem minule zmiňovala.Teď jsem byla na kontrole ve středu a opět vše v pořádku 😀 .Takže zalehni,ani se nehni a brouček se zklidní 😀. Nic se u mě nemění na tom,že doma ani nehnu.Polehávam,posedávam,dojedu si na kafíčko s ostatníma těhulema........prostě s kjukem odpočíváme.A vy si to dopřejte též.Furt lepší odpočívat doma než v nemosnici.Tak hezký zbytek dne a hlavně KLÍDEK!!! 😉

babka
20. led 2012

Tak dnešní ultrazvuk byla jen taková rychlovka,kontrolovány pouze průtoky. Všechno v normě, mimi dostává všechno,co potřebuje. Poslední monitor odpoledne mnohem lepší než včera,vypadá to,že magnezium zabralo. Teď už ho dostavám jenom v tabletach. Tak snad se nebude už nic dít a budu moct brzy domů. Jenom naše mrně mě štve,skoro vůbec ho necítím. Takže doma bych určitě zase plašila ☹ Já si tak oddechnu,až bude z bříška venku!

hp
20. led 2012

@flyaway Vítej,mooooooooooc blahopřeji 😀

flyaway
20. led 2012

@bugee Žádný plakání, povoleno pouze radování 😀
Jojo, je to pašák velikej, však je na něj už teď manžel náležitě pyšnej 😎

flyaway
20. led 2012

@werinka1 Copak to čtu za zprávičky, ach jo ☹ . Ale jak psala @bugee, když spolu dva prožijí celý život, ztratí vše smysl, když ten druhý odejde - teď jsou spolu a jsou určitě šťastní 😵
Jsem hrozně ráda, že se přiblížilo datum, kdy do toho opět skočíš rovnýma nohama a pevně věřím, že tentokrát z toho bude úplně ukázkové miminko!!! 😎