1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

xavera
27. únor 2012

@pentagras ahoj ještě jednou teploměr...tak beru zpět, co jsem tu napsala že ušní je nejlepší. Podle této diskuse je to asi blbost : https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/dobry-te...
Tak nevím ještě. Ale zaujala mě tato sada http://www.lekarna-podebradova.cz/avent-sada-na.... Ale ta cena!

werinka1
27. únor 2012

Ahojky, musím vám sdělit dojmy z kontroly než poběžim do práce. Tak stimulace probíhá řekla bych podobně jako při dlouhém protokolu. Žádná závratná reakce. I stejně folikulů. Na pravé straně zatím 20, 15, 14,14,13mm a levá opět lehce stávkuje (jako při první st.), tam jsou jen 16, 15, 14mm. A saktosalpinx 😠 takže stimulka ještě dnes a zítra. Ve čtvrtek večer budu honit zdravotníka kterej mi prdne včelku do svalu (bohužel to vypadá že budu muset na pohotovost) a v pátek se chystá odběr. Dr. mě uklidňoval, že dorostou. Tak snad jo. Mrzí mi, že muj oš.lékař musí na nějakej kongres a bude mi to dělat jinej. PICSI máme podepsaný, tak teď se budem modlit, aby bylo aspoň těch 8 zralých a alespoň jedno se zakouslo 🙂

werinka1
27. únor 2012

No a o víkendu jsem se dozvěděla, že mm bratranec s manželkou čekají dvojčátka, jak jinak - z umělého. Mě tyhle zprávy teď rozhodí vždycky čim dál víc. A uvnitř křičim JÁ CHCI TAKYYYYYYYYYYYYY.

xavera
27. únor 2012

@werinka1 tak průběh zatím uspokojivý, moc na tebe budu celý týden myslet, ať folíci pěkně dozrají a v pátek bude ten slavný den! Tvému bratranci gratulace, však ty se určitě taky dočkáš 🙂 držím palce

babka
27. únor 2012

@xavera S teploměrem taky vůbec nevím, který by byl nejlepší. My dostali na vánoce od švagrové tento http://www.rossmannversand.de/DesktopModules/We..., tak uvidíme co ukáže praxe 😕

babka
27. únor 2012

@werinka1 Tak zatím to vypadá prima, ne? 🙂 A neboj, taky se dočkáš. Držím pěstičky.

xavera
27. únor 2012

@babka tak uvidíte, ale asi bude dobrý. Já ještě pokukuju po přebalovacích podložkách. Na pračce budu mít přebalovací pult, a na něj bych ráda dala přebalovací omyvatelnou podložku. Myslela jsem, že ta nafukovací z Ikey by mohla stačit, ale švagrové se do ní dítě měsíc po porodu už skoro nevejde 😨 Takže asi něco radši většího. Pult bude mít na hloubku jen 75 cm, na šířku 70 cm. Takže si představuji podložku 70 x 50 a se zdviženými okraji po všech 3 stranách. Našla jsem akorát toto: http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-650876-b.... Moc se mi to nelíbí, ale asi bude muset mé estetické cítění stranou 🙂

babka
27. únor 2012

@xavera Já jsem zatím koupila tu podložku v Ikei a uvidím. Třeba kamarádka pak přebalovala na pračce nebo na posteli jenom na dece a na ručníku, žádnou podložku neměla.. Původně jsem chtěla taky nějakou větší omyvatelnou podložku, ale buď se mi žádná nelíbila nebo byla nehorázně drahá, tak jsem to zatím nechala tak a uvidíme, jak to půjde. Jinak dnesjsem se pustila do praní povlečení do postýlky. Sice ho na začátek asi moc neužijeme, ale dostali jsme už použité po jednom miminku, tak jsem si řekla, že to vyperu, než to dám do skříně, aby to vonělo mým oblíbeným persilem 🙂

bugee
27. únor 2012

Ahoj holky, já včera v lékárně koupila dětský teploměr s ohybným zakončením (vítěz testu - Thermoval Rapid flex od Hartmanna), doporučila mi ho kamarádka, od které mám výbavičku a pak i paní v lékárně tvrdila, že to je dobrá volba. S podložkou vám neporadím, nemám přebalovací pult, takže jsem koupila přebalovací podložku na postýlku se zarážkami (aby fam byla zafixovaná), nic jiného mi nezbylo (pračku máme poloviční úzkou, gauč i postel celkem nízko, to bych si brzy oddělala záda).

xavera
27. únor 2012

@babka to chápu, taky postupně peru všechno, i to s čím počítám až na další zimu...dávám to do jedné komody s čistě vypranými, tak ať mi tam nepřelézají ti roztoči z nevypraných 🙂 Já peru v Lovele sensitive. Snad to bude malé vyhovovat. Bez aviváže a radši dvojité máchání.

bugee
27. únor 2012

@werinka1 To, co píšeš je paráda 🙂 já ani takhle velké folíky neměla a neboj, určitě jich ještě pár doroste a bude z čeho vybírat 😉 Drž se a hlavně si uchovávej pozitivní přístup a těš se 😉

xavera
27. únor 2012

@bugee ahoj, díky za tip na teploměr. No jo, tak s tak malou koupelnou nic nezmůžeš...snad ti to bude vyhovovat a časem si najdeš nějaký grif. Já jsem ráda, že máme pračku hned vedle umyvadla, že malé omyju prdýlku a rovnou vedle usuším a dám plínku. Jen mi došlo, že musím koupit vyšší baterii na umyvadlo. Máme ji hrozně nízko nad odpadem, tam by se mi při omývání nevešla ☹ koupelnu jsme dělali cca před rokem. Krásně designově vychytanou, ale z hlediska malého miminka totálně nepraktickou 🙂

bugee
27. únor 2012

@xavera Náš byt taky není přizpůsobený na příchod mimča... Jak už jsme tak nějak nedoufali, že by se ještě mohlo zadařit, tak jsme kupovali věci pouze s ohledem na naše využití 🙂 Alespoň doufám, že nás to do roka dvou opravdu donutí odstěhovat se do nějakého domečku 😉 Jo a ten teploměr byl za 275 CZK, což jsem myslela, že je pálka, ale když koukám na ty vaše sady, tak jsem žabař 😀

xavera
27. únor 2012

@bugee no byly to pálky strašný - já bych to nekupovala. Jen mě zaujalo, že ten teploměr byl v dudlíku.

bugee
27. únor 2012

Jinak mě zase včera večer ve 23h přepadla kolika, tentokrát algifen nezabral, takže jsem v křeči poloseděla pololežela dvě hodiny a modlila se, aby to ustoupilo... Poprvé jsem si naprosto jistá, že to nebylo jídlem, ale prcek se nějak vzpřímil a nožičkama se zapasoval pod žebra přesně ke žlučníku a zřejmě ho nějak silně zmáčkl ☹ Snažila jsem se ho přemluvit, aby se trošku pootočil nebo sundal nožičky dolů, hladila ho, ale nic. Až po těch dvou hodinách bolestí jsem se horko těžko dobelhala vyčůrat a když jsem se vracela, tak si dal konečně říct a všechny bolesti naráz ustaly... Taková úleva 🙂 Doufám jen, že se to nebude opakovat každý den, ale asi bych měla počítat s tím, že to bude čím dál horší, zvlášť když zůstane ve správně předporodní poloze (což zase samozřejmě chci 🙂)...

xavera
27. únor 2012

@bugee chudinko malá ☹ to je mi tě moc líto. Taková muka....hlavně, že se mrňous nakonec umoudřil a přestal se šponovat.

katerrinkaa
27. únor 2012

ahojky, tak jsem tu zas, musím si pořádně přečíst Vaše příspěvky. No, po víkendu ledy dobrý, hlavně že nám to dům neodneslo. No, a já sama nevím. Od včera večera se mě objevilo pár kapek krve. Je to opakovaně. Jsem 11 DPO a 27 DC, ještě to není ani špinění, krvácení nic. Ale už teď se bojím. Pořádně mě řeže v podbřišku. Na menstruační příznaky to nevypadá. Teplota je pořád. ☹ mírná. Bála jsem se, že mám zánět močáku (což by bylo kladné, neboť ta krev by nebyla gynekol. původu), lékař udělal test a moč OK, takže to krev byla gynekl. původu.Ještě jsem netestovala a bojím se nejhoršího. že prostě se zase rozkrvácím. Co Vy, jak Vám to šlo? Měli jste také bolesti v podbřišku, řezavé? ACH JO TAK RÁDA BYCH, SE PŘIDALA K VÁM, K VÁM MAMINKÁM.

katerrinkaa
27. únor 2012

@bugee AHOJKY, ty jooo, i takové problémy mohou být?

bugee
27. únor 2012

@katerrinkaa Neplaš, pár kapek krve není nic negativního. Některé z nás regulérně špinily a dokonce i krvácely, řezavé bolesti podbřišku jsou také normální. Hlavně se netrap a věř, že to dobře dopadne, tím miminku pomůžeš nejvíc, pořádně se zavrtá a už nepustí 😉

xavera
27. únor 2012

@katerrinkaa ahoj, já jsem asi 10 dní po OPU začla špinit a pak i regulerně krvácet. Trvalo to 8 dní, bolesti taky řezavé 🙂 a bylo to móc dobře 🙂

werinka1
27. únor 2012

Děkujuuuu za povzbuzení. Věřim hlavně tomu PICSI. Tak snad.... 🙂

hp
27. únor 2012

Ahojky děvčata, chci se zeptat, jestli je na tom někdo stejně, jako já.Už to nedávam a večery jsou nejhorší.Nevim, jestliu sedět nebo ležet.........do žaludku už se mi nic nevejde a přijdu si strašně oteklá.Ztratili se mi i kotníky 🙂

hp
27. únor 2012

@xavera Jo a dudlíka s teploměrem jsem si chtěla koupit, ale bylo mi řečeno,že se teplota změří po 3-5 minutách.Nedokážu si v noci představit vzbudit mimouše a nutit ho,aby cucal.Krom toho jsou děti,které vůbec dudu nechtějí 😉 Tak jsem vzala asi za 300 ten ohýbací,prý je to nejpřesnější a nejednodužší 🙂

xavera
27. únor 2012

@hp ahoj, to máš pravdu, asi je to blbost s tím dudlíkem. Koupím taky klasický, ohebný asi jako @bugee .
Je mi to moc líto, co zažíváš za trápení...já jsem zatím v pohodě 😒 . Tak holka vydrž, konec už se blíží.

hp
27. únor 2012

@xavera jojo co pro mímouše neudělala, ale doufám, že porodim od půlky do konce března,termín mam až 18.4. to si nedokážu představit.Budu od 15:3. pořád sexovat, jen nevim co na to manža 😉 To by mohlo pomoci

bugee
27. únor 2012

@hp Ahoj, já tedy nenatékám, ale co se týče jídla, musela jsem ho rozdělit na velmi malé porce (jednu housku, pak zas jen pomeranč, pak kousek bábovky, zvlášť talíř polévky a tak...) a jím tak 6x denně a určitě míň, než před těhotenstvím, ale jinak mám taky večer břicho k prasknutí a pocit přeplnění, že nevím, jak si sednout a lehnout... Ale myslím, že se s tím nic moc jinýho než rozdělit jídlo na malé porce nedá dělat 😒

hp
27. únor 2012

@bugee Tak od 17 do sebe nic nedostanu.Je mi na zvracení docela mi to připomíná těhu začátky.Holky normálně se na ten porod těšim.Se mi uleví 😉

xavera
27. únor 2012

@bugee
@hp 😨 jejda holky, to je mi líto...já nic. - zatím. Možná, jak jsem vysoká a malou mám dost nízko, tak mi na žludek netlačí. Takže u mě úplně normální jídelní režim. Jediné co, že je mi v noci trochu blbě od pálení žáhy. Pomáhá mi ale dojít si loknout mlíka.

hp
27. únor 2012

@xaverajá mam 175,nejsem uplně prdola ,ale myslim si,že je kjuk velkej i doktr. to říkal, tak možná tím.Krom toho se malej tak hejbe,že čekam každou chvilku prasknutí břicha 😉

xavera
27. únor 2012

@hp 😀 no to jsi taky vysoká ( já mám 183 cm - to už není žádný rozdíl ) Ta naše cácorka je prý taky cca o týden větší, ale naštěstí mám její zadek kus nad pupkem a nohama když se natahuje, tak ne nahoru, ale do strany. Takže když se začne protahovat, břicho se mi tak jako zhorizontální. No ale co není, může být 😀