1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

trinity1973
19. črc 2011

@leeela Ahojky "Obilňáková",já taky mela Crhu,zatim jsem mela stesti,ze to vyslo na neho. Ale opu mi delala Čadová,vysoká bruneta,ted nevim,jak se jmenuje,páč se vdala. Kdyz bylo po opu,tak volala na studenty ,at hned prijdou se divat na dalsi opu a ja na té chodbe,kde jsem lezela jsem myslela,ze spadnu z voziku 😠
Kdy jdes na transfer ? Kolik jsi mela vajuch?smim-li se ptat .

baryla
19. črc 2011

Drž se hesla přej a bude ti přáno. Tetkom jsem zrovinka psala manžovi. ,že jsem se zapojila do diskuse, a bylo vidět že má z ´toho radost. že se můžu svěřit vám---- co jsme na tom podobně. tak ja se ozvu zítra . až budu vědět termín 1 navštěvy. zatím se mějtě holky hezky. a tfuj tfuj.......

trinity1973
19. črc 2011

@baryla no,je pekny si popovidat o problemech,s lidma s podobnym osudem,vyzpovidat se,kdyz uz tvoje okoli toho ma pokrk.je to fajn.... 🙂

cuddle
autor
19. črc 2011

@trinity1973 no tak uvidime, test se blizi a tim i panika 😒
no vidis toto me na Obilnaku hrozne mrzelo, ze tam nemas skoro zadne soukromi, udelaji zakrok a na lehatku te soupnou nekam na chodbu, kdyby se to trochu zlepsilo ta uroven, nedalo by to tolik namahy
pani doktorka je ted Sochorova

trinity1973
20. črc 2011

@cuddle Ja mam taky chut testit,ale vim,jak moc pak budu nestastna,kdyz to zase nevyjde,tak na to prdim a pockam do uterka..
AAA ano,Sochorová. To jmeno si nejak nemuzu zapamatovat. Ja vim,tam komfort moc neni,je to statni nemocnice s obstaroznim vybavenim,ale s tim mudri nic nenadelaji..
jo a utikat po dvorku v kosilce s perinou,taky byla mnamka 🙂 ,asi vis o cem mluvim🙂 No,co clovek,to nazor,ty mas ted alespon moznost porovnani s jinym carem,ja zatim jen obi a nejspis to tam dotahnu do konce,kazdopadne doufam,ze at jsme z heliosu nebo z obilnaku ,tak si to mimco kazda domu odneseme🙂

kive76
20. črc 2011

@cuddle ahojky, proč ti po prvním IUI hned doporučili IVF? já ted měla 1.IUIčko a nezadařilo se ,tak asi půjdu ještě do 2.IUI a pak asi už to IVFko...

cuddle
autor
20. črc 2011

dobra ranko devcatka, ano tak jsem to zkusila, krom kontrolni carecky na mne ovsem koukala jen ciste bila jako cerstve padly snih - dnes 7den od ET, 12 den od OPU - takze tak
😒 😒 jeste si necham jedno testovani na tu sobotu , jak mam nakazano z Caru a pak jim zavolam jak dal
fazolce se u nas asi nelibylo

kive76
20. črc 2011

@werinka1 ahojky, já taky byla akorát na těch odběrech a žádná imunologie, natož genetika...mám za sebou první IUi a půjdem do dalšího....jo a Pregnyl mi taky píchal přítel. 🙂 ..sama bych to asi nezvládla.. ☹

cuddle
autor
20. črc 2011

@kive76 mela jsemuz pri IUI 2 ampulky fostimonu denne a nejvetsi folik byl 16, zato jsem jich mela asi 8,takze jsem reagovala dobre, ale pomalu vzhledem k davkam leku, nevim na iui kolik ti muzou maximalne dat, ale kdyby mi pridali, jeste by vzrostl pocet foliku, museli by delat punkci pred IUI, takze myslim, ze nakonec by z toho stejne bylo IVF - takze tak
no a v jinem caru nam pak udelali novy spermiogram, ktery se tedy podstatne lisil od toho z toho puvodniho centra - mysleno byl mnohem horsi a delali tam peclive morfologii a ta nevysla nejlip, takze nam doporucili ICSI a s tim na IUI zase uz moc sanci nemas 😒

cuddle
autor
20. črc 2011

@trinity1973 jakdyz jsem si pocitala i to co bychom platili na obilnaku a to co jsem platili v Heliosu za to IVF tak jak jsme ho meli, tak bych na obilnaku zaplatila vic, coz me taky prekvapilo, ze jako statni maji uz tak vysoko ceny 😒

kive76
20. črc 2011

@cuddle a prosímtě jak se tak nějak cenově pohybuje to IVF? tak pojištovna to proplácí do 39 let,a za ty hormony..či injekce, prášky..a něco dalšího kolem toho IVF?

kive76
20. črc 2011

@cuddle to je stejně zajímavý, že se v různých těch centrech za to platí jiná cena...někde dráž někde nic...nebo levnějc

kive76
20. črc 2011

@trinity1973 no určitě si mimčo odnesem...to je teda hustý...že jsi utikala po dvorku v kosilce s perinou

kive76
20. črc 2011

@cuddle a není ještě brzo na testování..nemá to bejt až tak kolem 14tého dne?

baryla
20. črc 2011

dobre ranko holky. tak jsem volala do polanky. tam tetkom v červenci nejsou. tak jsem volala do olmiku- a tam mi řekli že mam počkat na menstruaci a pak hned volat , abych se mohla obědnat na 10 den na odběry. tááááák už se na tu mrchu těším. papapapa a tfuj tfuj .

trinity1973
20. črc 2011

@kive76 😀 z budovy do budovy 😀

bublenudle
20. črc 2011

Takze hlasim,ze dorazila ms..presne jak jsem potrebovala..od zitra picham gonal a v pondeli na utz do caru....jupiiiiiii a zaciname 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

flyaway
20. črc 2011

Krásný nový den, děvčata 🙂 !
Včera jsem si při své depresoidní náladě raděj dala psací pauzičku, ať na vás neházím své splíny, páč každá toho i tak máte nad hlavu. No a dneska už je zase o něco lépe (zejména psychicky), tak už se zas dovoluju zapojit do diskuze 🙂 .
Zítra mě čeká první UTZ, tak budu zas o krůček blíž cíli, fakt se na to těším... 😵

flyaway
20. črc 2011

@werinka1 Držím pěstičky, ať vše proběhne v pořádku a vajucha jsou jedna radost! 🙂

flyaway
20. črc 2011

@cuddle Díky moc za podporu, fakt to byla nějaká momentální krize. Ale Tvoje zpráva o tom, jak ses rozbrečela při plánování grilování mě utvrdila v tom, že to k tomu prostě patří - holt hormony si s náma dělají, co chtějí... 😠
A neboj se - pokud 7. den po ET zatím vidíš na testíku jen bílo ještě vůbec nic nemusí znamenat. Prostě to zkusíš znovu za další 2-3 dny a to už tam určitě bude nějaký náznak! 😉

flyaway
20. črc 2011

@werinka1 Obdivuju Tě, že ses ještě v tomhle pozdně stimulačním odbobí dokulila do práce - já dnes zajdu do kanclu poslední den a pak až nejdřív 3-4 dny po OPU. Už teď se skoro nemůžu narovnat a navíc máme v práci děsně daleko záchod, takže než bych se z něj vrátila zpátky, mohla bych při té frekvenci zavlažování vyrazit znovu 😀

lenka1302
20. črc 2011

ahoj všem,můžu se k vám přidat?dneska jsem začala stříkat synarel 🙂 čeká mě poslední ivf

flyaway
20. črc 2011

@xavera Tak já doufám, že to není hyperstimulák, i když existuje i ten časný ještě před OPU. Naštěstí jsem nezvracela a čurat teda chodím víc než pravidelně, takže snad jsou to jen běžné příznaky toho, že tam něco dozrává - možná je to tím, že jsem hubená. Jejda, já zrovna nejsem moc velký milovník mléka, tož to budu mít asi složitý 😒 . Ale přemýšlela jsem, že si nakoupím ty juicový nutridrinky, ty by mohly třeba taky pomoct - no a piju jak duha (vodu, samozřejmě 😎 ), takže nedostatkem tekutin rozhodně netrpím... 😀

flyaway
20. črc 2011

Vítám všechny nové účastnice zájezdu zvaného "IVF"! 😀
Společnými silami to určitě zvládnem a každá si z toho "výletu" odneseme domů nějaký ten "suvenýrek"... 😉

flyaway
20. črc 2011

@bublenudle Tak tfuj tfuj tfuj, a vykroč pravou...! 😉

bublenudle
20. črc 2011

@flyaway 😵 😵 😵 😵 dekuji zlati.....

flyaway
20. črc 2011

@111janinka Tak to se možná zítra potkáme, já jdu ve čtvrtek na krev a UTZ... 🙂

leeela
20. črc 2011

@trinity1973 ahojky,juj, tak to já jsem tam zadny studenty nemela - nastesti....Vajuch bylo 18 z toho 6 bude ICSI zbytek normalne. a transfer jeste nevim - teprve dneska budu volat, jak jsou na tom,bobanci....tak se bojim, co mi reknou.... 😔

cuddle
autor
20. črc 2011

@kive76 pojistovna ti hradi vykon a nejake leky, zalezi cim stimulujes - nestihla jsem precist jestli ti uz nekdo neodpovadel
ja mela vetsi spotrebu leku, takze jsem volila ty nejlevnejsi a i tak doplatek 5000,- kdyz budes mit drazsi klidne 15 000,- pak mame ICSI metodu oplodneni, to zalezi na spermiogramu, u nas bylo potreba napichnout vajicko spermii, to platis podle postu kousku vajicek, my meli 12, takze to bylo 12 000,- kazdy car to ma jinak cenove hodnocene, ale je to cca 1000 za vajicko
PK - to je aby se videlo ktere ty embryjka jsou nejsilnejsi a dostanou se do stadia blastocysty ktere pak jsou nejlepsi k zavedeni , trva to 5-6- dnu a u nas 5500,-
a pak pokud mas co mrazit tak jeste za to
a samo cim vic veci mas navic tim vic platis, u nas to bylo cca 28 tis celkem i se zamrazenim 1 embryjka

cuddle
autor
20. črc 2011

@kive76 testovani jak kdo rika, pokud mas IUI tak 14 den, i IVF pocitas, od odberu vajicek a ja mam dnes 12 den po oberu, proto do tebe uz vlastne vkladaji nekolikadenni embryjko, takze tim padem by mel byt testik driv, stejne jako od normal oplodneni - ale mam od caru v papirech ze mam testovat v sobotu, takze to zkusim znovu a budu doufat, ze treba hladina HCG stoupa u me pomaleji