• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

28. května 2015 
@pentagras No já taky pořád někam jezdím a létám, ale právě s těmi kufříky a kufry :grinning: Na (velkou) tašku se asi fakt vykašlu... Díky za podporu:slight_smile:
9. bře 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babka Jéžiš, co jsem to udělala? Fakt se moc omlouvám, já to ale takhle nemyslela... :confused: :confused: :confused: Samozřejmě moc gratuluju ke Kristýnce a přeju Ti, aby ses brzy po císaři zotavila a už si jen užívala maminkovských radostí s malou v náručí :slight_smile:
9. bře 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 Ahoj, zmizely Ti týdny a profil pod podobiznou už nemá info kdy co čekáš...
9. bře 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee Víš jak jsem ráda,že už to mám za sebou? Myslím,že Kristýnka sama věděla,že už jí v bříšku není dobře a chtěla ven. je to holka moje šikovná :slight_smile:
9. bře 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pro přehlednost jsem udělala takovou menší tabulku těhulek už porodivších nebo těch, které to brzy čeká. Pokud jsem nějaké údaje chybně opsala nebo chybí jméno/pohlaví, tak si tabulku opravte, postupně ji budeme aktualizovat. Pokud se chce někdo dopsat, ať se přidá, je to řazeno dle plánovaného TP:

babka - TP 1.4., *8.3. sekce - holčička Kristýnka 2.640g
xavera- TP 3.4. - čeká holčičku Violku ?
bugee - TP 21.4. - čeká chlapečka Jonáše ?
tina74 - TP 25.4. - čeká ???
pentagras - TP 30.4. - čeká holčičku ??
gabulenka - TP 2.5. - čeká holčičku ??
jajinka28 - TP 12.5. - čeká holčičku Karolínku ?
9. bře 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 Díky za tip, musím to překontrolovat :confused:
Ale tak zas až tak nic moc tajného tam teď naštěstí nemám, ale potom u foteček s dětma už bych asi byla opatrnější - co všechno se nedá zneužít :confounded:
9. bře 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babka No páni, koukám jako hrom, to jsou mi věci, už se nám to tu začíná rozjíždět :grinning:
Gratuluju moc moc moc a přeji vše nejlepší do života!!! :dizzy_face:
9. bře 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babka Ty jooooooo, no to je fofr!!! Krásný :slight_smile: Moc gratuluju ke Kristýnce mamčo!!!!!!!!! Úplně sem z toho zaskočená. Teda, teď to půjde jedna po druhý :grinning:
9. bře 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras ono se to nezdá, ale těch věcí je dost. A takový pitomý župan zabere moc místa :slight_smile:
@tina74 být tebou, tak to fakt neřeším, kufřík nebo cestovka, to je fuk :wink: když ji nevyužiješ, na co ji kupovat :wink:
9. bře 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babka Šikovná tedy je :wink: Moc by mě zajímalo, jakým zázrakem se jí podařilo prasknout vodu a dát tak najevo, že už tam dál být nechce :slight_smile: První důkaz toho, že se v životě neztratí a se vším si poradí :wink:
9. bře 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý nápad :grinning: aktualizace :grinning:
tina74 - TP 25.4. - čeká ???
gabulenka - TP 2.5. - čeká holčičku Terezku
9. bře 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka No vidíš, někde jsem tam tu Terezku přehlédla, tak se nezlob :wink:
9. bře 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee To je zvláštní, že to zmizelo. Já jsem si jen změnila nastavení, aby všechno (informace, fotoblogy) viděli jen "přátelé". Nevidíš to, ani když jsi přihlášená?
9. bře 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tina74 - TP 25.4. - čeká překvapení:slight_smile:
9. bře 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Už jsem rozhodnutá - sbalím do kufru:slight_smile: A do malé tašky na sál...
9. bře 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 Ne, nevidím :frowning2:
9. bře 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 Vidím Tvoje alba, teď poslední foto s vaničkou... ale v profilu komentář a stav ne...
9. bře 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee To je divné s těmi nastaveními...:frowning2: Sakra...
A když klikneš tady na moje jméno a otevře se Ti můj profil, vidíš tam alespoň to, že jsem ve 34. týdnu a kolik dní mi zbývá do porodu?
9. bře 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee Tak teď už by to mělo být snad v pořádku. Nastavila jsem to ještě jinak...
9. bře 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, holky...jste mě tu vystresovaly s těma taškama. Jdu ty svoje překontrolovat :grinning: poslední 2 týdny jsem z nich zas postupně různý věci vyndala - např manželovo pantofle, oddací list apod. :slight_smile: Taky asi párkrát přehodím z kufříku do tašky a naopak :slight_smile: ten župan mě taky štve - mám jen froté a ten zabírá sakra místa. Berete ho až do té druhé tašky nebo už do té první?
9. bře 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 Jojo, teď je to dobrý, vidím Tvůj stav i v profilu, kdy máš TP :slight_smile:
9. bře 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera Nenech se vydeptat :wink: Taky ještě nebalím :slight_smile:
9. bře 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dopadli jsme špatně, Karolínka má tři nálezy na srdíčku, v pondělí nás čeká Motol a co bude dál se neví...jsem úplně na dně, doufala jsem, že nejhorší už je za náma a teď tohle...vůbec nevím, co mám dělat...
9. bře 2012 v 19:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka28 Panebože, moc jsem doufala, že to bude v pořádku:frowning2: A víš už něco bližšího? Jestli je to něco podobného, co máš Ty? Bude muset na operaci?
Je mi to moc líto a vůbec si nedokážu představit, že bych se něco takového najednou dozvěděla o svém miminku:frowning2:
Budu na Vás moc myslet, abyste v pondělí v Motole dostaly co nejpozitivnější zprávy...
9. bře 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka28 Jájinko, úplně se mi udělalo špatně, tolik jsem věřila, že bude vše v pořádku :frowning2: Co budou dělat v Motole? A co Ti vlastně řekli konkrétně?
9. bře 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka28 Ach jo, to mě mrzí, to teda nejsou zprávy, které jsem očekávala :cry:
Pověděli Ti něco bližšího, jaký to bude mít dopad nebo až v to pondělí?
Moc mě to mrzí a budu na vás na obě v to pondělí moc myslet a doufat, že to nakonec přesto všechno dopadne dobře! Drž se!
9. bře 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee se nezlobím :grinning: jen aktualizuju a upřesňuju :grinning:
@xavera já budu mít asi jen jednu tašku na všechno, uvidíme, ale dneska jsem se k tomu stejně nedostala :slight_smile:
@jajinka28 :frowning2: :frowning2: :frowning2: moc mě to mrzí, věřila jsem, že bude vše ok, ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2: myslím na vás holky, aby vám v Motole řekli co možná nejlepší zprávy. Držte se, věřím, že vše nakonec dopadne dobře :wink:
9. bře 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka28 kočko to mě strašně mrzí ale bud silná, nepropadej panice, mám kamarádku a taky malej měl nález a dnes je prdola kousek, neboj, drž se
9. bře 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tina74 - TP 25.4. - čeká překvapeníemoticon
pentagras - TP 30.4. - čeká holčičku Valentýnku
9. bře 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek