1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

tina74
12. bře 2012

@bugee Já bohužel nemůžu spát na pravém boku, protože tam má miminko nožičky. Když si tak lehnu, hned se brání a někdy mi je natahuje málem až někam na záda. Levý bok je OK, záda taky. Občas mi dost dlouho trvá, než usnu. Dvakrát jsem si už pouštěla to relaxační cvičení z jógy a zabralo to.
Jsem fakt moc zvědavá na zítřek, jestli je ve správné poloze. Dnes ráno jsem ale měla pocit, že mi někde pod levým žebrem čůralo🙂

hp
12. bře 2012

Ahoj holky, měla jsem tu mamku, tak šel net mimo 😉 Děkuji za zařazení do tabulky,nu hezky se na to kouka...máme to za pár 😀 Pro čajdu si dojdu zítra.Je to divné,ale porodu se nějak nebojím asi ni to nedochází nebo co(vcelku se těším už jsem jak balon,nahoře 28 😀 )

hp
12. bře 2012

@babka Mooooooc gratuluju ke kočičce 😀

xavera
12. bře 2012

xavera - TP 30.3. - čeká holčičku Violku
babka - TP 1.4., *8.3. sekce - holčička Kristýnka 2.640g
111janinka - TP 14.4. - čeká holčičku Karolínku
hp - TP 16.4. - čeká chlapečka Míšu
bugee - TP 21.4. - čeká chlapečka Jonáše
tina74 - TP 25.4. - čeká překvapení Jakub nebo Karolínka/Kristínka
pentagras - TP 30.4. - čeká holčičku Valentýnku
gabulenka - TP 2.5. - čeká holčičku Terezku
jajinka28 - TP 12.5. - čeká holčičku Karolínku
janijacek - TP 21.5. - čeká "miminko" ?

xavera
12. bře 2012

Tak jsem holky krapet poupravila tabulku. Dnes jsem byla poprvé v těhu poradně v Podolí a změili mi datum porodu na to podle UZ z 12.týdne. Omlouvám se, že jsem se přehodila na první místo ještě před Babku, ale nevěděla jsem, jestli budeme řadit podle předpokládaných termínů nebo podle skutečných porodů.

xavera
12. bře 2012

Jinak zážitek z Podolí celkem síla. Celkový strávený čas vším možným - kartotéka, sesterna, doktorka, monitory, znova doktorka - 4,5 hod. ( Za parkování 250 Kč ). Tak za týden mám další prohlídku, to si s sebou vemu pořádný román. Teď se jdu hlavně natáhnout, protože mě to všechno celkem zmohlo 😒 Jinak výsledek vyšetření - vše v pořádku 😀 haha, to jsem se toho dozvěděla. Ale tak to asi stačí, co bych v téhle fázi víc chtěla. CS -6 - tak jsem se zeptala, jak tedy na tom jsem, jestli je čípek otevřený, zkrácený, měkký nebo co. Dozvěděla jsem se, že tak asi otevřený trochu je, když max. číslo je 10, ale že to zatím nic neznamená. Hm, děkuju nashledanou.

bugee
12. bře 2012

@xavera Napsala ses správně jako první 🙂, řadila jsem to dle očekávaného TP - tos nám teda o týden poskočila a najednou to máš za 18 dní, to je teda síla 😕
Hm, a Tvůj zážitek z Podolí asi podobný jako u mě Apolinář - už jsem tam byla dvakrát, pokaždé vysolila parkovné za celé dopoledne a taky ten režim je tam podobný - nejdřív průkazky, moč, tlak, pak zase do čekárny a třeba další dvě hodiny čekáš, až si Tě zavolá doktor, od kterého se stejně nic nedozvíš (minule se navíc vůbec nebyl schopný zorientovat v mojí dokumentaci)... Je vidět, že to tam berou kus od kusu, musíme si na to zvyknout, že je to "velkoprodukce", tam člověk není v individuální péči 😒 Proto jsem původně chtěla rodit se svojí gynekoložkou (osobní přístup, veškerá individuální péče a zájem, důvěra). U Apolináře a v Podolí mají zase nejlepší péči o novorozence, jsou tam odborníci - něco za něco, miminko je důležitější... Ale ne, že bych z toho byla odvařená, taky se tam necítím nejlíp 😒

bugee
12. bře 2012

Holky, byla jsem na obědě v centru Prahy, dostala jsem od naší obchodní zástupkyně z KB dvě klučičí čepičky na novorozence, kosmetiku L´Occitane na mimi a zimní vyteplenou kombinézku s rukavičkama a vyteplenýma návlekama na nožičky - vše je moc krásné 🙂
Taky jsem se stavila v pekařství, neodolala jsem a koupila jsem čtyři dortíky (karibský sen, čokoládový s pekanovými ořechy, mozartový a třešňový), na kterých si právě teď nehorázně pochutnávám, půlku z každého jsem nechala manželovi, ale nevím nevím, jestli do osmi vydržej 😉 Také doufám, že z toho nebude žlučníková kolika 😕 Ale jsou fakt exkluzivní 🙂

tina74
12. bře 2012

@bugee Mňam!🙂 To zní velice dobře, i když mě chutě na sladké ani tolik nepronásledují. My jsme s miminkem kupodivu spíš na steaky, sýry, mléko, ovoce a zeleninu🙂 Jen ta váha tomu vůbec neodpovídá... 😒
Zítra mám těhotenskou poradnu u svého doktora (patrně vyšetření čípku a břicha) a ještě navíc u jiného pupečníkové průtoky, odhad hmotnosti, kontrolu placentárních funkcí a množství plodové vody. Tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. Taky se dozvím výsledky krevních testů... Tolik informací najednou! Snad bude všechno v pořádku...

tina74
12. bře 2012

@bugee Jo a jak jsi nedávno psala o nákupu v Ikei, taky jsme tam kvůli něčemu (úplně jinému) minulý týden byli. Nakoukla jsem do dětského oddělení, kde jsem si hlavně zkoušela s hadrovými panenkami, které tam mají v postýlkách a na přebalovacích pultech, jak mi asi leží mimi v břiše. 😀 Pak jsem si ale vzpomněla na ten Tvůj chránič a prostěradla a obojí jsem ještě přikoupila🙂

hp
12. bře 2012

@tina74 Ahojky, mě také čeká velká kontrola ve středu,ale krev mi nebrali.Ta zřejmě ve středu a na co krev berou?Dík

bugee
12. bře 2012

@tina74 Budu Ti na zítra držet palce, uvidíš, že vše dopadne dobře 🙂
Jinak, kdybych mohla steak, tak bych mu taky dala přednost před sladkostma 😉 Ještěže mi ty chutě fungují s tou dietou jinak, aspoň se tu netrápím, že nic, co mi obvykle chutná, nemůžu 🙂

tina74
12. bře 2012

@hp Odběr jsem měla na přelomu 31. a 32. týdne. Myslím, že je to standardní odběr, jeho výsledky vyžadují i v podolské porodnici.
Co tam všechno je, přesně nevím. Myslím, že jde hlavně o to, jestli matce nechybí nějaké látky (např. železo). Taky je v rámci toho druhý test na syfilis (to mě zaujalo, tak si to pamatuju). Jinak fakt nevím, dozvím se to zítra, až uvidím výsledky. Brali mi 3 nebo 4 zkumavky, takže o něco míň než na začátku. To jich mysím bylo 5.

hp
12. bře 2012

@tina74 Aha,tak to mi určo vemou, možná trošku se spožděním 😉 Zítra budu držet pěsti a pak písni.....

tina74
12. bře 2012

@hp @bugee Holky, děkuji! 🙂

hp
12. bře 2012

holky mam už docela tvrdý břuch,ale to už je teď ke konci asi normání ne.................mimískové jsou tam pškně napresovaný 😉

werinka1
12. bře 2012

Ahoj holky, jdu si zas pofňukat 😢 Já myslim, že to nevyšlo. Teda o víkendu už jsem téměř jásala. Začla jsem mít takový mini příznaky. Fakt jsem tomu začla věřit. V sobotu jsem byla 5.den po ET a hned ráno jsem měla bolest jako na MS. Docela dost. Asi po 5 minutach to ale přešlo. Začaly mě bolet i prsa. V noci na neděli mě ta bolest podbřišku i probudila. Šla jsem se dokonce zkontrolovat zda jsem to vážně nedostala. Začla jsem být i spavá a všichni a všechno mě doslova štvalo (vyjádřila bych to i "lépe", ale nebudu sprostá). No a už už jsem si řikala, tak že by......No a dneska ráno jsem se probudila a najednou ten pocit byl pryč. Všechny příznaky taky. Jako když utne. Žádný bolesti prsou, vůbec, ani v podbřišku. Jediný co zůstalo, je, že mi všichni a všechno štve ještě 100x víc!!!!!!!!! To že jsem dnes 7 den po ET zkoušela test a vyšel sněhobílý, radši ani řikat nebudu 😒 😢

flyaway
12. bře 2012

@werinka1 Neblázni, sedmý den je ještě brzo, třeba jsi zrovna jedna z těch, kterým to hcg roste pomaleji 😉 . A pokud jsi měla ten "správný" pocit a teď jak když utne, tak třeba to bylo uhnizďování a teď už je tam drobek pěkně zavrtanej 😎 . Vydrž ještě dva tři dny a zkus to znovu a uvidíš, že ten správný pocit se opět vrátí! 😵

bugee
12. bře 2012

@werinka1 A kolikátý den sis dělala test minule? Nesmíš propadat panice, je ještě brzy! A @flyaway má pravdu - ty bolesti byly určitě od zahnizďování, teď už je bobísek zavrtanej a za pár dní přijde i // 🙂

bugee
12. bře 2012

@hp S tím tvrdým břichem nevím, mě tvrdne po dlouhé chůzi nebo větší námaze, ale nikdy ne jen tak. K večeru ho mívám větší a plnější než ráno.

werinka1
12. bře 2012

@flyaway
@bugee No, jsem z toho zas mimo 😒 Snad je ještě brzo. Minule jsem měla šestý den bílo a desátý už čárku. Tak ještě vydržim do čtvrtka, ale jsem už zas přesvědčená o nezdaru ☹ Ale fakt můžu říct, že jsem si připadala těhotně. Tenkrát jsem ale tyhle pocity měla až 14 den po ET. Teď jsem se docela divila, už pátý den. Ale byli to TY bolesti v podbřišku, unavenost, citlivost prsou. Fakt najednou ráno NIC. Třeba měl(y) embryjka snahu a pak to vzdaly. Možná ten zatracenej saktosalpinx 😠 Ale na ten to nechci svádět. Ne vždy se prostě zadaří 😒

werinka1
12. bře 2012

Dokonce jsem začínala být i hladová. Rychle mi vytrávilo a kručelo v břiše. To jsem poprvé taky měla. Já sem si to říkala, minule to dopadlo a to jsem neměla jeden jedinej příznak. Teď jsem měla pocit že to klaplo, že mam i příznaky a bude z toho PRD 😠

pentagras
12. bře 2012

@xavera se máš, mě to nemá kdo přpravit, jedině pán 🙂hihi, no jinak postýlku už mámestojící v ložnici na svém místě jen vše taky povleču až po příchodu dom 🙂
@bugee jinak můj spánek je šílenej já se budím každou hodinu na čůrání a ještě ty krávoviny co se mi zdaj, není možný, fakt blbosti neskutečný

pentagras
12. bře 2012

@werinka1 neboj, ještě je brzy 🙂

pentagras
12. bře 2012

@bugee
@tina74
jinak ještě ke spánku, no na zádech to nedávám, je mi hned zle, na levém boku hned dostanu dloubáky že jako to se miminku vůbec nelíbí tak na pravém boku a občas lehnu na levý ale jak říkám hned dostanu čouda 😀 😀 😀

babka
13. bře 2012

@werinka1 Ještě je brzo na testování, vydrž holka ještě pár dní. A ty příznaky jsou pěkně matoucí. Já vždycky měla plno příznaků,když to nevyšlo. Naopak při posledním pokusu nic. Všechno přišlo až mnohem později-a výsledek spinká vedle mě v postýlce 🙂

babka
13. bře 2012

@xavera Klidně tu tabulku řadte přesně tak. Já měla podle uz taky termín 30.nebo 31.3.,teď už nevím. Jela jsem pořád podle ms. Všichni doktoři mi říkali,že rozdíl do týdne neřeší a jedou podle menstruace.

babka
13. bře 2012

@hp Děkuju 🙂

bugee
13. bře 2012

@babka Ahoj, jak je maminko? A co Tvoje zlatíčko? Už začínáš kojit? Jak vše zvládáš? Jak dlouho budeš ještě v porodce?

bugee
13. bře 2012

@jajinka28 Jaji, jak jste dopadli v Motole? Moc na Tebe myslím, vybrala sis toho vrchovatě, zasloužila by sis, aby bylo konečně vše v pořádku...