1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
20. črc 2011

@111janinka no jo ja vim, jen to ze holky co byly zaroven se mnou tak testovali uz od 5teho dne, pozitvini a je 7 den uplne bilo ,ale tak co holt pokud to tam ma byt tak to tam bude a pokud ne, tak nebude
v sobotu mam opravny pokus 😉

ismet
20. črc 2011

@cuddle Ahoj cuddle, díky. Já jsem také hodně stimulovala při svém 3. IVF v dubnu. Měla jsem pak 13 vajíček, ale žádné se neoplodnilo, to byl šok. Naštěstí nám pojišťovna zaplatí ještě 4. cyklus, mezitím ale zkouším ty nativy a čistím si tělo, protože už nevím, co mám dělat. Rozumím tomu dobře, že máš 7. den po ET a už tesuješ? Není to ještě brzy? To se nedivím, že máš bílo 🙂 .

cuddle
autor
20. črc 2011

@ismet ano 7den po ET a tedy 12 den od OPU, no ja testikovala, jak jsem psala, pac holciny co byly cca zaroven se mnou, jiz 5ty den meli pozitivni testik, tak jsem doufakla, ze treba ten 12 den od OPU by uz sel, po IUI se bezne uz ten 12-14 den testuje, no a jak rikam bilo
jinak dle caru mam testit 10ty den od ET cili v sobotu, takze uz jen 3 dny - uvidime

werinka1
20. črc 2011

@cuddle to čekání je hrozný.....pořád se na něco čeká...jestli se povede to a jestli to......ale i když jsem ještě nikdy nebyla tak daleko jako ty, taky si myslim, že můžeš být ještě v klidu, jak sama píšeš, každá sme jiná a tudíž ty dvě čárečky můžou v sobotu kliďánko být 🙂 A ony budou 😉

werinka1
20. črc 2011

@leeela No to je parádička!!!!! Co dodat, už aby byl pátek viď?? 😉

werinka1
20. črc 2011

@flyaway Ať vám to holky zítra dopadne dobře - i janince 😉 Já nebudu moct ani dospat. V půl deváté tam budu volat, jestli se podařilo něco oplodnit....jj, to čekání 😠

ismet
20. črc 2011

@cuddle Budu ti držet palce, snad se tam čárečka objeví 🙂 .

cuddle
autor
20. črc 2011

@werinka1 tak drzim palecky - chapu , ze jsou to nerviky, ale ted uz je to na nich, musis jim verit 😉

cuddle
autor
20. črc 2011

@ismet
@werinka1 diky holky, nadeje umira az s negativnim krevnim testem 😉

xavera
20. črc 2011

@cuddle jéje, co to čtu...tak jsi vážně testovala.... Určitě je zatím moc brzo. Držím pěsti na sobotní testování.

xavera
20. črc 2011

@werinka1 tak to máš dnes za sebou, gratuluju. 7 vajíček, to máš stejný jako já 🙂 tak ať se jich oplodní co nejvíce!!!

xavera
20. črc 2011

tak já byla dnes poprvé v práci, těšila jsem se, jak si provětrám hlavu jinými problémy než je plození dětí..a hned první klientka zrána přišla s půl ročním mimčem 🙂 odpoledne ještě kolegyně s 3 letou holčičkou...takže zase dětské téma. Já zjistila, že začínám být vůči dětem trochu odtažitá. Možná si okolí myslí, že dítě ani nechci. Jinak hyperstimulační příznaky konečně ustoupily a já se cítím zase jako normálně fungující člověk.

cuddle
autor
20. črc 2011

@xavera tak to je dobry, ze uz se citis lip, no je to pravda vsichni kolem maji nebo cekaji deti a je to jejich hlavni tema a pokukuji jakoze co teda ty, my zaujaly postoj, ze dite je to posledni co ted chceme, ze casem se uvidi, nechceme aby se kazdej porad ptal a jeste nas vice stresoval, uz vidim tchyni ta by byla na telefonu denne, kde te pichlo, co jsi delala, lezis poradne, sedis dobre, pijes, jis, a tak porad dokola
staci jak proziva to tehotenstvi svagrove, dnes mi dosel email a zase pulka o jejich prubehu tehu a jak je nachlazena a doktor ji chce poslat na rizikove, vzhledem ke stavbe tela a faktu, ze ceka dvojcata, a ona nechce, samo , uz tak jsou natom financne tak tak a kdyby sla marodit do porodu, tak prijdou o dost penez, no a pak sekce o vanickach na koupani, pry ze kolik u nas stoji, jestli se podivam, no tak co ji chcete rict, ze do obchodu s detskyma potrebama jit nemuzu, pac bych se rozervala uz ve vstupnich dverich..... 😒

xavera
20. črc 2011

@cuddle tos vystihla přesně...to je jak moje máma 🙂 strašně zbožňuje moje dvě neteře a je to její jediný téma. kdykoliv jí zavolám, abych se zeptala, jak se jí a tátovi daří, tak se rozjede 20ti minutový monolog o těch dvou holčičkách. Já jí to nezazlívám, jsou vážně kouzelné...ale někdy je to prostě těžký poslouchat. ...tak kupte tu vaničku přes internet, nebo zaúkoluj nějakou kámošku, ať se tě to nějak moc nedotýká...btw. brácha koupal v koupacím kýbli

cuddle
autor
20. črc 2011

@xavera ja jsem ji odepsala, ze nevim kolik stoji vanicky, ze to opravdu nenakupuju a jestli chce zjistit ceny v cechach at si najde nejaky eshop a podiva se co se ji libi , copak ja vim jakou svagrova chce vanicku, to si preci musi vybrat ona ne.....jo kyblik jsem taky videla, docela dobry

xavera
20. črc 2011

@cuddle na to se fakt asi nic jinýho odpovědět nedá

werinka1
20. črc 2011

@xavera Taky jste měli 7? No já jsem z toho trochu nešťastná, všichni kolem "vyprodukovali" takový kvanta a já s bídou 7 ☹ No, ale budu věřit, že budou schopný a zadaří se. Uvidíme jestli mě optimismus zítra nepřejde ☹ A následně další dny..... Já se přiznávam, že jsme vůbec rodině neřekli, že podstupujem peripetii IVF. Naši sice ví, že pořád cestujem po doktorech, ale neví přesně, že kvůli IVF. Jak znam naší mami, byly by to neustále otázky a otázky a ona by všechno prožívala se mnou a mnohem hůř. Stačí, že si pobulim sama ☹ Chci pro ně přichystat to překvapení.....ukázat jim až fotečku z UTZ 🙂 Jinak kolem mě je to taky samá mamka a všichni se ptají kdy už my.....zatim to zastíráme jako cuddle.....my a dítě???jeeeee na to teď neni čas a tak.....musíme zrekonstruovat barák a to stojí.....zatim mam k cizím dětem taky takovej odstup. Ségra má Matýska - skoro 5 let a Elišku - skoro 2 roky. Ty si užívam a dejchala bych za ně. Jejich upřímný objetí mě vždycky málem rozbulí 😢 Děti jsou prostě strašně upřímný tvorečkové.

werinka1
21. črc 2011

Holkyyyyyy, já mam takovou radost!!!!! Všech 7 se povedlo oplodnit 🙂 🙂 🙂 🙂 Je to zase další krůček k našemu mimísovi 🙂 🙂 🙂 Je jasný, že pořád neni vyhráno, ale je to dílčí úspěch ne?? 😵 Ještě záleží jak se budou vyvíjet.....zítra tam budu znova volat....uvidíme jestli bude PK.

flyaway
21. črc 2011

Dobré ránko! 🙂
Tak po dnešním UTZ nevím, zda mám být spokojená či nespokojená, ale při spokojenosti jsou lepší pocity, takže asi zvolím tuto možnost 😎 .
Celkem mám zatím folíků 12 + nějakou drobotinu - 3x13, 6x10 a 3x9, tak snad ještě pěkně porostou. Dostala jsem injekci Gonasi na kvalitu vajuch a pravděpodobně ve středu to vypadá na OPU (ještě uvidíme, jak dopadne krev a v pondělí další UTZ)

flyaway
21. črc 2011

@werinka1 No vidíš to, všechny se podařilo oplodnit, ani jedno nepřišlo nazmar! 🙂
To by bylo, aby z toho nebylo pár krásných blastocystiček! 😉

flyaway
21. črc 2011

@111janinka Tak jsem ráda, že jsme se konečně potkaly naživo! 😀
Jakpak jsi dopadla, bude to tedy ta šťastná sobota? 😉

werinka1
21. črc 2011

@flyaway Ahojky, já myslím, že dobré. Tyhle stačí do středy ještě parádně dorůst a možná i nějaké ty menší, takže určo gratulace 😉

cuddle
autor
21. črc 2011

@flyaway to mas krasny ja ja tom prvnim ultrazvuku mela nejvetsi 9tky, takze paradicka 🙂 uz jen parkrat pichat a pomalu bude dalsi kontrola, pregnyl a odber, leti to 🙂

cuddle
autor
21. črc 2011

@werinka1 supr,krasny - opravdu neni dulezite mit 30 vajicek ze kterych se ti oplodni 10, lepsi je kvalitka ne kvantitka - takze zitra cekame zase aktualizace 🙂

cuddle
autor
21. črc 2011

@flyaway je holky dalsi setkani - supr 🙂

werinka1
21. črc 2011

Jeee, to mi mrzí, že jsem až z druhé strany naší vlasti a nemůžu se tam s vámi taky potkat.

flyaway
21. črc 2011

@cuddle Tak uvidíme, do středy snad ještě něco povyroste, mudr. zmiňoval i nějaké navýšení dávek, ale to až na základě výsledků krve.
Akorát mě zarazila embryoložka, že nám tak nějak vymlouvala metodu PICSI, že prý pro nás není potřeba a snad že je i o něco rizikovější či co 😲 .
No tak dáme vše na ICSI, shodli jsme se s manželem, že do 15 vajec necháme oplodnit vše - takže se do toho limitu dle výsledku UTZ bez problému vejdeme... 🙂
Nevím, nějak jsem tajně doufala, že se stimulka ukončí už o víkendu a v pondělí půjdu na OPU - holt nedočkavec 😅

werinka1
21. črc 2011

@flyaway No jo, nejlepší by bylo jeden den si píchnout puregon, druhej den jít na OPU a třetí už zavádět bobísky. A čtvrtej držet v ruce pozitivní těhu test 😀 Ze mě opadá pomalu dnešní ranní euforie a opět začínam být malinko nervózní, kolik že těch bojovníků se dožije zítřejšího rána 😒

flyaway
21. črc 2011

@werinka1 Věř jim a vysílej jejich směrem pozitivní energii! 😉
Zítra si máš volat v kolik? Zase hned o té půl deváté?
Dopadne to dobře a na jaře si dáme všichni někde sraz pupkáčů! 😀

werinka1
21. črc 2011

@flyaway Zítra mam volat v devět. Ještěže je to tak po ránu a ne až někdy ve tři odpoledne. To bych tu chodila jak lev v kleci. Vzala jsem si 2 dny dovči, abych nabrala síly. Já jim věřim, macíkům, a ještě víc muj muž. Ten se teď cítí jako ukrutnej oplodňovatel když se "ujaly" všechny, protože on má přeci super bojovníky 😀 😀 😀 Na ten sraz pupkáčů už se teď upřímně těšim! 😵