1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

bugee
23. bře 2012

@xavera Jinak je to tu fakt samá princezna, ale Jonášek není sám - to už by byl fakt extrém - má tu kamaráda Míšu, nebo snad ne, @hp?

bugee
23. bře 2012

@tina74 @xavera Nachytejte energii ze sluníčka, také se posnažím 🙂 Teď jdu ven s pejsky, pak budu péct králíka, žehlit poslední várku plín a odpoledne si snad udělám ještě také delší procházku a budu relaxovat 😉

hp
23. bře 2012

@bugee Samo,že tu má Jonda parťáka 😀

xavera
23. bře 2012

@tina74 máš pravdu, říkali to na kurzu. Nějak jsem to vytěsnila. Ale kde se taková neparfémovaná věc kupuje...možná v nějakém bioobchodě. Zkusím se dneska někde mrknout.

jojo, naskočil 🙂 7 dní do porodu. Mazec, co?

@bugee já koupila napřed jen gel z dubové kůry k nanášení na ránu. To jsem se ale dozvěděla, že není moc dobré, že to pak nevětrá a chce to jen omývat. Proto jsem teď přikoupila ještě to intim mýdlo. Kamarádka radí že jí to strašně pomohlo a také sprchovat studenou vodou. No ale to ty nejspíš nebudeš potřebovat, nebo myslíš, že se Jonášek umoudřil a uráčil se otočit?

On manžel vstává v 5:30, tak občas vstanu s ním, ale není to každý den 🙂 jsou dny, kdy si poležím až do 9ti 😉

@hp hluboce se Míšovi i jeho mamince omlouvám, já na něj pozapomněla ☹ ☹ ☹ ☹

hp
23. bře 2012

@xavera V poho a Miškovi a tom neřeknu 😀 😀 😀

tina74
23. bře 2012

Holky, my přece třeba taky budeme mít chlapečka! To už by byli 3🙂

xavera
23. bře 2012

@tina74 jojo, třeba...ale to zatím nikdo netušíme 🙂

xavera
23. bře 2012

Ach jo, můj milý bratr si vzpomněl, že chce navrhnout dům ( když v podstatě rodím ) já se z něj picnu teda 😀 😀 😀 tak já jdu dělat studii. Alespoň zabavím hlavu něčím jiným než je nákup dudlíků. To jsem zvědavá, jak mi to teď půjde, když mám mozek vymytý hormonama. Snad mu neudělám obývák ve tvaru zavinovačky 😀

tina74
23. bře 2012

@xavera 😀 Určitě to teď ale není horší než v utrogestanové mlze, nebo jo? 😀

tina74
23. bře 2012

@xavera Netušíme... Nakonec jsem vyprala a vyžehlila úplně všechny oblečky - holčičí i klučičí, abych to pak nemusela narychlo dělat po návratu z porodnice. Už je to konečně hotové.🙂 Teď už se pere jen mantinel, čepička k fleecové dece do autosedačky (tu jen jsem přežehlila, stejně bude mimi oblečené a nebude se jí dotýkat) a ponožečky s motýlky, kterým jsem včera neodolala v Tescu.

tina74
23. bře 2012

Posílám jarní pozdrav ze zahrádky...

bugee
23. bře 2012

@xavera A co střecha ve tvaru dudlíku? Nahoře by mohla být taková jako věžička s rozhlednou po okolí... 😵 Jinak myslím, že se Jonášek ještě úplně neusadil, včera večer byl nějak divně příčně, protože mi málem rozkopnul břicho vlevo nad kyčlí a vpravo pod prsem... byly to úplně nejnepříjemnější pohyby, co jsem zatím zažila. Teď je zas jinak, ale od rána ho cítím nějak málo... doufám, že jen vyspinkává to včerejší řádění 😉

bugee
23. bře 2012

@tina74 Pozdrav ze zahrádky krásně jarní 🙂 Díky 🙂 No, já bych si skoro tipla, že budeš mít chlapečka 😉
No a mantinel a plíny se mi suší na šňůře, měla bych žehlit, ale nejdřív sjedu ještě do OBI, dokud tam nebude předvíkendový nával...

Jo, a upekla jsem toho králíka (samozřejmě dle mé diety bez česneku, bez špeku, v podstatě bez koření, jen se zeleninou a troškou vývaru) a dle manžela byl naprosto delikátní 😵 Musím sama říct, že se mi povedl jako ještě nikdy a že to tu pořád krásně voní (chudáci psi ☹, těm tu voní bohužel taky - ale dostanou do granulí večer obrané maso z kostí) 😉

tina74
23. bře 2012

@bugee Mňam - ten králík zní moc dobře🙂 Taky si musím rychle udělat něco k obědu... Dnes jsem se od rána jaksi nezastavila, ani jsem si nevšimla, že už je tolik hodin☹

xavera
23. bře 2012

@tina74 nene, máš pravdu, s utrogestanem to šlo vše strašně špatně. Teď mám čistou a odpočatou hlavu 😉
Krásná kytička - děkujeme.
@bugee taky dobrý nápad s tou dudlíkovou střechou - že by se to otáčelo jako observatoř 🙂
Jonášek určitě jen odpočívá. To Violka má taky občas klidnější a náruživější dny. Tak uvidíme, třeba se ti nakonec ještě přetočí 🙂

Byla jsem si pro ten intimní sprcháč z dubové kůry - vsázím na něj všechny trumfy.
http://www.samoleceni.cz/2667914/a.t.w.gel-pro-...

bugee
23. bře 2012

@xavera Ten sprchový gel vypadá vážně dobře - asi přikoupím 😉 Jinak se Jonášek už probral a určitě si moc pěkně odpočal, protože mě teď s neuvěřitelnou vernou dloube do třísel... 😉 Kdybych tak věděla, že ručičkou, to by bylo super 🙂

tina74
23. bře 2012

@xavera @bugee Já jsem teď na těch stejných stránkách našla i neparfémovaný sprchový gel:
http://www.samoleceni.cz/3401575809055/bioderma...
http://www.samoleceni.cz/2624568/bioderma-atode...
Je zvláštní, že 1 litr stojí tolik, co 500 ml 😨
Možná by mi stačilo i něco mnohem menšího, jen pro začátek, než si mimi zvykne i na moje jiné vůně:
http://www.samoleceni.cz/3401345505071/bioderma...

flyaway
23. bře 2012

@xavera Tak uvidíme, zda holčičkou zůstane až do porodu 😀 . Ale tajně jsem si ji přála, tak snad se mi to přání opravdu splní 😵

xavera
23. bře 2012

@tina74 Já od Biodermy používám pleťovou vodu a pleťový krém. Jsem hrozně spokojená. Úplně mi díky tomu v prvním trimestru zmizelo akné. Koupila jsem od ní také gel na mytí miminka.
http://www.bioderma-centrum.cz/bioderma-abcderm...
Ty ceny jsou ale šílený ☹

tina74
23. bře 2012

@xavera Taky mi to připadá hodně - cenově i objemově. Asi koupím jen tu menší tubu, stejně brzy budu používat normální sprchový gel a kosmetiku.
Mně teď kupodivu hrozně moc vyhovuje ten balzám Mamastrie. Možná ho budu používat i po porodu jako tělový balzám. Je v něm hodně poznat kyselina hyaluronová - hydratace relativně dlouho vydrží. Pro mě je akorát - mám hodně suchou pleť, ale zase nesnáším nic příliš mastného.
Akné naštěstí nemám normálně ani teď. Celkově se mi ale těhotenstvím pleť zlepšila. Taky vlasy a nehty. To už jsem ale psala...

xavera
23. bře 2012

@tina74 mám to podobné, taky si teď nemohu stěžovat na pleť ani vlasy. I okolí si všímá 😉 Ten krém Mamastrie jsem si taky oblíbila. ( akorát mi neúplně voní ) Po namazání pupku se vždy rozjedu a vemu i ruce a stehna, kolena - prostě kde co 🙂

bugee
23. bře 2012

@xavera @tina74 Od Biodermy používám tu červenou řadu, protože mám už x let nějaký nedefinovatelný dermatologický problém... a Bioderma odličovací voda mi moc pomohla, v podstatě nic jiného používat ani nemůžu. A je to bohužel hodně drahé.
Ale během těhu se mi pleť taky výrazně zlepšila a vlasy se mi tolik nemastí 🙂 Jsem zvědavá, kdy se to zase zhorší 😖
Jinak jsem se před chvílí vrátila ze skoro hodinové prochajdy a na žehlení mi nějak nezbyla energie... 😝 Jdu se najíst a pak se vrhnu na knížku 😉

tina74
23. bře 2012

@xavera @bugee Tak já jsem nakonec objednala to litrové balení - atoderm pro sebe a ještě abcderm pro miminko. Za 1 l už ta cena není tak strašidelná, jestli to bude opravdu kvalitní. Pak je na cestě ten dubový krém, Bepanthen a malé balení Hemagelu. Borovou vodu, líh a gázové čtverečky už dokoupím v Podolí. Nevěděla bych, co přesně koupit, tak mi tam určitě poradí. Teď už snad opravdu nic dalšího nepotřebuju🙂

tina74
23. bře 2012

@xavera Já se tím mažu všude - s výjimkou krku a obličeje. Na ty potřebuju spoustu jiných produktů...

bugee
23. bře 2012

@tina74 Já takhle zase blbnu s olejíčky od Saloos z DM - moc příjemně mi voní (jeden mám na masáž hráze, jeden na břicho a jeden pro mimi na masáž bříška proti prdíkům), a většinou tím nenamažu jen to, k čemu je to určené 😝 a ještě tu jemnou vůni pak nějakou dobu očichávám z rukou 😉

tina74
23. bře 2012

@bugee 🙂

bugee
23. bře 2012

Tak jsem se nakonec do toho žehlení přemluvila, strávila jsem tím 1,5 hodiny a jsem ve stavu jít rovnou rodit, totálně vyřízená, ale šťastná, že to mám hotový... 😉

xavera
24. bře 2012

Holky, to je děs..já začla hrozně nabírat 😒 mám nahoře 17 kg. To je strašný fofr. Mám napuchlé ruce a nohy. Asi zadržuju vodu, ale piju honě. No asi s tím už teď nic nenadělám. Dnes jsme byli s manželem na menším výletě a dalo mi to tedy pěkně zabrat. A to mi všichni říkali, že na konci se váha zastaví anebo dokonce zhubne až 2 kg. Prdlajs.

xavera
24. bře 2012

Přidala jsem fotečku z dnešního výletu. Bylo ták nádherně 🙂 chvíli jsem i slunila pupík, tak doufám, že se to Violce líbilo.

bugee
24. bře 2012

@xavera Také jsme byli na výletě, bylo krásně, ale byl to docela záhul, vyrazili jsme v 10h dopoledne a před chvílí se vrátili... Udělala jsem si koupel s mořskou solí na nohy, už jsem nemohla dojít ani na záchod ☹ Ta narůstající váha bude určitě voda, protože je tepleji a dělají se otoky, taky mi začaly cca před týdnem... 😒