1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

jajinka28
10. dub 2012

@xavera ta je tááááááááák krásná!! 🙂 🙂 🙂 zlatíčko roztomilý 🙂 🙂

tina74
10. dub 2012

@xavera Moc krásná princeznička! 🙂 🙂 🙂

xavera
10. dub 2012

@jajinka28
@tina74
holky, já jsem z ní úplně poprděná 🙂

jajinka28
10. dub 2012

@xavera je nádherná, přiznávám, jsem z Violky taky poprděná a i slzička ukápla 😅

xavera
10. dub 2012

@tina74 jj, hned za rohem. Nesli jsem ji jen ve vložné tašce od kočárku a ve fusaku. Byli jsme objednaní na první prohlídku a šli hned na čas. Jsem moc spokojená. Příští kontrola v pondělí.

xavera
10. dub 2012

@jajinka28 jéje, děkuji za spoluúčast. 🙂 jsi milá, moc mě to těší.

xavera
10. dub 2012

nic holky, jdu poklízet byt a hodit prádlo do pračky, než se mi to tu vše probudí ( manžel vytuhl taky - hned vedle Violčiny postýlky 😀 ) a začne mi další kolo kolem kojení a přebalování. Tak zatím

tina74
10. dub 2012

@xavera To je fajn.🙂 Ta vložná taška je asi velice praktická, že jo? Mimi v ní ze začátku budu nejspíš nosit i po domě.
My máme paní doktorku taky jen kousek a na první kontrolu dokonce chodí za miminkem domů. Tak teď musíme udržovat maximální pořádek. 😀

jajinka28
10. dub 2012

@xavera ona je ale fakt slaďounká 🙂

flyaway
10. dub 2012

@xavera Ani se Ti nedivím, je to fakt kulíšek 🙂
A koukala jsem, že už má týden a tři dny - neuvěřitelný, jak to letí 🤐

tina74
10. dub 2012

@xavera Zatím pá...

xavera
10. dub 2012

@tina74 jojo, tahle doktorka chodí taky domů. Přijeli jsme minulý čtvrtek. Já jí zavolala v pátek a ona po 20ti minutách dorazila. Violku poslechla, prohlídla, zainstruovala mne - fakt jsme s manželem zírali. Takový monolog asi 2 hodiny u nás byla. Jako vážně skvělá. Takže dnes už byla vlastně druhá prohlídka. Nejvíc se mi líbí její heslo - Hlavně klid, mír a pohodu. To prohlásí průměrně tak jednou za 10 minut 😀 😀 😀 😀 tak papa

hp
10. dub 2012

@xavera Maminko, máš fakt kouzelnou holčičku.Tak ta se Vám povedla moooooooc 😀 😀 😀

babka
10. dub 2012

@xavera @tina74 ten čaj od lerosu mám taky a spokojenost. Chutnají mi tedy oba druhy - i ten s kmínem. Koupila jsem ještě čaj od apotheke, ten mi taky docela chutná (myslím, že je taky s kmínem), ale ten leros mi připadá, že pomáhá 🙂 Homeopatika mně tedy bohužel nepomohla, tak doufám, že u vás to zabere 😉
Jinak čtu, že máte docela zážitky 🙂 To já šla z porodnice s informací, co malá pila tam, takže nám doktorka připropuštění řekla, ať si koupím mlíko, jaký chci, ale že by to zbytečně neměnila - každému miminku nemusí všechno sedět a našemu mrněti ten ha nutrilon vyhovuje. Hmm, a jak se to připravuje mi taky řekli v porodnici, takže žádné trapasy 🙂 Jinak já těch lahviček mám 5, to je tak akorát. Do sterilizátoru do mikrovlnky se mi vejdou akorát 4, takže vždycky čistím ty 4 najednou a jedna je připravená k použití 🙂

hp
10. dub 2012

Holky, chci se zeptat, jaký máte názor na očkování?Na tuberkulózu a pak ty ostatní očkování co reklamují.Když někde něco čtu, tak půl je tak a půl tak.Zajímá mě Váš názor a určitě jste se někde informovaly.......díkys 😀

babka
10. dub 2012

@xavera kráááásnááá beruška, fakt 😉 Ty miminka jsou prostě nádherný (a ty naše nejvíc 😀 ).

bugee
10. dub 2012

@xavera Fakt je nááááádherná - moc hezky jste si ji s manželem namíchali 😉

bugee
10. dub 2012

@tina74 Před chvilkou jsem dorazila z kurzu, PA se mi ptala na to odstříkané mléko od jiných matek - a celkem čerstvá informace - přestali ho jiným miminkům dávat (hurá!), protože tam měli nějakou alergickou reakci, tak to velmi nedávno stopli. A navíc přešli z Beby na Nutrilon, což mi vyhovuje, takže nemusím nic řešit a kupovat, prostě to nechám plynout a uvidíme při propuštění, jak na tom s kojením budeme... 🙂 Pak případně nakoupím vše v jednom obchůdku u nás - už jsem si to byla vyhlídnout.
Jo, a s tou dálniční známkou to znám - jestli si vzpomínáš, tak jsem si loni v září u šéfa vydyndala jiné služební auto bez nízkoprofilových pneu, protože mě děsně bolely ty přestimulované vaječníky... no a taky jsem úplně automaticky jezdila všude možně (např. 50km z Prahy do Příbrami po dálnici), až jsem před Vánoci zjistila, že nemám dálniční známku 🙂 😉 🙂 V tu chvíli už jsem mohla koupit tu roční na rok 2012 🙂

flyaway
10. dub 2012

@cuddle My máme zatím vytipovaný Firkon Verano Long a zatím ho teda nic nepřekonalo. Chceme se na něj zajet mrknout naživo a pokud nezjistíme nějaký zjevný nedostatek, tak jdem asi do něj. Jen tu barvičku ještě vybrat... 🙂

cuddle
autor
10. dub 2012

@flyaway ja prave nevim co si o tech polskych kocarkach myslet....ale cenove je to zase skoro zadarmo 🙂 to mas neco jako Tako Laret ( nejaka novinka ) , nebo Caramelo Q12 a spousta dalsich , prijde mi to vsechno uplne stejne - jo a jeste Dorjan - mezi temato vsema nevidim moc rozdil, dokonce si myslim, ze se to dela ve stejne tovarne jen nato nalepi aktualni jmeno firmy 😀 😀 😀

ma ten Firkon otaceci rukojet - ze to muzes dat ve smeru i proti smeru jizdy? - dobry je , ze nato jde tam maxi cosi sedacka

babka
10. dub 2012

@hp Tak to by mě taky zajmalo, zrovna řešíme. Přečetla jsem spoustu diskuzí (i zahraničních) a pořád nevím ☹ Asi se to nedá jednoznačně rozhodnout. Prostě mám pocit, že když očkovat nebudeme a malá něco chytne, budu si to vyčítat. Stejně tak, když očkovat budeme a budou nějaké nežádoucí reakce ☹ Vyptávala jsem se i kamarádek, co mají malé děti a většina očkovala. Jedna ne a ani její lékař to nedoporučil. A pak babo raď ☹ My zatím řešíme rotaviry a pneumokoky...

babka
10. dub 2012

@cuddle My jsme koupili nakonec roan marita a spokojenost maximalni. Taky to bylo tak, že manžel kupoval, když jsem byla v porodnici - takže zajel do prodejny a koupil 🙂

flyaway
10. dub 2012

@cuddle To manžel říká taky, že se to vyrábí všechno v Polsku v jedné továrně 😀
Ale jak jsme byli na tom veletrhu Pro dítě, tak tam bylo 90% sortimentu z Polska, takže asi se tomu člověk neubrání. Na toho Firkona jsem četla skvělý recenze, jediné mínus je to, že mu prý občas vržou kolečka a nepomůže ani promazání. A to nastavení v a proti směru jízdy tam jde určitě, to jsme měli taky jako jeden z požadavků 🙂

cuddle
autor
10. dub 2012

@babka no jo stara dobra klasika - ja asi budu volit 4 kolku, ale ne klasiku
jakou mate barvu koukam, ze i tady je toho na vyber hafol 🙂

cuddle
autor
10. dub 2012

@flyaway no ja myslim, ze hodne zalezi na jaky narazis kousek - vrzat muze jaka koliv znacka, kdyz je to spatny kousek...jeste se kukni na http://www.moje-miminko.cz/kocarky-espiro-gtx-8...

flyaway
10. dub 2012

@hp Pro mě teda zatím očkování není aktuální 🙂 , ale je pravda, že mám ještě v dost živé paměti článek, který jsem si kdysi přečetla. Napsala ho jedna maminka, jejíž dítě mělo na nějaké očkování (vážně ale už si nepamatuju, co to bylo) takovou reakci, že ani doktoři si s tím nevěděli rady (respektive to asi docela dost podcenili) a dítě to nezvládlo ☹.
Asi to byl extrém, ale nějak to ve mě zůstalo a asi bych zvažovala a rozhodně bych to prodiskutovala s doktorem, kterýmu stoprocentně věřím... 😕

pentagras
10. dub 2012

@xavera Violka je fakt nádherná 🙂 🙂

pentagras
10. dub 2012

@bugee mě přijde že malá furt tedka spí, jen tak se občas převalí a je naštvaná když jí budím, hend mě mega nakope to jo 😀 😀

pentagras
10. dub 2012

@hp škoda, no neva, jinak já furt přemlouvám na pátek ráno, hodilo by se mi to, protože když nic tak večer budu sama doma až do rána a to se strachy po.... že začnu rodit až budu sama 😀 😀

pentagras
10. dub 2012

@babka ahojky, tak co malá princezna, jak se máte, hod zas nějaký fotečky až bude čas 😀 at se pokocháme