1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
19. dub 2012

@babka ahojky, to je jasný, taky za pár dní nebudu stíhat 🙂 do poradny jdu dnes večer, tak jsem zvědavá na nějakou změnu, snad 🙂

gabulenka
19. dub 2012

@babka mám to tak podobně, čtu, ale moc nestíhám reagovat 😀
@pentagras vidíš, říkala jsem, že pak už se budeme na mimi tak těšit, že ani ten porod už nebudeme řešit. Určo dej vědět co v poradně ju 😉 a kdyby si tě tam náhodou nechali, tak sms 😉 Neboj, Valinka ví, kdy vylézt 🙂

babka
19. dub 2012

@gabulenka Tak doufám, že až budou všechna miminka venku, že sem bude pořád občas někdo něco psát, aby bylo co číst 😉 Budeme muset zmobilizovat síly a najt čas i na koníka 🙂

kuc
19. dub 2012

@jajinka28 Jájinko nevím jestli se sem dnes ještě dostanu, tak ti přeju na zítřek aby vše dobře dopadlo, Karolínka ať je zdravá a její maminka se z ní může těšit. Budu zítra na tebe moc myslet a držet palečky ať je vše jak má být. Jsem s tebou.

flyaway
19. dub 2012

@babka No to doufám, že se na mě úplně nevyprdnete a nenecháte mě tu samotnou!!! 😠 😀 😀 😀

babka
19. dub 2012

@flyaway neboj, vždyť jsem psala, že budeme muset zmobilizovat síly a najít si čas na koníka 🙂 A září je tu za chviličku, tak aby ses na nás pak nevyprdla ty 😀

flyaway
19. dub 2012

@babka Určitě ne, tady se mi to líbí, sem se budu vracet 😎
A jak je, mamčo, co Kristýnka, jak se jí vede?

flyaway
19. dub 2012

@bugee Já se tááák těším na první fotečky malého Jonáška!!! 😵

babka
19. dub 2012

@flyaway Kristýnce se vede dobře. Ta jediná z naší rodiny je vyspinkaná do růžova 😀 Strašně to letí, dnes je jí už 6 týdnů, byly jsme dnes v poradně a už měří 54,5cm a váží 3970g. Od porodu přibrala už víc než kilo - je to možný? Kde je ta moje malinká panenka? 🙂

flyaway
19. dub 2012

@babka No roste jako z vody - a bude "hůř", samozřejmě v dobrém slova smyslu 🙂 . Na těch dětech je fakt hrozně vidět, jak ten čas letí - prostě ty děti nám stárnou, zatímco my zůstáváme mladí a svěží 😀 .
Tak přeji, ať se brzo vyspinkají i rodičové a ať se daří i nadále takhle skvěle! 😉

flyaway
19. dub 2012

@jajinka28 Tfuj tfuj tfuj na zítřek prskám štěstíčko, ať si vyslechneš jen a jen dobré zprávičky! 🙂

flyaway
19. dub 2012

@hp @111janinka Děvčátka, tak co, jakpak to s vámi vypadá, žádné zprávy už tak dlouhou dobu... Že by už...? 😵

flyaway
19. dub 2012

Holky, tak jsem se rozhodla se do té vaší/naší tabulky taky dopsat, ať mám pocit, že se něco děje 😀
A teda drze jsem si dovolila doplnit do tabulky i Jonáška, snad mi to @bugee odpustí 😕

babka - TP 1.4., *8.3. sekce - holčička Kristýnka 2.640g
xavera - TP 30.3., *31.3. přirozeně, bez epidurálu - holčička Violka 4.070g, 53cm
111janinka - TP 14.4. - čeká holčičku Karolínku
hp - TP 16.4. - čeká chlapečka Míšu
bugee - TP 21.4., *16.4. sekce - chlapeček Jonášek 2.960g, 49cm
tina74 - TP 25.4. - čeká překvapení
pentagras - TP 30.4. - čeká holčičku Valentýnku
gabulenka - TP 2.5. - *4.4. sekce - holčička Terezka 2.360g, 44cm
jajinka28 - TP 12.5. - čeká holčičku Karolínku
janijacek - TP 21.5. - čeká "miminko" ?
flyaway - TP 3.9. - čeká holčičku Elišku

pentagras
19. dub 2012

Ahoj holky, tak dnes v poradně - nic novýho, malá se rodit nehodlá 😀 vše stejné jak minule, tak když do 29 neporodím, 30.dubna mám nástup do nemocnice 🙂 tak ted se bojím i teším 🙂

pentagras
19. dub 2012

@jajinka28 kočko, zítra na tebe budu myslet, doufám že už ted nerodíš, dlouho jsi tu nebyla 🙂 Držím všechny palce a dej hned vědět.

babka
19. dub 2012

@jajinka28 Taky na zítra držíme palce, já i Kristýnka! Ať tě čekají jen dobré zprávy 🙂

pentagras
20. dub 2012

Ahoj holky, dnes je krásnej den, konečně, už se nemůžu dočkat, jen max 10 dní a budu mít Valouška u sebe 🙂 😀

pentagras
20. dub 2012

koukám že asi Jája porodila, tyjoooo, no uvidíme 🙂))) @jajinka28

pentagras
20. dub 2012

@flyaway tak to vypadá že jsem poslední k porodu, doufám že alespon ty mě nepředběhneš 🙂 🙂

hp
20. dub 2012

Ahojky děvčata, jěště vás musim dočíst, ale to později 😉Jak jsem to měla naplánované, tak se stalo.V pátek 13 jsem porodila Mišáka prodělali jsme žloutenku, tak nás pustili až dnes.Jinak se máme k světu a jsem do něj zamilovaná stále ho pusinkuju.Tak později vás dočtu papa¨

pentagras
20. dub 2012

@hp kočko, moc moc gratuluju 🙂))))), a napiš míru a váhu atd a i aktualizuj tabulku 🙂

babka
20. dub 2012

@hp jee, velká gratulace! Parádní datum si prcek vybral (nebo jsi mu to parádně naplánovala 😉 ) 😉

kuc
20. dub 2012

@hp Moc veliká gratulace, Přeji Míšánkovi hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky. Ať je to kluk jako buk, chytrý jako lištička, mrštný jako lasička, něžný jako peříčko, zkrátka ať po něm holky šílí a rodičům dělá jen samou radost.
Vám všem dohromady zdraví štěstí pohodu 🙂

kuc
20. dub 2012

Jinak moc prosím děvčata držte nám v pondělí palečky Kubík dělá přijímačky na osmileté gymnazium tak snad to dopadne.

babka
20. dub 2012

@kuc Budeme držet palečky i s mrnětem 🙂 Stejně celé dni mačká pěstičky, tak aspoň bude mít důvod 😀

pentagras
20. dub 2012

@kuc taky budu myslet na Kubíka 🙂)))) určitě ho vezmnou 🙂

tina74
20. dub 2012

@hp Ahoj, tak to sis hezky naplánovala!🙂🙂🙂 Moc gratuluju k Mišáčkovi!🙂🙂🙂

tina74
20. dub 2012

@pentagras Ahoj, takže porod by Ti vyvolali už v termínu? Kvůli nějakým komplikacím? Kde vlastně rodíš?

pentagras
20. dub 2012

@tina74 jééé, ty jsi taky ještě celá, super, jj, jdu v termínu po dohodě, budu rodit v Benešově, jsou tam dobrý a znám je 🙂

tina74
20. dub 2012

@babka To je neuvěřitelné, že už za sebou máte šestinedělí! Malá krásně vyrostla a přibrala🙂 Už se Ti dostatečně zahojila jizva? A jak to pokračuje s krmením?

Já se cítím úplně normálně, jako bych ani nebyla těhotná. Kontrakce žádné, otoky žádné... Jen těch 23 kg se pořádně pronese, hlavně když pořád chodím po schodech nahoru a dolu. Už mám taky pořádně vyposilované nohy a zadek 😀 Při námaze mi samozřejmě občas tvrdne břicho, ale to už od 30. týdne... 😒
Tak snad už se to brzy dá do pohybu. Když ne přes víkend, tak budu mít v pondělí zase po týdnu poradnu, od středy pak už obden. Uvidím, co mi řeknou k případnému urychlení. Nejdéle se nechává přenášet do 41tt+3, takže u mě do 5.5. Ale třeba se podle situace domluvíme i na dřív....