1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

abety
22. črc 2011

@xavera Ja nejsem dobry priklad, chovala jsem se uplne stejne jako bezne, i jsem nakupovala, nosila tasky, proste se stydim za to, ze jsem vubec neverila, ze by to mohlo vyjit - tim, ze oba zarodky byly 72 hodin(u me navic asi po 78,pocitala jsem, ze na ET jsem sla pozde odpoledne a OPU bylo hned rano) jen 4.bunecne. A pocitala si, kdy pujdu na dalsi pokus. Testovala jsem od 6.dne porad, to mi nedalo, ale mozna jen proto, ze jsem se chtela vykoupat 😀. To bylo jedine, co jsem dodrzovala, asi 14 dni jsem se jen sprchovala, nekde jsem cetla, ze se koupel nedoporucuje. Ale zakazana asi neni, to fakt nevim, nechci tu psat bludy. Mozna se koupat smi, jen by asi nemela byt horka voda..A pak pri pozitivnim testu brecela jako zelva, stestim, jasne 🙂 Ale to tu asi znaji vsechny s pozitivnim testem, vsak jsme tech negativnich videly uz tolik☹ Drzim pesti!!!

xavera
22. črc 2011

@abety a ještě dotázek, když tě tu máme...já teď aktuálně řeším sexík...trochu se stydím o tom psát, ale nevím kde jinde se zeptat...manžel už žadoní, já bych se nebránila, ale jsem 6. den po ET a bojím se hlavně svého orgasmu. Mám při tom vždy takovou extázi, že se bojím, co se v břichu stane. Znáš nebo znáte někdo odpověď? taky radši ještě počkat, co?

werinka1
22. črc 2011

@abety Krásně se to čte..... 🙂

werinka1
22. črc 2011

@maarina Děkuju. Mooooooc jim držim palce 😉

111janinka
22. črc 2011

@werinka1 ahoj zlato 🙂 Uvidíš.. všechno bude v pořádku 😉 Máš tu už i krásné reálné pozitivní reakce, a já se nemohu nepřidat, že ti taky věřím!!!!!!!! 😉

111janinka
22. črc 2011

@abety Ahoj 🙂 I já bych chtěla moooc poděkovat za povzbuzující informace a hlavně pogratulovat ke krásnému úspěchu 😉 Tak ať se daří a jste zdrávi 😉 Tfuj tfuj

111janinka
22. črc 2011

Dneska hlásím pracovní krizi ☹ Jsem celý den neuvěřitelně unavená, zdá se mi, že mi hapruje i tlak. V práci jsem to nevydržela do konce a musela utéct o hoďku dřív. Jednak jsem tam usínala a nedokázala se ani pořádně soustředit a taky mě už dost bolelo bříško, jak jsem si ho v sedě u stolu poctivě mačkala 7 hodin. Skoro se začínám na to zítřejší OPU těšit, že budu mít nejhorší za sebou (anabáze jehel a narkóza) i když teprve teď nastanou ty pravé nervíky 😅
Takže jedinou věc, co jsem po návratu z práce musela zvládnout.... je mrknout se na vás 😉
A následuje lehááááro 😉

abety
22. črc 2011

@xavera 😀 to nevim, ale taky jsem si to vyhledavala na netu..do pozitivniho testu se sex nedoporucuje a vyhybat se orgasmu🙂Manzel nechtel ani nahodou, chtela jsem ja, ale drzela jsem se..Vygoogli si sex/orgasmus po ET, asi ti vyjedou ty same "poucky"🙂 Pry mozna vyvolat potrat muze, ale treba moje gynekolozka rika, ze pokud se dobre drzi a je to zdravy zarodek, tak se udrzi, i kdybychom skakaly🙂)

xavera
22. črc 2011

@abety díky za odpověď, na net juknu 🙂 tak to zkusím asi nějak přežít, alespoň do těch krevních testů - za to to stojí, než si to pak zpětně vyčítat

cuddle
autor
22. črc 2011

@maarina ne to nebudu mam od caru instrukce volat 10 den po ET vysledek testu a pak se uvidi nejdrive pisou, ze vysledek je potvrzen 12 den od ET krevnim testem, takze predpokladam, kdyz bude bilo pozvou me v po nebo ut na krev a do te doby utros a ty tabletky proti spineni, krvaceni beru jak mi rekli

cuddle
autor
22. črc 2011

@abety my to mame v papirech z caru i po OPU i po ET nevanovat, nekoupat v bazenech asi i nesaunovat, nesolarkovat, jen sprska....taky se tesim do bazenu mame listky do aquaparku, tak je chci vyuzit 😀

cuddle
autor
22. črc 2011

@xavera my dali sex 5 den po ET a rikala jsem manzelovi, bez orgasmu prosim 😀 pac pry v 1 trimestru neni dobre , ze se tim nejak hodne stahne deloha - nevim to jsem nekde cetla, ale asi kdyz je embryjko silne tak to nevadi 😉

cuddle
autor
22. črc 2011

@111janinka urcite to krasne zvladnes! pak to bude jeste den , dva bolestive, ale pak se to uklidni 🙂

xavera
22. črc 2011

@cuddle ježiš marjá..3 měsíce? no zní to logicky, ale takovou pauzu, aú

flyaway
22. črc 2011

@111janinka Pěkně odpočívej, ať máš dostatek sil na ten zítřejší velký den! 😉

cuddle
autor
22. črc 2011

@xavera no me prekvapili nektere holky, ktere rekly, ze teda od OPU do porodu nic, at maji jistotu , ze nic nezanedbaly
u nas manzel byl takovej nervozni uz 3 ti den po OPU - takove dlouhe pauzy nemame 😀
no tak jsem si precetla, ze doporucuji 5 dnu po ET bez, tak jsem rikala, ze kdyz nebude zadny problem, tak dame tech 5 dnu a uvidi se, pak bych se pripadne poradila v caru jak dal pri // , ale ja si myslim, ze kdyz se pekne kousne, tak mu to nevadi, potratit muzes z cehokoliv i stresu, takze je to fakt asi individualni, kdyz jsi v pohode a naladena tak nevidim problem - lepsi nez se odcizit, tim vyhrozuje vzdy manzel kdyz 2 dny nic neni, pry hele zlato, ale takto se odcizime 😀 😀 😀

flyaway
22. črc 2011

Když tak sleduju diskuzi o tom sexu, tak si tak říkám, to jsou teda vyhlídky! 😒
Ale tak předpokládám, že v prvních třech měsících nás asi bude přitahovat víc záchodová mísa, než ti naši chlapi, tak to snad zvládnem 😀

cuddle
autor
22. črc 2011

@flyaway jeee tak te bych se chtela obloukem vyhnout, klidne vymenim ranni nevolnosti za ranni sex 😀 😀 😀

flyaway
22. črc 2011

@cuddle To asi každá 😀 😀 😀

werinka1
22. črc 2011

Tak zítra Janinka OPU, cuddle test, já ET.......tak ať nám to všem holky dobře dopadne 😉

cuddle
autor
22. črc 2011

@werinka1 no vidis velka sobota 🙂

111janinka
22. črc 2011

@cuddle
@flyaway
@werinka1
Moc si přeju ať už je zítra odpoledne... ale holky.... my to dáme!!!!!!!
Protože chceme... musíme.... a hlavně VÍME PROČ! 😉 😉 😉

cuddle
autor
22. črc 2011

holky tak se koukam na zpravy to jsou samy supr novinky, v Oslu bomby, v Cesku povodne - premyslim co ty nase deti za par let jeste ceka.... ☹

flyaway
22. črc 2011

@111janinka
@cuddle
@werinka1
Holky, zítra na vás budu myslet, ať vše dobře dopadne - ať je hodně vajuch, krásná embryjka i pozitivní testík! 😉
A hned jak to bude možné, očekávám nejnovější zprávy! 😀
Jo a na TV noviny se nedívejte, pusťte si raděj nějakou romantiku... 😎

cuddle
autor
22. črc 2011

@flyaway jo tak ja si pustila Kosti 🙂 to je taky dobry , vcera jsem u toho vecerela a teda premyslela jsem jakto ze se mi nezveda zaludek 😀

cuddle
autor
22. črc 2011

holky dostala jsem dnes merunky, takze jsem pekla, merunkove muffinky, zitra je vezmem na navstevu, tak prikladam foto hotoveho 🙂

kive76
22. črc 2011

jéééé to bych si dala... vypadá to nádherně, 🙂

cuddle
autor
22. črc 2011

@kive76 i chutna , jsou merunkove a pro vylepseni jsem je polila cokoladkou , takove kyselkavo-sladke 😉

xavera
22. črc 2011

@cuddle no ty jsi ale šikovná..hned bych si dala. Holky nevíte, jak dlouho vydrží v těle Ovitrelle po píchnutí a může ukazovat falešný proužek?

ma.ja
22. črc 2011

@werinka1
@111janinka
@cuddle Holky všem držím palce a budu na vás zítra myslet, přeju strašně moc štěstíčka 🙂 🙂 🙂
@cuddle a ty mufiny vypadají luxusně, mňam....asi budu muset taky něco hodit do trouby 🙂