1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
22. črc 2011

@xavera jak u koho u nekoho i 10 dnu, u mne treba tak 2-3 max
ale myslim, ze 1O ty den by uz byt nemel, copak testovala jsi????

cuddle
autor
22. črc 2011

@ma.ja dekuju

michaela28
22. črc 2011

@xavera Ahoj chodím do jiné diskuze, ale Vás tady taky pročítám a fandím Vám. Co jsem o Ovitrellu dočetla, protože jsem 13 dni po jeho aplikace, je to že se doporučuje s testem vydržet alespoň 10 dni po píchnutí. Jinak může ukazovat falešně pozitivní test.

kive76
22. črc 2011

@xavera taky jsem to někde četla, že do 8 - 10 dní to může ovlivnit těhotenskej test , takže raději testík zkoušet až po těch 14 dnech

xavera
22. črc 2011

...no prostě jsem se nechala zvyklat dvojčátkovým úspěchem abety a začla opět věřit, že je tam určité procento šance a také tím co jsi cuddle psala o štíhlejších holkách a jejich testování po 6ti dnech od ET..zkusila jsem dnes test . Je tam duch druhé čárky. Jsem 12. den po píchnutí spouštěcí injekce Ovitrellu, tak je to možná ještě tím. ..zkusím za dva dny, zda zmizí

michaela28
22. črc 2011

@xavera tak to si teda myslím, že už to není Ovitrelle. Já jsem ten 13. den a mám taky dušíka.

xavera
22. črc 2011

@michaela28 nechci se zbytečně plašit.....je strašně brzy

cuddle
autor
23. črc 2011

holcicky hezkou sobotu a cely vikend vsem preji, u nas doma dnes rano zavladl na chvilku smutek, testik je uplne bily, takze je jasne, ze IVF nam nevyslo , holt co se da delat, zkusime ted po domluve v Caru ten KET a pak se uvidi jak dal....

cuddle
autor
23. črc 2011

@michaela28
@xavera tak to je krasny holky, to uz nebude tim Ovitrelle 😉

flyaway
23. črc 2011

@cuddle Ale no tak, však poprvé testovat se má 10. den a pokud nic, tak 12. den, takže netřeba ještě házet flintu do žita... 😉

flyaway
23. črc 2011

@xavera
@michaela28
Taktéž jsem toho názoru, že toto už nebude Ovitrelle... 😎

xavera
23. črc 2011

@cuddle
připojuji se k názoru flyaway..hlavní je krev. To mi řekli i v CARu, i když bude test po 14ti dnech negativní, často se potrvdí těhotenství až z krve...tak ještě vydrž

xavera
23. črc 2011

@cuddle
@flyaway
@michaela28
holky, hezky se to poslouchá.ale nevim, nevim... Ten duch byl tak strašně slabý, že jsem si musela zavolat manžela, jak jsem na to brejlila. ten se mi vysmál, že nějaké barvivo tam být musí 🙂 měla jsem dost nepříjemný HSS, který definitivně odezněl teprv před dvěma dny a navíc toto je hodně citlivý test - mamatest 10. Může to být podle mne ještě ten Ovitrelle, ale samozřejmě nejsem doktor. Tak uvidíme..

cuddle
autor
23. črc 2011

@xavera
@flyaway jo holky je to sice pekna utecha, ale ze ja bych byla ten pripad, ktere vsechny tehu testy vyjdou negativne a jako zazrakem se z krve potvrdi tehu tomu neverim, holt je to tak uspesnost je jen 55% a holt do tech jsem se napoprve nevlezla, domluvim se v caru po krvi jak dal jestli muzeme jit hned na KET a pak se uvidi.
Co Te nezabije to Te posili..... 😉

xavera
23. črc 2011

@cuddle uvidíš, že to nakonec dobře dopadne. Neklesat na mysli a bojovat. Tak hlavně, že máte mrazáčka, když ne teď, tak za měsíc to vyjde. 🙂

111janinka
23. črc 2011

@cuddle ahoj zlato.... chápu že se ti nechce věřit na zázraky, ovšem opravdu se to stává, že v testu nic a pak na krvi pozitivní výsledek.... tak ještě vydrž a rozhodně nesmutni 😉
A kdyby přece jen náááhodou byl potřeba ten KEt.... tak to jsou jednoduchý počty---- 2x 55% = 110% takže jistotáááá 😉

111janinka
23. črc 2011

Hlásím návrat z OPU 😉 Jupíííí mám to za sebou!
Konečně jsem doma a budu odpočívat. Vám jsem se ale ozvat musela 😉
Prý to proběhlo dobře... máme 10 vajíček a zítra volám na první zprávy
Podrobnější info případně podám posléze, teď si jdu opravdu lehnout... pěkně se natáhnout a dospat to. Všem vám přeji příjemnou sluníčkovou sobotu 😎

flyaway
23. črc 2011

@111janinka Gratuluji k úspěšné akci! 😉
Pěkně se vyspinkej a zítra dej vědět, co a jak... 😎

flyaway
23. črc 2011

Holky, mám dotázek - dnes jsem desátý den stimulace a ač bych asi mohla být ráda, překvapuje mě, že mi nějak podivně přestalo bolet břicho. Navíc jsem včera měla výtok podobný tomu, jako mívám při běžné ovulce. Je to normální, nemohlo se něco stát, třeba že něco popraskalo předčasně nebo tak? ☹
Asi už blbnu a moc se pozoruju, jak se mi blíží termín OPU, ale nerada bych, aby tohle všechno snažení přišlo v niveč... 🤐
Díky moc za váš názor! 😉

xavera
23. črc 2011

@111janinka
super!!! 10 - to je krása 😎

xavera
23. črc 2011

@flyaway
já bych ti hrozně ráda poradila, ale s tímhle nemám zkušenost. Měla jsem krátký protokol 😒

werinka1
23. črc 2011

Ahojky děvčátka. Tak to máme za sebou. Dle Dr. to šlo hladce, za 14 dnů mam přijít na krev. Uložili nám tam dvě "béčka" 🙂 Dle embryoložky je to standart, málokdy, téměř vůbec prý není áčko. Nevim, ale strašně ráda jsem jí ty slova útěchy "sežrala" 🙂 A teď taky to nekonečné čekání!!!!!!! 😒 Mně Dr.řekl akorát bez námahy, PN mít nemusim, neslunit se, necachtat v nějakých bažinach a žádnej sex!!!!!!! No a ještě hodně pít a listovku.
@flyaway Tohle jsem měla taky. Přesně stejný pocit. Najednou sem trošku splaskla, ale spíš to bylo různý i v průběhu dne. I ten "výtok". Takže myslim, že zapadáš do tabulek 🙂 Klídek.
@111janinka Mooooc pěkný. Tak ať se tam k sobě pěkně tulej s těma bojovníkama 🙂
@cuddle To mi mrzí, že tam zatim neni čárečka, ale jak si sama psala, naděje přeci umírá až s neg.krev.testem. Tak ještě trošku síly 🙂 Hezky se mi to píše, ovšem přiznávám, že až přijde den D pro mě, tak budu šílet! 🙄 😝

xavera
23. črc 2011

@werinka1 prima, takže dvě bobuky. Držím palce, a´t se jim u tebe líbí.

werinka1
23. črc 2011

@xavera Díky, doufam v to.... 🙂 Jak sem přijala, potřebovala jsem vytřít.....chvilku jsem přemejšlela, jestli je to námaha....neni.....ale což, u toho se neztrhnu a to bych fakt musela jenom ležet.....jak psala abety, buď sem jim líbit bude anebo ne. A vytírání či jiné domácí práce už to s největší pravděpodobností neovlivní. Ale ten sexík.....jejej, už bych si dala říct, ale vyloženě mi to bylo zakázáno ☹

cuddle
autor
23. črc 2011

@111janinka tak supr, cekame na info jak se pekne oplodnily, pekne odpocivej at jsi fit na ET 😉

cuddle
autor
23. črc 2011

@werinka1 tak supr, mas take fotecku ???

werinka1
23. črc 2011

@cuddle Ne ne, fotečku nám nedali. Já neměla ani odvahu dívat se na ten ultrazvuk. Byl to krátký zákrok, ale nic příjemnýho tedy.

111janinka
23. črc 2011

Ahoj holky 🙂 Tak už jsem docela odpočatá a hlavně šťastná, že to mám za sebou 😉
Bříško už skoro nebolí, to jsem teda čekala, že to bude horší 😎 Nemůžu se dočkat zítřka na nové informace.
Jak jsem tak pročítala info co jsem dostala s sebou, tak odebrali 10 oocytů, což si teda nejsem úplně jistá jestli znamená i stejný počet zdravých vajíček. Tak doufám, že jich bude v pořádku co nejvíc 😉

Moc děkuju vám všem za podporu 🙂

cuddle
autor
23. črc 2011

@werinka1 aha tak ja tim, ze uz jsem byla na IUI tak jsem vedela do ceho jdu a navic jsem mela predtim pruchodnost vejcovocu a to teda bylo velmi neprijmne, toto byla dle toho tresnicka na dortu, no tak nevadi, dostanes pak krasnejsi z ultrazvuku az pujdes na kontrolu 😉 vypada to, ze Vam neco zamrazi? poracujete s ostatnima v PK?

cuddle
autor
23. črc 2011

@111janinka 10 oocytu nemusi znamenat zralych vajicek, ale uvidis zitra co ti reknou , mate ICSI??? tam jste si museli rict, kolik chcete pripadne oplodnit, ale myslim, ze budou zrale vsechny, jen je ocisti a zkontroluji jestli jsou v poradku k oplodneni
super, ze je to dobre, ja to teda snasela hur ten prvni, druhy den to bylo docela krusny, tak si pekne odpocin a zitra nam podej zpravicku 😉