• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

28. května 2015 
@babka mooc děkujuu
17. lis 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras taky na tebe myslím každý den
18. lis 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xavera dik moc,nějak se začínám bát ...
18. lis 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras neboj, všechno dobře dopadne !!! Mimisek už je určo zavrtanej a už se nepustí :wink:
18. lis 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabulenka no je to fakt nekonecny :slight_smile:
18. lis 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se vám a drobečkům daří? My hlásíme 5.zoubek a další asi na cestě :slight_smile: Jo a lezeme :grinning:
20. lis 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras známe to asi všechny jak je to nekonečný ale neboj, za chvilinku budeš testit :wink:
20. lis 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabulenka Téda, už pět zoubků a lezete, šikulka :slight_smile: Naše mrně na lezení ještě nepřišlo. Couvá, točí se na břiše - dostane se tak všude, kam potřebuje, tak ji to asi nenutí - nevím, po kom je takový lenoch :slight_smile: Jinak se naučila sedět, tak to pořád sedí a aby trénovala nějaký pohyb ji ani nenapadne :wink: Zoubky máme dva.
20. lis 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babka díky :slight_smile: další zoubek se jí klube, nějak se s nima roztrhl pytel :slight_smile: Neboj vaše princezna na to lezení taky brzo přijde :slight_smile: A pak už to půjde rychle:slight_smile: Naše Terezka se už dlouho stavěla na kolínka a pérovala. Teď leze, ale taky jak se jí chce a jak je unavená. Ale pokojík už má prozkoumaný :slight_smile: Teď se zdokonaluje v sezení, z toho lezení si sedne, ale většinou našikmo a je zapřená o ručičku. Ale poslední dny se jí občas podaří sednout pěkně. V postýlce jí to jde, tam se opře a je to :slight_smile:
20. lis 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka Gabčo, já počkám až na krev, mám strašnej strach, ani enchci test vidět
20. lis 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras chápu, z krve budeš mít aspoň jistotu :wink: uvidíš že hcg povalí nahoru a vše bude ok :wink:
20. lis 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka já sem dostala hroznej strach
20. lis 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras neboj Marci, myslíme na vás, uvidíš, že vše dobře dopadne :wink:
21. lis 2012 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak je to v pr..manžel mi koupil test a je negativní :frowning2:
21. lis 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras Nezoufej, ještě není nic stopro, určitě si počkej na krev! Kdy tam máš jít? A kolikátý jsi den? Někomu stoupá hcg pomaleji a také záleží na citlivosti testu, vždyť to víš. Neházej flintu do žita! Držím palce! :wink:
21. lis 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee jsem 9dní po KET, jdu až 26 ale říkala sestra že pokud budu špinit mám dojet v pátek
21. lis 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras byla jsi na té kontrole? jak jsi dopadla?
23. lis 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka test negativní, je to v pr..
23. lis 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras Je mi to líto, ale nevzdávej to a bojuj dál, stojí to za to! Když budeš potřebovat povzbudit, napiš, klidně do IP. Ale věř, že to jednou klapne!
23. lis 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee děkuju :frowning2:
23. lis 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras je nám to s manželem oběma moc líto, mysleli jsme na tebe :frowning2: drž se holčičko a nic nevzdávej, ono to jednou určitě vyjde, posíláme hodně sil.
24. lis 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras :cry: je mi to moc líto :cry: věřím, že za čas najdete hodně sil do dalšího boje a miminka se dočkáte. Nikomu to nepřeji tolik jako vám :wink: když budeš chtít, kdykoliv se ozvi :wink:
24. lis 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera
@gabulenka
holky, děkuju, jsme ted z toho dost špatní, tak uvidíme, snad to manžel opravdu nevzdá :(
24. lis 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras To je mi moc líto, ale určitě ještě není všechno ztraceno... Moc Ti přeji, aby to příště konečně vyšlo...
25. lis 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 dík, snad se jednou někdy dočkám....
25. lis 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska ráno se Terezka postavila v postýlce. Nádherný probuzení, musela jsem si promnout oči, jestli vidím dobře :grinning:
27. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@gabulenka To je šikulka veliká :slight_smile: Jinak naše mrně už přišlo konečně na to, jak se leze po čtyřech, tak ji teď honím po pokoji a hlídám, aby někde něco neprovedla :wink: Taky se sápe všude po výškách. Zatím se jí nedaří stoupnout, tak všude kleká :slight_smile:
27. lis 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babka @gabulenka U nás je taky snaha vytahovat se po šprušlích. Jenže zároveň máme problém s hlavou, která do všeho z legrace "ducá", takže musíme dost často zasahovat...
27. lis 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 no já mám hrozný strach, že se do hlavičky bouchne, tak ji pořád sleduju :slight_smile: Už máme první minibouličku na čele :unamused: vím že se tomu nevyhneme, ale...

Jo a máme 6.zoubek :slight_smile:
27. lis 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulenka S tím boucháním to chápu, u nás to je mazec. Mrně už párkrát nevychytalo posed, přepadlo dozadu a kleplo hlavou o zem :unamused: Boule zatím žádná, ale děsím se toho, až se začne stavět na nohy a bude padat z větší výšky...
27. lis 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek