1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
17. lis 2012

@babka mooc děkujuu

xavera
18. lis 2012

@pentagras taky na tebe myslím každý den

pentagras
18. lis 2012

@xavera dik moc,nějak se začínám bát ...

gabulenka
18. lis 2012

@pentagras neboj, všechno dobře dopadne !!! Mimisek už je určo zavrtanej a už se nepustí 😉

pentagras
18. lis 2012

@gabulenka no je to fakt nekonecny 🙂

gabulenka
20. lis 2012

Ahoj holky, jak se vám a drobečkům daří? My hlásíme 5.zoubek a další asi na cestě 🙂 Jo a lezeme 😀

gabulenka
20. lis 2012

@pentagras známe to asi všechny jak je to nekonečný ale neboj, za chvilinku budeš testit 😉

babka
20. lis 2012

@gabulenka Téda, už pět zoubků a lezete, šikulka 🙂 Naše mrně na lezení ještě nepřišlo. Couvá, točí se na břiše - dostane se tak všude, kam potřebuje, tak ji to asi nenutí - nevím, po kom je takový lenoch 🙂 Jinak se naučila sedět, tak to pořád sedí a aby trénovala nějaký pohyb ji ani nenapadne 😉 Zoubky máme dva.

gabulenka
20. lis 2012

@babka díky 🙂 další zoubek se jí klube, nějak se s nima roztrhl pytel 🙂 Neboj vaše princezna na to lezení taky brzo přijde 🙂 A pak už to půjde rychle🙂 Naše Terezka se už dlouho stavěla na kolínka a pérovala. Teď leze, ale taky jak se jí chce a jak je unavená. Ale pokojík už má prozkoumaný 🙂 Teď se zdokonaluje v sezení, z toho lezení si sedne, ale většinou našikmo a je zapřená o ručičku. Ale poslední dny se jí občas podaří sednout pěkně. V postýlce jí to jde, tam se opře a je to 🙂

pentagras
20. lis 2012

@gabulenka Gabčo, já počkám až na krev, mám strašnej strach, ani enchci test vidět

gabulenka
20. lis 2012

@pentagras chápu, z krve budeš mít aspoň jistotu 😉 uvidíš že hcg povalí nahoru a vše bude ok 😉

pentagras
20. lis 2012

@gabulenka já sem dostala hroznej strach

gabulenka
20. lis 2012

@pentagras neboj Marci, myslíme na vás, uvidíš, že vše dobře dopadne 😉

pentagras
21. lis 2012

Holky tak je to v pr..manžel mi koupil test a je negativní ☹

bugee
21. lis 2012

@pentagras Nezoufej, ještě není nic stopro, určitě si počkej na krev! Kdy tam máš jít? A kolikátý jsi den? Někomu stoupá hcg pomaleji a také záleží na citlivosti testu, vždyť to víš. Neházej flintu do žita! Držím palce! 😉

pentagras
21. lis 2012

@bugee jsem 9dní po KET, jdu až 26 ale říkala sestra že pokud budu špinit mám dojet v pátek

gabulenka
23. lis 2012

@pentagras byla jsi na té kontrole? jak jsi dopadla?

pentagras
23. lis 2012

@gabulenka test negativní, je to v pr..

bugee
23. lis 2012

@pentagras Je mi to líto, ale nevzdávej to a bojuj dál, stojí to za to! Když budeš potřebovat povzbudit, napiš, klidně do IP. Ale věř, že to jednou klapne!

pentagras
23. lis 2012

@bugee děkuju ☹

xavera
24. lis 2012

@pentagras je nám to s manželem oběma moc líto, mysleli jsme na tebe ☹ drž se holčičko a nic nevzdávej, ono to jednou určitě vyjde, posíláme hodně sil.

gabulenka
24. lis 2012

@pentagras 😢 je mi to moc líto 😢 věřím, že za čas najdete hodně sil do dalšího boje a miminka se dočkáte. Nikomu to nepřeji tolik jako vám 😉 když budeš chtít, kdykoliv se ozvi 😉

pentagras
24. lis 2012

@xavera
@gabulenka
holky, děkuju, jsme ted z toho dost špatní, tak uvidíme, snad to manžel opravdu nevzdá :(

tina74
25. lis 2012

@pentagras To je mi moc líto, ale určitě ještě není všechno ztraceno... Moc Ti přeji, aby to příště konečně vyšlo...

pentagras
25. lis 2012

@tina74 dík, snad se jednou někdy dočkám....

gabulenka
27. lis 2012

Dneska ráno se Terezka postavila v postýlce. Nádherný probuzení, musela jsem si promnout oči, jestli vidím dobře 😀

babka
27. lis 2012

@gabulenka To je šikulka veliká 🙂 Jinak naše mrně už přišlo konečně na to, jak se leze po čtyřech, tak ji teď honím po pokoji a hlídám, aby někde něco neprovedla 😉 Taky se sápe všude po výškách. Zatím se jí nedaří stoupnout, tak všude kleká 🙂

tina74
27. lis 2012

@babka @gabulenka U nás je taky snaha vytahovat se po šprušlích. Jenže zároveň máme problém s hlavou, která do všeho z legrace "ducá", takže musíme dost často zasahovat...

gabulenka
27. lis 2012

@tina74 no já mám hrozný strach, že se do hlavičky bouchne, tak ji pořád sleduju 🙂 Už máme první minibouličku na čele 😒 vím že se tomu nevyhneme, ale...

Jo a máme 6.zoubek 🙂

babka
27. lis 2012

@gabulenka S tím boucháním to chápu, u nás to je mazec. Mrně už párkrát nevychytalo posed, přepadlo dozadu a kleplo hlavou o zem 😒 Boule zatím žádná, ale děsím se toho, až se začne stavět na nohy a bude padat z větší výšky...