1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

hanoure
28. črc 2011

hoky, jste některá z Prahy?

flyaway
28. črc 2011

Krásné poledne přeji, tak jsem si dnes volala do CARu, kolik se nám z těch požadovaných 15 vajuch oplodnilo a bylo mi řečeno, že 14 🙂 .
Když jsem to oznámila manželovi, tak na mě zůstal nevěřícně koukat a ten jeho spokojený výraz stál za všechny OHSS světa 😀 .
Tak teď jen, aby se aspoň půlka udržela i do těch dalších dní... 😵
Jo a jinak teda souhlas s cuddle - ta injekce na zastavení OHSS je pěknej hnus, ještě teď po hodině od píchnutí mě bolí celá noha 😠 A to mě ještě čeká i zítra a pozítří, ach jo... 😖 No ale na druhou stranu mě pozítří čekají i další novinky o vývoji embryjek, tak třeba samou radostí na nějakej bolavej zadek zapomenu 😀

flyaway
28. črc 2011

A ještě aktualizace přehledové tabulky pro lepší orientaci - holky, přidejte se! 😉

cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - test 23.7 - negativni , cekame na vysledky krve a dohodu jak dal
flyaway - 1IVF - OPU 27.7 - 22 oocytů, nechávalo se oplodnit ICSI 15, podařilo se oplodnit 14, další info 30.7.
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test 25.7. - slabounce pozitivní
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 zralých vajíček, 1 se nepovedlo oplodnit, pokračují 4
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", čekáme do 5.8. na krev (spíše dřív na TT)

pentagras
28. črc 2011

@hanoure no to mě taky, já jsem hotovson, doma být, venku hezky ale zase všechno má svůj učel, tak už mlčim a nestěžuju si 🙂 😀

pentagras
28. črc 2011

@hanoure já jsem kousíček od Prahy

pentagras
28. črc 2011

@flyaway no tak to teda velká gratulace, to se jen tak nevidí, to jsou teda bojovníci 🙂 tak at už páreček u sebe, vid 🙂 držím palce

pentagras
28. črc 2011

cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - test 23.7 - negativni , cekame na vysledky krve a dohodu jak dal
flyaway - 1IVF - OPU 27.7 - 22 oocytů, nechávalo se oplodnit ICSI 15, podařilo se oplodnit 14, další info 30.7.
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test 25.7. - slabounce pozitivní
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 zralých vajíček, 1 se nepovedlo oplodnit, pokračují 4
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", čekáme do 5.8. na krev (spíše dřív na TT)
pentagras - 2IVF - 28.7 začíná stimulovat, krátký protokol

flyaway
28. črc 2011

@xavera Moc moc gratuluju, mamčo! 😉 To musel být krásný pocit, toto slyšet 🙂
A děkuju za rady ohledně OHSS, já sice moc přes mléko nejsem, ale mudr. říkal, že to neva, ať jím hodně masa, piju ty nutridrinky a jím třeba aspoň sýry, prostě mraky bílkovin. Navím mi dali injekce, které také obsahují hodně bílkovin a ačkoli bolí jak čert, tak by to snad mohly zastavit.
Teď jen doufám, že se to zklidní a budu si moct v pondělí nebo v úterý odnýst drobka v bříšku 😵
Tajně doufám, že zbyde i něco na zamražení, ať máme nějaký ty sourozence 😀

flyaway
28. črc 2011

@cuddle No já z toho právě byla celkem vyjukaná, páč mě fakt docela bolelo bříško, ani injekce proti bolesti nezabrala, tak se na mě nakonec přišel podívat i mudr. a sestřičky mě chodily kontrolovat každých 10 minut - no fakt komedie, jsem prostě padavka 😅
No ale teď už to je podstatně lepší, tak doufám, že se to zadaří stopnout a nezkomplikuje nám to ET 😵

flyaway
28. črc 2011

@ma.ja Děkuju, s tou mateřskou školkou nám to říkala i koordinátorka, docela mě to pobavilo 😀
Tak teď jen, ať to zvládnou dotáhnout až do zdárného konce, ti naši borci 😎

flyaway
28. črc 2011

@111janinka Díky moc, dnes už je mi opravdu lépe, a snad to teď už bude jen a jen lepší.
No já jsem zvědavá na Tebe, co se dnes dozvíš (respektive už dozvěděla) 🙂
Ale jsem si jistá, že všechno bude, jak má být a brzo půjde jeden myšák zpět k Tobě 😵

flyaway
28. črc 2011

@pentagras Díky za gratulaci! 🙂
To by bylo, aby se z těch 14 nevyklubalo pěkný kuřátko 😎
A Tobě přeju hodně sil pro stimulaci! 😉

pentagras
28. črc 2011

@flyaway díkuju, právě se tady klepu před první injekcí 🙂

flyaway
28. črc 2011

@pentagras Tak držím palečky! 🙂
Kdypak Ti vlastně při krátkým protokolu vychází OPU? Ať vím, kdy že se přidáš mezi nás, ostatní slepičky 😀

pentagras
28. črc 2011

@flyaway no v po jdu na utz a pak se uvidí, bývá to od 10 do 13 dc, jsem tak posraná až to hezký není, můj chlap to nevydržel a prej mi to píchne, tak uvidíme 🙂 😀

maarina
28. črc 2011

@hanoure ahojky... kr protokol..2 embrijka a nic bohuzel navic a citim se normalne a zadne priznaky nepocituju az se bojim , ze je to divne....nejradsi bych zvracela hned od ET aby se neco delo.... pristi patek jdu na krev a ja se toho snad ani nedoziju 😀 ..... a ty neco pozorujes? jo a kdy si chces udelat test?

maarina
28. črc 2011

@flyaway paane jo to je tedy pekna urodicka a super vysledek 🙂 ... to bych taky brala 😀 tak gratulace 🙂

maarina
28. črc 2011

@pentagras 😀 😀 😀 tak co uz to mate za sebou??? ja sem si presne vzpomela jak to bylo na zacatku u nas doma....ja to pero prikladala a odkladala az mi to pichnul pritel a ja zjistila ze sem se psychovala zbytecne... pak uz sme to mrskali jak bata cvicky 😀

werinka1
28. črc 2011

Ahojky, tak se hlásím po další pracovní šichtě. Já už jsem vzdala veškeré naděje. Jsem pátý den po ET a nic mi není. Jediný co tam roste je ta moje zatracená cysta, tu už poznam, vždyť spolu bojujem cca 5 let. Takže už na to přestávam myslet a chovam se jako v běžném životě. Ani nevim jestli budu zkoušet test nebo prostě 5.8. pojedu na krev a rovnou začínam přemýšlet o dalším postupu. Dočetla jsem se něco o minimální stimulaci nebo nativu, ale těžko říct jestli to bude pro nás, když i přes normální stimulku se urodilo jenom 7 vajuch ☹
Držim palce všem ostatním - flyaway - parádní úrodička, o tom nepochybuj, že mezi nimi je ten "pravý" nebo "pravá" 😀 a ještě spousta sourozenců 😉

maarina
28. črc 2011

@werinka1 ahojky nevzdavej to..... ja jsem po ET 6ty den a taky mi nic neni ale po pravde ja ani nevim jestli by nejake priznaky meli byt a hlavne jake 😕 tak porad verim, ze to pristi patek dobre dopadne a dokud nam to nevyvrati, tak musime verit 🙂 🙂

flyaway
28. črc 2011

@werinka1 Děvče, neblázni, nestahuj kalhoty, když brod je ještě daleko! 😉
Příznaky počínajícího těhotenství jsou hrozně individuální, někdo blije od prvního dne, někdo to na sobě vůbec nepozná - a třeba jseš zrovna Ty ten šťastlivec, kterému se všechny nepříjemné těhotenské příznaky vyhnou a prožije naprosto pohodových 9 měsíců... 😎

Jinak takovou úrodu na mém políčku jsem fakt nečekala a samozřejmě jsem za ni ráda, byť je to vykoupeno náběhem na OHSS - ale tak co už, člověk nemůže mít všechno, že? 😵

werinka1
28. črc 2011

@maarina Já se s tim neúspěchem už prostě smířila....všechny většinou bolí podbřišek a pak přijde i špinění....já vim, že každá jsme jiná, ale já si řikam, že bych prostě poznala, že je něco trochu "jinak". Začínam se pomalu těšit na dovolenou do Chorvatska. Když by to vyšlo tak bychom nejeli, ale začínam se poohlížet po nových plavečkach a aspoň tam naberem sílu do dalšího boje. Nebyli jsme u moře asi 8 let, tak letos si to vychutnam 🙂

flyaway
28. črc 2011

@maarina Jojo, to pero je naprosto v poho, v porovnání s těma druhýma injekcema (bohužel u mě nebyla možnost spreje) to bylo takřka bezbolestné. Ale od manžela bych si to teda raděj píchnout nenechala, když jsem si před ním píchala poprvé injekci, klepal se víc než já... 😀

cuddle
autor
28. črc 2011

cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - krev negativni, 8.8 ultrazvuk a dohoda na mozny KET naseho mrazacka
flyaway - 1IVF - OPU 27.7 - 22 oocytů, nechávalo se oplodnit ICSI 15, podařilo se oplodnit 14, další info 30.7.
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test 25.7. - slabounce pozitivní
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 zralých vajíček, 1 se nepovedlo oplodnit, pokračují 4
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", čekáme do 5.8. na krev (spíše dřív na TT)

cuddle
autor
28. črc 2011

@flyaway supr taky senam oplodnili vsechny krom 1 , ale nechali jsme jich tedy jen 12, tak hlavne at se pekne ryhuji a 5 tyden si jdespro fazolku

werinka1
28. črc 2011

@flyaway 😀 😀 😀 Musim se smát, protože přesně tohle mi dneska řekla moje kamarádka, nestahuj kalhoty když brod je ještě daleko 😀 No jo, já si řikam, že lepší je počítat s tim, že se nezadařilo....to překvápko kdyby se stal opak bude o to větší 🙂 Mam radost alespoň s vámi, janince i tobě to jde přímo ukázkově, tudíž čekam, že za cca 3 týdny se budete pyšnit pěkně "zahryzlou"fazolkou 😉

cuddle
autor
28. črc 2011

holky moc nestiham docitat, od rana porad pracujeme, za chvilku dokonce prijede manzel na navstevu , budeme vecer grilovat....i od segry dorazi pritel, tak si udelame hezky vecer

flyaway
28. črc 2011

@cuddle No vidíš, uteče to jako voda a bojovníček bude u mamči - a uvidíš, že tenhle se už jen tak nepustí! 😉

flyaway
28. črc 2011

@cuddle Užij si fajn večer a dej si za nás za všechny pořádnýho panďuláčka! 😎

flyaway
28. črc 2011

@werinka1 Koukám jsi taky ten typ, co raděj nečeká nic, aby pak měl radost z něčeho, co? 😀
Já dřív byla taky taková, ale manžel už mě svým optimismem "zkazil", takže teď prostě do poslední chvíle věřím, že všechno dobře dopadne 🙂
A ten testík si stejně uděláš, nevěřím tomu, že bys to vydržela... 😝 😀