1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
28. črc 2011

@flyaway no doufam, nebudu to vubec resit, pekne si pro neho zajdu a budu verit, ze to da, holt nenadelam nic jineho , bud to bude pripraveno, ze se uchyti a nebo ne, je to proste 50 na 50, rekla jsem si, ze se nebudu pozorovat, nebudu si brat volno, proste budu se trochu setrit, ale normalne pracovat a hlavne nebudu stresovat a testovat , proste to necham na posledni den ktery mi car uda a je to

pokud to nevyjde domluvili jsme se s manzelem, ze si koupime v zari kote - pejska do bytu velkeho nechceme a mala plemena se nam nelibi, navic i z casovych a organizacnich duvodu je pro nas kocka lepsi volba
jen se musime spravne rozhodnout, ja jsem pro kocoura
tak doufam, ze si zadnou kocicku v zari neporidime a budeme resit mazlicka do rodiny az treba za 3 roky pro nase dite, deti 😉

werinka1
28. črc 2011

@flyaway S tím testíkem si mě prokoukla..... 😀

werinka1
28. črc 2011

@cuddle Uží si krásný večer 🙂 Napodruhé už to vyjde, tomu bych věřila i já 😀

hanoure
28. črc 2011

@maarina my jsme měli z 18 folikulů jen 6 oocytů a z toho se nám oplodnili taky jen 2, které mám v sobě, což bylo v pátek 22. Na sobě taky nic nepozoruji, což mi přijde divné. V pondělí bych to měla dostat, takže pokud to dostanu, je to jasné a pokud ne, tak není jasné nic, protože někdo říká, že při dlouhém protokole se to nějak posouvá, či co. V každém případě jsem úplně v pohodě - žádné běhání na záchod, žádné nevolnosti, žádné chutě, prostě nic - jen mám větší prsa a trošku mě pobolívají, ale to se mi děje přes MS normoš, tudíž absolutně nic mimořándého. Test bych si měla dělat za týden, ale asi to nevydržím. Jsi z Prahy? Kdes byla v CAR?

werinka1
28. črc 2011

@hanoure Já byla na ET 23. Taky dlouhý protokol a taky stále žádné příznaky. S tou MS se snažím dopátrat jak to je, ale většinou tady na fóru píšou tak různě. Někdo to prostě dostal přibližně v době kdy měl jít na krev a někdo až když se z krve nepotvrdilo těhu a vysadil utroš...Tak jsem zvědavá kdy dorazí.

hanoure
28. črc 2011

@werinka1 já jsem při prvním pokuse dostala MS na den přesně, nicméně sestřička říkala, že když to dostanu, nemám plašit - že nemuseli odebrat všechny folikuly, tak by mohly odcházet, nebo by mohlo odejít jedno vajíčko ze dvou nebo by mohlo jít jen o nějaké špinění ze stěny či co, tak nevím. V každém případě to asi nevydržím a nechám se v pondělí uschopnit, už je asi stejně rozhodnuto, ne?

hanoure
28. črc 2011

@pentagras omlouvám se, úplně jsem přehlídla Tvou hlášku, že jsi kousek od Prahy, kam chodíš do CAR? Máš dobré zkušenosti?

werinka1
28. črc 2011

@hanoure Já to měla teoreticky dostat tohle pondělí, ale řikam si že to bude celý poblázněný z těch hormonů, tak uvidíme. No, rozhodnuto bych ještě netvrdila, záleží jakou děláš práci. Já sem v kanclu, takže na PN jsem nešla, ale dělat něco náročnějšího tak sem doma do výsledků krve příp.neg.TT.

tygrisek09
28. črc 2011

@hanoure @pentagras ahoj holky, taky jsem z Prahy 😉

tygrisek09
28. črc 2011

@cuddle hodne sil do dalsiho boje, ja z osobni zkusenosti jsem pro kocourka 🙂

pentagras
28. črc 2011

@hanoure no chodím do Gennetu, moc se mi tam líbí ale taky někdy něco není uplně ok, a ty chodíš??

pentagras
28. črc 2011

@maarina jj, v 16 hod, mi to píchnul můj chlap, já to prostě sama nedám, nedokážu do sebe zabořit jehlu, ale můžu teda říct že mi to píchnul dobře, ani jsem to necítila, fakt ok

pentagras
28. črc 2011

@tygrisek09 ahojky, a kam chodíš??

pentagras
28. črc 2011

@werinka1 ahojky, nevzdávat, vůbec, určitě jsi těhule a kolik ti jich zaváděli???

pentagras
28. črc 2011

@flyaway prosím co to je OHSS??Dík, já jen abych veděla o čem je řeč

flyaway
28. črc 2011

@cuddle Kočičku schvaluju, i když určitě nebude jako "náhradník" třeba, protože bude dvounohý originál 😉
Pro inspiraci přikládám foto naší chlupaté kuličky, která s námi byla více jak 10 let a i když už odešla do kočičího nebíčka, tak na ni nikdy nezapomenu, protože byla opravdu členem rodiny... 🙂

werinka1
28. črc 2011

@pentagras Zaváděli dvě, ale už 3. po OPU, bohužel na PK to nebylo. Tak jim dali šanci u mě. Embryoložka řikala že to jsou béčka, a taky že áčka jsou málokdy, téměř vůbec. No já sem prostě skeptická, u mě nejde nic jen tak ☹

flyaway
28. črc 2011

@pentagras To je hyperstimulační syndrom, kdy vaječníky přehnaně reagují na stimulaci, v břiše se hromadí tekutina, člověku je blbě, je nafouklej, má bolesti, zvrací, má průjem atd.
Každopádně v CARu poznají, že má na to člověk náběh a tak se to snaží zastavit podáním injekcí, doporučují hodně pít a jíst stravu bohatou na bílkoviny. Ve většině případů se to samo srovná během pár dní... 😎

pentagras
28. črc 2011

@werinka1 neboj, určitě už jsi mamina 🙂 a ty béčka a áčka to je jako lepší a horší jo?

pentagras
28. črc 2011

@cuddle ahojky, nějak nedočítám, žádný zvířátko neplánuj, to pak naplánuješ s prckama 🙂 ted to vyjde a basta 🙂

werinka1
28. črc 2011

@pentagras Hodnotí je a, b, c. Někde asi 1, 2, 3. Nám embryoložka akorát v den transferu řekla, že jsou to béčka a že jsou standardní, že ty áčka téměř nejsou. Ale nevim, zatim tolik zkušeností nemam.

pentagras
28. črc 2011

@flyaway aha, hm, to já jsem taky taková co musí mít všechno, tak at to máš brzo ok 🙂

pentagras
28. črc 2011

@werinka1 no tak to jsem nevěděla že je mají ještě tak rozdělený 🙂

werinka1
28. črc 2011

@pentagras Je toho víc co člověku napovídají, o nějakých fragmentech atd., ale pro mě jediný pochopitelný bylo rozdělení a,b,c 😀

maarina
28. črc 2011

@hanoure jo ja sem z prahy a chodim do gennetu....ja bych prave rekla, ze chodim dost casto na malou a mam citlivejsi prsa a to nemivam ani pri ms.... jenze to mam uz od OPU tak to spis pricitam tem hormonum co sem si pichala nez ze bych byla tehu...

maarina
28. črc 2011

@pentagras tak vidis ze je to pohoda 🙂 dokud sis to nezkusila sama tak si mela stejne strach a ted ti to utece rychle a mas tu opu 🙂

werinka1
28. črc 2011

@maarina Prsa mam taky citlivý, ale jak píšeš, už od OPU a spíš to ustává, řekla bych že je to taktéž hormonama ☹

pentagras
28. črc 2011

@maarina no to máš pravdu, už se teším na OPU 🙂 A co ty, už jsi udělala testíka??

bugee
28. črc 2011

@flyaway Gratuluji k úrodičce, vypadá to velmi slibně, tak ať se dál dělej jak diví, myslím na Tebe!!! K tomu OHSS - už je Ti líp? Já se snažím pít jak cisterna (včera skoro 5l, skoro jsem se bála, aby mi nezkolabovaly ledviny 😖 ), snad se to nerozjede, zatím jsem "jen" nabrala v pase asi 10cm... Uvidíme, dnes ve 21h Ovitrelle a v sobotu OPU.

Jinak já jsem taky z Prahy a chodím do Iscaru, už dlouho (9let).

A k těm zvířátkům - vzhledem k tomu, že se již tak dlouho bezvýsledně snažíme o mimi, tak nám mezitím doma (upozorňuji, že v 2+kk! v paneláku) přibyli dva psi - pes staford zachráněný před utracením u veterináře se zlomenou nožičkou ve 3 měsících a fenka stafordka, kterou jsme si k němu před 2,5lety vzali z útulku. Je to skvělý párek, podařilo se jim celkem úspěšně zaplnit prázdné místo v našem životě (i když samozřejmě ne na 100%), snášíme to každopádně líp, máme se o koho starat (a že těch starostí je 🙂 ) a je to fajn. Navíc jsme s nimi každý den ať je jak chce minimálně 2h venku. Takže jako terapii doporučuji!

maarina
28. črc 2011

@werinka1 no co se tyka tech priznaku, tak kazda reagujeme jinak a ono asi nema cenu se podle nich ridit a s nekym to porovnavat... nekdo nema zadne a je tehu a nekdo se raduje , ze ma priznaky vsechny a tehu neni....