1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

hanoure
28. črc 2011

@pentagras já chodím do Iscare a pokud to nedopadne, na což už se připravuji, tak bych ráda změnila - vadí mi, že pokaždé jdu k jinému doktorovi - někdo má nějakou teorii, podle toho dávkuje, pak jdu k někomu jinému a ten to celé předělá a pak mám třeba z 18 folikulů jen 6 oocytů, takže si myslím, že to není úplně optimální. Tak uvažuji o změně, přemýšlím o Motole, i když to mám přes celou Prahu. Podle čeho sis vybrala gennet?

hanoure
28. črc 2011

@maarina tak koukám, že jste tu dvě z Prahy a obě chodíte do gennetu. Podle čeho jsi to vybírala?

maarina
28. črc 2011

@pentagras ty brdo ja sem dnes 6ty den a myslim , ze je jeste brzy a nic by nebylo videt ...

hanoure
28. črc 2011

@tygrisek09: a kam chodíš v Praze do CARu?

bugee
28. črc 2011

@hanoure Já jsem v Iscaru spokojená, i když zatím mé výsledky nic moc - ale patřím tam mezi relikivie ☹ a výsledky mají jinak skvělé (já jsem tak trochu vyjímka se 3 mimoděložními těhu...) Je tam skvělá vrchní sestra (Markéta Brandani) a ta mi pokaždé dodala novou sílu a naději. Jediný z doktorů, ke kterému nechodím, je Ilič, je trochu divnej (i sestry říkaly, že tak trochu teoretik).

hanoure
28. črc 2011

@maarina, @pentagras: holky, já jsem taky šestý den a zkoušela jsem testovat a úplně bílo, takže se dost připravuji na to, že to nedopadlo a už tu hledám, kam to zkusíme příště.

111janinka
28. črc 2011

Ahoj holky 🙂 takže hlásím, že dnes stále čekám na info o ET ☹
Stav kultivace - 3 hatchující (o čtvrtém už ani slovo) ☹, ale prý ještě ne dostatečně pro PGD, takže to proběhne zítra. V 8 opět telefonická kontrola a buď to pro tentokrát končí a nebo následuje ET.......AŤ UŽ JE TO ZA MNOU!!!!

hanoure
28. črc 2011

@bugee: souhlasím s vrchní, ta je fakt poklad a už mě zná a docela dlouho se mnou seděla a radila mi, co mám dělat po ET, ale jinak se mi to moc nezdá. je pravda, že výsledky mají skvělé, ale bohužel to na mě není vidět - asi není úplně jednoduché mě nastimulovat, takže 2x jim to úplně nevyšlo (což právě asi nechtíc vypadlo z vrchní, když se mi koukala do papírů), takže tím pádem mám vždycky vajíčka jen na jeden ET a když to nevyjde, tak hned další stimulace a teď mi ještě ke všem v průběhu stimulace druhého pokusu jeden gynekolog řekl, právě Ilič, ať nepočítám s výsledkem, že mám srůsty na levém vaječníku - prostě to přehlédly a 2x mě směle stimulovalia prý by to před tím určitě měli odstranit, jinak můžu zapomenout na dobrý výsledek. Tak jsem z toho taková trošku otrávená a nevím,jestli tam mám zůstat kvůli úspěšnosti nebo jestli se na to mám vykašlat a zkust to jinde

werinka1
28. črc 2011

@111janinka Ahoj Jani, takhle daleko jsme my nedošli tak se asi blbě zeptam, ale co je hatchující?? Já myslim, že to je dobře ne? že se krásně vyvíjejí....takže proč by to mělo zítra končit? ET přeci bude určo ne??

111janinka
28. črc 2011

@werinka1 ahoj weri 😉 taky jsem přesně nevěděla co je to hatchující a musela nastudovat 😉 už jsem tu sem asi jednou vkládala : http://www.sanatoriumhelios.cz/kultivace
Pravděpodobně je to správný vývoj.... mé obavy pramení z výsledku PGD. Bojím se o ně, aby byly v pořádku a použitelné. Alespoň jedno! 😅

werinka1
28. črc 2011

@111janinka Máte to na stránkách hezky zpracované. To stránky plzeňského Natalu jsou téměř neaktualizované a info nic moc. Ani ceník... No každopádně se ti vyvíjí úplně krásně!!!! Neboj to bude dobrý. Co bych dala za taková ukázková embryjka 😉

111janinka
28. črc 2011

@werinka1 ty už nemusíš nic dávat za žádný embryjka 😉 máš v sobě krásný rostoucí prcky! Brzo se přidáš k místním těhulkám 😉

werinka1
28. črc 2011

@111janinka Děkuju za povzbuzující slova, ale fakt, vim, že to neklaplo. Ještě pár dnů, do pondělka a zkusim test. Jsme smířená.....

111janinka
28. črc 2011

@werinka1 hele já tě chápu. Sama se řídím heslem... počítej s horším, doufej v lepší 😉
Když to nedopadne, nebude to takový šok a když ano... je to radost největší 🙂
Počítat s úspěchem zcela stoprocentně... mi přijde skoro jako rouhání 😖
Ale ty rozhodně nestresuj... máš přece hned dvojnásobnou šanci 😉 a tak brzo na sobě stejně nemůžeš nic pozorovat... tak v klidu vyčkej 😉 držíme ti tu všichni pěstičky 😉

flyaway
28. črc 2011

@111janinka Takže zítra už bude drobek doma? 🙂
No vidíš, u Tebe se potvrdilo, že není důležitá kvantita, ale kvalita - máš 3 krásný blastocystičky! 😀

111janinka
28. črc 2011

@flyaway zlato.... ohledně kvality ještě nebylo vyřčeno poslední slovo ☹ strašák PGD!!!

flyaway
28. črc 2011

@bugee Díky, také držím palečky, ať bříško brzo splaskne - teda samozřejmě jen do doby, kdy začne růst ze zcela jiného důvodu! 😉
Já se teda snažím do sebe pořád tlačit něco bohatého na bílkoviny a hodně pít, ale přesto jsem nafouklá a bolavá 😒 . Ale věřím v lepší zítřky... 🙂
Zdravím pejsánky, němé tváře jsou opravdu úžasní společníci 🙂
A v tu sobotu držím palečky, ať máš pořádnou snůšku! 😀

flyaway
28. črc 2011

@111janinka Tak já si nemyslím, že kdyby tam byl nějaký problém, že by se dostala embryjka až do této fáze, ne? 😕 Nebo Ti to tak řekla embryoložka? Neboj, to bude dobrý, povede se to! 😉

flyaway
28. črc 2011

@bublenudle V tu sobotu na Tebe budu myslet, ať to dobře dopadne a je dostatečná zásobička! 🙂

111janinka
28. črc 2011

@flyaway ty jsi prostě sluníčko 🙂 moooooc děkuji za podporu 😉

flyaway
28. črc 2011

@katerrinkaa Ahojky, úplně chápu Tvém pocity - strach, zmatek, obavy z bolesti, zklamání, ztráty...
Ale o tom je vlastně celej život a pokud si něco opravdu přeješ a jdeš si za tím, tak Tě pak většinou čeká krásná odměna.
Já o IVF nejdřív nechtěla ani slyšet - píchat si injekce, být pod vlivem hormonů, jít "pod kudlu" a pak možná nic a znovu?! Nikdy!
Takže nejdřív vitamínky, cvičení, IUI... No a pak zjištění, že jiná cesta než IVF asi neexistuje (špatná morfologie). A už tu byl kolotoč injekcí, odběrů krve, ultrazvuků a teď mám druhý den po OPU, zvládla jsem to, ačkoli jsem v to sama nedoufala a děsně jsem se bála, protože jsem nevěděla, do čeho jdu. A i když zrovna u mě lehké komplikace nastaly, věř mi, že to zvládneš, protože my ženský toho dokážem unýst hrozně moc. 🙂
A pokud Ti můžu dát radu ohledně Tvého introverta, zkus mu dát přečíst nějakou tématickou diskuzi, protože chlapi možná o těchto věcech nemluví, ale to neznamená, že nemají spoustu otázek a vlastních obav. Třeba ten můj už začal uvažovat o založení vlastního "chlapského" diskuzního fóra 😀

bublenudle
28. črc 2011

@flyaway Děkuji moc,zlati 🙂

tygrisek09
28. črc 2011

@pentagras
@hanoure my chodime do Podoli, mam tam sveho gynekologa, takze tak. Jinak mame za sebou konzultaci, vsechna vysetreni, pristi tyden jdeme na druhou konzultaci, tak se dozvime, co dal. Predbezne IVF-ICSI.

pentagras
28. črc 2011

@hanoure Gennet mám na doporučení dr kamaráda, mají nejlepší výsledky,prej, tak mě tam poslal

pentagras
28. črc 2011

@hanoure ale prosím tě, to dopadne ještě, neházej flintu do žita 🙂

bugee
28. črc 2011

@flyaway Děkuju za podporu a posílám pozitivní energii - právě jsem si aplikovala Ovitrelle a jsem celá šťastná, že je to alespoň pro tuto chvíli poslední injekce 😀 Ještě přetrpět zítřek v práci a pak hurá na OPU! Mezitím držím samozřejmě palečky, ať se vyvíjejí krásná a kvalitní embryjka!

Ostatním přeju krásné dálnice na testíkách, případně hnízdící bojovníčky v bříškách 😵 😵 😵

ma.ja
28. črc 2011

ahoj holky 😵
@flyaway úžasné zprávy, přeju ať se bojovníčkům daří 😵
@werinka1 opravdu nestahuj kalhoty, nikde není psáno, že tě něco musí bolet 😵
@111janinka držím palečky, ať tě zítra telefon potěší 😵

holky mam v zadnici ten Decapeptyl, bolí mne celá půlka a občas i břich....bylo vám někomu něco? A ptala jsem se, jestli je nějaký termín-do kdy dostat měsíčky, a prý je to individuální.....a já mám už dnes pocit, jak když to mám dostat.... ☹

ma.ja
28. črc 2011

@pentagras a ty taky neházej flintu, určitě to dopadne dobře 😵

werinka1
28. črc 2011

@ma.ja Jsem smířená s horší variantou ☹ Já píchala decapeptyl do bříška, takže nevim, ale mně teda nebylo nic. Já s pravidelností MS neměla nikdy větší problémy tedy takže mě přišla 28 den. Ani mi v CARu nic moc neřekli, jen mě objednali za cca 14 dnů od začátku decapeptylu a řekli, že kdyby se MS zpozdila tak ať zavolam a prostě se přeobjednam na dýl.

maarina
28. črc 2011

@hanoure me do gennetu doporucil muj gyn.....vsechny lekare tam zna a pry maji vyborne vysledky... tak sem nepatrala po jinynych car a sla rovnou tam